Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
DM87
http://www.vestin...ilizacijom
Kada su došli iz pustinje, lekari su ih pregledali i ovi ljudi su tada bili potpuno zdravi i bez grama sala na svom telu. Kada su počeli da žive u zajednici, mnogi od njih su se ugojili ili oboleli od dijabetesa. Osim toga, mnogi od njih su postali alkoholičari ili su postali zavisni od udisanja isparenja farbe i nafte.
 
Dusan d
Prodajem stare sorte povrća voća i cveća kao i mnogo drugih interesantnih sorti.Isporuku trenutno vršim samo za BIH

http://www.pik.ba...fil/Dusand
 
Gost
http://srbin.info...Y.facebook
 
milosdoni
Istorija je veoma komplikovana u periodu vladavine Nimbroda. Ta kula koju je izgradio sa zenom je i danas ne resiva koa i ostala svetska cuda. Nimbrodova grobnica je otkrivena prosle decenije i ameri su odneli u ameriku dok su u muzeju u Bagdadu ostavili njegovu krunu bodez i sablju. Ima jos par nakita i ukrasa... Izgleda da ce amerikance uskoro uhvatiti veliko prokletstvo pogotovu kad su uzeli telo najveceg paganskog vladara na svetu kako pise u bibliji. Po meni njegova licnost je nejasna jer u istorijskim knjigama pise da je osvojio svet sa 17 godina, kako je moguce da tako mlad krene i osvoji ceo svet civilizovani? Ta grobnica je dokaz da je on imao mnogo naprednije oruzlje kao u srednjem veku ratnici i da je lako ubijao neprijatelja koji se borio prackom... Pagani su ga zvali Bog Bak pa Bagdad u prevodu znaci Bakov Grad. ...[/url]
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 25.12.2014 08:20
 
Miroljub Petrovic
milosdoni - poruka glasi:

Istorija je veoma komplikovana u periodu vladavine Nimbroda. Ta kula koju je izgradio sa zenom je i danas ne resiva koa i ostala svetska cuda. Nimbrodova grobnica je otkrivena prosle decenije i ameri su odneli u ameriku dok su u muzeju u Bagdadu ostavili njegovu krunu bodez i sablju. Ima jos par nakita i ukrasa... Izgleda da ce amerikance uskoro uhvatiti veliko prokletstvo pogotovu kad su uzeli telo najveceg paganskog vladara na svetu kako pise u bibliji. Po meni njegova licnost je nejasna jer u istorijskim knjigama pise da je osvojio svet sa 17 godina, kako je moguce da tako mlad krene i osvoji ceo svet civilizovani? Ta grobnica je dokaz da je on imao mnogo naprednije oruzlje kao u srednjem veku ratnici i da je lako ubijao neprijatelja koji se borio prackom... Pagani su ga zvali Bog Bak pa Bagdad u prevodu znaci Bakov Grad. ...[/url]

Nije istorija nista komplikovana nego su tebi autoritet po pitanju istorije ateisticki izvori, koji su prepuni lazi, a Biblija ti nije nikakav izvor istorije, iako je autenticnost Biblije dokazana bezbroj puta, a ateisticki falsifikati otkriveni takodje bezbroj puta. Ateisti znaju kad je Nimrod doruckovao, kad se prvi put napio, kod kog frizera se sisao itd, itd...?

Sledeci put kad napises neku slicnu glupost bices banovan.
 
kotor
Genologija Srba na 33 minutu vode poreklo od Simovog sina Elama jedno pleme Serbi,posle pada Vavilonske Kule preselili se u Zapadni Iran odatle sa Hrvatima otisli na Balkansko poluostrvo za vreme Avrama. (Pliny).


https://www.youtu...HL8UU0BEgk
 
nosikiriki
Neki gospodin je gostovao na televiziji Skaj +, Alen Azaric, pohvalio se da je zavrsio kod vas Miroljube prirodnu medicinu. Radi u Holandiji, ima firmu, koja uglavnom kako je insistirao celo gostovanje, za svaku bolest preporucuje ulje od kanabisa o kojem je bilo reci i kao on je za legalizaciju kanabisa u medicinske svrhe, dace neku listu sa JMBG ljudi koji su se izlecili, nasoj administraciji, da ubrza proceduru za legalizaciju. Uglavnom, kakvo je misljenje vas o njemu i da li znate za njega? Ja verujem da pravi sa tim njegovim stanovistem vama anti-reklamu, kao ishrana je bitna, on je religiozan, a ovamo ulje od kanabisa mu je glavna stvar u lecenju!?

Vise sam zeleo da vas i ostale obavestim, nego sto postavljam pitanje.
 
nosikiriki
Farmakomafija: http://vimeo.com/...
 
crnitrn
http://jewfacts.c...ins-found/
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Miroljub Petrovic
nosikiriki - poruka glasi:

Neki gospodin je gostovao na televiziji Skaj +, Alen Azaric, pohvalio se da je zavrsio kod vas Miroljube prirodnu medicinu. Radi u Holandiji, ima firmu, koja uglavnom kako je insistirao celo gostovanje, za svaku bolest preporucuje ulje od kanabisa o kojem je bilo reci i kao on je za legalizaciju kanabisa u medicinske svrhe, dace neku listu sa JMBG ljudi koji su se izlecili, nasoj administraciji, da ubrza proceduru za legalizaciju. Uglavnom, kakvo je misljenje vas o njemu i da li znate za njega? Ja verujem da pravi sa tim njegovim stanovistem vama anti-reklamu, kao ishrana je bitna, on je religiozan, a ovamo ulje od kanabisa mu je glavna stvar u lecenju!?

Vise sam zeleo da vas i ostale obavestim, nego sto postavljam pitanje.

Na nasem fakultetu moze da studira ko zeli, a sta ce posle da radi, to je nesto u sta mi ne mozemo da se mesamo. Ja odgovaram za moj rad i rad mojih saradnika koje preporucujem.

Nemas danas savrsene ljude koji deluju na terenu. Nisam siguran da on nama pravi anti-reklamu sa uljem od kanabisa. On kaze mnogo tacnih stvari, a ako kaze i neku netacnu stvar, tu si ti i slicni tebi da pronalazite mane. Verujem da je njegov uticaj generalno pozitivan, iako nisam mnogo pratio njegov rad.
 
max006
Nahemia gordon o Bozicu....
http://m.youtube....03TAF677_k
 
Miroljub Petrovic
Zanimljiva vest:

http://www.b92.ne..._id=940647

Bivsi jezuita Alberto Rivera tvrdio je da su komunizam osnovali jezuiti za rusenje pravoslavlja, ali da su se kasnije u tu pricu ukljucili masoni. Tako imamo da su neke danasnje komunisticke zemlje pod kontrolom masona, kao sto je Kina, gde je zabranjeno delovanje rimske crkve (danas masonska Kina podrzava masonsku Rusiju).

Medjutim, to nije slucaj sa Kubom, koja je bila veliki protivnik masonske Amerike. I sada, jezuitska cerka - Kuba, pod direktnim posredovanjem pape, uspostavlja dobre odnose sa Amerikom koja uveliko potpada pod kontrolu rimske crkve i jezuita. Izrael se tome suprotstavlja jer zna odakle mu preti najveca opasnost - od jezuita. Kuba, kao jezuista cerka, je uvek podrzavala sve najvece neprijatelje Izraela.

Ocigledno da Amerike uveliko ulazi u svetski jezuitski blok drzava i naroda, i pitanje je dana kada ce postati otvoreni neprijatelj Izraela. Dobro je da se to desi, da se Izrael okrene Bogu za pomoc.
 
chaky
Miroljube ti si covek legenda. Ja pratim ovaj forum i podrzavam te u ovome sto radis. Gledao sam onaj video o vakcinama sto se odrzao u CPS studiu.

Ja imam jednog poznanika koji je ateista i koji radi u Torlaku. On kaze da Torlak vise ne proizvodi vakcine vec da ih uvoze iz Bugarske. I kaze da su te vakcine iz Bugarske pune otrova i da cak ni on ne bi vakcinisao svoje dete sa tom vakcinom. E sad posto znamo da je svaka vakcina otrov zamisli kad on kaze za vakcinu da je puna otrova koliko je to lose.

On je Ateista, nije doktor, radi u Torlaku i nije protiv vakcinisanja deteta a zna da su vakcine koje su trenutno u Torlaku otrovne i eto to govori o tome koliko su ljudi a specijalno nasi lekari savesni i koliko im je stalo do nas.


Eto toliko od mene i samo nastavi Miroljube ja sam uz tebe.
 
Ljubav
Pozdrav svima,zelim domacina da pitam moze li gde da se nabavi recepat cedj sampona? posto sam ga probao i odusevljen sam,samo zalim sto sam sve ove godine koristio one hemikalije Sad
 
Miroljub Petrovic
chaky - poruka glasi:

Miroljube ti si covek legenda. Ja pratim ovaj forum i podrzavam te u ovome sto radis. Gledao sam onaj video o vakcinama sto se odrzao u CPS studiu.

Ja imam jednog poznanika koji je ateista i koji radi u Torlaku. On kaze da Torlak vise ne proizvodi vakcine vec da ih uvoze iz Bugarske. I kaze da su te vakcine iz Bugarske pune otrova i da cak ni on ne bi vakcinisao svoje dete sa tom vakcinom. E sad posto znamo da je svaka vakcina otrov zamisli kad on kaze za vakcinu da je puna otrova koliko je to lose.

On je Ateista, nije doktor, radi u Torlaku i nije protiv vakcinisanja deteta a zna da su vakcine koje su trenutno u Torlaku otrovne i eto to govori o tome koliko su ljudi a specijalno nasi lekari savesni i koliko im je stalo do nas.

Eto toliko od mene i samo nastavi Miroljube ja sam uz tebe.

Hvala, i ja sam uz tebe. Ako budes imao nekog prijatelja iz Vatikana, javi sta spremaju.
 
Miroljub Petrovic
Ljubav - poruka glasi:

Pozdrav svima,zelim domacina da pitam moze li gde da se nabavi recepat cedj sampona? posto sam ga probao i odusevljen sam,samo zalim sto sam sve ove godine koristio one hemikalije :(

Govorio sam o tome, ali nisi citao forum od pocetka. Evo recepta: Stavis u kofu ili vecu posudu pepeo od drveta, otprilike cetvrtinu kofe, sipas tri puta toliko vode i ostavis da odstoji sedam dana. Svaki dan promesas ujutru i uvece. Sedmog dana procedis u posudu tecnost sa vrha (pepeo je pao na dno) i dobio si cedj. Ako hoces da cedj bude jaca, stavis manje vode. To je bolja opcija, jer posle mozes da razblazis cedj ako ti je jaka.
 
Ljubav
Hvala ti Miroljube sad se bacam na posao ,samo me zanima je li bitno koje se drvo koristi?ili ima li neko posebno koje je dobro za cedj?jel moze da se doda ovde etericno ulje od mente?
Izmenio/la Ljubav na 26.12.2014 10:26
 
chaky
Smile E pa nije mi ovaj iz Torlaka više prijatelj. Mi smo odrasli zajedno, išli smo u isti razred u osnovoj školi. Jednostavno on nije mario za stvari koje sam ja mario i ja sam prekinuo kontakt sa njim. Njega zanima samo destrukcija što bi ti rekao. Naš odnos se sveo na to da me on zove kad mu treba nešto jer radi u toj državnoj ustanovi za neku bednu platu i to je sve.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 26.12.2014 11:44
 
Miroljub Petrovic
chaky - poruka glasi:

:) E pa nije mi ovaj iz Torlaka više prijatelj. Mi smo odrasli zajedno, išli smo u isti razred u osnovoj školi. Jednostavno on nije mario za stvari koje sam ja mario i ja sam prekinuo kontakt sa njim. Njega zanima samo destrukcija što bi ti rekao. Naš odnos se sveo na to da me on zove kad mu treba nešto jer radi u toj državnoj ustanovi za neku bednu platu i to je sve.

Nema veze sto je zastranio, Bog radi i preko njega, kao sto je radio i preko magarice u vreme Valama i Valaka. Dobijas od njega korisne informacije. Ponudi mu da napise jedan anonimni tekst sta se sve radi na Torlaku, oko ovih stvari sto nas zanimaju, casticemo ga da kupi boks cigara. Neka ti posalje tekst, pa da ga objavimo ovde.
 
Miroljub Petrovic
Ljubav - poruka glasi:

Hvala ti Miroljube sad se bacam na posao ,samo me zanima je li bitno koje se drvo koristi?ili ima li neko posebno koje je dobro za cedj?jel moze da se doda ovde etericno ulje od mente?

Moze bilo koje drvo. Nije neophodno etericno ulje, ali ako hoces da ti kosa mirise i da se ljudi okrecu za tobom (da budes fensi), mozes da stavis.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.57 sekundi!