Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
nosikiriki
Ako moze odgovor na sledece pitanje: Koliko otprilike mogu da stoje u frizideru cedjeni sokovi, bilo od voca ili povrca? I da li postoji neka prirodna supstanca da se produzi rok?

Pozdrav, i hvala unapred Miroljube! Smile
 
zorank
https://www.youtu...vAJ6FtLp1k
 
brcak0506
pozdrav
imam pitanje u vezi tinktura ,naime da li je moguca narudzba istih i na adresu u inostranstvu (konkretno Francuska )
hvala i svako dobro Vam zelim.
zivim , dakle postojim
 
Miroljub Petrovic
nosikiriki - poruka glasi:

Ako moze odgovor na sledece pitanje: Koliko otprilike mogu da stoje u frizideru cedjeni sokovi, bilo od voca ili povrca? I da li postoji neka prirodna supstanca da se produzi rok?

Pozdrav, i hvala unapred Miroljube! :)

Mogu da stoje nekoliko sati, ali vec posle par minuta pocnu da oksidisu. Kada se razbije struktura biljke, ona treba da se pojede, a ne da se cuva u frizideru. Mozes da je kuvas kao dzem, kompot..., ali to nije izvorna biljka neko samo manji deo nje u hranljivom smislu.
 
Miroljub Petrovic
brcak0506 - poruka glasi:

pozdrav
imam pitanje u vezi tinktura ,naime da li je moguca narudzba istih i na adresu u inostranstvu (konkretno Francuska )
hvala i svako dobro Vam zelim.

Moze preko sajta iz Beca:

http://naturzentr...
 
Sale91
Doktore odgledao sam onu debatu sa evolucionistima,pa me je zainteresovalo da postavim pitanje (posto na to niste odgovorili zaboravili ste verovatno) da li je onda covecanstvo nastalo incestom?Ako znamo da pise u bibliji da je Bog stvorio Adama i Evu i da su dobili dva sina Kaina i Avelja,Kain je ubio Avelja znaci samo njih troje je ostalo.Ispada da je Kain legao sa svojom majkom (ili sestrom ako je bilo jos dece koja se ne spominju u bibliji...) i dobio sina Enoha.Zasto onda Bog zabranjuje incest kada bukvalo je moralo doci do incesta posto su svi braca i sestre koliko god da ih je bilo.To mi nikako nije jasno pa bih voleo da cujem Vase objasnjenje.Hvala unapred!
p.s. izvinite ako je mozda glupo pitanje
 
electronpn
Sale91 - poruka glasi:

Doktore odgledao sam onu debatu sa evolucionistima,pa me je zainteresovalo da postavim pitanje (posto na to niste odgovorili zaboravili ste verovatno) da li je onda covecanstvo nastalo incestom?Ako znamo da pise u bibliji da je Bog stvorio Adama i Evu i da su dobili dva sina Kaina i Avelja,Kain je ubio Avelja znaci samo njih troje je ostalo.Ispada da je Kain legao sa svojom majkom (ili sestrom ako je bilo jos dece koja se ne spominju u bibliji...) i dobio sina Enoha.Zasto onda Bog zabranjuje incest kada bukvalo je moralo doci do incesta posto su svi braca i sestre koliko god da ih je bilo.To mi nikako nije jasno pa bih voleo da cujem Vase objasnjenje.Hvala unapred!
p.s. izvinite ako je mozda glupo pitanje


http://cps.org.rs...ks702.html
 
VaskoPrzo
http://a1on.mk/wo...ves/388354
 
seki2345
Pozdrav , ispričavam se ako je već bila tema , malo sam pretraživala forum al nisam našla .... zanima me što Biblija kaže za životinje ... dali će i one biti uskrsnute ? naši kućni ljubimci ? hvala
 
KTM
Veliko postovanje za velikog coveka. Imam par pitanja za Vas, i verujem da imate valjane odgovore na njih:
1) Da li postoji prirodan lek protiv amiotroficne lateralne skleroze (als) ?
2) Prirodan lek koji unistava karijes na zubima?
3) Da li postoji psiholioska metoda/tehnika kojom se covek prosecne inteligencije moze unaprediti/dovesti do natprosecne inteligencije?
4) Kako da se na prirodan nacin upotpunosti neutralise gnojavost kod krajnika i sinuzitis?

Veoma zahvalan u napred.
 
Petar Vlahovic
Održana parada... A interesantno je da je bio manji otpor nego ranije i da su pederi sada počeli otvorenije da se eksponiraju na paradi. Sad su se na kraju i ljubili a to su prenele sve novine.

Izgleda da i kod nas Srba to postaje polako prihvatljivo. Kao što si rekao, narod se na sve navikne, pa će tako i na ovo i na još veće perverzije koje će uskoro biti na njihovim paradama a i uopšte tokom cele godine...
 
Peki5061
Slucajno sam naisao na online srednju skolu,srpsku. Skolarina 150e godisnje,25e svaki ispit,akreditovana i prihvacena od strane ministarstva. Da li se zna nesto o ovome ? www.srednjaskola-... skola je u kragujevcu osnovana
 
Miroljub Petrovic
seki2345 - poruka glasi:

Pozdrav , ispričavam se ako je već bila tema , malo sam pretraživala forum al nisam našla .... zanima me što Biblija kaže za životinje ... dali će i one biti uskrsnute ? naši kućni ljubimci ? hvala

Nisam nasao direktan tekst koji o tome govori, ali iz konteksta se jasno vidi da ce Bog vaskrsnuti sve kucne ljubimce. Bog ce uciniti da svima bude prijatnije nego sto mogu i da zamisle, a to podrazumeva i vaskrsenje covekovih prijatelja medju zivotinjama. "Sto oko ne vide, i uho ne cu, to Bog priprema onima koji ga ljube."
 
Miroljub Petrovic
KTM - poruka glasi:

Veliko postovanje za velikog coveka. Imam par pitanja za Vas, i verujem da imate valjane odgovore na njih:
1) Da li postoji prirodan lek protiv amiotroficne lateralne skleroze (als) ?

Postoji lek, ali zahteva disciplinu pacijenta i ozbiljan tretman.

2) Prirodan lek koji unistava karijes na zubima?

Nije mi poznat. Poznato mi je kako se sprecava pojava karijesa.

3) Da li postoji psiholioska metoda/tehnika kojom se covek prosecne inteligencije moze unaprediti/dovesti do natprosecne inteligencije?

To se lako ostvaruje ako je osoba karalterna. Karakter je uslov za bilo kakav napredak u bilo kom smeru. Lako je bilo sta nauciti, ali je tesko da covek postane posten i moralan. Ja znam mnoge koji su veoma inteligentni, ali zbog slabog karaktera propadaju. Sa druge strane, znam karakterne ljude koji su za kratko vreme napravili veliki rezultat jer su brzo naucili sve sto je trebalo da nauce. Test inteligencije koji se reklamira je glup tekst, koji pokazuje koliko je neko u stanju da resava matematicke probleme.

4) Kako da se na prirodan nacin upotpunosti neutralise gnojavost kod krajnika i sinuzitis?

I jedno i drugo je posledica upale. Potrebno je da se ocisti organizam, kao sto je opisano u knjizi "Cudo izlecenja", a za krajnike preporucujem napitak "Raketno gorivo", dok za sinuse preporucujem prah za sinuse. Sve imas na ovom sajtu.
 
Miroljub Petrovic
Petar Vlahovic - poruka glasi:

Održana parada... A interesantno je da je bio manji otpor nego ranije i da su pederi sada počeli otvorenije da se eksponiraju na paradi. Sad su se na kraju i ljubili a to su prenele sve novine.

Izgleda da i kod nas Srba to postaje polako prihvatljivo. Kao što si rekao, narod se na sve navikne, pa će tako i na ovo i na još veće perverzije koje će uskoro biti na njihovim paradama a i uopšte tokom cele godine...

Nije bio manji otpor nego je bilo mnogo vise policije i primenjena je drugacija strategija, da se do zadnjeg casa nije objavljivalo da li ce biti parade, da se protivnici ne bi organizovali. Sa druge strane, nikada se crkva nije tako ostro izjasnila protiv parade, koliko kod to izjasnjavanje bilo tunjavo, sto je pozitivan momenat.
 
Miroljub Petrovic
Peki5061 - poruka glasi:

Slucajno sam naisao na online srednju skolu,srpsku. Skolarina 150e godisnje,25e svaki ispit,akreditovana i prihvacena od strane ministarstva. Da li se zna nesto o ovome ? www.srednjaskola-... skola je u kragujevcu osnovana

Provericu sutra pa javljam.
 
Bobyus
Ništa strasno?

....
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 29.09.2014 12:16
 
Miroljub Petrovic
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Peki5061 - poruka glasi:

Slucajno sam naisao na online srednju skolu,srpsku. Skolarina 150e godisnje,25e svaki ispit,akreditovana i prihvacena od strane ministarstva. Da li se zna nesto o ovome ? www.srednjaskola-... skola je u kragujevcu osnovana

Provericu sutra pa javljam.

Proverio sam, ovo je odlicna opcija za one kojima je stalo da "zavrse" srednju skolu. Skolarina po godini je 140 evra, a svaki ispit kosta 19 evra. Ima 13 ispita po godini na ekonomskom i turistickom smeru. Treba da se ode licno na upis u Kragujevac i posle samo kad se polazu ispiti. Ispitni rokovi su svakog meseca, a u jednom ispitnom roku moze da se polaze pet ispita.

Da imam 15 godina, ne bih isao u nijednu srednju skolu jer su sve besmislene, nista u njima ne moze da se nauci.
 
Miroljub Petrovic
Bobyus - poruka glasi:

Ništa strasno?

....

Banovan si zbog postavljanja bljuvotina na forum.
 
seki2345
Poslala sam vam poruku na private .... al nisam sigurna jel proslo , jel vidite ? Ako ne da saljem opet
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.59 sekundi!