Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
SMUK
Bivši agent CIA-e, nagoveštava kako će izgledati spoljna politika SAD u skorijoj budućnosti:

MORAMO SE OTARASITI IZRAELA

https://www.youtu...Jq405jmg6Y

.
 
https://biblijskoobrazovanje.serbianforum.info/
JUGO
Miroljube šta znaš o takozvanoj Isusovoj molitvi? Treba da napraviš jedno predavanje sa temom molitve i uspostavljanja kntakta sa Bogom. Mnogi ljudi ne umeju da uspostave kontakt na pravi nacin, ne razumeju pravo značenje molitve, pa mislim da bi jedno takvo predavanje bilo od koristi. Znam da tu temu provlačiš kroz sva predavanja , ali ne bi bilo suvišno da predstaviš svoja saznanja .
 
Dusan d
http://www.youtub...pzkz97DNOk
 
millansky
Postovani Miroljube,

pisem u vezi napitka "raketno gorivo".

Zanima me koliko dugo moze stajati napitak kada se napravi? Jel' mora odmah sve da se popije ili u toku dana moze polako da se gustira sto bi se reklo?
Takodje, ako bi pravio vecu kolicinu(za vise osoba) jel moze i koliko dugo da stoji u frizideru?

Godinama uzimam Fervex ili Tylolhot, kada osetim da cu da se razbolim, mada voleo bih vise nesto na bazi prirode, kao sto je ova "raketna bomba". Smile
 
Miroljub Petrovic
Carev sin - poruka glasi:

Da li mi mozemo sta kao njegovi prijatelji da mu pomognemo?

Mozete da se molite Bogu za njega i da moralno zivite, pa da mu se svidi vas zivot i da on pozeli da bude kao vi.
 
Miroljub Petrovic
split - poruka glasi:

Komentar : Ovo Å¡to je pretucen Vucic i njegovi tjelohranitelji je samo demonstracija onog sto ceka svakog tko se pobuni protiv gay parade(iako doticne osobe uopce nisu bili demonstranti).Mogu mislit kako su ostali bili pretuceni koji su se pobunili (mislim da je policija znala da je ovo Vucicecev brat jer su mu trazili legitimaciju)tTako je slicno bilo i u Zg pa i u Splitu i tako slijedi svima.Ovo u BG je samo probijanje leda,polako za par godina ce biti slicna situacija kao i u ZG jos gradjanji slave sa njima u ZG.Sve ovo sto se desava je posljedica duznickog ropstva.A od zemallja bivse Yu HR se takmici da bude sto gora (nema veze da li je HDZ ili SDP ili netko treci na vlasti).

Ne moze za par godina da bude stanje u Srbiji kao u Hrvatskoj. Hrvatska se rastace vekovima od strane rimske crkve, a u Srbiji rastakanje ide dosta dosta sporije jer postoje brojne patriotske organizacije koje deluju na razne nacine sto ne postoji u Hrvatskoj ni u drugim EU zemljama. Treba bar 20 ili 30 godina da se nastavi sa sadasnjim tempom duhovnog genocida u Srbiji pa da Srbija dodje na nivo Hrvatske.
 
Miroljub Petrovic
Ognjen16 - poruka glasi:

Gde bih mogao da se zaposlim,ako bih zavrsio ovaj fakultet za prirodnu medicinu, online?

To je fakultet za one koji hoce da rade privatno. Ako hoces da se zaposlis (da budes rob), onda se uclani u neku stranku ili postani homoseksualac i brzo ces da dobijes posao.
 
Miroljub Petrovic
Smederevac - poruka glasi:

Ognjen16 - poruka glasi:

Gde bih mogao da se zaposlim,ako bih zavrsio ovaj fakultet za prirodnu medicinu, online?

Sa takvom logikom tesko da ces bilo gde da dodjes u zivotu... da se zaposlis i da radis.
Ovaj fakultet ti moze dati jedan veoma vazan alat, da lecis ljude i pre svega budes zdrava osoba! I na kraju sto moras da radis za nekoga, uzmi kreni da radis sam. Ukljucis malo mozak i krenes korak po korak, a ne da molis za platu da gledas ko ce da te primi... veruj mi da je to mnogo jadan osecaj!

Nemoj da komentarises na forumu, mozes samo da postavljas pitanja. U protivnom ce ti biti uskraceno i pitanja da postavljas pa citaj forum bez clanstva.
 
Miroljub Petrovic
JUGO - poruka glasi:

Miroljube šta znaš o takozvanoj Isusovoj molitvi? Treba da napraviš jedno predavanje sa temom molitve i uspostavljanja kntakta sa Bogom. Mnogi ljudi ne umeju da uspostave kontakt na pravi nacin, ne razumeju pravo značenje molitve, pa mislim da bi jedno takvo predavanje bilo od koristi. Znam da tu temu provlačiš kroz sva predavanja , ali ne bi bilo suvišno da predstaviš svoja saznanja .

Ne postoji "Isusova molitva". Postoji obrazac molitve "Oce nas" koji je Isus dao u kojoj se iznosi 6 duhovnih zahteva i jedan telesni, cime Isus sugerise da treba da se bavimo izgradnjom svog karaktera, a ne da trazimo samo materijalne stvari, jer ako ne budemo imali karakter bicemo goli i bosi, i nesrecni. O molitvi sam govorio u mojoj knjizi "Pravoslavlje za pocetnike":

http://www.cps.or...etnike.pdf
 
Miroljub Petrovic

Нека је вечна слава јунацима са којима се данас поносимо и због којих се још увек многи стиде да буду издајници и европљани.
 
Miroljub Petrovic
millansky - poruka glasi:

Postovani Miroljube,

pisem u vezi napitka "raketno gorivo".

Zanima me koliko dugo moze stajati napitak kada se napravi? Jel' mora odmah sve da se popije ili u toku dana moze polako da se gustira sto bi se reklo?
Takodje, ako bi pravio vecu kolicinu(za vise osoba) jel moze i koliko dugo da stoji u frizideru?

Godinama uzimam Fervex ili Tylolhot, kada osetim da cu da se razbolim, mada voleo bih vise nesto na bazi prirode, kao sto je ova "raketna bomba". :)

Raketno gorivo moze da stoji, kao i sok, nekoliko sati u frizideru, mozda i 12 sati. Kad osetis da ces da se razbolis mozes to da pijes, da jedes kivi, da pijes cajeve i cedjene sokove, i tinkturu za imunitet Imuno 1.
 
Ognjen16
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Smederevac - poruka glasi:

Ognjen16 - poruka glasi:

Gde bih mogao da se zaposlim,ako bih zavrsio ovaj fakultet za prirodnu medicinu, online?

Sa takvom logikom tesko da ces bilo gde da dodjes u zivotu... da se zaposlis i da radis.
Ovaj fakultet ti moze dati jedan veoma vazan alat, da lecis ljude i pre svega budes zdrava osoba! I na kraju sto moras da radis za nekoga, uzmi kreni da radis sam. Ukljucis malo mozak i krenes korak po korak, a ne da molis za platu da gledas ko ce da te primi... veruj mi da je to mnogo jadan osecaj!

Nemoj da komentarises na forumu, mozes samo da postavljas pitanja. U protivnom ce ti biti uskraceno i pitanja da postavljas pa citaj forum bez clanstva.

Sa svih strana ti govore, sta treba da radis sa svojim zivotom.Igram kosarku i nadam se da cu zaradjivati od toga, ne bih voleo da budem rob i da radim ono sto ne volim.Roditelji su ljuti sto sam napustio fakultet i teraju me da radim.A mislio sam na to, da Vi imate u okviru Vaseg centra nesto, gde mogu da radim korisno,ako bih zavrsio fakultet,posto sam mlad da bih poceo sam.Ispovedio sam se zato sto cenim Vase misljenje i odgovor,koliko god bio ostar i istinit.
 
Miroljub Petrovic
Ognjen16 - poruka glasi:

Sa svih strana ti govore, sta treba da radis sa svojim zivotom.Igram kosarku i nadam se da cu zaradjivati od toga, ne bih voleo da budem rob i da radim ono sto ne volim.

Ako budes ziveo od kosarke, bices veliki rob, i to rob menadzera, nemoralnog sistema i dr.

Roditelji su ljuti sto sam napustio fakultet i teraju me da radim.

Tako je, treba da radis, dobro te savetuju. Treba da radis, a ne da igras kosarku za pare. Kosarku mozes da igras rekreativno sa klincima iz sela.

A mislio sam na to, da Vi imate u okviru Vaseg centra nesto, gde mogu da radim korisno,ako bih zavrsio fakultet,posto sam mlad da bih poceo sam.Ispovedio sam se zato sto cenim Vase misljenje i odgovor,koliko god bio ostar i istinit.

Za koristan rad ti ne treba fakultet. Treba ti znanje o poslu i karakter (da si posten i da znas da prepoznas sta je Bozja volja). U okviru naseg centra ima puno posla, ali nema ljudi. Retki su oni koji hoce da proizvode stara semena, stare sorte zivotinja, tinkture, mladi jecam, mladu psenicu, zdravu hranu, da rade sa bolesnima, da vode turisticke ture... Ljudi bi hteli da ih ja zaposlim i da primaju platu. Ja mogu ljude da naucim kako da budu samostalni i nezavisni, pa da budu moji saradnici i da ih preporucujem drugima, a da oni imaju svoje firme i da uspesno rade. Ko ima mogucnost, moze i da studira pa da ima diplomu kao odredjenu vrstu potvrde da je strucan za posao, iako to nije neophodno. Moze i bez toga da se radi.

Ali, ne mozes ljude da odvojis od debilane (skole), janicarskog kampa (vrtica), super-debilane (drzavnih fakulteta), od grada, nemoralnih zena, gladijatorskih arena... I onda kukaju kako im je tesko, kako se "ne moze", i kada im se desi Jasenovac onda Boga krive.
 
dovlanik
Citajuci tekstove o tome kako pozivaju ne samo Arape, vec sve muslimane sveta da se stave pod komandu kalifata i uzimajuci u obzir kolikom sumom novca raspolaze Islamska drzava (ISIL ili ISIS) prikupljenog raznim donacijama, pljackama banaka i privatnih kuca, ilegalnim sakupljanjem poreza od stanovnistva, ali i kako smo odnedavno saznali - prodajom sirove nafte iz severnog Iraka (koju kupuje i sama EU jer je dzihadisti prodaju duplo jeftinije), da li bi se slozio sa ocenom da ce oni u buducnosti predstavljati ozbiljnu pretnju za drzavu Izrael (a kasnije i celu Evropu) i kasnije ispuniti neka od prorocanstava (procenjuje se da dzihadisti samo od prodaje sirove nafte dnevno uzmu od jednog do tri miliona dolara)? Hvala.
Izmenio/la dovlanik na 01.10.2014 14:14
Vladimir Dovla Nikolic
 
Sluga
http://www.dnevno...gradu.html

"I dok "liberalni" Beograd govori o uspjehu, iako pretvoriti grad u zonu pod vojno-policijskom opsadom i nije zapravo neki naročit uspjeh za nekog tko sebe zove "civilno društvo", prije epski promašaj, onaj drugi, pravoslavni i srpski Beograd, upozorava da bi uz takvo osiguranje i Oslobodilačka vojska Kosova s Tačijem na čelu kolone mogla napraviti paradu kroz centar Beograda. I to s Thompsonom za mikrofonom, Naserom Orićem kao DJ-em na kamionu, i Haradinajem kao prodavačem sjemenki."
 
Dusan d
http://www.youtub...5N8pnme5r0
 
Dusan d
Lazanski kaze da se skoro po svemu trebamo ugledati na Izrael

http://www.youtub...WJKKC_4yfA
 
Miroljub Petrovic
dovlanik - poruka glasi:

Citajuci tekstove o tome kako pozivaju ne samo Arape, vec sve muslimane sveta da se stave pod komandu kalifata i uzimajuci u obzir kolikom sumom novca raspolaze Islamska drzava (ISIL ili ISIS) prikupljenog raznim donacijama, pljackama banaka i privatnih kuca, ilegalnim sakupljanjem poreza od stanovnistva, ali i kako smo odnedavno saznali - prodajom sirove nafte iz severnog Iraka (koju kupuje i sama EU jer je dzihadisti prodaju duplo jeftinije), da li bi se slozio sa ocenom da ce oni u buducnosti predstavljati ozbiljnu pretnju za drzavu Izrael (a kasnije i celu Evropu) i kasnije ispuniti neka od prorocanstava (procenjuje se da dzihadisti samo od prodaje sirove nafte dnevno uzmu od jednog do tri miliona dolara)? Hvala.

ISIS je prevara i podmetacina koju su izmislili i podmetnuli odredjeni centri moci da bi mogli da nastave sa manipulacijom sirokih narodnih masa. Kao sto su izmisljeni i podmetnuti Markale, Racak, Srebrenica i dr da bi se dobilo opravdanje za odredjena dejstva, tako je izmisljen i ISIS. Verovatno je americka administracija formirala ISIS da bi imala povod da i dalje bude prisutna u tom delu sveta.

Mi treba da gledamo svoja posla i da se ne bavimo stvarima na koje ne mozemo da uticemo. Jasno je da se bande satanista bore za prevlast u svetu, a naivni narod naseda na njihove lazi koje se plasiraju preko medija i strada. Dovoljno je da znamo da satanisti preko tajnih drustava manipulisu masama, a kako se oni kolju izmedju sebe i kakve sve lazi izmisljaju, to je skroz nebitno za nas svakodnevni zivot.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 02.10.2014 08:04
 
Miroljub Petrovic
Nikac od Rovina - poruka glasi:

Profesore Petrovicu
Kada bih vam danas ponudio neko od ljudi koji postuje vas rad, donaciju, odnosu, adekvatan, lijep i pristojan smijestaj u prirodi.
Pravoj prirodi, izvornoj, ne prirodi na Beogradjanskim periferijama, nego selo sa makadamskim putem, preljepim pejzazom, njivama, livadama, zivotinjama, i svime drugim od cega su zivjeli nasi slavni preci, udaljeno od gratskoh guzvi a opet civilizovano i pristupacno. Da li biste prihvatili takvu ponudu, i otisli sa svojima najblizima da tamo ziviti i radite ?

Ja imam sve to sto si naveo. Ali, kako stvari stoje, moracu uskoro da se selim u pustinju (Izrael) jer ovde zivota nece biti za one koji hoce da zive po Bozjem zakonu.
 
Miroljub Petrovic
Dusan d - poruka glasi:

Lazanski kaze da se skoro po svemu trebamo ugledati na Izrael

http://www.youtub...WJKKC_4yfA

Pogresio je, treba na tebe da se ugledamo, da proizvodimo organsko seme, da guslamo...
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.56 sekundi!