Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
specijalac - poruka glasi:

moja mama je dobila dijagnozu Paresis n fac I dex nakon sto joj nije bilo dobro zbog toga sto joj je se ukocila desna polovina lica da nemoze ni oko da zatvori pa me zanima kako moze to da sredi na prirodan nacin.u bolnici su rekli da je to od prehlade,promaje ili mokre kose pa me zanima tvoje strucno misljenje

Molio bih da se za zdravstvene probleme javljate na e-mail:

 
milancha996
Misljenje Vojislava Seselja o rimskom papi ...
https://fbcdn-pho...2c56cc2bc1
https://fbcdn-pho...cd7d73690c
 
Miroljub Petrovic

Znači, neko ti ubije sina i brata, i to ponovi više puta, i posle toga dođe i izvine se, i ti ćeš da ga primiš u kuću? Vidi se da je Šešelj tanak kada je u pitanju teologija i pravo. A još je Šešelj dobar kakvi su drugi. To je slika srpske inteligencije - teološki nepismena i intelektualno tanka.

Pa naravno da će papa da se izvini i uradi to što se od njega traži da bi pridobio naivne srpske "intelektualce". Lako je papi da prži na sve strane kad nema ko intelektualno da mu se suprostavi. Ali, ako Bog izvuče iz naftalina CPS, svašta će da bude, ima da leti perje...
 
Ognjen
Pozdrav Miroljube

Sta mislite o Jugoslavu Petrusicu?

Kolike su realne sanse da se ponovo zarati na nasem prostoru?
 
Krsto
Kent Hovind - 100 razloga zašto je teorija evolucije glupost

https://www.youtu...Yd4t7divkA
 
Miroljub Petrovic
Ognjen - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube

Sta mislite o Jugoslavu Petrusicu?

Kolike su realne sanse da se ponovo zarati na nasem prostoru?

Ljudi koji ne poznaju teologiju ne mogu luk da sade, a kamoli da se bave pitanjima sta ce se desiti u buducnosti.
 
zvonko
Poz. molim vas ako postoji knjiga na nasem jeziku od Entoni Flua priznajem postoji Bog u pdf formatu postavite link za skidanje hvala.
 
javerujem
http://www.interm...e-drugare/
Tuga tuzna ...
 
Miroljub Petrovic
zvonko - poruka glasi:

Poz. molim vas ako postoji knjiga na nasem jeziku od Entoni Flua priznajem postoji Bog u pdf formatu postavite link za skidanje hvala.

Evo sirovog prevoda bez lekture:

http://www.mediaf...ji_bog.zip
 
Miroljub Petrovic

Muka mi je od tih placljivaca. Pa sto ne otvore svoje privatne skole, nego salju decu u ateisticke debilane i posle kukaju.
 
Ognjen
Мирољубе, шта ово Шешељ говори?

Он заправо тражи петовалентне нацистичке вакцине да се дају деци.

05:33min.

https://www.youtu...F8q9M#t=39
 
Milan R
Super Knjiga - Vaskrsnuo je!

https://vimeo.com...
 
Miroljub Petrovic
Ognjen - poruka glasi:

Мирољубе, шта ово Шешељ говори?

Он заправо тражи петовалентне нацистичке вакцине да се дају деци.

05:33min.

https://www.youtu...F8q9M#t=39

Covek se ne razume u medicinu. Leci se kod lekara zvanicne medicine. Nema ko da mu skrene paznju na zdravstvene probleme.
 
nelinjo
http://www.srbija...o-na-selu/

nas poznati glumac se seli na selo da zivi
 
SrbinSarajevo
Povodom ovog oko vakcinisanja,naravo treba biti prije svega objektivan. Kao neko ko malo dublje promislja o svemu naravno da je neprirodno u organizam ubacivati viruse itd da bi se stekao imunitet.Ali to je zapoceo jos Luj Paster. A Miroljub koliko mi se cini i njega svrstava u red religioznih naucnika, sto bi znacilo da je i on bio u zabludi. Moje misljenje je da ne treba apriori odbaciti sve vrste vakcinacija. Recimo u Bijeljini je sad izbila epidemija malih boginja i to mahom kod osoba koje su rodjene u periodu rata u Bosni kad nije bilo vakcinacija. Ono sto mene najvise brine kad su u pitanju vakcine je to sto se one nabavljaju u inostranstvu, za sta mislim da je najopasniji detalj jer kad nesto uvozite i nemnate punu kontrolu nad procesmo nastajanja neke vakcine tad su sigurno moguce namjerne manipulacije sa ciljem unistavanja stanovnista putem bioloskog rata. A kad bi mi imali postene i savjesne strucnjaka i naucnike kao sto ih je bilo u Torlaku siguran sam da bi se rizici sveli ne minimum. A sa druge strane stoji i jedno pitanje da li je normalni da neko kome pririoda nije dala zdravlje putem vakcinacija i slicnih metoda pomazemo i na taj nacin posredno ga dovodimou situaciju da prenosi dalje lose gene. Na forumu se propagira zivot na selu, a iz prica koje cujem od svog oca koji je upravo odrastao na selu, ali u pravom smislu rijeci,kad nije bilo traktora motokultivatora,motornih pila (testera),kad se sve vuklo uz pomoc volova i radilo rucno,hranilo se zdravo on recimo prica da ljeti naravo kad nema frizidera nemoguce je jesti mlijecne proizvode a zimi posto ima puno djece nemaju da piju mlijeka koliko hoce nego koliko im se da,a meso i kad ga je bilo uglavnom se kuvalo,a pecenje samo za Bozic. E recimo kod njih u kuci je bilo 10-toro djece od toga njih 3 nije uspjelo prezivjeti pubertet jednostavno djeca se razbole i umru oko 12-13 godine i gotovo bez puno price kuknjave itd.Mozda zvuci surovo ali tako je bilo pa sad da vidimo ko je danas spreman na takav zivot i rizike u vremenu opste bolje reci prividne komocije kad svako mora da zivi kad roditelji imaju jedno dijete i njega gledaju kao sve sto ono zapravo i jest posto je jedino.Kad se zene koje su drugom stanju tretiraju u najmnaju ruku kao da nose tempiranu bombu u stomaku a ne bebu pa mora da pazi kako ce da legne,kako ce da sjedne,kako ce da se okrene,samo sto im ne kazu da ne disu da ne bi eksplodirale. Kako takvima reci da ne vakcinisu dijete i prepuste ga genima?
 
Miroljub Petrovic
SrbinSarajevo - poruka glasi:

Povodom ovog oko vakcinisanja,naravo treba biti prije svega objektivan. Kao neko ko malo dublje promislja o svemu naravno da je neprirodno u organizam ubacivati viruse itd da bi se stekao imunitet.Ali to je zapoceo jos Luj Paster. A Miroljub koliko mi se cini i njega svrstava u red religioznih naucnika, sto bi znacilo da je i on bio u zabludi.

Ja reklamiram sve one koji su nesto korisno radili u zivotu, a takvi su retki. Luj Paster je imao zablude, ali je radio i mnoge korisne stvari.

Moje misljenje je da ne treba apriori odbaciti sve vrste vakcinacija. Recimo u Bijeljini je sad izbila epidemija malih boginja i to mahom kod osoba koje su rodjene u periodu rata u Bosni kad nije bilo vakcinacija.

To je tvoje misljenje koje nema veze sa cinjenicama. Epidemija malih boginja izbija zbog nehigijene, a ne zbog nevakcinisanja, ali naivnim i neinformisanim ljudima moze da se podmetne svakakva laz.

Ono sto mene najvise brine kad su u pitanju vakcine je to sto se one nabavljaju u inostranstvu, za sta mislim da je najopasniji detalj jer kad nesto uvozite i nemnate punu kontrolu nad procesmo nastajanja neke vakcine tad su sigurno moguce namjerne manipulacije sa ciljem unistavanja stanovnista putem bioloskog rata. A kad bi mi imali postene i savjesne strucnjaka i naucnike kao sto ih je bilo u Torlaku siguran sam da bi se rizici sveli ne minimum.

Torlak? E moj prijatelju, kad bi samo znao kakvo je to zmijsko leglo. Da ima slobode pa da izadju ljudi koji su tamo radili da ispricaju sta se tamo radi.

A sa druge strane stoji i jedno pitanje da li je normalni da neko kome pririoda nije dala zdravlje putem vakcinacija i slicnih metoda pomazemo i na taj nacin posredno ga dovodimou situaciju da prenosi dalje lose gene.

Losi geni se prenose zenidbom sa takvim, a u zdravim drustvima se vodi briga ko se sa kim zeni, dok u demokratiji je dozvoljeno da svako na svakoga skace kao ulicni psi. Vakcinacijom se nikome ne pomaze. Oni koji imaju lose gene mogu zdravim zivotom da ucine svoj zivot kvalitetnim. Retki su ljudi sa losim genima.

Na forumu se propagira zivot na selu, a iz prica koje cujem od svog oca koji je upravo odrastao na selu, ali u pravom smislu rijeci,kad nije bilo traktora motokultivatora,motornih pila (testera),kad se sve vuklo uz pomoc volova i radilo rucno,hranilo se zdravo on recimo prica da ljeti naravo kad nema frizidera nemoguce je jesti mlijecne proizvode a zimi posto ima puno djece nemaju da piju mlijeka koliko hoce nego koliko im se da,a meso i kad ga je bilo uglavnom se kuvalo,a pecenje samo za Bozic. E recimo kod njih u kuci je bilo 10-toro djece od toga njih 3 nije uspjelo prezivjeti pubertet jednostavno djeca se razbole i umru oko 12-13 godine i gotovo bez puno price kuknjave itd.Mozda zvuci surovo ali tako je bilo pa sad da vidimo ko je danas spreman na takav zivot i rizike u vremenu opste bolje reci prividne komocije kad svako mora da zivi kad roditelji imaju jedno dijete i njega gledaju kao sve sto ono zapravo i jest posto je jedino.

To su neozbiljne price. Deca su umirala zbog nehigijene i neznanja, nezdravog zivota i verovanja u babske price i sujeverja.

Kad se zene koje su drugom stanju tretiraju u najmnaju ruku kao da nose tempiranu bombu u stomaku a ne bebu pa mora da pazi kako ce da legne,kako ce da sjedne,kako ce da se okrene,samo sto im ne kazu da ne disu da ne bi eksplodirale. Kako takvima reci da ne vakcinisu dijete i prepuste ga genima?

Das ljudima dobru informacija pa ko ima mozga i karaktera izabrace dobro.
 
nosikiriki
Evo apropo vakcinacije i moje iskustvo kad sam bio mali. U osnovnoj smo svi naravno bili vakcinisani, ali jedan momak iz mog odeljenja, njegov otac nije zeleo niko od (sestoro dece ima) njih da se vakcinise, i posebno mi je ostalo u secanju, da smo se mi stalno nesto razboljevali, kukali, a njima, nista, ja ne znam dal je on dva dana izostao iz skole i bio prehladjen. Tako da i to govori nesto valjda (imam 27 god). Zelim jos da istaknem da u poslednjih godinu i po dana, uopste se nisam prehladio, i popravio sam jos stvari, tipa nemam alergiju(nisam mogao lepo da disem), odlicno sada spavam, a pre nisam mogao, nisam pospan preko dana, imam dosta energije za rad, raspolozeniji sam, a narocito je pozitivna toplo-hladna terapija, ja ne mogu da opisem taj osecaj vedrine i pozitivnog razmisljanja nakon toga, a primenio sam sve one prirodne stvari o kojima Miroljub govori, cak moram priznati da nisam bio skroz dosledan, i da jos izgradjujem dobar kararakter. Celo moje okruzenje naravno me gleda ko kretena sto jedem ovo, sto radim ono, al me to ne interesuje. Pozdrav
 
Miroljub Petrovic
Вечерас у 19 сати у ресторану Славија на Славији биће одржано гусларско вече на којем ће наступати гости из Црне Горе, међу којима и гуслар Радојица Бугарин. Директан пренос ће бити на ТВ Глас гусала:

www.skolagusalasa...
 
Miroljub Petrovic
https://www.youtu...6cM2zcaFYU
 
Ognjen
Miroljube, imam tri pitanja ako biste mogli da mi odgovorite. Nadam se da nisu nebitna.
1.
Da li je Tvorac mogao da demone APSOLUTNO odvoji od ljudi da ne dozvoli njihov uticaj i uopste njihovo prisustvo na planeti Zemlji vec da ljudi sami medju sobom bez ikakvih tudjinskih uticaja pokazu ko su i kakvi su?


2.
I da li su pali andjeli-demoni zadrzali svoju besmrtnost ili su kao i ljudi postali smrtni samo sto im je smrt zbog njihve prirode mnogo dalja ili imaju neke nacine da se odrzavaju u zivotu?

3. Da li su slike demona karakterni ili stvarni opis tj. da li su demoni kao bica i dalje prelepi kao i anadjeli ili su izgubili lepotu odvojivsi se od Boga?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.58 sekundi!