Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

..... Ovde imate detajno opisano kako muslimani ubijaju jevreje . Moze da se vidi da jevreji nisu krivi za rat protiv Hamasa

Komunizam su izmislisi jezuiti da bi zauzeli pravoslavnu Rusiju, a za to su optuzili Jevreje. Na slican nacin su jezuiti finansirali Pavelica i OVK da cine zlocine, a optuzili Srbe da su pocinili zlocine protiv jadnih i neduznih Albanaca i Hrvata. I ogromna vecina u svetu veruje u tu laz, kao sto veruju u teoriju evolucije, u demokratiju, u vakcine i dr. Ako te zanimaju detalji nastanka komunizma, procitaj kratku knjigu bivseg jezuite gde govori i o nastanku komunizma, i o nastanku islama, sve ti je to delo riumske crkve. Evo ti link za knjigu:

http://www.cps.or..._ubice.zip
 
Dimitrije 2000
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Da li je dobro sto su patrijarh irinej i episkop irinej bulovic usli u sinagogu i zapalili svecu?

Po Srbiji se siri pozar nemorala i destrukcije, a oni nemaju pametnija posla nego da se setkaju po Beogradu i ispunjavaju politicke naloge. Trebao si i ti da dodjes da zapalis svecu. Nego bio si na fudbalu, bio si mnogo busy.
U Apostolskim pravilima pise ,ako neki episkop udje u sinagogu da treba da se rascini .
 
Dimitrije 2000
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Da li je danasnja Srpska Pravoslavna Crkva dobra ili losa?

Ona je najbolja pravoslavna crkva sto postoji, bolja je od ostalih pravoslavnih (bugarske, rumunske, ruske...), ali to nije kompliment. To je kao sto si ti najbolji fudbaler medju retardiranom decom. Ali u poredjenju sa Ronaldom, ti si smesan. Tako i ja kad odem u Ameriku, najbolji sam guslar medju pacerima koji ne znaju sta su gusle. Ali kad dodjem kod Vukojice Sandica i Alekse Roncevica, onda se pokrijem usima i ucim. Tako i SPC bi trebala da se pokrije usima i da uci.
SPC je danas gora nego bilo kad u istoriji. Krse sva pravila sto mogu. Pali su u veliku jeres ,ekumenizma ,bogastva,gordosti
 
Dimitrije 2000
Odakle vam pare da idete u Izrael ,i koliko kosta?
 
Dimitrije 2000
http://www.pravos...nja-ikone/ Sta mislite o ovom tekstu?
 
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Da li je dobro sto su patrijarh irinej i episkop irinej bulovic usli u sinagogu i zapalili svecu?

Po Srbiji se siri pozar nemorala i destrukcije, a oni nemaju pametnija posla nego da se setkaju po Beogradu i ispunjavaju politicke naloge. Trebao si i ti da dodjes da zapalis svecu. Nego bio si na fudbalu, bio si mnogo busy.
U Apostolskim pravilima pise ,ako neki episkop udje u sinagogu da treba da se rascini .

Tako pise u laznim spisima koje su otpali hroscani lazno nazvali "apostolska pravila". Ti isti su takodje rekli: "Proklet bio ko slavi Pashu sa Jevrejima." Procitaj knjige koje su pisali apostoli, a to su knjige Novog zaveta. Apostoli pisu jevandjelja i poslanice sinagogama, a ne crkvama, jer su se u sinagogama (hebrejski "bejt kneset" ili skupstinama) okupljali prvi hriscani. Termin "crkva" ne postoji u Bibliji i paganskog je porekla. O tome imas detaljnije u tekstu sa donjeg linka:

www.cps.org.rs/cr...

Apostoli su praznovali Pashu i druge biblijske praznike, koje su pagani nazivali "jevrejskim praznicima". Nisu to "jevrejski praznici" nego Bozji praznici. I nisu to "jevrejski zakoni" nego Bozji zakoni dati u Bibliji celom covecanstvu.

Dakle, ta "apostolska pravila" su kao "moralna pravila" koja propisuje Helsinski odbor za ljudska prava ili neka druga nemoralna organizacija.
 
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

SPC je danas gora nego bilo kad u istoriji. Krse sva pravila sto mogu. Pali su u veliku jeres ,ekumenizma ,bogastva,gordosti

Ali tu si ti, svetlost u tunelu, koji ce ocistiti crkvu od jeresi i onda dolazi smak sveta.
 
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Odakle vam pare da idete u Izrael ,i koliko kosta?

Povratna avionska karta kosta 350 evra, smestaj u Jerusalimu je 30 evra za noc, hranu kupis na pijaci i jedes, tako da nije skupo. Manje potrosis ako odes da obidjes Izrael nego ako odes na letovanje u Grcku ili Tursku.

Pare imam jer radim za najjacu firmu u svemiru. Moj sef kontrolise sve pare i sve resurse na Zemlji i u svemiru.
 
Miroljub Petrovic

Oreoli oko glava znamenitih ljudi su dosli iz paganstva, jer su pagani obozavali sunce kao vrhovno bozanstvo i svoje bogove su slikali sa oreolima oko glave kao simbol sunca. To je kao kad bih ja naslikao sunce, a u sliku sunca stavio sliku tvoje glave i ispod napisao "Sveti Dimitrije 2000" i pozvao ljude da te obozavaju i da ti se mole.
 
djeramic
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Nisu to "jevrejski praznici" nego Bozji praznici. I nisu to "jevrejski zakoni" nego Bozji zakoni dati u Bibliji celom covecanstvu.


Sve te zakone je Bog dao i usao u vecni dogovor sa onima koji su primili te zakone na Sinaju i njihovim potomcima, sklopili su pravi pismeni ugovor: jedan primerak (ploca) narodu, jedan primerak (ploca) "ostaje ponudiocu". A da ostali narodi ne moraju da se pridzavaju svih zapovesti je jasno, jer Bog kaze da ono sto Jevreji ne smeju da jedu da daju strancu, Kir je nazvan mesijom a nije se drzao svih zakona itd itd. Narodi moraju cisto Boga obozavati i ziveti maksimalno moralno, i tada su jednaki Jevreju koji zivi po svim zakonima, nema cuvenih deset zapovesti za celo covecanstvo vec su to deset reci na kojima se zasniva kompletan ugovor. Dakle nema nikakve razlika izmedju Jevreja i ostalih, nikada nije ni bilo. Isus kaze Jevrejima da moraju sve drzati, dok drugoga pita samo da li je krao i lagao. I Pavle kaze da se klone udavljenog, kurvanja i idolopolnostva i to je to. To im ne kaze za pocetak samo , nego za stalno.
Dobro bi bilo da ostane post jer ovo mnogima nije jasno.
Pozdrav
 
Dimitrije 2000
Sad cu da vas zovem da pricamo preko telefona broj mi je 0605225580
 
Miroljub Petrovic
djeramic - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Nisu to "jevrejski praznici" nego Bozji praznici. I nisu to "jevrejski zakoni" nego Bozji zakoni dati u Bibliji celom covecanstvu.


Sve te zakone je Bog dao i usao u vecni dogovor sa onima koji su primili te zakone na Sinaju i njihovim potomcima, sklopili su pravi pismeni ugovor: jedan primerak (ploca) narodu, jedan primerak (ploca) "ostaje ponudiocu". A da ostali narodi ne moraju da se pridzavaju svih zapovesti je jasno, jer Bog kaze da ono sto Jevreji ne smeju da jedu da daju strancu, Kir je nazvan mesijom a nije se drzao svih zakona itd itd. Narodi moraju cisto Boga obozavati i ziveti maksimalno moralno, i tada su jednaki Jevreju koji zivi po svim zakonima, nema cuvenih deset zapovesti za celo covecanstvo vec su to deset reci na kojima se zasniva kompletan ugovor. Dakle nema nikakve razlika izmedju Jevreja i ostalih, nikada nije ni bilo. Isus kaze Jevrejima da moraju sve drzati, dok drugoga pita samo da li je krao i lagao. I Pavle kaze da se klone udavljenog, kurvanja i idolopolnostva i to je to. To im ne kaze za pocetak samo , nego za stalno.
Dobro bi bilo da ostane post jer ovo mnogima nije jasno.
Pozdrav

Bolje bi ti bilo da manje pricas, jer nisi mnogo pametan. Svako treba da zivi po svetlosti koju ima, pa tako ne treba bacati svinjetinu ako se zivi u drzavi gde ljudi jedu svinjetinu, nego je treba dati onima koji je jedu, a ne bacati, da se ovi ne sablazne. To se desava u slucaju da nam neko pokloni nesto necisto ili u nekim drugim situacijama.
 
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Sad cu da vas zovem da pricamo preko telefona broj mi je 0605225580

Momentalno sam na Marsu, istrazujem kratere i nisam dostupan.
 
Dimitrije 2000
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Sad cu da vas zovem da pricamo preko telefona broj mi je 0605225580

Momentalno sam na Marsu, istrazujem kratere i nisam dostupan.
Nemam vremena da pisem po forumu pa da cekam,javite se da mi dokazete da sam pogresan
 
anton
Miroljube,koji su prijevodi Biblije,hrvatski ili srpski bliži hebrejskom originalu kada su u pitanju vlastita imena? Npr. hrvatski Estera,ili srpski Jestira,hrvatski Noa,ili srpski Noje,hrvatski Abraham,ili srpski Avram itd itd.
 
crnitrn
http://istokpravo...more-11140
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Miroljub Petrovic
Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Sad cu da vas zovem da pricamo preko telefona broj mi je 0605225580

Momentalno sam na Marsu, istrazujem kratere i nisam dostupan.
Nemam vremena da pisem po forumu pa da cekam,javite se da mi dokazete da sam pogresan

Imas sve na forumu objasnjeno, nemam vremena da ti sve ispocetka crtam.
 
Miroljub Petrovic
anton - poruka glasi:

Miroljube,koji su prijevodi Biblije,hrvatski ili srpski bliži hebrejskom originalu kada su u pitanju vlastita imena? Npr. hrvatski Estera,ili srpski Jestira,hrvatski Noa,ili srpski Noje,hrvatski Abraham,ili srpski Avram itd itd.

Ovo sto si naveo, bliza su hrvatska imena, ali to je nebitno.
 
chaky
Miroljube,


Kako su ljudi pre znali gde da kopaju da naprave bunar. Jel to moguće znati nekako. Gde može da se nauči više o tome. Na primer kad neko kupuje plac da li postoji način da zna da li može imati bunarsku vodu na placu.
 
Borko J
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Odakle vam pare da idete u Izrael ,i koliko kosta?

Povratna avionska karta kosta 350 evra, smestaj u Jerusalimu je 30 evra za noc, hranu kupis na pijaci i jedes, tako da nije skupo. Manje potrosis ako odes da obidjes Izrael nego ako odes na letovanje u Grcku ili Tursku.

Pare imam jer radim za najjacu firmu u svemiru. Moj sef kontrolise sve pare i sve resurse na Zemlji i u svemiru.


znaci Miroljube jeli bi se moglo za 1500-2000 eura otici Izrael ljepo provest i kupit koji suvenir, itd.?
Berešit bara Elohim et hašamajim ve'et ha'arec.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.57 sekundi!