Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Princip_borbe - poruka glasi:

Nije obrisano, evo ponovo pitanja:

Miroljube, ima li ikakvih šansi za osnivanje političke partije sa tvoje strane? To bi bilo dobro videti, imaš mnogo jak nastup i veliki uticaj, mislim da bi te mnogo religioznih, borbenih i nacionalno opredeljenih ljudi podržalo. Znam da ćeš sada reći kako je za to potreban ogroman novac koji imaju samo satanisti i slično, i da je to nemoguće, ali ako pogledamo Dveri npr., videćemo da je itekako moguće da religiozni ljudi koji pozitivno misle i rade započnu politički angažman. Ja lično mislim da bi ti sa svojom strankom premašio Dveri, i da bi mogao da ostvariš zapažene rezultate. Jak si kao govornik, odlučan si, hrabar, ljudi te slušaju. Uz to si kao dobrovoljac učestvovao u Gradjanskom ratu 1991-1995 na srpskoj strani, što ti daje dodatan legitimitet kao potencijalnom srpskom političkom vodji. Niko ne kaže da ćeš odmah doći na vlast, ali bilo bi fantastično videti recimo kako deluješ u skupštini i tamo zastupaš religiozne ideje i time ohrabruješ ljude kao neka vrsta narodnog tribuna. Ako mogu Dveri da dodju do ivice cenzusa sa relativno jakim vodjstvom, zamisli šta ti možeš da uradiš. A bilo bi lepo to videti. Samo sugestija, nadam se da nije problem.

Nema šanse da ja osnivam partiju, jer pokušati da se preko demokratije dođe do nečeg pozitivnog je kao da hoćeš u kockarnici ili javnoj kući da dođeš do nečeg pozitivnog. Ceo demokratki koncept je tako podešen da najgori napreduju. Dakle, u pitanju je klasičan satanistički koncept. Ja sam i ranije znao da je koncept demokratije loš, ali sam verovao da promoteri demokratije poštuju zakone koje su sami postavili, pa sam mislio da se može nešto korisno uraditi preko demokratskih izbora, kakvi god da su. Ali kad sam video kako su brutalno pokrali Dveri na izborima 2012. godine, i nikom ništa, uvideo sam da su demokratija i demokratski izbori samo jedna velika farsa za nametanje satanizma i satanskih zakona celom svetu.

Ono što ja mogu da uradim, jeste da pravim paralelan sistem, dakle da ohrabrujem ljude za nezavisnu ekonomiju, nezavisan sistem obrazovanja, i kompletnu primenu Božjeg zakona u praksi. Pozitivne promene u društvu može samo Bog da uvede preko retkih pojedinaca i to na natprirodni način. Tako je bilo uvek u istoriji jer ogromna većina ljudi nije zainteresovana za dobre stvari.

Danas smo mi Srbi u Srbiji kao Jevreji 1941. u nacističkoj Nemačkoj. Mi treba da se organizujemo, da gledamo kako da preživimo, da spasimo žive glave, i da pomognemo drugima gde možemo, dok nas sve ne pobiju. Mi treba da se trudimo da pružimo svoj maksimum, ali samo od Boga zavisi koliko ćemo dugo živeti na ovoj satanskoj planeti, jer bez Njegove natprirodne zaštite svi ćemo brzo biti zbrisani.
 
Uros 7
Miroljube,ako se bude desilo da odete u Izrael(malu Nojevu Barku),da li bi potencirali da to bude mesto u blizini Jerusalima, ili nije bitno mesto na kom bi se smestili.
 
Miroljub Petrovic
Uros 7 - poruka glasi:

Miroljube,ako se bude desilo da odete u Izrael(malu Nojevu Barku),da li bi potencirali da to bude mesto u blizini Jerusalima, ili nije bitno mesto na kom bi se smestili.

Nebitno je gde se nalazis. Izrael je mala zemlja, mozes celu da je prepesacis za par dana.
 
nijeon
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

nijeon - poruka glasi:

Poštovanje, zanima me kakvo je vaše stajalište na temu aura (elektro-fotonski vibracijski odsjaji objekata) i čakra (energetski centri ili čvorovi u tijelu živog bića) te da li šta u Biblij piše o njima.

Preko takvih verovanja demoni manipulišu ljudima, jer ih demoni uče da treba da koriste određene tehnike i vežbe kojima se ta aura dovodi u normalu, a te tehnike su ustvari mehanizmi za prizivanje demona.


Dobro to što demoni to koriste da manipulišu ljudima ne znači da ta pojava stvarno ne postoji. Moguće je da aure uistinu postoje ali demoni promoviraju laži o tom polju i njegovom funkcioniranju te na taj način manipuliraju ljudima.
Činjenica je da u ljudskom tijelu (pogotovo u mozgu) teku struje, a gdje teku struje tu se neminovno javljaju i magnetska polja. Ako bi to definirali pod pojmom aure onda je sasvim moguće da one usitinu postoje. E sad, također se zna da emocije definiraju frekvencije moždanih valova što nisu ništa drugo nego li obični električni impulsi. Pa tako kad je čovjek pod stresom, ljut, nervozan i napet u mozgu se javljaju takozvani beta moždani valovi što su dakle električni impulsi. Ti električni impulsi sigurno pobuđuju magnetska polja, a intenzitet tih struja definira i jačinu magnetskih polja. Ako bi se uređajima snimila ta magnetska polja trebalo bi se moći odrediti u kakvom je psihičkom, a možda i fizičkom stanju čovjek.
Rusko ministarstvo zdravstva je 2000. godine dalo dopuštenje da se jednan takav uređaj ("GDV" uređaj) koristi kao medicinski, dijagnostički instrument.
Slažem se da je moguće da demoni promoviraju neke tehnike koje imaju negativan utjecaj na magnetsko polje osobe.

Kada se već priča o magnetizmu htio bi reći da je MIT ("Massachusetts Institute of Technology" ) uspio magnetskim poljem utjecati na određene dijelove mozga i time osobama lagano izmjeniti osjećaj moralnosti. Evo ...
Ovo je istraživanje vrlo bitno, jer se treba ozbiljno zapitati kakv utjecaj imaju na nas mobiteli, antene i ostali odašiljači elektromagnetskih signala.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 21.01.2015 19:22
 
Sephora
Postovanje g. Petrovicu,

Imate li mozda kakav tekst za preporuciti koji ukratko opisuje ono bitno vezano za rimsku crkvu, vatikan, papu, tj. njihovo djelovanje od pocetka?
Da li su ti svecenisci, biskupi itd. jesu oni svjesni sebe sta rade, mislim da li oni zaista tako nemaju obraza izaci pred ljude i svjesno ih zavadat smjeskati se (jer ako je tako stvarno mi je to nepojmljivo), ili i njih sotona zavodi a da nisu svjesni,koji je njihov glavni cilj?Jer mislim da ipak imaju neko znanje o bibliji, zar oni sami sebe ne prepoznaju u tome??
Danas sam tek otkrila da je cudoviste sa sedam glava, zapravo vatikan koji lezi na 7planina, i jos neka simbolicna znacenja, no nisam shvatila sto predstavlja zena u porodjanim mukama, pa ako mi mozete malo pojasniti?

Hvala
 
Miroljub Petrovic
nijeon - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

nijeon - poruka glasi:

Poštovanje, zanima me kakvo je vaše stajalište na temu aura (elektro-fotonski vibracijski odsjaji objekata) i čakra (energetski centri ili čvorovi u tijelu živog bića) te da li šta u Biblij piše o njima.

Preko takvih verovanja demoni manipulišu ljudima, jer ih demoni uče da treba da koriste određene tehnike i vežbe kojima se ta aura dovodi u normalu, a te tehnike su ustvari mehanizmi za prizivanje demona.


Dobro to što demoni to koriste da manipulišu ljudima ne znači da ta pojava stvarno ne postoji. Moguće je da aure uistinu postoje ali demoni promoviraju laži o tom polju i njegovom funkcioniranju te na taj način manipuliraju ljudima.
Činjenica je da u ljudskom tijelu (pogotovo u mozgu) teku struje, a gdje teku struje tu se neminovno javljaju i magnetska polja. Ako bi to definirali pod pojmom aure onda je sasvim moguće da one usitinu postoje. E sad, također se zna da emocije definiraju frekvencije moždanih valova što nisu ništa drugo nego li obični električni impulsi. Pa tako kad je čovjek pod stresom, ljut, nervozan i napet u mozgu se javljaju takozvani beta moždani valovi što su dakle električni impulsi. Ti električni impulsi sigurno pobuđuju magnetska polja, a intenzitet tih struja definira i jačinu magnetskih polja. Ako bi se uređajima snimila ta magnetska polja trebalo bi se moći odrediti u kakvom je psihičkom, a možda i fizičkom stanju čovjek.
Rusko ministarstvo zdravstva je 2000. godine dalo dopuštenje da se jednan takav uređaj ("GDV" uređaj) koristi kao medicinski, dijagnostički instrument.
Slažem se da je moguće da demoni promoviraju neke tehnike koje imaju negativan utjecaj na magnetsko polje osobe.

Ne mogu se električni tokovi u našem telu nazvati "aurom" koju promoviše hinduizam. Za postojanje aure ne postoji nikakav naučni dokaz, kao ni za tehnike koje proizolaze iz lažne pretpostavke njenog postojanja (akupunktura, akupresura, homeopatija, iridologija...). Dakle, nemoj da paganskim i okultnim stvarima dajemo naučan prizvuk. Aura je okultizam, a električni tokovi putem naših nerava je razumljiv i potvrđen fenomen.

Kada se već priča o magnetizmu htio bi reći da je MIT ("Massachusetts Institute of Technology" ) uspio magnetskim poljem utjecati na određene dijelove mozga i time osobama lagano izmjeniti osjećaj moralnosti. Evo ...
Ovo je istraživanje vrlo bitno, jer se treba ozbiljno zapitati kakv utjecaj imaju na nas mobiteli, antene i ostali odašiljači elektromagnetskih signala.

Možda si ti došao ovde da promovišeš okultizam. Kakav MIT i promena moralnosti uz pomoć magnetnog polja? MIT je ateistička i okultna institucija koja propagira destrukciju, i nauku u funkciji destrukcije. Karakter se izgrađuje učenjem moralnih stvari i primenom u praksi. Ne može karakter da se popravi delovanjem magnetnog polja, kao što ne može loš guslar da postane dobar tako što ga izložiš uticaju magnetnog polja.
 
Miroljub Petrovic
Sephora - poruka glasi:

Postovanje g. Petrovicu,

Imate li mozda kakav tekst za preporuciti koji ukratko opisuje ono bitno vezano za rimsku crkvu, vatikan, papu, tj. njihovo djelovanje od pocetka?
Da li su ti svecenisci, biskupi itd. jesu oni svjesni sebe sta rade, mislim da li oni zaista tako nemaju obraza izaci pred ljude i svjesno ih zavadat smjeskati se (jer ako je tako stvarno mi je to nepojmljivo), ili i njih sotona zavodi a da nisu svjesni,koji je njihov glavni cilj?Jer mislim da ipak imaju neko znanje o bibliji, zar oni sami sebe ne prepoznaju u tome??

Sveštenici nemaju skoro nikakva znanja o Bibliji i teologiji. Oni na svojim fakultetima uče crkvenu nauku i teologiju, kao što su marksisti učili na svojim fakultetima marksističku teologiju. I kao što je kod marksista bilo zakon ono što kaže Marks, tako je danas kod sveštenika svih denominacija zakon ono što kaže njihova verska zajednica, a ne Biblija. Svi se oni pozivaju na Bibliju, ali o njoj skoro ništa ne znaju. Dakle, oni rade na sličan način kao što rade čuvari i stražari konc logora - izvršavaju naređenja i ne bave se mnogo pitanjem da li je to što rade tačno i ispravno, ili nije. Oni rade za platu i ne zanima ih šta je istina, i nemoj da ih mučiš sa pitanjima iz teologije. Pusti ih neka žive svoj život.

Najbolje knjige o Vatikanu i papi su ove dve sa donjeg linka:

http://www.cps.or..._ubice.zip

http://www.cps.or...ge/vmr.zip

Danas sam tek otkrila da je cudoviste sa sedam glava, zapravo vatikan koji lezi na 7planina, i jos neka simbolicna znacenja, no nisam shvatila sto predstavlja zena u porodjanim mukama, pa ako mi mozete malo pojasniti?

Saznaćemo detalje značenja tog čudovišta u budućnosti. Žena bi trebala da predstavlja Božji narod koji će živeti u vreme tog čudovišta.
 
Miroljub Petrovic
Ulje na vatru za 3. svetski rat:

http://srbin.info...use-video/
 
nijeon
Zašto ste izbrisali moj odgovor na temu aure i čakri? Zar je moj odgovor bio neprikladan ili Vas je uvrijedio? Uopće mi nije namjera se s Vama svađati nego jednostavno iznjeti moja znanja i mišljenja te vidjeti dali su u Vašim očima ona pravilna, a ako nisu, zašto ne. Ne moramo se slagati oko neke teme, ali mi možete barem ostaviti odgovor i napisati da se jednostavno ne slažete s mojim zaključcima i to je to. Pa nek ostali čitatelji odlučuju sami za sebe.
 
Miroljub Petrovic
nijeon - poruka glasi:

Zašto ste izbrisali moj odgovor na temu aure i čakri? Zar je moj odgovor bio neprikladan ili Vas je uvrijedio? Uopće mi nije namjera se s Vama svađati nego jednostavno iznjeti moja znanja i mišljenja te vidjeti dali su u Vašim očima ona pravilna, a ako nisu, zašto ne. Ne moramo se slagati oko neke teme, ali mi možete barem ostaviti odgovor i napisati da se jednostavno ne slažete s mojim zaključcima i to je to. Pa nek ostali čitatelji odlučuju sami za sebe.

Ovo nije forum na kojem mozes da iznosis sta mislis. Mozes da otvoris svoj forum pa tamo iznosi svoja misljenja. Ovde mozes da pitas sta zelis, ili da osporis ono sto ja pisem, sa argumentima. Ako pises besmislice, onda ja brisem to sto pises. Ako se bunis zato sto ja brisem tvoje besmislice (ovde ja odredjujem sta je besmisleno, a Bog mi dopusta ili ne dopusta) onda te banujem. To su pravila o kojima sam od pocetka govorio, ali ti nisi citao.
 
Draganq
Gospodine Petrovicu znam da je to veliki opus za opisivanje ali zeleo bih da cujem vase misljenje...Vehabije u Bosni i u Novom Pazaru kakvi su to globalni igraci,mora se priznati da zavode svojom verom mnoge....
 
nosikiriki
Majka. http://srbin.info...rpske-jos/
 
Miroljub Petrovic
Petar Vlahovic - poruka glasi:

Osinje gnezdo nisu judaizam i sinagoga. Tamo se ljudi ne bave ovim čime se ti baviš.

Ja proučavam Tanah i u skladu sa time donosim zaključke i služim Bogu, što je upravo srž Judaizma i odlaska u sinagogu.

Ali pošto pretpostavljam na šta ciljaš, možemo zajedno otići do Isaka Asijela pa da ga pitamo da li neko može biti član opštine, Jevrej i uz to vjerovati da je Isus iz Nazareta Mesija – i ne samo Mesija nego i sam Bog (JHVH) - jedan od članova trojstva. Ukoliko bi neki član jasno ispoljivo ovakav stav i to nazivao Judaizmom, sinagoga i rabin bi se ITEKAKO bavili ovim čime se ja bavim.

Profesor Enriko Josif, najugledniji clan jevrejske opstine Beograd u zadnjih nekoliko decenija, prihvatao je Isusa za Mesiju i nikada nije imao problema zbog toga u opstini. On se u jevrejskoj opstini nije bavio pitanjem Mesije, kao sto i na rabinskom sudu, kad neko prelazi u judaizam, niko ne postavlja pitanje Mesije. Pitanje Mesije je jedno teolosko pitanje, a postoje mnogo vaznija pitanja u zivotu kojima se trebamo baviti (kako preziveti, kako sacuvati decu, itd, itd). Neradnici i lenčuge insistiraju na teološkim, a ne na praktičnim pitanjima. Ja insistiram na praktičnim pitanjima, a o teologiji mogu da pričam sa ljudima koji nešto korisno rade u životu. Čini mi se da ti nisi u toj grupi.
 
Miroljub Petrovic
Petar Vlahovic - poruka glasi:

Hajde da vidimo šta znači reč koja se posminje u Isaiji 7,24. Pogledajmo tu istu reč u drugim stihovima Biblije:
1. Mojsijeva 24,43:
...
Avramov sluga dolazi da nađe devojku za udaju sa Isakom. I on moli Boga da mu pokaže devojku. Da li devojka MOŽE da NE BUDE devica? Naravno da NE MOŽE. U Bibliji reč "devojka" ima jasno značenje i "devica", jer ako nije devica ne može da bude devojka. Zato je bolje da u prevodu stoji "devica", a ne "devojka", jer ogromna većina danas misli da ženska osoba koja nije devica može da bude devojka.

Prvo ću odgovoriti na drugi deo ove tvrdnje pa ću se vratiti na prvi.

Mislim da sam bio više nego strpljiv sa tobom. Mnogi su mi zamerali što s tobom uopšte ulazim u raspravu kad su videli šta pišeš. Pustio sam te da izneseš svoje mišljenje zbog ljudi koji čitaju ovaj forum, ali ovo što si zadnje napisao je prevršilo svaku meru u kršenju logike i zdravog razuma, tako da više nećeš moći ovde da postavljaš pitanja. Ako ti bude trebala moja pomoć, obrati se na e-mail.
 
Krsto
Isus i Stari Zavet

https://www.youtu...YCseu3oOug
 
Mikiz
U toku je rasprava(rts2) u skupstini Srbije o vakcinama i retkim bolestima , razni "strucnjaci" pominju u negativnom kontekstu lecenje zdravom hranom , zanimljivo....
Izmenio/la Mikiz na 22.01.2015 14:57
 
Dare85
Izvinite sto Vas ponovo uznemiravam,vodim jednu virtuelnu teolosku raspravu,i suparnik mi je postaivo pitanje kakav je taj vas Bog kada trazi od Avrama/Abrahama da zrtvuje svoga sina za Njega pa ga ovaj spreci-kao zeza se sa njim?Da li da napisem samo da ga je Bog kusao,kao i sto sve nas kusa,ili mogu jos nesto?Malo me je sramota mislio sam da poznajem osnove vere,ako su ovo osnove ili je napredno?
 
dovlanik
ПАРАДА СРАМА КРОЗ ДОЊЕЦК

https://www.dropb...n.jpg?dl=0

ДОЊЕЦКА Република је поново провела заробљене украјинске војнике и официре улицама свог главног града.

У колони их је било 18. Сви су заробљени за време последњих борби око доњецког аеродрома, а доведени су до раскрснице укица Куприна и Ткаченка - до места где су украјински дивезанти из минобацача погодили тролејбус, убивши 15 његових путника и возача.

Како је званично објашњено,
да „својим очима виде шта је украјинска армија донела Донбасу“.

„Параду срама“ пратио је и председник ДНР Александар Захарченко.
Vladimir Dovla Nikolic
 
Krsto
Dejan Lučić i mračne sile

https://www.youtu...TkG_D7r39Y
 
Miroljub Petrovic
Dare85 - poruka glasi:

Izvinite sto Vas ponovo uznemiravam,vodim jednu virtuelnu teolosku raspravu,i suparnik mi je postaivo pitanje kakav je taj vas Bog kada trazi od Avrama/Abrahama da zrtvuje svoga sina za Njega pa ga ovaj spreci-kao zeza se sa njim?Da li da napisem samo da ga je Bog kusao,kao i sto sve nas kusa,ili mogu jos nesto?Malo me je sramota mislio sam da poznajem osnove vere,ako su ovo osnove ili je napredno?

To je malo napredno. Govorio sam o tome, treba da procitas moje postove od pocetka da se ne bi ponavljali vise puta. U najkracem, Avram je znao za obecanje da ce Mesija doci, ali nije znao kada. On je verovao da ce Mesija doci u njegovo vreme i molio se Bogu da vidi taj dan. I Bog mu je uslisio molitvu da vidi "dan Mesije" i rekao mu da svog sina prinese na zrtvu. Naravno da Bog nije dopustio da Avram to uradi, ali Avram, kao buduci otac naroda, osetio je ono sto je Nebeski Otac osetio kada je gledao smrt svog Sina pre 2000 godina.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.59 sekundi!