Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Sluga
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Mirjana-Misel - poruka glasi:

Doktor Dinić je lekar za pametne ljude koji mogu da ga plate.

Doktor Dinic je dobar kad nema boljih. Ali treba i sa njim biti oprezan jer veruje u homeopatiju, mistiku, "namesta" atlas i druge stvari koje lako promaknu ljudima koji nisu biblijski utemeljeni.


doktor je preskup.
koliko je prosecna mesecna zarada jednog roba u srbiji ? + - 200 evra
u inostranstvu je recimo plata od 900 evra pa na gore, a cena kontrole je ista
Srbin uzme do 50% plate za kontrolu, dok na primer nemac uzme do 10% plate
 
Miroljub Petrovic
Sluga - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Mirjana-Misel - poruka glasi:

Doktor Dinić je lekar za pametne ljude koji mogu da ga plate.

Doktor Dinic je dobar kad nema boljih. Ali treba i sa njim biti oprezan jer veruje u homeopatiju, mistiku, "namesta" atlas i druge stvari koje lako promaknu ljudima koji nisu biblijski utemeljeni.


doktor je preskup.
koliko je prosecna mesecna zarada jednog roba u srbiji ? + - 200 evra
u inostranstvu je recimo plata od 900 evra pa na gore, a cena kontrole je ista
Srbin uzme do 50% plate za kontrolu, dok na primer nemac uzme do 10% plate

Covek uopste nije skup. Skupo je neznanje, nepostovanje zakona zdravlja i odlazenje kod "lekara" koji coveku pogorsaju zdravlje. Na Zapada su cene zdravstvenih usluga mnogo mnogo vece i zato evropljani dolaze u Srbiju da se lece. Dr Dinic je jedan od najboljih kiroprakticara (jer dr Milisav Nikolic nije u Srbiji) i ko hoce da se leci kod najboljeg, treba da plati. Zato treba cuvati zdravlje i raditi privatan posao, a ne biti rob sistema koji unistava svoje zdravlje i posle kukati kako mu je skupo jeftino lecenje.

Robovi u Srbiji mogu da ustede 500 i vise evra da jednom godisnje odu na "letovanje" u Grcku ili Tursku, a nemaju za svoje zdravlje. Pusti tu pricu. Problem je u poremecenom sistemu vrednosti koji ljudi prihvataju.
 
Sluga
tu ste potpuno u pravu. hteo sam samo da uporedim plate i troskovi srbije i drugih zemalja.
dok recimo rob evropljanin sa celom platom moze do 20 puta da napuni rezervar u kolima,
rob srbin moze samo 4 puta
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 04.11.2014 17:56
 
Aleksandar027
Koliko bi ste Vi naplatili pregled ? I da li bi Vama bilo prijatno da vam neko za uslugu trazi pola Vase zarade ili 10 % ?
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 04.11.2014 17:56
 
Miroljub Petrovic
Sluga - poruka glasi:

tu ste potpuno u pravu. hteo sam samo da uporedim plate i troskovi srbije i drugih zemalja.
dok recimo rob evropljanin sa celom platom moze do 20 puta da napuni rezervar u kolima,
rob srbin moze samo 4 puta

Lose ti je uporedjenje. Rob evropljanin ne moze sa svojom platom da 20 puta napuni rezervoar jer mora da plati stan od 1000 evra, dok je stanovanje u Srbiji skoro dzabe, ako covek zivi u prirodi. Cak i u gradu su cene iznajmljivanja stanova jako male, od 50-100 evra u unutrasnjosti i na periferiji velikih gradova. Cak je i u Beogradu cena stana jako niska u poredjenju sa evropskim gradovima. Dakle, pusti tu pricu o "prednostima" evropskog "standarda".
 
Miroljub Petrovic
Aleksandar027 - poruka glasi:

Koliko bi ste Vi naplatili pregled ? I da li bi Vama bilo prijatno da vam neko za uslugu trazi pola Vase zarade ili 10 % ?

Ja pregled ne naplacujem, ali nisu svi kao Miroljub Petrovic. Kad neko povredi kicmu, moze ili da nadje nekog lokalnog kostolomca, koji naplacuje "koliko ga castis", ili da ode kod nekoga ko je kao Dr Dinic ili Dr Nikolic, gde se cene terapija mere od nekoliko stotina evra pa na gore. Dr Nikolic cesto radi besplatno, ali je praksa pokazala da takvi ljudi nece da cuvaju zdravlje nego nastave po starom, cim im bude bolje, i opet se razbole. Zato treba da im se naplati da znaju da postuju i cuvaju svoje zdravlje.

Treba da razumes da su ljudi izabrali da budu robovi, kad im pricas o moralu i zdravlju oni ti pljuju u lice, a kad se razbole onda zapomazu i kukaju kako su nesrecnici, siromasi, kako nemaju izlaza i sl. I onda postoji izlaz, ali ga oni nece, nego bleje kako imaju malu platu i slicno. Zato je to lepo reseno u Bibliji - rob dobije staratelja koji brine o njemu, kao sto roditelj brine o malom detetu, i resen problem. A ne da rob ima "pravo odlucivanja". Rob nije u stanju da brine o sebi i zato mu treba staratelj. Svaka druga "srceparajuca" demokratska prica je izlisna.
 
digitworld
Može pomoć, tražim video o Jevrejskom rabinu koji je bio u politici 80-90-ih na Vimeu ali ne mogu pronaći. Bilo je ovdje postavljeno, ali se ne mogu sjetiti naziva. Pa ako se neko sjeća nek mi javi. Bilo je dva tri predavanja. Hvala unaprijed!
 
Aleksandar027
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Aleksandar027 - poruka glasi:

Koliko bi ste Vi naplatili pregled ? I da li bi Vama bilo prijatno da vam neko za uslugu trazi pola Vase zarade ili 10 % ?

Ja pregled ne naplacujem, ali nisu svi kao Miroljub Petrovic. Kad neko povredi kicmu, moze ili da nadje nekog lokalnog kostolomca, koji naplacuje "koliko ga castis", ili da ode kod nekoga ko je kao Dr Dinic ili Dr Nikolic, gde se cene terapija mere od nekoliko stotina evra pa na gore. Dr Nikolic cesto radi besplatno, ali je praksa pokazala da takvi ljudi nece da cuvaju zdravlje nego nastave po starom, cim im bude bolje, i opet se razbole. Zato treba da im se naplati da znaju da postuju i cuvaju svoje zdravlje.

Treba da razumes da su ljudi izabrali da budu robovi, kad im pricas o moralu i zdravlju oni ti pljuju u lice, a kad se razbole onda zapomazu i kukaju kako su nesrecnici, siromasi, kako nemaju izlaza i sl. I onda postoji izlaz, ali ga oni nece, nego bleje kako imaju malu platu i slicno. Zato je to lepo reseno u Bibliji - rob dobije staratelja koji brine o njemu, kao sto roditelj brine o malom detetu, i resen problem. A ne da rob ima "pravo odlucivanja". Rob nije u stanju da brine o sebi i zato mu treba staratelj. Svaka druga "srceparajuca" demokratska prica je izlisna.


Slazem se u potpunosti. I drago mi je sto imam Tebe za prijatelja.
 
istinoljubitelj
digitworld - poruka glasi:

Može pomoć, tražim video o Jevrejskom rabinu koji je bio u politici 80-90-ih na Vimeu ali ne mogu pronaći. Bilo je ovdje postavljeno, ali se ne mogu sjetiti naziva. Pa ako se neko sjeća nek mi javi. Bilo je dva tri predavanja. Hvala unaprijed!



http://vimeo.com/...
 
Petar Vlahovic
Pozdrav. Evo jednog obavestenja.

U knjižari metafizika traje sajamski popust do kraja nedelje, kako mi je rekao čovek koji je tamo radio kad sam ja bio u ponedeljak.

Miroljubove knjige su po 200 dinara ( ima brak i porodica, osnovi teokratije i nauka i problem smrti ).

tajne Biblije je npr. oko 300, kao i ispovest palog andjela. Ima još naslova, pa ako želite da kupite nešto od ovih knjiga bilo bi dobro da to uradite tokom ove nedelje. Knjižara se nalazi na Dorcolu, u solunskoj 10.

I pitanje za domacina.
Hoće li se štampati uskoro knjiga tajna srećnog života? Nema je ni u metafizici, ni u knjižarama Medun i Sinaj. Nema nigde ni knjige Jevrejski Ješua ili grčki Isus. Izgleda da je potražnja za ovim knjigama...
 
aabb
Prirodna kamuflaza. http://www.youtub...SfaHMm1s9A
 
Miroljub Petrovic
Petar Vlahovic - poruka glasi:

Pozdrav. Evo jednog obavestenja.

U knjižari metafizika traje sajamski popust do kraja nedelje, kako mi je rekao čovek koji je tamo radio kad sam ja bio u ponedeljak.

Miroljubove knjige su po 200 dinara ( ima brak i porodica, osnovi teokratije i nauka i problem smrti ).

tajne Biblije je npr. oko 300, kao i ispovest palog andjela. Ima još naslova, pa ako želite da kupite nešto od ovih knjiga bilo bi dobro da to uradite tokom ove nedelje. Knjižara se nalazi na Dorcolu, u solunskoj 10.

I pitanje za domacina.
Hoće li se štampati uskoro knjiga tajna srećnog života? Nema je ni u metafizici, ni u knjižarama Medun i Sinaj. Nema nigde ni knjige Jevrejski Ješua ili grčki Isus. Izgleda da je potražnja za ovim knjigama...

Knjige ce se stampati, a kome trebaju odmah, moze da skine pdf izdanje sa sajta i da ostampa u digitalnoj stampi za malo para.
 
nikola
Позив Двери свим Србима да заједнички упуте апел Хашком трибуналу да омогући др Војиславу Шешељу слободу и адекватно лечење

https://www.youtu...e=youtu.be
 
Miroljub Petrovic
nikola - poruka glasi:

Позив Двери свим Србима да заједнички упуте апел Хашком трибуналу да омогући др Војиславу Шешељу слободу и адекватно лечење

https://www.youtu...e=youtu.be

Kakav poziv? Jel se ti to salis? Upucujes poziv Anti Pavelicu da zatvori Jasenovac? Daj ne zezaj. Poziv se upucuje Bogu, a pre toga svako ko upucuje poziv Bogu treba da se dovede u red.
 
Petar Vlahovic
Pozdrav. Samo da ostavim obaveštenje ako može.

Ako ima nekog ko prati forum ( i da je muškarac ), a da je iz Lazarevca ili Lajkovca i okoline, i želi da se upoznamo i povežemo, nek mi se javi porukom.
 
nikola
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Kakav poziv? Jel se ti to salis? Upucujes poziv Anti Pavelicu da zatvori Jasenovac? Daj ne zezaj. Poziv se upucuje Bogu, a pre toga svako ko upucuje poziv Bogu treba da se dovede u red.

ne razumem ko jos u srbiji veruje da je hag pravedan sud, najlakse je spakovati kofer i otici da se zivi u prirodi. Ako su vec uputili poziv spc, intelektualcima idr koji budu to ignorisali docice vreme da plate putarinu sto pre nadam se, da bi platili portreban je deo naroda, pojedinci mogu nesto da urade ako imaju mogucnost. Lepo rece Bosko krivi smo zato sto nismo nista preduzeli. Nadam da ce CPS izvuci genija Seselja iz haga i dati mu adekvatanu zdravstvenu pomoc
 
Shone1337
Miroljube jedno pitanje..
Da li emisija Ancient Aliens (drevni vanzemaljci) na history kanalu za ista valja??
Oni pricaju tamo o vanzemaljcima i o nekim stvarima kojih povezuju sa religijom, ne razumem kako neko moze povezivati to sa time. Na primer ima epizoda andjeli i vanzemaljci?? Mislim stvarno..
Sigurno ste culi sa emisiju.
 
https://www.facebook.com/Nesske1996
Miroljub Petrovic
Evo jednog jako lepog iskustva kucnog poradjanja:

http://mojporodja...zasto.html
 
Miroljub Petrovic
nikola - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Kakav poziv? Jel se ti to salis? Upucujes poziv Anti Pavelicu da zatvori Jasenovac? Daj ne zezaj. Poziv se upucuje Bogu, a pre toga svako ko upucuje poziv Bogu treba da se dovede u red.

ne razumem ko jos u srbiji veruje da je hag pravedan sud, najlakse je spakovati kofer i otici da se zivi u prirodi.

Nije to najlakse, nego najteze. Najlakse je blejati po internetu. Nasi preci su otisli u prirodu za vreme turske okupacije, tamo cuvali porodicu i identitet, a nisu upucivali pozive Turcima da ih ostave na miru i u isto vreme ziveli kao Turci po gradovima.

Ako su vec uputili poziv spc, intelektualcima idr koji budu to ignorisali docice vreme da plate putarinu sto pre nadam se, da bi platili portreban je deo naroda, pojedinci mogu nesto da urade ako imaju mogucnost. Lepo rece Bosko krivi smo zato sto nismo nista preduzeli.

Koji bre SPC i "intelektualci"? Nemoj da se salis.

Nadam da ce CPS izvuci genija Seselja iz haga i dati mu adekvatanu zdravstvenu pomoc

CPS moze da pomogne time sto ljude upucuje na Boga i Njegove zakone, i nista vise, a to je vise nego dovoljno.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 06.11.2014 08:19
 
Miroljub Petrovic
Shone1337 - poruka glasi:

Miroljube jedno pitanje..
Da li emisija Ancient Aliens (drevni vanzemaljci) na history kanalu za ista valja??
Oni pricaju tamo o vanzemaljcima i o nekim stvarima kojih povezuju sa religijom, ne razumem kako neko moze povezivati to sa time. Na primer ima epizoda andjeli i vanzemaljci?? Mislim stvarno..
Sigurno ste culi sa emisiju.

Nisam cuo za tu emisiju jer ne gledam TV. Nemoj da gledas te satanisticke programe jer u njima nema ni trunke istine.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.57 sekundi!