Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Da se nadovezem na prethodni post i dam jedan praktican primer. Pre izvesnog vremena mi je dosla jedna osoba i trazila da joj pomognem. Imala je hiljadu dinara u dzepu, ili tako nesto. Osoba je izgledala da ima potencijal. Na kraju njene ispovesti, pitao sam je sta joj treba, Ona je odgovorila da nema gde da zivi, da nema posao, da nema rezervne gace, carape, nema ni peskir, sapun, sampon, cetkicu za zube... Iznajmio sam joj sobu i kupio sve gore sto je trazila. Dao sam joj i neki novac da ima. Nasao sam joj i posao, ali se ona ponasala neodgovorno. Napravila je stetu u stanu koji sam joj nasao, pa sam platio 100 evra stetu gazdarici. Pomogao sam toj osobi da nadje drugu sobu i skrenuo joj paznju da tako ne moze da se ponasa. Ta osoba sada kontaktira moje neprijatelje i ogovara me kod njih, a ovi pisu svakakve lazi po internetu na osnovu njene "price".

Neko ce reci da sam napravio losu procenu. To je delimicno tacno. Ja nisam Bog pa da tacno znam kako ce neko da se ponasa i da li ce da ceni moju pomoc. Pristup pomaganja ljudima, sa ogradom da ce biti mnogih neuspeha, je jedini moguci pristup. Ja sam u ovom slucaju potrosio par stotina evra, koje mi je Bog dao i brzo nadoknadio nekim poslovima. Napravio sam pokusaj da pomognem, nisam uspeo, idemo dalje. Sa druge strane, postoje brojni uspesni pokusaji i ti moji prijatelji su najvece bogatstvo koje imam. To su samostalni i nezavisni ljudi, koji kao slobodni mogu da odluce da li ce da budu moji prijatelji. Dok uce od mene i primaju pomoc, svi su mi "prijatelji". A kad postanu samostalni, onda se pokazuje njihov pravi karakter.

Sebicni ljudi ne zele da ulazu u druge ljude, i zato su sami, nemaju prijatelje, stalno su nezadovoljni i drugi su im krivi za njihovu nesrecu. Stvaranje bogatstva - dobrih ljudi, iziskuje troskove - i u domenu finansija, i energije, i vremena i dr. Onaj koji se moli Bogu i daje sve od sebe u tom procesu ulaganja u dobre ljude, na kraju ce uvek da profitira - pre svega duhovno, jer Bog kaze: "Ko daje (duhovno) siromasnima, Bogu pozajmljuje."

Definitivno, najbolji nacin za stvaranje dobrih ljudi jeste da se osoba osposobi za brak i da se dobro ozeni (uda), pa da stvara porodicu i radja i vaspitava svoju decu prema biblijskim principima.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 19.03.2015 08:13
 
Ratko Pavlovic
Zanimljiv tekst o pravilnom nacinu praznjenja debelog creva. Dobra animacija na kraju teksta

http://www.kurir....ak-1708287


http://www.youtub...Ycv6odWfTM
Izmenio/la Ratko Pavlovic na 19.03.2015 17:43
 
Miroljub Petrovic
Ratko Pavlovic - poruka glasi:

Zanimljiv tekst o pravilnom nacinu praznjenja debelog creva. Dobra animacija na kraju teksta

http://www.kurir....ak-1708287


http://www.youtub...Ycv6odWfTM

Malo su preterali sa rakom debelog creva.
 
Yidadia
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Da se nadovezem na prethodni post i dam jedan praktican primer...


Bog vas blagoslovio Miroljube ako je tako, a ja vam vjerujem na rijec.

Mozete li meni pomoc, mene ne zanima novac i financije tu ne trebam pomoc i ne trazim, ali volio bi da me naucite da radim nesto korisno, da imam znanje, ja poznajem Toru i prihvatam je, i vjerujem da je Isus Mesija. Ali volio bi da me neko poducava i savjetuje, a na vasim predavanjima (a puno sam ih odgledao) sam naucio dosta toga, i viste prvi koji me 'doveo' ka duhovnim stvarima, sve je pocelo kada sam u decembru 2011 gledao vasa predavanja na you tube.

Shalom
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 20.03.2015 06:37
 
Miroljub Petrovic
Yidadia - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Da se nadovezem na prethodni post i dam jedan praktican primer...


Bog vas blagoslovio Miroljube ako je tako, a ja vam vjerujem na rijec.

Mozete li meni pomoc, mene ne zanima novac i financije tu ne trebam pomoc i ne trazim, ali volio bi da me naucite da radim nesto korisno, da imam znanje, ja poznajem Toru i prihvatam je, i vjerujem da je Isus Mesija. Ali volio bi da me neko poducava i savjetuje, a na vasim predavanjima (a puno sam ih odgledao) sam naucio dosta toga, i viste prvi koji me 'doveo' ka duhovnim stvarima, sve je pocelo kada sam u decembru 2011 gledao vasa predavanja na you tube.

Shalom

Mozes da citas ovaj forum od pocetka i steci ces odlicno znanje. A najvaznija stvar jeste da se osposobis da mozes da stvaras porodicu i da budes deo tima ozbiljnih ljudi. To znaci da treba da krenes nesto da radis, da privredjujes, da stvoris uslove da mozes da podizes porodicu. Treba da se povezes sa ljudima koji znaju da rade nesto korisno. Najkorisnija stvar je da se nauci da se proizvodi hrana, i to hrana bez prskanja, sa starim sortama semena. Jer tako se obezbedjuje egzistencija (mozes da prehranis sebe i porodicu) i mozes da proizvodis nesto sto skoro niko nema. Najbolji strucnjak za proizvodnju organske hrane na nasim prostorima je Zoran Ristanovic iz sela Prijevor kod Cacka. Evo ti njegov sajt:

http://www.organs...cacak.com/

Ko hoce da uci i da radi, ja bih mu preporucio da iznajmi neku sobu ili stan u Cacku (selo Prijevor je samo 6 km od Cacka) i da dolazi kod Zorana Ristanovica.

U poslu je vazno da imas da ponudis nesto sto je retko na trzistu i sto je potrebno ljudima, a nije stetno. Proizvodnja hrane i lecenje ljudi su dva posla koja nikad ne mogu da propadnu, a ugodna su pred Bogom. Danas imamo proizvodnju nezdrave hrane na svakom cosku, a zdravu hranu skoro niko ne proizvodi. A i oni koji proizvode to rade sa losim marketingom.

Mozes da uzmes da proizvodis za sebe razne sorte biljaka, a za prodaju mozes nekoliko sorti, na primer krompir, paradajz i psenicu. I onda uradis hemijsku analizu hranljivih sastojaka kod svojih proizvoda (kolicina proteina, ugljenih hidrata, minerala, vitamina...), i u istim tim proizvodima iz super marketa ili sa pijace, i pokazes kako u tvojim proizvodima ima visestruko vise svih hranljivih sastojaka, kao sto je navedeno u tabeli sa donjeg linka:

http://ecochildsp...ntiona.jpg

Ili mozes da koristis analize koje su vec radjene. U starim sortama ima 5-500 puta vise hranljivih sastojaka neko u klasicnim drogiranim sortama, kao sto u integralnom hlebu ima 7 puta vise hranljivih sastojaka nego u belom hlebu. I onda se pojavis na pijaci, na internetu, na televiziji, u novinama... sa podatkom da tvoji proizvodi imaju do 500 puta vise hranljivih sastojaka nego drugi proizvodi.

U zivotu je najvaznije znanje, ali i promocija znanja. Mene najvise zovu ljudi koji su videli na internetu iskustva izlecenih ljudi koji spominju mene i moj Institut za prirodnu medicinu. Takodje me zovu oni kojima je informacija koju su culi od mene promenila zivot. Dakle, najvaznija je informacija, dobra informacija, i zato treba da se siri dobra informacija - moras da se istices dobrim stvarima da bi napravio dobar posao, da bi se dobro ozenio, da bi okupio oko sebe dobre ljude... Sve sto radis u zivotu je informacija, signal - pozitivan ili negativan - koji pokazuje ko si ti i za sta si sposoban. Na osnovu dobre informacije koju siris steci ces prijatelje, klijente u poslu, ali i neprijatelje (demonizovane ljude).

CPS uskoro otvara farmu organske proizvodnje u Izraelu, i bice mogucnost da se i tamo dodje da se uci, ali dok se to ne realizuje, ja preporucujem Zorana Ristanovica.

Ja sam se trudio u zivotu da ucim od najboljih svetskih strucnjaka i u to sam ulagao novac, vreme, energiju. Nekada je bilo potrebno da odem na seminar, predavanje (i u zemlji i u inostranstvu), a nekada da se preselim u blizinu nekog pametnog coveka da bih mogao od njega da ucim (i u zemlji i u inostranstvu). Necu da navodim primere ljudi u ciju blizinu sam se ja selio da bih ucio od njih, ali mogu da navedem primer mladog guslara Alekse Roncevica, koji zivi preko puta cuvenog guslara Vukojice Sandica. Ja kada sam dosao prvi put u skolu gusala kod Vukojice, guslao sam skoro isto kao Aleksa. A danas je Aleksa jedan od najboljih guslara. Zasto? Jer se svaki dan druzi sa Vukojicom, uci od njega, radi sa njim...

Moji najbolji ucenici su oni koji su izrazili zelju da se presele u moju blizinu, da mi nesto pomazu, da rade nesto sa mnom, da idu sa mnom gde ja idem (kad god mogu). Ako ja idem na plivanje, oni idu sa mnom, ako idem na jahanje, idu i oni..., dakle da sto vise vremena provode sa mnom, da pricaju sa mnom, da rade sa mnom, da me pitaju "kako ovo, zasto ono"... Takvi su za najkrace vreme napredovali. Naravno, druzili smo se i saradjivali kad god ja imam vremena, ali je najvaznije da su radili nesto korisno i da su se konsultovali sa mnom. Neki od njih su se i ozenili (udali) druzeci se sa mnom, jer su upoznali svog buduceg supruznika preko mene, iz mog drustva. Do sada se njih sestoro tako ozenilo (udalo).

Dakle, ima nekoliko stvari koje covek treba da uradi da bi napredovao u zivotu i bio srecan. Procitaj moje knjige "Tajna srecnog zivota", a zatim "Brak i porodica", to su najvaznije knjige za praktican zivot.
 
Miroljub Petrovic
Da se nadovezem na prethodni post. Covek od koga moze jako mnogo da se nauci o zivotu je Vukojica Sandic, direktor Skole gusala Sandic. Svima koji su u mogucnosti preporucujem da se uclane u njegovu skolu u Beogradu, da nabave gusle i da odlaze kod njega na casove, ali ne toliko zbog guslanja, nego ono sto je mnogo vaznije - da nauce od njega zivotnu filozofiju, mudrost, moral i druge stvari koje ne mogu da cuju skoro nigde na drugom mestu. Mogu i devojke i zene da se upisu u skolu gusala.
 
Miroljub Petrovic
Govorili smo o tome da mnogi sportisti upraznjavaju okultne tehnike i prizivaju demone uz ciju pomoc ostvaruju "uspehe" na sportskim borilistima. Evo jednog videa gde jedan poznati sportista ima napad demona, ili komunicira sa demonom.

http://www.vesti-...a-to-uradi
 
Miroljub Petrovic
Upravo sam hteo da se pohvalim sa priznanjima koje dobijamo i od onih koji nas ne podrzavaju mnogo, kad mi javljaju ljudi da neki na internetu osporavaju CPS i nas fakultet, sa nekim otrcanim tekstovima od pre nekoliko godina, pa bas u pravo vreme dolaze ova priznanja.

Kao sto je poznato, tokom 2012. i pocetkom 2013. vrseni su veliki medijski pritisci na sve koji se bave prirodnom medicinom, pogotovo sto su u Srbiji CPS i IPM bili najjaci glas protiv vakcinisanja laznim svinjskim gripom. Medijska hajka je bila zestoka, ali nisu nam nista mogli jer sve radimo po zakonu. Mogli su samo da nas pljuju, a mi nismo imali pravni mehanizam da se branimo, mogli smo samo da cutimo i da ignorisemo pljuvanje. Da ih tuzimo bilo bi besmisleno, kad su i novinari i pravosudje pod kontrolom istih ljudi.

Krajem 2012. je na vrhuncu kampanje protiv prirodne medicine bio uhapsen svestenik Branislav Peranovic koji se veoma uspesno bavio prirodnim lecenjem narkomana. Vise novinara je trazilo intervju sa nama, i ja sam, poucen ranijim negativnim iskustvima sa novinarima, trazio da bude uzivo emisija na TV-u, a ne da ja dajem intervjue preko telefona, a da oni pisu sta hoce i da me ismejavaju, i da ono sto kazem koriste kao motiv za svoje nebuloze koje izmisljaju.

Pocetkom 2013. javio mi se na e-mail novinar Nemanja Rujevic, koji radi za poznati neprijateljski medij Dojce vele. Trazio je intervju sa mnom preko e-maila. Ja sam ga najpre ignorisao, ali on je bio uporan i ja sam mu odgovorio da ne zelim da pricam sa njim zbog losih iskustva sa novinarima. Cela nasa prepiska moze da se procita na donjem linku:

http://www.cps.or...ujevic.pdf

On je izneo klasicnu pricu tipa "sve ce biti zabelezeno". Sta vredi sto ce sve biti zabelezeno u nasoj prepisci kad ja nemam pristup medijima da to objavim, niti imam pravni lek, da ih tuzim za laz i klevetu.

Onda je on napisao neki vulgaran tekst u najpoznatijem neprijateljskom sedmicniku koji izlazi u Srbiji - "Vreme", i napisao svakakve gluposti i lazi, a sada moji neprijatelji i kriticari citiraju taj bedni tekst kao argument protiv mene i naseg fakulteta. Pa mogli su da citiraju tekstove i sa gej portala protiv mene, koliko mozga imaju.

U svakom slucaju, u jeku najvece kampanje protiv naseg fakulteta, jos pre vise od dve godine, iz Svedske smo dobili dopis od naseg studenta koji je od strane svedskih drzavnih medicinskih organa trazio priznanje nase diplome, jer je zeleo da radi u drzavnoj sluzbi (u svedskim domovima zdravlja rade i lekari prirodne medicine). I on je dobio priznanje za nasu diplomu, koje se moze pogledati na donjem linku:

http://www.cps.or...ion_eu.pdf

Vazno je napomenuti da mi nismo trazili priznanje nase diplome od nijedne drzave sveta i studente ohrabrujemo da rade privatno, ali neki zele da rade u drzavnim sluzbama pa traze ovakva priznanja diplome.

Gornji dokument potvrdjuje da je nasa diploma priznata za rad i u drzavnim sluzbama u svim zemljama EU (posto je Svedska clanica EU), ali i u americkim drzavnim sluzbama posto pomenuta svedska drzavna agencija za prirodnu medicinu je deo asocijacije sa slicnom americkom institucijom, kao sto se vidi u dokumentu.

Takodje, pre nekoliko godina je jedan nas student dobio licencu Srpskog lekarskog drustva za rad u domenu prirodne medicine, zahvaljujuci nasoj diplomi, a upravo sam dobio potvrdu da je jos jedan nas student dobio licencu i clanstvo u Srpsko lekarsko drustvo, u odseku za prirodnu medicinu, od strane Srpskog lekarskog drustva.

Naravno da su u radu na polju prirodne medicine najvazniji znanje i rezultati, a ne diplome i sertifikati, ali ovim zelim da pokazem kako i oni koji nam nisu naklonjeni uvazavaju nas rad.
 
Krsto
Kako mutacije utiču na budućnost čovečanstva i govore o apsurdnosti teorije evolucije...

Mutacije - Robert Karter

https://www.youtu...id0_5-G1g4
 
ms
Pozdrav gosp.Petrovic.Pratim vasa predavanja na internetu vec duze vreme i za vas imamo samo reci hvale.Na ljude koji vas omalovazavaju uopste ne treba obracati paznju.Takvi su kakvi su.Elem imam jedno pitanje.Citao sam skorije vase postove i video da pistete o poslu.Da li mozete nesto vise reci vezano za posao i sta je sve neophodno da bi se radilo.Ako je vec bilo slicnih pitanja u ranijim postovima na ovu temu izvinjavam se.
 
Miroljub Petrovic
ms - poruka glasi:

Pozdrav gosp.Petrovic.Pratim vasa predavanja na internetu vec duze vreme i za vas imamo samo reci hvale.Na ljude koji vas omalovazavaju uopste ne treba obracati paznju.Takvi su kakvi su.Elem imam jedno pitanje.Citao sam skorije vase postove i video da pistete o poslu.Da li mozete nesto vise reci vezano za posao i sta je sve neophodno da bi se radilo.Ako je vec bilo slicnih pitanja u ranijim postovima na ovu temu izvinjavam se.

Ljudi imaju mnoge lose zivotne navike (losa ishrana, fizicka neaktivnost...). Jedna od losih zivotnih navika skoro svih ljudi jeste nacin razmisljanja vezano za zivot u gradu (mora da se zavrsi ateisticka skola, mora da se zivi u stanu, mora da se trenira neki sport u gradu...). Covek moze privremeno da radi neki posao u gradu, ili na periferiji grada, dok ne pripremi teren da se potpuno povuce iz grada. Ali najsiguniji posao je onaj vezan za prirodu. Proizvodnja hrane i lecenje ljudi su dva najsigurnija i najbolja posla koja nikad ne mogu da propadnu, a koji su ujedno i vid rada za Boga i promovisanja Njegovog koncepta zivota.

Danas u svetu ne postoji nijedno leciliste prirodne medicine (lifestyle centar) koje je stalno otvoreno za prijem ljudi i gde se u potpunosti primenuju principi prirodnog lecenja. Ne postoji. Jedino mesto na svetu gde se dobro radi je lifestyle centar Bella Vita, ali taj centar prima ljude samo 10 dana u dva meseca. Ostali centri, koji sebe nazivaju lifestyle centri (prirodna lecilista) su nekompletni, falicni. Na primer, Uchee Pines i Hergilia rade preko cele godine, ali kod njih je 50% hrane kuvano i termicki obradjeno, ne koriste lekovite biljke itd. Gerson klinika takodje ne koristi lekovito bilje i ne obraca paznju na duhovni aspekt coveka. Ostali centri nisu mnogo vredni da se o njima prica.

Leciliste prirodne medicine (lifestyle centar) je objekat i domacinstvo tipa onog koje su imali nasi preci. Dakle, zivot u prirodi i kuca u prirodi koja ima gostinsku sobu. Nasi preci su pravili kuce koja je uvek imala jednu gostinsku sobu - ako dodju gosti da imaju gde da ih prime. To je obicno bila jedna dvokrevetna soba i u stali je bilo mesta za bar dva konja od gosta (to bi danas bio parking za auto).

Danas ako covek zivi u prirodi i ima jednu (ili nekoliko) gostinskih soba uradio je dve dobre stvari - omogucio je sebi zivot izvan sistema, najlepsi zivot - zivot u prirodi, i pokrenuo je najsigirniji posao - proizvodnju zdrave hrane i lecenje ljudi. Kao sto sam rekao u jednom od prethodnih postova, proizvodjaci zdrave (organske) hrane imaju katastrofalno los marketning. Kada bi ljudi znali nutritivni sastav organske hrane, veliki broj njih bi je kupovao i po znatno visim cenama. Takodje, ako imas jednu gostinsku sobu, mozes da primis bolesnog coveka da dodje da zivi blizu tebe i da gleda sta ti radis, da on to ponavlja, i da se tako uci i leci. Dakle, on dolazi kod tebe da radi (sve sto ti radis) i jos placa za to.

Za pokretanje ovakvog posla potrebno je znanje i karakter - znanje o zivotu u prirodi i prirodnom lecenju, i karakter - da se napusti grad i ode u prirodu. Kada je u pitanju znanje, ono moze da se stekne veoma brzo. Na nasem sajtu postoji sva literatura o prirodnom lecenju i zivotu u prirodi. Ko zeli (nije neophodno) moze da zavrsi kurs za nutricionistu za sitne pare i da ima i zvanje, moze da dodje da vidi kako moje kolege rade sa pacijentima u iznajmljenom prostoru na Fruskoj gori ili drugde, i da za par sedmica ili malo duze steknu znanje da samostalno rade sa bolesnim ljudima.

Sto se tice zivota u prirodi, postoji nekoliko lokacija u Srbiji (znam i dva lokaliteta u Hrvatskoj) gde zive vredni i pobozni ljudi, u čiju blizinu covek moze da se doseli i da uci da radi poslove oko proizvodnje organske hrane i sve drugo. Dakle, znanje moze brzo da se stekne i da se krene sa samostalnim radom.

Oni kojima je potreban prelazni period za ovako nesto, najbolje je da se bave trgovinom - to je posao koji ne zahteva pocetni kapital vec samo energiju, volju i entuzijazam. Secam se jednog momka koji je bio bez para i ja sam ga posavetovao da se bavi trgovinom i kako to da radi. On je uzeo kataloge jedne kompjuterke firme, pristojno se obukao i krenuo po firmama i drugim mestima da reklamira i prodaje kompjutere, i imao je proviziju od svakog prodatog kompjutera (uglavnom je prodavao lap topove). Posle mesec dana, vlasnik firme mu je ponudio da bude direktor marketinga (ili drugi covek firme) jer je prodao puno kompjutera. Ovaj je to prihvatio, a posle nekoliko meseci je otvorio svoju firmu za prodaju kompjutera koja je za mesec dana postala najjaca firma za prodaju kompjutera u celoj drzavi. Vec u prvom mesecu rada firme bilo je dana kada je imao neto zaradu dnevno po 3.500 evra (tri i po hiljade evra) - bruto zarada se kretala tih dana izmedju 17.000 i 20.000 evra, a njegova provizija je isla i do vise od 20% (firma je propala posle godinu dana jer ovaj momak nije imao karakter da izdrzi da ne napravi sebi stetu sa tako velikim novcem, a onda ga je jedan pametnjakovic iz njegove okoline posavetovao da ne treba sa mnom da se druzi, jer ja nisam normalan, ja sam zastranio i sl, sto je ovaj prihvatio i usao sa mnom u sukob).

Mozda da naglasim da od nijednog coveka kome sam pomogao da napravi posao i zaradi veliki novac nikada nisam trazio nijedan dinar za mene, nikada. Ako neko kaze da sam trazio i uzeo, neka se potpise punim imenom i prezimenom i neka to kaze ako sme. Neki su davali neke sitne donacije u CPS, ali to nikada nije prelazilo par stotina evra. Bilo je par slucajeva da su ljudi, pre nego sto su me videli i upoznali, davali po par hiljada evra donacija za CPS. Pa onda me upoznaju i krenu da rade posao prema mojim instrukcijama i zarade veliki novac, a onda kad vide da razvoj biznisa zavisi od razvoja karaktera, onda odustanu jer to "ne mogu da podnesu" (da budu ljubazni prema saradnicima i klijentima, da besplatno sire znanje drugima, da ne varaju u poslu, da se sklone od nemoralnih zena i droge...) i onda krenu da pricaju o meni ruzne stvari (da prepisuju sa interneta lovacke price). Kad kazem "veliki novac", to su bile mesecne zarade uglavnom od par hiljada evra do desetak hiljada evra, a nekada i vise (ako se ugovori dobra trgovina). Ovaj pasus sam morao da dodam zbog zlonamernih osoba.

Dakle, trgovina je najbrzi nacin da se zaradi novac, u ovo vreme dok jos postoji lazni mir i dok moze da se iskoristi robovlasnicki sistem u svoju korist, ali za to je potreban preduzimljiv duh i zdrav razum, a to retko ko ima. Ogromna vecina nece da uci i da se angazuje, nego hoce "da ih neko zaposli". U Bozjem carstvu ima mesta i za takve, ali ja ovde ne govorim o njima, kada je u pitanju posao.

Kao sto sam rekao, posao u prirodi je vrhunac biznisa, izmedju ostalog i zbog toga sto se stvara sistem da covek bude potpuno nezavistan od novca (globalne droge). Plan CPS-a je da napravi farmu u Izraelu gde ce se raditi proizvodnja hrane i lecenje ljudi (obuka da zdravo zive), sa mogucnoscu da se toj farmi prikljuce i drugi ljudi i otvore svoje farme pored nas, na nacin da od nas mogu sve da nauce kako se radi, i da se na taj nacin napravi komuna ozbiljnih ljudi. Ovaj sistem podizemo od nule, jer ne postoji nesto slicno ni u Izraelu ni u svetu, gde bi mogli da se prikljucimo. Slican projekat moze da se radi i na nasim prostorima, i postoji nekoliko domacinstava koji rade neke od ovih stvari i moze im se prikljuciti, a u pitanju su biblijski religiozni ljudi.
 
Guest
Miroljube mozes da ostavis email istoricara (bilo je pre na forumu), koga mozemo kontaktirati o stvarima vezano za nase poreklo tj rodoslov. Pozdrav
 
Miroljub Petrovic
Guest - poruka glasi:

Miroljube mozes da ostavis email istoricara (bilo je pre na forumu), koga mozemo kontaktirati o stvarima vezano za nase poreklo tj rodoslov. Pozdrav

Istoricar prof. Bozdar Kljajevic
 
Gideon777
Miroljube, ako nije problem, mozete li reci o cemu se ovde zapravo radi: http://www.vestin...rsta-video

Unapred hvala.
 
Miroljub Petrovic
Gideon777 - poruka glasi:

Miroljube, ako nije problem, mozete li reci o cemu se ovde zapravo radi: http://www.vestin...rsta-video

Unapred hvala.

Govorio sam o tome u predavanjima, pogledaj:

https://vimeo.com...
 
Krsto
Kako moderna genetika otkriva Bibliju i pokazuje da svi vode poreklo od jednog jedinog čoveka - zajedničkog pretka koji je živeo pre samo nekoliko hiljada godina...

Y hromozomi i poreklo naroda

https://www.youtu...IIxiuTIGw4
 
Vojvoda Dobrnjac
Pomaze Bog svima.Hteo bih da pitam, jel ima neko za prodaju sadnice badema ali, neke sorte koja je otporna na bolesti, i koja moze da opstane kod nas zbog klime?
Junak čojku konja vodi
 
http://ne
snesko
Zasto kokosje meso nije necisto? svastojedi su i osim bilja jedu i crve,gliste,bube,puzeve... pa i krv, kada jedna prokrvari ostale napadnu da je kljucaju, to sam video.
 
Ljubav
Miroljube,posto kao i vi ne konzumiram lekove vakcine i druga sredstva od farmaceutske trovacnice i mafije,heteo sam da vas pitam jednu stvar koja mi je pala na pamet sad,posto imam vikendicu na Kokinom brodu,sto je po daleko od mog grada,opet je to dovljina,dom zivotinja(u ovoj proci mislim najvise na zmije)a i ovako vas pitam ovo gde god da nam se desi,sta covek da uradi kada ga ujede zmija ili se posece na nesto zardjalo i slicne situacije gde dovede stetne i opasne stvari u krvotok,sta raditi kada ste tako negde van grada,sta je dobro u takvim situacijama da imate kraj sebe?
 
Miroljub Petrovic
snesko - poruka glasi:

Zasto kokosje meso nije necisto? svastojedi su i osim bilja jedu i crve,gliste,bube,puzeve... pa i krv, kada jedna prokrvari ostale napadnu da je kljucaju, to sam video.

Kakvi bre svastojedi, sta pricas? Setas se po farmama bolesnih kokosaka i prepricavas budalastine. Jos jednom odvali slicnu glupost pa cu da te banujem.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.65 sekundi!