Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
seki2345 - poruka glasi:

Poslala sam vam poruku na private .... al nisam sigurna jel proslo , jel vidite ? Ako ne da saljem opet

Odgovorio sam.
 
TM1994
https://www.youtu...x8gTX8kQZ4

10:24 !
Izmenio/la TM1994 na 29.09.2014 18:21
 
Miroljub Petrovic
Evo snimka jucerasnje prave parade, bez prisustva policije:

https://www.youtu...LeSSc#t=30
 
Kirie Eleison
Pomade Bog dr.M.Petrovicu. Molim vas za savjet. Imam djecaka od 20mj.prije 3dana smo rano izasli na hladan vjetar i on je slijedeci dan donio temp39,to je trajalo 1dan,i temp.ke prestala,nastavio je da curi nosic. Danas smo se vratili iz setnje,zaspao je i probudio se za30min.sajako ruznim kasljem. Jeo je samo malo nara i malo cjedj.soka,slabo guta. Molim vas za savjet,ne bi voljela da ga vodim doktorima. Unaprijed hvala. PS.Oprostite za greske u pisanju,pisem sa pozajmlj.tel. Srdacan pozdrav i svako dobro
 
Marko VS
Pomaze Bog dr. Miroljube.
Interesuje me kako se najlakse suzbija herpes na usni koji je prilicno rasprostranjen?
Da li postoji neka povezanost alergije i herpesa posto se u mom slucaju te dve stvari javljaju u veoma kratkom vremenskom intervalu, gotovo se podudaraju sitne tackice po telu i herpes na usnama.
Da li je moguce da prasina jos vise podstice ovaj problem ili je on iskljucivo unutrasnje prirode?

Hvala
Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli.
 
Miroljub Petrovic
Kirie Eleison - poruka glasi:

Pomade Bog dr.M.Petrovicu. Molim vas za savjet. Imam djecaka od 20mj.prije 3dana smo rano izasli na hladan vjetar i on je slijedeci dan donio temp39,to je trajalo 1dan,i temp.ke prestala,nastavio je da curi nosic. Danas smo se vratili iz setnje,zaspao je i probudio se za30min.sajako ruznim kasljem. Jeo je samo malo nara i malo cjedj.soka,slabo guta. Molim vas za savjet,ne bi voljela da ga vodim doktorima. Unaprijed hvala. PS.Oprostite za greske u pisanju,pisem sa pozajmlj.tel. Srdacan pozdrav i svako dobro

Dete treba da miruje, da pije dosta tople tecnosti, caja ili kompota, moze i vode, da jede kivi, pomorandzu (bogato vitaminom C) i mozete da ga inhalirate. Za grlo je dobro da proguta pola cajne kasicice meda, ili da mu date med u caju ili soku. Ako se slabo snalazite, ne smeta da ga odvedete kod lekara, nista se nece desiti strasno ako pitate lekara za savet. On ce mu prepisati antibiotik. Moze i to da uzima, ako se vi ne snadjete sa ovim gore sto sam napisao.
 
Miroljub Petrovic
Marko VS - poruka glasi:

Pomaze Bog dr. Miroljube.
Interesuje me kako se najlakse suzbija herpes na usni koji je prilicno rasprostranjen?
Da li postoji neka povezanost alergije i herpesa posto se u mom slucaju te dve stvari javljaju u veoma kratkom vremenskom intervalu, gotovo se podudaraju sitne tackice po telu i herpes na usnama.
Da li je moguce da prasina jos vise podstice ovaj problem ili je on iskljucivo unutrasnje prirode?

Hvala

Ocigledno da se trujes i spolja i iznutra. Kad prestanes, ozdravices.
 
Petar Vlahovic
Au, opali ovaj monah što su ga uhapsili u subotu po Dverima žestoko.
http://www.srbija...ej-paradu/

Možda su ga "prevaspitali" u zatvoru malo, ko zna.
 
Miroljub Petrovic
Petar Vlahovic - poruka glasi:

Au, opali ovaj monah što su ga uhapsili u subotu po Dverima žestoko.
http://www.srbija...ej-paradu/

Možda su ga "prevaspitali" u zatvoru malo, ko zna.

Znas kako funkcionise srpska patriotska scena? Svi se busaju da su najveci Srbi, a da su ovi drugi izdajnici. Tako ovi iz vrha SRS-a huskaju Seselja da su Dveri strani placenici i on nece sa njima u predizbornu koaliciju. Jedino Dejan Mirovic pokusava nesto da im objasni, ali ne vredi, upravni odbor krene na glasanje i cim se primeni demokratija odmah znas sta ce da bude. Mora da se pojavi neki novi Karadjordje i da napravi red.
 
VaskoPrzo
Geoglifi u Kazahstanu
http://www.idivid...index.html
 
vjecni_sluga
Marko VS - poruka glasi:

Pomaze Bog dr. Miroljube.
Interesuje me kako se najlakse suzbija herpes na usni koji je prilicno rasprostranjen?
Da li postoji neka povezanost alergije i herpesa posto se u mom slucaju te dve stvari javljaju u veoma kratkom vremenskom intervalu, gotovo se podudaraju sitne tackice po telu i herpes na usnama.
Da li je moguce da prasina jos vise podstice ovaj problem ili je on iskljucivo unutrasnje prirode?

Hvala


Ja sam prije imao problema sa herpesom, bas mi je cesto izlazio. Poceo sam se zdravo hranio nism konzumirao nista od 'narkotika' i idalje sam imao problema sa herpesom. Al sam onda u videima od dr Sulca cuo da se bijeli luk treba jesti cesto(koji ja nisam jeo nikada). i tko sam poslje toga jedno sedam dana jeo po pet cenova bijelog luka, i poslje bar dva puta sedmicno po pet cenova, i od tad vec dvije godine nikada mi nije izasao herpes. nada se da ce i tebi pomoci
 
Carev sin
dr. Miroljubre treba nam savet za jednog druga.....
U pocetku je imao neke glavobolje pa odlaskom kod lekara oni su mu rekli da ima anksioznost i dali su mu da pije neke lekove za smirenje i raspolozenje,3 leka dnevno,i on to pije vec 2 godine a nista mu nije bolje.Posto moj drug i ja pratimo vas i me verujemo toj medicini i tom trovanju lekovima,mi smo mu rekli da to ne pije i da prestane,a on slepo veruje tim doktorima i ubedjen je da mu to pomaze.
Da li vi mizete da nam date neki predlog kako mozemo da mu pomognemo?
 
crnitrn
http://www.telepr...a-666.html krenulo ponovo
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Miroljub Petrovic

Kakvi bre geoglifi? To su demoni pravili zurku.
 
Miroljub Petrovic
Carev sin - poruka glasi:

dr. Miroljubre treba nam savet za jednog druga.....
U pocetku je imao neke glavobolje pa odlaskom kod lekara oni su mu rekli da ima anksioznost i dali su mu da pije neke lekove za smirenje i raspolozenje,3 leka dnevno,i on to pije vec 2 godine a nista mu nije bolje.Posto moj drug i ja pratimo vas i me verujemo toj medicini i tom trovanju lekovima,mi smo mu rekli da to ne pije i da prestane,a on slepo veruje tim doktorima i ubedjen je da mu to pomaze.
Da li vi mizete da nam date neki predlog kako mozemo da mu pomognemo?

Tog tvog druga opsedaju demoni, a posto ide kod vracara (lekara) bice mu jos gore. Njemu moze samo motka da pomogne, i to ce mu se desiti, kad Bog dopusti vece zlo na njega.
 
Miroljub Petrovic

Odlicno, to samo pokazuje ko je trn u oku satanistima, i kakva su beda satanisti.
 
Carev sin
Da li mi mozemo sta kao njegovi prijatelji da mu pomognemo?
 
split
Komentar : Ovo Å¡to je pretucen Vucic i njegovi tjelohranitelji je samo demonstracija onog sto ceka svakog tko se pobuni protiv gay parade(iako doticne osobe uopce nisu bili demonstranti).Mogu mislit kako su ostali bili pretuceni koji su se pobunili (mislim da je policija znala da je ovo Vucicecev brat jer su mu trazili legitimaciju)tTako je slicno bilo i u Zg pa i u Splitu i tako slijedi svima.Ovo u BG je samo probijanje leda,polako za par godina ce biti slicna situacija kao i u ZG jos gradjanji slave sa njima u ZG.Sve ovo sto se desava je posljedica duznickog ropstva.A od zemallja bivse Yu HR se takmici da bude sto gora (nema veze da li je HDZ ili SDP ili netko treci na vlasti).
Izmenio/la split na 30.09.2014 17:33
 
Ognjen16
Gde bih mogao da se zaposlim,ako bih zavrsio ovaj fakultet za prirodnu medicinu, online?
 
Smederevac
Ognjen16 - poruka glasi:

Gde bih mogao da se zaposlim,ako bih zavrsio ovaj fakultet za prirodnu medicinu, online?

Sa takvom logikom tesko da ces bilo gde da dodjes u zivotu... da se zaposlis i da radis.
Ovaj fakultet ti moze dati jedan veoma vazan alat, da lecis ljude i pre svega budes zdrava osoba! I na kraju sto moras da radis za nekoga, uzmi kreni da radis sam. Ukljucis malo mozak i krenes korak po korak, a ne da molis za platu da gledas ko ce da te primi... veruj mi da je to mnogo jadan osecaj!
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.58 sekundi!