Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Vukasin
Interesuje me da mi kazete nesto u vezi naucnog rada doktora Anatoli Kljosova. Gledao sam emisiju na televiziji duga u kojoj je on gostovao, gdje je rekao da se njegov rad u neku ruku poklapa sa onim sto pise u Bibliji vezano za porijeklo Jevrejskog naroda, ali je takodje rekao da covjek i simpanza imaju istog pretka sto ga svrstava u evolucioniste.
volio bih da mi kazete koliko su njegovi stavovi ispravni? ( naravno ne vezano za njegove tvrdnje da covjek i simpanza imaju zajednickog pretka, sto nije istina)
 
Miroljub Petrovic
Vukasin - poruka glasi:

Interesuje me da mi kazete nesto u vezi naucnog rada doktora Anatoli Kljosova. Gledao sam emisiju na televiziji duga u kojoj je on gostovao, gdje je rekao da se njegov rad u neku ruku poklapa sa onim sto pise u Bibliji vezano za porijeklo Jevrejskog naroda, ali je takodje rekao da covjek i simpanza imaju istog pretka sto ga svrstava u evolucioniste.
volio bih da mi kazete koliko su njegovi stavovi ispravni? ( naravno ne vezano za njegove tvrdnje da covjek i simpanza imaju zajednickog pretka, sto nije istina)

Ocigledno je da covek nije biblijski religiozan. On je religiozan na neki tradicionalni nacin, kao i vecina savremenih "vernika", sto znaci: narodno sujeverje + crkveno blejanje + evolucionisticko lupetanje.

On nije populacioni geneticar, nego biohemicar, ali to ne znaci da nije u stanju da se bavi ovim pitanjem. On spominje desetine hiljada godina jer prihvata koncept uniformizma i ne zna da je postojao prepotopni svet, i ubrzana stopa mutacija nakon Potopa. U svakom slucaju, njegov rad moze da bude koristan, i da se neko time pozabavi, pa da iz njegovog rada izvuce korisne informacije i upotrebi ih za stvaranje dobre price na ovu temu. Ja sam planirao da se time pozabavim, ali ne stizem od brojnih obaveza. Javicu ako stignem da to detaljnije proucim i slozim podatke u razumljivu pricu.
 
crnitrn
http://worldnewsd...al-exodus/
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Carev sin
Pozdrav doktore.Pre par meseci sam vam se obratio za pomoc oko skocnog zgloba jer sam imao bolove i blagi otok,sa kostima mi je sve uredu,reklis te mi da odem kod dobrog kostolomca.Sad u novembru mi je 8 meseci kako imam probleme sa ovim,isam sam kod 2 dobra i poznata kostolomca koji su mi rekli da je sve uredu,dali mi neke obloge da previjam ali mi nista nije pomoglo.Otisao sam u privatnu kliniku i na ultrazvuku su mi videli ovo "hopoehogeni izliv,delimicno heteroehogeni,dormuza levog stopala(oko tetiva ekstenzora prstiju)"Rekli su mi da su kosti kao i ivice uredne,kao i ahilova urednih snopova bez zadebljanja i patoloskog izliva.(imam i foto sa ultravuka)
Laicki kako su to meni objasnili da imam neku upalu tetiva koja ne moze da se smiri,e sad meni je ne jano ako je tako kao sto kazu kako da upala toliko traje ako nisam fizicki aktivan,noga mi je u elasticnom zavoju fiksirana,secam se da sam ceo april prelezao i presedeo kuci ali nista....
Da li vi mozete da mi sta preporucite za ovo upalu tetiva,sta bi valjalo da se previje ili koristi kako bi mi se ovo vec jednom smirilo jer mi je bas postalo problem koji nosim 8 meseci..a sportista sam i vegetarijanac
Molim vas ako imate i ako znate nesto sto bi mi pomoglo molim vas javite.Pozdrav
 
Miroljub Petrovic

Da sacekamo vise detalja o ovoj vesti.
 
Miroljub Petrovic
Carev sin - poruka glasi:

Pozdrav doktore.Pre par meseci sam vam se obratio za pomoc oko skocnog zgloba jer sam imao bolove i blagi otok,sa kostima mi je sve uredu,...

Posto Dr Nikolic momentalno nije dostupan probaj da se javis lekaru sa donjeg linka:

http://hiroprakto...
 
Sluga
dali ima neko knjigu Tonija Radica "i zdravo i ukusno" u pdf'u?
 
Dusan d
Miroljube moram nesto da te pitam da mi pravo kazes sta ti mislis o ovome.Sinoc ja i jedan moj komsija bili na nekom predavanju o prvom sveckom ratu,pa se sa predavanja vracamo kuci i usput pricamo o starim vremenima.

On kaze da smo mi srbi izmesani genecki sa turcima.Kaze kad su oni dosli uzimali su nase zene.Na tu njegovu izjavu ja sam izuzetno burno reagovo.Posle nesto razmisljam.Begovi su mladozenjama uimali zene i prvu bracnu noć spavali sa njima,neberujem da su ih pazili.Nego kad se rodi dete dete je Perino nije Hasino.Druga stvar i u guslarskim pesmama sam cuo da su mnoge bule se udavale i bezale za hajduke.A i da nije bilo ovo sto sam nabrajao moralo je ukrstanje da se desi za tolike silne vekove.Ali opet razmisljam ti begovi i bule to su većinom bili poturcenjaci ili od srpskoga roda.Sad mi bas te stvari nisu najbolj jasne.Taj komsija kaze da smo mi odstupili od slovenske izvorne genetike.Kaze kad vidis rusa ti odma znas da je on rus da nekaze nijedne žućkast,plav a toga kod nas bas nema.Ja mislim da ima neke istine sto moj komso prica ali apsolutno neslazem se potpuno sa njim.

Takođe nije mi jasno zasto su u crnogorskim krsevima pre pa cak i sad, ljudi gorostasi,veliki i krupni pogotovo, Cuce.A mi po srbiji i bosni prosecnog rasta.A srbi smo svi??
 
Miroljub Petrovic
Dusan d - poruka glasi:

Miroljube moram nesto da te pitam da mi pravo kazes sta ti mislis o ovome.Sinoc ja i jedan moj komsija bili na nekom predavanju o prvom sveckom ratu,pa se sa predavanja vracamo kuci i usput pricamo o starim vremenima.

On kaze da smo mi srbi izmesani genecki sa turcima.Kaze kad su oni dosli uzimali su nase zene.Na tu njegovu izjavu ja sam izuzetno burno reagovo.Posle nesto razmisljam.Begovi su mladozenjama uimali zene i prvu bracnu noć spavali sa njima,neberujem da su ih pazili.Nego kad se rodi dete dete je Perino nije Hasino.Druga stvar i u guslarskim pesmama sam cuo da su mnoge bule se udavale i bezale za hajduke.A i da nije bilo ovo sto sam nabrajao moralo je ukrstanje da se desi za tolike silne vekove.Ali opet razmisljam ti begovi i bule to su većinom bili poturcenjaci ili od srpskoga roda.Sad mi bas te stvari nisu najbolj jasne.Taj komsija kaze da smo mi odstupili od slovenske izvorne genetike.Kaze kad vidis rusa ti odma znas da je on rus da nekaze nijedne žućkast,plav a toga kod nas bas nema.Ja mislim da ima neke istine sto moj komso prica ali apsolutno neslazem se potpuno sa njim.

Takođe nije mi jasno zasto su u crnogorskim krsevima pre pa cak i sad, ljudi gorostasi,veliki i krupni pogotovo, Cuce.A mi po srbiji i bosni prosecnog rasta.A srbi smo svi??

Ta lazna prica kako su Turci uzimali neveste prve bracne noci je glupa isto onoliko kao prica da su pre Potopa demoni imali odnose sa zenama pa su se radjali divovi. Pa Srbi nisu hteli da placaju porez Turcima, i zbog toga su ratovali, a kamoli da im daju svoje zene. Takve price samo demonizovana budala moze da izmisli ili da veruje.

Ljudi su generalno nekada, do pre 70 godina bili manji rastom jer se nisu hranili preradjenim i sitetickim proizvodima koji deluju na hormon rasta i izazivaju preterani i prebrz rast. Mozes da odes u Etnografski muzej u Beogradu i da pogledas nosnje staris Srba, od pre 50 i 100 godina, i videces da su to nosnje ljudi koji nisu bili visoki. Bilo je visokih i krupnih pojedinaca, ali u proseku su bili nizeg rasta.

Danas se prave insekticidi koji ubijaju insekte tako sto deluju na njihove hormone rasta da preterano rastu, i oni od toga oboljevaju i ugibaju. Danas devojcice dobijaju menstruaciju sa 12 godina, i pre toga, a pre 50 godina su dobijale izmedju 16. i 17. godine. Sve je to posledica prebrzog rasta i sazrevanja zbog nezdrave ishrane i nezdravog zivota.
 
Carev sin
Doktore hvala vama ko bratu,ali mislim ovo je malo smesno za mene i moj zivotni standard,u ordinaciji koju ste mi dali da posetim "Zivot" kod dr Dinica je samo pocetni pregled,znaci jedan pregled,10.000 dinara.Ja radim 15 dana da zaradim te pare,a i da ih dam za pregled od cega da zivim onda Sad Zdravlje mi je na prvom mestu ali,treba izgurati mesec dana onda sa pola plate,ovo samo pricam iskreno.


U jednom predavanju dr Sang Lee-ja pomenuo je da je bozji broj 777.Kakvo ima znacenje ovaj broj?
Izmenio/la Carev sin na 03.11.2014 16:18
 
SavaBgd
Carev sin - poruka glasi:

Doktore hvala vama ko bratu,ali mislim ovo je malo smesno za mene i moj zivotni standard,u ordinaciji koju ste mi dali da posetim "Zivot" kod dr Dinica je samo pocetni pregled,znaci jedan pregled,10.000 dinara.Ja radim 15 dana da zaradim te pare,a i da ih dam za pregled od cega da zivim onda Sad Zdravlje mi je na prvom mestu ali,treba izgurati mesec dana onda sa pola plate,ovo samo pricam iskreno.


Cuo sam da je dobar i dr. Antic, mnogi MMA borci koji se iskrive posle onakvih borbi idu kod njega na namestanje i budu kao novi. Kad sam i ja imao problema sa povredom rekao je preko telefona da jako masiram rakijom i posle par dana mi je bilo odlicno. Bio je u blizini Slavije, mozda je jos uvek tamo. 0641336483
 
SavaBgd
Istinita priča o Polu Rusesebegini, hotelskom menadžeru koji je smestio preko hiljadu izbeglica "Tutsi" tokom borbe protiv "Hutu" milicije u Ruandi.

Film Hotel Ruanda:
https://vimeo.com...
https://vimeo.com...
 
Miroljub Petrovic
Carev sin - poruka glasi:

Doktore hvala vama ko bratu,ali mislim ovo je malo smesno za mene i moj zivotni standard,u ordinaciji koju ste mi dali da posetim "Zivot" kod dr Dinica je samo pocetni pregled,znaci jedan pregled,10.000 dinara.Ja radim 15 dana da zaradim te pare,a i da ih dam za pregled od cega da zivim onda :( Zdravlje mi je na prvom mestu ali,treba izgurati mesec dana onda sa pola plate,ovo samo pricam iskreno.

Iz ovoga sto si napisao vidi se da imas veci problem u glavi, nego sa kostima. Ako si dotle dosao da radis za 20.000 mesecno (160 evra), onda pothitno treba da nadjes nekog mozgo-prakticara, a ne kiro-prakticara, koji ce da te nauci da nesto korisno radis, a ne da budes rob.

U jednom predavanju dr Sang Lee-ja pomenuo je da je bozji broj 777.Kakvo ima znacenje ovaj broj?

Nisam primetio da je to rekao. A ako je rekao, to nije tacno.
 
kotor
Spasio 669 Jevrejske dece za vreme drugog svetskog rata i Bog ga nagradio dugim i ugodnim zivotom.

http://www.samopi...jekom.html


Nicholas Winton danas ima 105 godina
https://en.wikipe...las_Winton
 
Pago1888
Mi lažemo da bi smo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno.“
(Dobrica Ćosić, Deobe)
Wikicitati „U ovoj zemlji svaka laž na kraju postaje istina.“
(Dobrica Ćosić)

Miroljube Å¡to mislite o ovom citatu?
Izmenio/la Pago1888 na 04.11.2014 02:15
 
Miroljub Petrovic
Pago1888 - poruka glasi:

Mi lažemo da bi smo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno.“
(Dobrica Ćosić, Deobe)
Wikicitati „U ovoj zemlji svaka laž na kraju postaje istina.“
(Dobrica Ćosić)

Miroljube Å¡to mislite o ovom citatu?

Treba da prestanes da citas gluposti demonizovanih ljudi. Dobrica Cosic je bio jedan od onih bednika koji su radili za Josipa Broza na unistavanju Srbije, a posle se kao predomislio i postao veliki demokrata, ulizica jezuitskog buldoga Zorana Djindjica. To sto je napisao je toliko bedno da ne treba ni komentarisati. Naravno da je satanska enciklopedija Wikipedija jedva docekala da objavi gadosti.
 
DM87
http://www.interm...rat-video/
 
Miroljub Petrovic
Sa velikim zadovoljstvom postavljam za preuzimanje knjigu "Na prelomu" od Micuna Pavicevica. U pitanju je istorijski roman koji pokriva period od Pohare Kuča 1856. do ujedinjenja 1918. Ovo je najbolji prikaz istorije i junastva Crne Gore koji sam do sada citao, nesto sto svakome preporucujem. Knjiga govori i o tome kako je doslo do nastanka ideje o stvaranju crnogorske "nacije". Takodje, knjiga pokazuje kako je demokratija usla u Crnu Goru, kao i druge zablude iz Evrope (uvodjenje poreza, razbijanje porodice, ateisticko skolovanje...).

Knjiga se moze preuzeti na donjem linku:

http://www.mediaf...relomu.pdf

a moze se i kupiti preko Knjizare Medun, 063-732-7738.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 06.11.2014 09:21
 
Mirjana-Misel
Doktor Dinić je lekar za pametne ljude koji mogu da ga plate.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 04.11.2014 13:42
 
Miroljub Petrovic
Mirjana-Misel - poruka glasi:

Doktor Dinić je lekar za pametne ljude koji mogu da ga plate.

Doktor Dinic je dobar kad nema boljih. Ali treba i sa njim biti oprezan jer veruje u homeopatiju, mistiku, "namesta" atlas i druge stvari koje lako promaknu ljudima koji nisu biblijski utemeljeni.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.58 sekundi!