Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
kotor
Optuzuju Jevreje da su fasisti,a sami se tako pozdravljaju.

[img]http://cdn.breitbart.com/mediaserver/Breitbart/Big-Peace/2013/Middle%20East/Iran/hezbollah_AP.jpg[/img] is not a valid Image.pbs.twimg.com/media/BiZwLOuCUAAEAm8.jpg

Inace zacetnik Palestinskog antisemitskog pokreta Jerusalimski Muftija Muhamed Amin el Huseini,smatra se jednim od začetnika antisemitizma modernog vremena na Bliskom istoku. Poznat kao muftija Jerusalima, mada titulu nije zvanično nikada dobio.Amin el Huseini ima značajnu ulogu u širenju antisemitizma u arapskom svijetu, kao i saradnje sa nacionalsocijalistima u Njemačkoj. Bio je ubjeđeni zagovornik holokausta i za vrijeme boravka u Berlinu 1941. godine bio je član SS-a. Širio je aktivnu propagandu za nacističku Njemačku na arapskom jeziku. U kasnijoj fazi Drugog svjetskiog rata el Huseini je na Balkanu i Africi pomagao i propagira mobilizaciju muslimana za jedinice Vafen-SS.

Kao što je 13. SS divizije Handžar sastavljene od bosanskih muslimana,koja je poklala na hiljade Srba tokom drugog svetskog rata.

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/74/Bundesarchiv_Bild_146-1978-070-04A%2C_Amin_al_Husseini_bei_bosnischen_SS-Freiwilligen.jpg[/img] is not a valid Image.


i sa čika Hitlerom

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9d/Bundesarchiv_Bild_146-1987-004-09A%2C_Amin_al_Husseini_und_Adolf_Hitler.jpg
 
aleksandar993
Miroljub Petrovic - poruka glasi:


Oreoli oko glava znamenitih ljudi su dosli iz paganstva, jer su pagani obozavali sunce kao vrhovno bozanstvo i svoje bogove su slikali sa oreolima oko glave kao simbol sunca. To je kao kad bih ja naslikao sunce, a u sliku sunca stavio sliku tvoje glave i ispod napisao "Sveti Dimitrije 2000" i pozvao ljude da te obozavaju i da ti se mole.


Slike koje dokazuju pagansko poreklo orela na ikonama:
https://www.media...ve_-_ikone
,, A vi budite hrabri i nemojte da vam klonu ruke,jer će vaša dela biti nagrađena"
 
https://www.facebook.com/aleksandar.pe
Miroljub Petrovic
chaky - poruka glasi:

Miroljube,

Kako su ljudi pre znali gde da kopaju da naprave bunar. Jel to moguće znati nekako. Gde može da se nauči više o tome. Na primer kad neko kupuje plac da li postoji način da zna da li može imati bunarsku vodu na placu.

Postoje pravila, pogledaj literaturu na internetu. Tamo gde su uvale, tu na dnu ima vode dosta plitko. Obicno se gleda gde su izvori vode u blizini pa se pravi rekonstrukcija i procenjuje gde je vodna zila. Itd, itd. Obicno komsije imaju bunare ili nemaju, pa se zna gde je vec kopano i gde moze da se ocekuje voda, i na kojoj dubini.
 
Miroljub Petrovic
Borko J - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Dimitrije 2000 - poruka glasi:

Odakle vam pare da idete u Izrael ,i koliko kosta?

Povratna avionska karta kosta 350 evra, smestaj u Jerusalimu je 30 evra za noc, hranu kupis na pijaci i jedes, tako da nije skupo. Manje potrosis ako odes da obidjes Izrael nego ako odes na letovanje u Grcku ili Tursku.

Pare imam jer radim za najjacu firmu u svemiru. Moj sef kontrolise sve pare i sve resurse na Zemlji i u svemiru.


znaci Miroljube jeli bi se moglo za 1500-2000 eura otici Izrael ljepo provest i kupit koji suvenir, itd.?

Tebi bi bilo i to malo, zato sto si problematican, a inace za te pare mogu da idu dvojica, i da im ostane za frizera.
 
Rinnnma
Pozdrav,

ima li kakva literatura ili dobar dokumentarac o poganštini i krivovjerju Pravoslavlja ?
 
Zoki1964
Postovani Miroljube

Kada opet idete za Izrael, koja mesta posecujete, koliko cesto idete za Izrael i koliko dana
ostajete u proseku tamo? Bas bi bilo odlicno da vas sretnem i to bas u Izraelu.
Da li mozda ubuduce organizujete putovanja recimo sa vasim "forumasima" ?

Pozdrav
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 28.07.2014 22:58
 
terpa
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

chaky - poruka glasi:

Miroljube,

Kako su ljudi pre znali gde da kopaju da naprave bunar. Jel to moguće znati nekako. Gde može da se nauči više o tome. Na primer kad neko kupuje plac da li postoji način da zna da li može imati bunarsku vodu na placu.

Postoje pravila, pogledaj literaturu na internetu. Tamo gde su uvale, tu na dnu ima vode dosta plitko. Obicno se gleda gde su izvori vode u blizini pa se pravi rekonstrukcija i procenjuje gde je vodna zila. Itd, itd. Obicno komsije imaju bunare ili nemaju, pa se zna gde je vec kopano i gde moze da se ocekuje voda, i na kojoj dubini.

Postoje burgije kojima se ručno buši zemlja dok se ne dodje do žile, pod uslovom da ne naidješ na stenu. Dosta precizno može da se proceni jačina žile ovim putem.
 
markofon
terpa - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

chaky - poruka glasi:

Miroljube,

Kako su ljudi pre znali gde da kopaju da naprave bunar. Jel to moguće znati nekako. Gde može da se nauči više o tome. Na primer kad neko kupuje plac da li postoji način da zna da li može imati bunarsku vodu na placu.

Postoje pravila, pogledaj literaturu na internetu. Tamo gde su uvale, tu na dnu ima vode dosta plitko. Obicno se gleda gde su izvori vode u blizini pa se pravi rekonstrukcija i procenjuje gde je vodna zila. Itd, itd. Obicno komsije imaju bunare ili nemaju, pa se zna gde je vec kopano i gde moze da se ocekuje voda, i na kojoj dubini.

Postoje burgije kojima se ručno buši zemlja dok se ne dodje do žile, pod uslovom da ne naidješ na stenu. Dosta precizno može da se proceni jačina žile ovim putem.


Zvanicna nauka koristi metode kao sto je geofizika i jos neke za procenu gde kopati bunar, ali one su neprecizne i paganske. Predlazem da pogledas geoloske karte tog podrucja i da proveris da li u blizini ima aktivnih bunara. Inace, baveci se ovim poslom primecujem da su mnogi bunari presusili, zato sto su bili plitki i prikupljali povrsinske vode. Ako hoces dugorocno resenje potreban ti je arterski bunar. Na nasem tlu se njihova dubina krece u proseku oko 60 metara dubine, od 20 do 120m. Vojvodina plice, Sumadija dublje. Cena po duznom metru za kopanje arterskog bunara je oko 70eur. Kada u njega stavis crpnu pumpu Mozes da ocekujes kolicinu vode od 300g do 5l po sekundi. Eto, to je u najkracem. Ako ti je potreban bunar ove vrste posalji privatnu poruku.
 
Miroljub Petrovic
Rinnnma - poruka glasi:

Pozdrav,

ima li kakva literatura ili dobar dokumentarac o poganštini i krivovjerju Pravoslavlja ?

Ovde se bavimo samo pametnim stvarima. Postoji dobra knjiga koja govori o laznim naukama koje su iz katolicizma presle u pravoslavlje. Evo je:

http://www.cps.or...ge/vmr.zip
 
Miroljub Petrovic
Zoki1964 - poruka glasi:

Postovani Miroljube

Kada opet idete za Izrael, koja mesta posecujete, koliko cesto idete za Izrael i koliko dana
ostajete u proseku tamo? Bas bi bilo odlicno da vas sretnem i to bas u Izraelu.
Da li mozda ubuduce organizujete putovanja recimo sa vasim "forumasima" ?

Pozdrav

Govorio sam o tome, citaj forum od pocetka ili potrazi preko opcije "Trazi".
 
ilijagromovnik7
ŠEĆER... https://www.youtu...0QkDfDDtZQ
 
Marko77
Pozdrav svim

Zelim sa vama da podelim jedno iskustvo. U periodu od 1996 meni se cini do 2008 nije bilo da prodje zima a da ja ne padnem u krevet od groznice i gripa. Znalo je da me trese i po nedelju dana i da se jos nedelju dana oporavljam i to sve u periodu kraj februara pocetak marta. Slusajui emisiju koju ste imali, cinimi se u Kragujevcu, gde ste govorili na jednoj televiziji o zdravom zivotu i nacinu kako je jednostvno ojacati organizam poceo sam to da primenjujem

*Prvo sam poceo da unosim dosta tecnosti. Do tada sam pio jednu, pazite jednu casu, vode dnevno. Tada pocinjem polako prvo tri, pa sledeci dan cetiri i tako sam stigao za mesec do tri- cetiri litra dnevno. Izbegavao sam pre i posle obroka da je pijem.

*Poceo sam da treniram jer sam silom prilika u gradu. Posle prvog treninga i sklekova sve me je bolelo, svaki misic. Kako su meseci prolazili tako sam ve vise dobijao na snazi. Tusirao sam se, a dan danas, bar dva puta dnevno. Znoj koji sam izbacivao prvo je bio jakog mirisa, kasnije sam saznao da je to od hrane i da je kroz kozu preko znoja poceo da izlazi.

*Sledece predavanje koje sam slusao bilo je preko youtuba i to ona predavanja iz 1999 godine koje se drzali. Gledajuci kako se argumentovano i cinjenicama rusi sve sto su me ucili tako sam u jednom momentu dobio sirinu u gledanju na svet oko sebe. Kombinacija pocetka zravog zivota i ptianja koja sam do tada sebi postavljao a koja su od Boga preko Vas dosla dovela su me na put koji je jako uzak. Znate kako je uzak kad sam stao na njega. Cinilo mi se da sam kao na jednom prstu i da treba da hodam uspravno a da ne padnem. Jezivo tesko.

*Promenio sam nacin ishrane, koliko je to moguce sto vise voca povrca zitarica, nacin spavanja i ustajanja. Ne gledam televizor evo vec tri godine. Nekako kao da su mi se kapaciteti koje nas mozak ima prosirili jako brzo prepoznam vuka u coveku iako su sve vestiji, prepoznam prostitutke koje bi da se udaju a posle da varaju. Video sam ljude koji posle prekida vanbracni veza idu kod psihologa i imaju temperaturu 37,2 konstantnu godinama ...opsednuti skroz.

Znam samo jedno posle svih promena koja sam prihvatio zelim da se zahvalim Bogu i Vama preko koga on svoje delo i naum sprovodi. Nadam se da cu i ja oformiti porodicu kako to Biblija nalaze. A svi nasi projekti su nista naspam projekta koji je na nebu zapisan.

Skakacemo sa vodopada od 300 metara u vodu koja ce biti ukusa koji ne mozemo ni da zamislimo.
 
seki2345
Pozdrav , imam pitanje vezano za jedno vaše predavanje u kojem ste pričali o skidanju temperature sa ljutom paprikom...ne mogu više nać taj video a zaboravila sam postupak ? Možete li mi molim vas reći koliko točno ide paprike u koliko vode za popiti ? a koliko se sipa u kadu i dali u skroz vruću vodu i koliko se dugo provede u kadi ?u kojim situacijama se to smije provoditi , kod visoke temperature ili niže ? hvala
 
Miroljub Petrovic
seki2345 - poruka glasi:

Pozdrav , imam pitanje vezano za jedno vaše predavanje u kojem ste pričali o skidanju temperature sa ljutom paprikom...ne mogu više nać taj video a zaboravila sam postupak ? Možete li mi molim vas reći koliko točno ide paprike u koliko vode za popiti ? a koliko se sipa u kadu i dali u skroz vruću vodu i koliko se dugo provede u kadi ?u kojim situacijama se to smije provoditi , kod visoke temperature ili niže ? hvala

U pitanju je tehnika za podizanje temperature, cime se podstice rad imunog sistema. U kadu sa toplom vodom se stavi jedna saka ljute aleve paprike, genitalije i bradavice se namazu vazelinom, udje se u vodu 10-20 (sto duze) i pije se za to vreme oko litar sto toplijeg caja. Nakon toga se istusira prohladnom vodom i odlezi sat vremena dobro utopljen. Evo linka za predavanje:

http://www.youtub...ZJrQ5sDewk
 
seki2345
aha, to je za podizanje ne za skidanje kako sam ja mislila ...ok, a kada se to radi ? inače dok je čovjek zdrav ili dok krene neka prehlada ili slično ali još nema temperature pa se onda tom tehnikom podigne temp ?? ako sam dobro shvatila sada ...i nakon koliko se onda temp. vrati na normalu ?
 
Milan R
Super Knjiga - Ognjena peć

https://vimeo.com...
 
Makabi
https://www.youtu...mp;index=7
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 29.07.2014 22:02
 
Zare1991
http://www.kurir-...ak-1485899
Evo sta demoni rade, verovatno vam je svima poznato.......
 
Zoki1964
Postovani Miroljube

Imam Bibliju (knjigu) ali vidim na vasem sajtu da imate Bibliju za Download da citam online.
biblija_nsp_final.pdf
Primetio sam u online Bibliji da u Mateju 28 19 fali stih : Idite dakle i naucite sve narode
krsteci ih u ime Oca i Sina i Svetog Duha.

Pozdrav
 
Peki5061
Jel mislite da je slucajnost to sto su najveci kompozitori klasicne muzike svih vremena postali i ostali slavni i dan-danas bili u 99% slucajeva naklonjeni Bogu i veliku vecinu svojih dela pisali u Bozju slavu,kao sto je npr Johan Sebastian Bah pa i Mocart i Betoven koji takodje imaju bezbroj dela napisanih u slavu Boga?Da li je tu Bog umesao prste i da kazem pogurao te komade?Kad smo vec kod muzike,diskutovao sam sa profesorkom o Jevrejima kao muzicarima i dosli smo do zakljucka da su extremno talentovani i da su npr najcenjeniji i ujedno najbolji violinisti i pijanisti na svetu bas Jevreji,pa sam Vas hteo pitati i za tu cinjenicu da li mislite da je nebitna i cista slucajnost?Hvala
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 1.78 sekundi!