Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Pago1888
http://m.dnevnik....79485.html
 
nebitno1
Ali to bi onda znacilo da ljudi koji mirno protestvuju npr. protiv obavezne vakcinacije ili gej parade cine greh? Koliko sam shvatio i ti si bio na protestima protiv izrucenja drzavnika Hagu? Ako se ljudi ne bi bunili i protestvovali brzo bi satanisti uveli sve najgore stvari u bilo kojoj zemlji, jer oni ne znaju za dosta. Ovako kad ima protesta imaju neku 'kocnicu' zar ne?
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 06.04.2015 22:14
 
Miroljub Petrovic

Palanski je clan Rotari kluba, ali to ne umanjuje vrednost njegovih tekstova.
 
cumur
sta je harizma? da li ima logike?
http://nadarenade...osedujete/
 
Miroljub Petrovic
nebitno1 - poruka glasi:

Ali to bi onda znacilo da ljudi koji mirno protestvuju npr. protiv obavezne vakcinacije ili gej parade cine greh? Koliko sam shvatio i ti si bio na protestima protiv izrucenja drzavnika Hagu? Ako se ljudi ne bi bunili i protestvovali brzo bi satanisti uveli sve najgore stvari u bilo kojoj zemlji, jer oni ne znaju za dosta. Ovako kad ima protesta imaju neku 'kocnicu' zar ne?

Postoje protesti koje organizuju neki blejaci, iza kojih stoji neka jaka sila i koja ih finansira, i medijski podrzava, i preko njih pokusava da srusi rezim. Kada protestvuju robovi jer ih robovlasnik ponizava, na kraju dobiju batine. Ja sam bio nekada na protestima, koje nijedna jaka teroristicka organizacija nije podrzavala, jer sam mislio da time nesto moze da se promeni. Nista se sa time nije promenilo, mediji su nas prikazali kao razbojnike, a strane obavestajne sluzbe su pustile sa lanca narkomane i ludake da napadnu policiju, pa je policija krenula da nas bije.

Ko izabere da bude rob, ne moze da se buni protiv robovlasnika. Ko hoce da bude slobodan, siroko mu polje. Imas netaknutu prirodu na sve strane i mozes tamo da zivis da te niko ne dira.
 
Zohan
Price Solomunove 23:13 Ne ukraćuj kara djetetu; kad ga biješ prutom, neće umrijeti.
14. Ti ga bij prutom, i dušu ćeš mu izbaviti iz pakla.

Dijete treba dobro vaspitati da bi ga izbavili iz pakla tj. sheola, podzemlja. Nije mi jasan ovaj zadnji dio. Zar sheol nije "mjesto" dje ide sve zivo posle smrti?
 
Miroljub Petrovic
Zohan - poruka glasi:

Price Solomunove 23:13 Ne ukraćuj kara djetetu; kad ga biješ prutom, neće umrijeti.
14. Ti ga bij prutom, i dušu ćeš mu izbaviti iz pakla.

Dijete treba dobro vaspitati da bi ga izbavili iz pakla tj. sheola, podzemlja. Nije mi jasan ovaj zadnji dio. Zar sheol nije "mjesto" dje ide sve zivo posle smrti?

Sheol jeste mesto gde duh zivotni ide posle smrti, i nijedan roditelj ne bi voleo da mu dete pre vremena ode tamo.
 
Zohan
Sheol jeste mesto gde duh zivotni ide posle smrti, i nijedan roditelj ne bi voleo da mu dete pre vremena ode tamo.[/quote]

Uredu, shvatam. Samo opet nije jasna druga stvar: zar se duh zivotni ne vraca Bogu koji ga je dao?
 
Miroljub Petrovic

Zohan - poruka glasi:

Sheol jeste mesto gde duh zivotni ide posle smrti, i nijedan roditelj ne bi voleo da mu dete pre vremena ode tamo.


Uredu, shvatam. Samo opet nije jasna druga stvar: zar se duh zivotni ne vraca Bogu koji ga je dao?

Sheol je mesto kod Boga gde duh zivotni ceka vaskrsenje.
 
Pargar
Da li to znaci da je zapecaceno ko ce vladati do kraja istorije na celoj zemlji(sve losi ljudi)jer bez bilo kakvog otpora ili borbe ne moze se doci na vlast(pravljenje paralelnog drzavnog sistema je itekako udar na postojecu vlast)osim kada dodju zadnji dani i bude Bozijom voljom i veliki cudom uspostavljena teokratija na teritoriji Izraela.Zar nije to onda malo kontradiktorno sa nekim ranijim postovima,gde je receno da kada ti satanista( u obliku vlasti) dodje u kucu da ti vodi dete na vakcinaciju ili da ga oduzmu od tebe zato sto smatraju da si neuracunjiv,zato sto mu recimo ne dajes da jede meso ili neke stvari koje oni izricito preporucuju,a ti recimo jos nisi stigao da pobegnes na sigurnu teritoriju(Izrael)treba da se branis(ne mislim profesore na vas, nego uopsteno).Zar Bog nije dao coveku "izbor",sta ce oni(nadam se da takvih ima i u Srbiji)koji su sebe skoro"doveli u red"i hteli bi da zive u teokratiji,gde da je nadju kada je vec decenijama nema nigde(ovim putem bih zeleo da saznam vase misljenje kada je u Srbiji zadnji put bilo nesto sto je licilo na teokratiju a kada i gde u svetu?).Zar kroz Biblisku istoriju nismo videli da se i do teokratije dolazi borbom,Jevreji ni jednu zemlju koju su osvajali ,nisu osvojili bez borbe i mnogo mrtvih(neznobozaca).
 
Miroljub Petrovic
Pargar - poruka glasi:

Da li to znaci da je zapecaceno ko ce vladati do kraja istorije na celoj zemlji(sve losi ljudi)jer bez bilo kakvog otpora ili borbe ne moze se doci na vlast(pravljenje paralelnog drzavnog sistema je itekako udar na postojecu vlast)osim kada dodju zadnji dani i bude Bozijom voljom i veliki cudom uspostavljena teokratija na teritoriji Izraela.Zar nije to onda malo kontradiktorno sa nekim ranijim postovima,gde je receno da kada ti satanista( u obliku vlasti) dodje u kucu da ti vodi dete na vakcinaciju ili da ga oduzmu od tebe zato sto smatraju da si neuracunjiv,zato sto mu recimo ne dajes da jede meso ili neke stvari koje oni izricito preporucuju,a ti recimo jos nisi stigao da pobegnes na sigurnu teritoriju(Izrael)treba da se branis(ne mislim profesore na vas, nego uopsteno).Zar Bog nije dao coveku "izbor",sta ce oni(nadam se da takvih ima i u Srbiji)koji su sebe skoro"doveli u red"i hteli bi da zive u teokratiji,gde da je nadju kada je vec decenijama nema nigde(ovim putem bih zeleo da saznam vase misljenje kada je u Srbiji zadnji put bilo nesto sto je licilo na teokratiju a kada i gde u svetu?).Zar kroz Biblisku istoriju nismo videli da se i do teokratije dolazi borbom,Jevreji ni jednu zemlju koju su osvajali ,nisu osvojili bez borbe i mnogo mrtvih(neznobozaca).

Naravno da treba pruzati otpor, ali postoje razlicite vrste otpora. Teokratiju mozemo da stvorimo u svakom trenutku - odemo u prirodu i zivimo po Bozjim zakonima. Ne mora ta zajednica od jedne, dve, pet ili vise porodica, koje zive u prirodnom ambijentu i po Bozjem zakonu, da bude priznata od strane UN kao "drzava", ali oni zaista mogu da budu drzava u drzavi. Postoje legalni mehanizmi da deca ne idu u ateisticke drzavne skole (o tome sam govorio vise puta) i da se sistem sacuva veoma veoma dugo, pogotovo u Srbiji (a i u mnogim zemljama bivse Jugoslavije), jer je Srbija jako jeftina za zivot, i jos nisu razvijeni satanski zakoni kao na zapadu.

Nije zapecaceno ko ce vladati do kraja istorije, ali ljudi su izabrali da kriminalci vladaju do kraja istorije. Bice izuzetka, kada dodje do obracenja Izraela, kada se uspostavi teokratija, sto je u Bibliji proreceno, a ne iskljucujem mogucnost da se nesto slicno desi u Srbiji (u to se ne uzdam). Teokratiju samo Bog uspostavlja primenom sile. Ljudi nece teokratiju, ukljucujuci i Jevreje. Jevreji su ubrzo nakon izlaska iz Egipta trazili da se vrate u Egipat. Kad je osnovana drzava Izrael oni su se stalno bunili protiv toga. Ni danas vecina Jevreja ne bi prihvatila teokratsku drzavu. Ali Bog pusti nevolju, pa oni prihvate teokratiju odredjeno kratko vreme.

To je kao u medicini. Ljudi nece da promene lose zivotne navike dok tesko ne obole. I kad obole, vecina nece da prihvati promenu losih navika (sto je analogija za vecinu ne-Jevreja) i postoji manjina koja hoce da prihvati da se promeni (sto je analogija za jedan veci deo Jevreja). Ali, cim im bude bude bolje, ovi sto su se promenili na bolje krenu da zive nezdravo i nastradaju, a samo minorna manjina zadrzi dobre zivotne navike (analogija za 144.000).

Dakle, samo Bozja natprirodna sila moze da stvori teokratiju. Ili, mnogo dobre okolnosti, pracene Bozjom natprirodnom silom. Na primer, sada imamo da Rusija ocajnicki trazi saveznike u svetu. Rusija realno nema nijednog ozbiljnog saveznika, a ceo svet sikce na Rusiju, cak i neke jajarske zemlje, da ih ne spominjem. I sad, Rusija bi mogla da podrzi neku manjinsku grupu patriota u Srbiji, da dodju na vlast, pa da dobije savesnika, a u tom slucaju Rusiju ne bi zanimalo kakvi zakoni se primenjuju u Srbiji - vazno je da je Srbija saveznik Rusije. U tom slucaju, Srbija ako bi uzela od Rusije nuklearno naoruzanje niko ne bi smeo da joj se mesa u zakone koje uvodi u svojoj drzavi. Ovo je samo primer nekih okolnosti, koje bi naravno Bog dopustio i omogucio, pa da se formira teokratija u Srbiji. Ja se u to ne uzdam, ali ne iskljucujem kao opciju.

Sto se tice otpora, Srbi su pruzali otpor Vatikanu u Krajini, Dalmaciji i Slavoniji vekovima, kao i na Kosovu, ali taj otpor je licio na ovaj "otpor" koji sada rade patriotske organizacije - skupovi, mitinzi, protesti... a nista se prakticno ne radi, dok Vatikan przi gde god stigne - pali, kolje, ubija, izmislja nove nacije, uvodi svoje zakone, osniva svoje banke, medije...

Dakle, sledbenici Sotone RADE, dok nazovi Bozji sledbenici BLEJE. Bolje je biti ovca i blejati, nego biti satanista i ubijati, ali samo blejanjem ne mogu da se pobede satanisti.
 
skim
Jedan dobar prirodni Å¡ampon za kosu
Balansira prirodni PH kose, ubija bakterije, obnavlja prirodnu vlažnost, otklanja perut i održava prirodnu masnoću kose
Pomešati
1 Å¡olja vode (240ml)
5 kašika meda
5 kapi eteričnog ulja limuna
5 kapi eteričnog ulja čajnog drveta
Čuvati isključivo u staklenoj boci ne plastičnoj.
Pre svake upotrebe dobro promešati, promućkati.
Količina je dovoljna za 20-30 pranja u zavisnosti od dužine kose.

Prirodni kondicioner za kosu
1 Å olja vode (240ml)
2 kašike jabukovog sirćeta (30ml)
10 kapi eteričnog ulja po izboru
Ruzmarin ili žalfija za sve vrste kose
Limun, bergamot ili čajno drvo za masnu kosu
Lavanda,sandalovo drvo ili muškatla za suvu kosu i perut

Sipati u sprej bocu naprskati kosu sačekati 5 minuta i isprati vodom
 
Blackadder
https://www.youtu...MtML8#t=21

Nevezano za temu ali ipak zanimljiv video...
 
MRajic
Pozdrav Miroljube. Pratim vas rad vec duze vreme I dosta vas cenim. Proucavam bibliju vec duze vreme i neke stvari me bune, pa bih vas molio da mi ih razjasnite. Ja cu pokusati i kroz prakticne primere da jos vise objasnim sta me buni. Evo o cemu se radi. Ja volim svoju zemlju Srbiju i svoj narod, ali jako mi je tesko da povezem Isusovo jevandjelje sa pricom o patriotizmu i nasim slavnim precima. Evo zasto: ja smatram da je cilj hricanskog zivota da se covek ponovo rodi i da se u verniku manifestuje Isusov karakter, sa rodovima Svetog Duha.

Galatima 5 22-23
A rod Duha je: ljubav, radost, mir, trpljenje, ljubaznost, dobrota, vera, blagost, poniznost, samosavladavanje. Protiv toga nema zakona.


Tacnije, vernik bi trebalo da potcini svoju volju Bozijoj volji i da prakticno Isus zivi kroz njega i da tako druge ljude upozna sa Bozijim karakterom. Nasi slavni preci pa i savremene patriote, su spremni da se late oruzija u borbi protiv okupatora. Medjutim Isus je rekao da ko se maca lati, od maca ce i stradati( kada je Petar pokusao da ga odbrani od Rimskih vojnika). Isus kao savrsen karakter nije napravio ni jedan jedini potez niti rekao ni jednu jedinu rec koji bi mogli da se protumace kao provokacija, huskanje ili uzvisavanje bilo cega na nacionalnom nivou, poziv na nasilje ili odbranu bilo cega, pa i drzave, oruzijem i silom, bez obzira na to koliko je losa okupatkrska vlast. Takodje, nigde u bibliji nisam primetio da su apostoli nakon Isusovog vaskrsenja i vaznesenja propagirali ili praktikovali provociranje, sirenje netolerancije, patriotizam, pozivanje na ustanak i slicno, kao sto to rade patriote. Ako su prema Isusovim recima 2 najvaznije zapovesti:

1. ljubi Boga svim srcem, telom , dusom i umom i
2. Ljubi bliznjeg svog kao sebe samog

I ako imamo u vidu da je nas bliznji svaki zivi covek na planeti zemlji, kako se moze opravdati na bilo koji nacin kada je neko neobuzdan i na bilo koji nacin siri mrznju, netoleranciju, preti smrcu ( kao Seselj) i izdaje naredjenja za ubijanje( Ratko Mladic, kapetan Dragan, Arkan i sl)? Gde su kod takvih ljudi rodovi Svetog Duha? Ja ovde ne vidim ni jednu hriscansku osobinu? A svi oni vaze za megapatriote?

Biblija jasno kaze:
Ako neko nema u sebi Duha Hristovog, on nije Hristiv. Galatima 8:9

Tacnije ako neko ne radja rodove Duha, ne moze biti Hristov, a posto covek moze biti samo medijum za dve sile, onda taj neko je ocigledno nadahnut Sotoninim duhom.

Takodje sam primetio da kod gotovo svakog patriote postoji ogromna doza ponosa, sto nacionalnog, sto nekog drugog. A tamo gde postoji ponos bilo koje vrste, ne moze biti poniznosti ni ostalih rodova Svetog Duha, sto bi opet moralo da implicira da su ponosni ljudi nadahnuti sotonskim duhom ( jer nemaju rodove i nisu Hrustovi).

Za Arkana, Seselja, Mladica, Kapetana Dragana i dr ste rekli da nisu savrseni ali ih je Bog koristio za svoje delo. A ja vas pitam kako Bog moze za svoje delo da koristi ponosite i neobuzdane ljude koji u sebi nemaju rodove Duha, Hristove osobine i na osnovu toga su nadahnuti sotonskim duhom?? Ako znamo da covek moze biti samo Boziji ili Sotonin sluga, kako ovi ljudi mogu biti polu dobri, kako vi kazete, i kao katastrofalni karakteri u ociglednoj pobuni protiv Boga, raditi na Bozijem delu??

Da li se savremene parriote vode ovim:

Blag odgovor smiruje bes, a ostra rec izaziva srdnju. Price 15:1

Da li su na osnovu ovog navedenog nasi junacki preci bili nadahnuti Bogom ili Sotonom?? Ako bismo se ugledali na nase slavne pretke, oruzana sila, nacionalni ponos, i neobuzdan karakrer bi morali da budu doninantni u nasim zivotima?? Jevreji se danas ponose svojim slavnim precim, Cionistima, koje su Rimljani sravnili sa zemljom zbog njihove ocigledne neobuzdanosti, nacionalnog ponosa i pobune pritiv Boga??

Ja jos ni kod jednog savremenog patriote nisam video barem jedn rod Duha. prema bibliji je dovoljno da ne postoji samo jedan rod Duha, pa da covek bude sototnin sluga??

Nemojte sta zameriti, nemam losu nameru samo sam logicki pokusavao da zakljucujem. Hvala unapred na odgovoru I pozdrav.
 
Denci
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Imas netaknutu prirodu na sve strane i mozes tamo da zivis da te niko ne dira.

До када Мирољубе мислите да ће тако бити, мислим на ово "da te niko ne dira"? Још годину, пет, десет, или док се број таквих људи не увећа?
Да ли постоји могућност да након прве успоставе "државе у држави". како ви кажете, наркомани буду послати у та насеља да пљачкају па и да убијају како би се народ уплашио и вратио систему?
 
Miroljub Petrovic
MRajic - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube. Pratim vas rad vec duze vreme I dosta vas cenim. Proucavam bibliju vec duze vreme i neke stvari me bune, pa bih vas molio da mi ih razjasnite....

Govorio sam o tome vise puta na forumu, treba da procitas da ne ponavljam po sto puta.
 
Miroljub Petrovic
Denci - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:
Imas netaknutu prirodu na sve strane i mozes tamo da zivis da te niko ne dira.

До када Мирољубе мислите да ће тако бити, мислим на ово "da te niko ne dira"? Још годину, пет, десет, или док се број таквих људи не увећа?
Да ли постоји могућност да након прве успоставе "државе у држави". како ви кажете, наркомани буду послати у та насеља да пљачкају па и да убијају како би се народ уплашио и вратио систему?

Ne mogu tacno da kazem do kad, jer se stvari jako ubrzavaju. To je posao kojim se Bog bavi, a mi treba da radimo nas posao.
 
Gedeon
Da li ćeš me pratiti?

https://www.youtu...e=youtu.be
 
Mikiz
Sta izaziva menopauzu kod zena i muskaraca , medicina kaze da je to normalno stanje , siguran sam da pravilnom ishranom moze da se odlozi !? Ipak je Sara rodila Isaka u 99 g !
 
Miroljub Petrovic
Mikiz - poruka glasi:

Sta izaziva menopauzu kod zena i muskaraca , medicina kaze da je to normalno stanje , siguran sam da pravilnom ishranom moze da se odlozi !? Ipak je Sara rodila Isaka u 99 g !

Ljudi su nekada duze ziveli pa je Sara mogla u to doba da rodi Isaka. Menopauza je posledica starenja coveka. I ti svasta pitas.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.61 sekundi!