Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Milan R
zvonko - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Milan R - poruka glasi:

Poslednji poklon (hrišćanski igrani film) HD

https://www.youtu...-BgCg3mBiA

Bravo!
ovaj video nije dostupan!


Video je dostupan u celom svetu, osim u Nemackoj, zbog jedne pesme. Nisam hteo da ga dodatno secem zbog zabrane u jednoj zemlji...
 
nikolaj
Pomaze Bog svima. Izvinite profesore ako je pitanje licno, ali vidim da se na drustvenim mrezama pojedini clanovi cps-a odricu i pricaju protiv vas. Konkretno mislim na dr. Nikolu Saviju koji je do juce bio jedan od najistaknutijih u cps. Zasto sada prica protiv vas, o cemu se tu radi?
Не плачи дете моје, ускоро ће Господ доћи и уредиће све.
 
Pam
Pozdrav. Zanima me vase milsljenje o braku. Da li biste mogli da kazete nesto o biblijskom braku? Kako je najbolje zakljuciti brak? Da li je dovoljno da dve osobe zive zajedno kao sto su tako radili mnogi ljudi kako je opisano u Bibliji ili se prethodno moraju vencati u crkvi ili opstini?
 
Miroljub Petrovic
max006 - poruka glasi:

Evo blize se izbori u Izraelu i koliko vidim i tamo ima politicara koji se dodvoravaju svetu, pa me interesuje po vama, ko bi za Izrael bio najbolja politicka opcija? Natanjahu ili mozda neko drugi?

Sve opcije u svim zemljama sveta su manje ili vise sekularne, sto znaci da drzava zavisi od ostatka sveta. Dakle, sve su to lose opcije kojima mi ne treba da se bavimo. Bog ima plan kako ce Izrael da dovede u red.
 
Miroljub Petrovic
nikolaj - poruka glasi:

Pomaze Bog svima. Izvinite profesore ako je pitanje licno, ali vidim da se na drustvenim mrezama pojedini clanovi cps-a odricu i pricaju protiv vas. Konkretno mislim na dr. Nikolu Saviju koji je do juce bio jedan od najistaknutijih u cps. Zasto sada prica protiv vas, o cemu se tu radi?

Nije on jedini koji je bio blizak saradnik CPS-a, a sada je postao neprijatelj. Ima ih puno. CPS je tu da ljudima ponudi informaciju, a ko ce biti saradnik CPS-a ne zavisi od znanja, nego od karaktera pojedinca. Do znanja svako moze da dodje, i lako je steci znanje, ali tesko je izgraditi karakter. To samo retki uspeju. Slabi karakteri po pravilu nece da priznaju svoju slabost, nego pljuju po svojim najvecim dobrotvorima, i tako umuriju svoju savest.

CPS okuplja vitezove, a duhovni slabici sami otpadaju jer ne mogu da izdrze tempo duhovne izgradnje. I sa njima necemo da se bavimo. "Nekada smo poznavali te ljude", kako rece jedan autor.
 
Miroljub Petrovic
Pam - poruka glasi:

Pozdrav. Zanima me vase milsljenje o braku. Da li biste mogli da kazete nesto o biblijskom braku? Kako je najbolje zakljuciti brak? Da li je dovoljno da dve osobe zive zajedno kao sto su tako radili mnogi ljudi kako je opisano u Bibliji ili se prethodno moraju vencati u crkvi ili opstini?

Govorio sam o braku u mojim dvema knjigama sa donjeg linka:

http://www.cps.or.../tajna.pdf

http://www.cps.or...

Brak je zajednica muskarca, zene i Boga, i za brak nisu potrebni ni crkva ni opstina. Onima koji veruju da je Bog osnovao crkvu da bude Njegov posrednik na zemlji (ja u to ne verujem), njima je brak u crkvi vazan.
 
Krsto
Kako genetika potvrđuje istinitost Svetog Pisma...

Mitohondrijska Eva - Robert Karter

https://www.youtu...tzSS19NF3k
 
Miroljub Petrovic
https://www.youtu...pmf1sgzVMs
 
acko
Dobar dan gospdine Petrovicu,imam par pitanja koja bih zeleo da vam postavim i nadam se da cete mi odgovoriti.

1.Zanima me pogled religije prema masturbiranju.Danas to mnogi rade pa me zanima kako religija gleda na to?

2.Da li je u nasoj hriscanskoj veri dozvoljeno da se jede meso,pogotovo svinjsko?

3.Zanimame vase misljenje o Tijaninom zakonu.

4.Primetio sam da ste protiv doktora iz zvanicne medicine. Moj otac je doktor ORL hirurg. I on je mnogo dobar covek pre svega,a i veoma je dobar i kao hirurg. Toliko je ljudi spasio i od tumora na jednjaku i grlu,toliko se ljudi gusilo i on je uvek bio tu i spasavao te ljude koji sada zive normalnim zivotom. Pa me zanima zasto toliko negotivite doktore,a ja zivim sa jednim takvim i o njemu mogu da kazem samo najbolje.

5.Citao sam deo foruma gde ste rekli da krst nije hricanski znak,vec da satanisticki i ne znam ja sta jos.Sve jedno,mene zanima jedna stvar,Hajde da kazemo da krst stvarno nije hriscanski znak.Zasto onda sekte i satanisti koji imaju kontakt i sa demonima i sa samom sotonom nose znak OBRNUTOG krsta.Sto znaci da su oni protiv pravog krsta.Ako je krst stvarno los,zao simbol,zasto ga onda satanisti ne nose kao takav,kao pravi krst,nego nose obrnuti krst? Satana bi im rekao da je krst u stvari njihov simbol i da treba da ga nose kao takvog.

To su bila moja pitanja. I u napred se izvinjavam ako sam postavio vec neko postavljeno pitanje ranije na forumu posto sam se skoro prikljucio ovom forumu i nisam ga citao od pocetka,ipak ima preko 1000 stranica.
Hvala u napred.
Aleksandar Rasic
 
Miroljub Petrovic
acko - poruka glasi:

Dobar dan gospdine Petrovicu,imam par pitanja koja bih zeleo da vam postavim i nadam se da cete mi odgovoriti.

Treba da procitas forum od pocetka, pa da onda dodjes sa pitanjima. Ali, evo da ti kratko odgovorim.

1.Zanima me pogled religije prema masturbiranju.Danas to mnogi rade pa me zanima kako religija gleda na to?

Naravno da je u pitanju greh i destrukcija, i teska opsednutost demonima. Razmisljati o seksu sa osobama koje ti nisu bracni drug moze samo neko koga demoni tesko opsedaju.

2.Da li je u nasoj hriscanskoj veri dozvoljeno da se jede meso,pogotovo svinjsko?

Sve ti lepo pise u Bibliji, nemoj da treba da ti odgovaram na pitanja koliko su 2+2.

3.Zanimame vase misljenje o Tijaninom zakonu.

Ne znam za taj zakon, ne pratim zakone sekularnih drzava, stalno uvode nesto novo.

4.Primetio sam da ste protiv doktora iz zvanicne medicine. Moj otac je doktor ORL hirurg. I on je mnogo dobar covek pre svega,a i veoma je dobar i kao hirurg. Toliko je ljudi spasio i od tumora na jednjaku i grlu,toliko se ljudi gusilo i on je uvek bio tu i spasavao te ljude koji sada zive normalnim zivotom. Pa me zanima zasto toliko negotivite doktore,a ja zivim sa jednim takvim i o njemu mogu da kazem samo najbolje.

Ne sumnjam da je tvoj otac dobar vatrogasac. To sto on radi nije medicina nego zanat viseg reda. Dakle, kad se neko gusi on mu nozem otpusi grlo. Dakle, tvoj otac pomaze ljudima na nacin koji najbolje zna i ne sumnjm da je dobar covek. Ali kada bi se on bavio edukacijom, da ljude uci kako da zdravo zive i da nikada nemaju probleme sa uhom, grlom i nosem, njegova pomoc ljudima bi bila mnogo veca jer to skoro niko ne radi, a to sto tvoj otac sada radi imas na svakom cosku.

5.Citao sam deo foruma gde ste rekli da krst nije hricanski znak,vec da satanisticki i ne znam ja sta jos.Sve jedno,mene zanima jedna stvar,Hajde da kazemo da krst stvarno nije hriscanski znak.Zasto onda sekte i satanisti koji imaju kontakt i sa demonima i sa samom sotonom nose znak OBRNUTOG krsta.Sto znaci da su oni protiv pravog krsta.Ako je krst stvarno los,zao simbol,zasto ga onda satanisti ne nose kao takav,kao pravi krst,nego nose obrnuti krst? Satana bi im rekao da je krst u stvari njihov simbol i da treba da ga nose kao takvog.

Sotona je mudri prevarant. On ne zeli da ljudima skrene paznju na ono sto je lose, nego izmislja navodni "izokrenuti krst", pa kao taj krst je sotonski, a ovaj "obican krst" nije. Procitaj knjigu sa donjeg linka i upoznaj se sa poreklom krsta kao simbola:

http://www.cps.or...ge/vmr.zip

To su bila moja pitanja. I u napred se izvinjavam ako sam postavio vec neko postavljeno pitanje ranije na forumu posto sam se skoro prikljucio ovom forumu i nisam ga citao od pocetka,ipak ima preko 1000 stranica.

Pa sta ako ima preko 1000 stranica? To mozes da procitas za mesec dana i brze, ako si malo vredan. Citaj samo moje odgovore.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 18.03.2015 12:41
 
zorank
Kakve su pravne posledice odbijanja vakcinacije koja se obavlja pred polazak u prvi razred? Da li ih treba ignosirati i da li ima neko iskustva sa tim da prenese?
 
Miroljub Petrovic
zorank - poruka glasi:

Kakve su pravne posledice odbijanja vakcinacije koja se obavlja pred polazak u prvi razred? Da li ih treba ignosirati i da li ima neko iskustva sa tim da prenese?

Pogledaj na internetu iskustva. Kazes da neces da vakcinises dete i to je to. Vakcinacija nije obavezna za upis u skolu, koliko mi je poznato. Najbolje je da dete upises u neku online skolu i da dete ucis kod kuce. Evo ti par sajtova:

http://www.homeli...ademy.com/

https://www.ameri...fcorr.com/
 
Guest
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

zorank - poruka glasi:

Kakve su pravne posledice odbijanja vakcinacije koja se obavlja pred polazak u prvi razred? Da li ih treba ignosirati i da li ima neko iskustva sa tim da prenese?

Pogledaj na internetu iskustva. Kazes da neces da vakcinises dete i to je to. Vakcinacija nije obavezna za upis u skolu, koliko mi je poznato. Najbolje je da dete upises u neku online skolu i da dete ucis kod kuce. Evo ti par sajtova:

http://www.homeli...ademy.com/

https://www.ameri...fcorr.com/
Jel ima neko Miroljube koje upisao decu u ovakve skole sa ovih prostora, i da li ova drzava priznaje ove skole tako da deca ne moraju da se upisuju u drzavnu skolu ?
 
Miroljub Petrovic
Guest - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

zorank - poruka glasi:

Kakve su pravne posledice odbijanja vakcinacije koja se obavlja pred polazak u prvi razred? Da li ih treba ignosirati i da li ima neko iskustva sa tim da prenese?

Pogledaj na internetu iskustva. Kazes da neces da vakcinises dete i to je to. Vakcinacija nije obavezna za upis u skolu, koliko mi je poznato. Najbolje je da dete upises u neku online skolu i da dete ucis kod kuce. Evo ti par sajtova:

http://www.homeli...ademy.com/

https://www.ameri...fcorr.com/
Jel ima neko Miroljube koje upisao decu u ovakve skole sa ovih prostora, i da li ova drzava priznaje ove skole tako da deca ne moraju da se upisuju u drzavnu skolu ?

Znam neke strance iz Srbije koji su upisali decu u ove skole i oni mi kazu da nemaju problema sa drzavom.
 
nikolaj
Kada sam video juce tekstove koje je izbacio Savija zainteresovalo me ko su ti sto pisu te tekstove i otisao na sajt odakle poticu i mogu da vam kazem profesore da je taj sajt napravljen izgleda samo zbog vas, jer ste vi tamo glavna tema, ali za pljuvanje. Iako ima dosta slicnih stvari o kojima pricate izgleda da vas jednostavno mrze, sto je eto meni jako cudno. Govorim konkretno o Zdravku Vucinicu koga ste naucili da "hoda" (to i on tvrdi )a kasnije se okrenu protiv vas. Iz ovoga vidim koliko je sotona mocan kada moze bracu da zavadi. Ne dajte se profesore, vidi se na cijoj je Bog strani. Pozrav i sve najbolje.
Не плачи дете моје, ускоро ће Господ доћи и уредиће све.
 
Miroljub Petrovic
nikolaj - poruka glasi:

Kada sam video juce tekstove koje je izbacio Savija zainteresovalo me ko su ti sto pisu te tekstove i otisao na sajt odakle poticu i mogu da vam kazem profesore da je taj sajt napravljen izgleda samo zbog vas, jer ste vi tamo glavna tema, ali za pljuvanje. Iako ima dosta slicnih stvari o kojima pricate izgleda da vas jednostavno mrze, sto je eto meni jako cudno. Govorim konkretno o Zdravku Vucinicu koga ste naucili da "hoda" (to i on tvrdi )a kasnije se okrenu protiv vas.

Nemoj da se uzbudjujes kad se ja ne uzbudjujem. Te blejacke sajtove niko ne posecuje, a ti sto pljuju po meni daju sebi autogolove sa 30 metara, samo se kompromituju, sto je zalosno. Kad neko ide go i pijan ulicom mozes samo da ga sazaljevas.

Iz ovoga vidim koliko je sotona mocan kada moze bracu da zavadi. Ne dajte se profesore, vidi se na cijoj je Bog strani. Pozrav i sve najbolje.

Nisam ja nikada bio brat sa njima. Oni su se druzili sa mnom iz interesa, da steknu znanje iz raznih oblasti, da nauce da rade posao, da zarade novac, i onda su u jednom trenutku "procenili" da su "gazde", da mogu da me pljuju i vredjaju, da im ja vise ne trebam, jer su "bogati i obogatili su se, i nista im ne treba", a ne vide da su "nesrecni, siromasni, nevoljni, slepi i goli" (Otkrivenje 3,17). Taj jadni Zdravko Vucinic je bio propali vodoinstalater (i da ne pricam sta sve ne), bez dinara u dzepu, a posle poznanstva sa mnom postao je "najbolji novinar Crne Gore svih vremena", prema izjavi direktora i vlasnika najuticajnijeg medija u Crnoj Gori, zaradio je veliki novac, ali me je zivkao telefonom po 20 i vise puta na dan da me pita za savet sta i kako da radi, po raznim pitanjima vezano za zivot i posao, i postao je vrlo ugledna i postovana licnost, koga su uvazavali i na ruckove zvali Milo i Aco Djukanovic, Sveto Marovic, Vesko Barovic, Brano Micunovic, direktori i vlasnici banaka, biznismeni, jer su visoko cenili njegov rad iz raznih oblasti (rad za koji je od mene dobijao savete 24 sata dnevno). A onda se osilio, poceo da mi se beci, da me izruguje, i kad sam ga otkacio, izbacili su ga sa posla, postao je niko i nista, udruzio se sa najvecim teoloskim otpadom Crne Gore i nastavlja da bruka svoju cuvenu familiju. A oni koji su mu se prikljucili su isti kao i on. Njima ne treba da se bavimo. Mozemo da se molimo za njih jer je hula koju oni cine mnogo veca od hule koju drugi cine, jer su dobili veliku svetlost, i kraj puta kojim su krenuli je strasan.
 
acko
3.Zanimame vase misljenje o Tijaninom zakonu.

Ne znam za taj zakon, ne pratim zakone sekularnih drzava, stalno uvode nesto novo.



Tijana je bila devojcica od 15 godina koju je onaj covek "mesar" kidnapovao,silovao i na kraju ubio.
I sada mnogi poznati i ne znam ko jos trazi od drzave da se uvede "Tijanin zakon" tj. da svako ko pocini zlocin slican takvim da bude osudjen na smrt. Pa me zanima vase misljenje o tome.
Aleksandar Rasic
 
Miroljub Petrovic
acko - poruka glasi:

3.Zanimame vase misljenje o Tijaninom zakonu.

Ne znam za taj zakon, ne pratim zakone sekularnih drzava, stalno uvode nesto novo.



Tijana je bila devojcica od 15 godina koju je onaj covek "mesar" kidnapovao,silovao i na kraju ubio.
I sada mnogi poznati i ne znam ko jos trazi od drzave da se uvede "Tijanin zakon" tj. da svako ko pocini zlocin slican takvim da bude osudjen na smrt. Pa me zanima vase misljenje o tome.

Nemoj da se bavis glupostima. Pa drzava svojim zakonima podstice nasilnicko ponasanje, i sad ce neko da uvodi takav zakon? Roditelji trebaju da cuvaju svoju decu, a zakoni ce biti sve gori i gori. Ne mozemo mi da menjamo zakone u drzavi, to menjaju svetski mocnici. Mi treba da se cuvamo koliko mozemo, i da budemo spremni kad nam neka nova SS jedinica zakuca na vrata i povede nas na klanje jer necemo da budemo deo sveta. Naravno da treba da se molimo Bogu da do toga ne dodje, i da radimo na tome, ali to je nesto sa cim svako od nas moze da se suoci i treba i na to da budemo spremni - da se zrtvujemo zarad visih ciljeva, Boga i dostojanstva, kao nasi slavni preci.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 18.03.2015 21:15
 
Uros 7
http://www.novost...-Lukasenku
 
Miroljub Petrovic
Javio mi se prijatelj iz inostranstva, koji je osnovao firmu za dovodjenje radnika sa nasih prostora u inostranstvo, tamo im nalazi posao, smestaj i dr. On ima neku sitnu zaradu od toga, ali glavni razlog pokretanja firme je da pomogne ljudima. Covek je religiozan i blizak saradnik CPS-a. Evo sta mi je, izmedju ostalog, napisao u zadnjem pismu:

"Malo sam u guzvama zbog svoje firme i dovoda radnika... mnogo sam naucio o ljudima otkad ovo radim... stoka brate, nevidjeno nesto, nezahvalno, iskvareno i
prokleto... ja njih kruhom, oni mene kamenom... ima iznimaka, ali se mogu na prste izbrojat."

Ovim zelim da kazem da kada se radi na pomaganju ljudima, neminovno je da ce doci do velike kolicine nezahvalnosti. Ali zbog onih retkih pojedinaca, koji se mogu "na prste izbrojati", vredi raditi taj posao, jer dobri ljudi su jedina vrednosti koju imamo u ovom svetu. Od njih stotinu kojima pomognemo, ako jedan postane dobar covek i nas prijatelj, mi smo postali duhovno bogatiji i nas zivot ima smisao, jer radimo na istom projektu zajedno sa Bogom. Bog je najbolji primer omalovazavanja i nepostovanja. Pa zar ce On zbog ogromne vecine nezahvalnih da digne ruke od planete Zemlje? Naravno da nece. Ona minorna manjina je najvece blago koje On ima.

Ovim zelim da skrenem paznju svima da budu oprezni kada drugima pomazu, da postave "ograde" da ne budu previse povredjeni. Neka steta bude samo na nivou nezahvalnosti i vredjanja. Nepopravljiva steta je kad se sa ljudima udje u neki poslovni odnos, definisan nepovoljnim ugovorima. Znam ljude koji su postali garanti za kredit nekim svojim "prijateljima", jer su njihovi "prijatelji" kukali kako im treba pomoc, i ovi se navukli pa sad otplacuju kredite svojih "prijatelja" jer je ovima propao posao. Najveca steta je kad se covek veze bracnim ugovorom sa zlom zenom ili muzem, pa mu ovaj odvede decu i uci decu protiv njega (nje).

Zato treba uciti iz Biblije i konsultovati starije i mudrije za odluke u zivotu, jer mnogi naprave par dobrih poteza u zivotu u nekim sferama, i misle da sve znaju, da znaju o svim oblastima zivota, i onda nastradaju.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.60 sekundi!