Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Kvarner
Pozdrav Miroljube. Rivera piše da su illuminati vrh masonerije i da su kontrolirani i osnovani od jezuita. Kako to da su jezuiti i masoni konstantno u sukobu ako jezuiti kontroliraju illuminate, a illuminati masoneriju?
 
acko
Oprostite mi nov sam na ovom forumu pa nisam bas sve ukapirao.Poslao sam vam izgleda privatnu poruku na forumu umesto javnu ovde gde mogu svi da vide.Sada cu pokusati da opet postavim isto pitanje.
Znaci citao sam forum i jedan covek je rekao da mu se prikazivalo lice Isusa Hrista. Vi ste rekli da mu to demoni prikazuju.Mene sada zanima zasto mislite da je nemoguce da se nama prikaze Isus ili bilo ko iz Bozije kuce,a ne samo da nam se prikazuju demoni i negativne sile.Isto tako,oprostite mi ako gresim,ali cini mi se da ste vi u jednom vasem predavanju rekli da nas duh moze da razlikuje pozitivnu i negativnu tj. dobru i zlu energiju ako nam se neko takav prikaze,sto znaci da mogu da nam se prikazu i jedni i drugi,zar ne?
Izmenio/la acko na 07.05.2015 00:17
Aleksandar Rasic
 
ZoranS
Христос ме је васкрсао – исповест бившег сатанисте

http://snaganarod...sataniste/
 
Miroljub Petrovic
Kvarner - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube. Rivera piše da su illuminati vrh masonerije i da su kontrolirani i osnovani od jezuita. Kako to da su jezuiti i masoni konstantno u sukobu ako jezuiti kontroliraju illuminate, a illuminati masoneriju?

Ocigledno da jezuiti kontrolisu veliki deo masonerije, sto se vidi po Americi, a da veliki deo ne kontrolisu, kao sto su Rusija, Kina, Turska, Indija, Brazil... Mi mozemo da spekulisemo da je sukob u Ukrajini izmisljen i napravljen u dogovoru masona i jezuita, a mozemo da kazemo da je zaista realan. To isto mozemo da kazemo i za Prvi i Drugi svetski rat. Ja smatram da postoji sukob.
 
Miroljub Petrovic
acko - poruka glasi:

Oprostite mi nov sam na ovom forumu pa nisam bas sve ukapirao.Poslao sam vam izgleda privatnu poruku na forumu umesto javnu ovde gde mogu svi da vide.Sada cu pokusati da opet postavim isto pitanje.
Znaci citao sam forum i jedan covek je rekao da mu se prikazivalo lice Isusa Hrista. Vi ste rekli da mu to demoni prikazuju.Mene sada zanima zasto mislite da je nemoguce da se nama prikaze Isus ili bilo ko iz Bozije kuce,a ne samo da nam se prikazuju demoni i negativne sile.Isto tako,oprostite mi ako gresim,ali cini mi se da ste vi u jednom vasem predavanju rekli da nas duh moze da razlikuje pozitivnu i negativnu tj. dobru i zlu energiju ako nam se neko takav prikaze,sto znaci da mogu da nam se prikazu i jedni i drugi,zar ne?

Kad pogledas izvestaje iz Biblije, a takodje i iskustva ljudi, videces da se Bog veoma, veoma retko javlja ljudima na takav nacin. To se desava samo kada Bog nema neku drugu opciju da se obrati ljudima i saopsti im vaznu informaciju. Posto zivimo na planeti demonizovanih ljudi (ljudi koji su izabrali greh i destrukciju), fenomeni demonskih cuda su sveprisutni, a iz nacina kako ljudi zive lako moze da se vidi ko im se javio.
 
snesko
Da li je istina da sremuš ima ista lekovita svojstva kao beli luk, pa cak i snaznija?
 
Miroljub Petrovic
snesko - poruka glasi:

Da li je istina da sremuš ima ista lekovita svojstva kao beli luk, pa cak i snaznija?

Ima slicna svojstva, nisam citao radove koji se bave uporedjenjima.
 
DM87
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Zoran Pavkovic - poruka glasi:

Pozdrav gospodine Miroljube. Gde u Beogradu mogu da kupim Stari zavet na hebrejskom? Hvala unapred i sve najbolje.

Ne bih znao da ti kazem. Znam da su nekada neki protestanti prodavali, ali ne znam da li sada ima neko od njih. Probaj da nazoves knjizaru "Preporod" koja se nalazi u Radoslava Grujica 4 u Beograd, mozda oni imaju, a najlakse ti je da je kupis preko interneta iz inostranstva, to je sada svima dostupno. Ali, hebrejska Biblija ti ne treba dok dobro ne vladas hebrejskim jezikom. Na donjem linku imas Bibliju na hebrejskom sa svim objasnjenjima, konkordansom i dr:

http://www.bluele...bible.org/


Evo Biblije na hebrejskom jeziku: http://www.mechon...pt/pt0.htm
 
dovlanik
Ствар се компликује из дана у дан.
Кад буде почело рокање неће се знати ко кога и због чега напада...

http://www.rts.rs...D0%B0.html
Vladimir Dovla Nikolic
 
Miroljub Petrovic
dovlanik - poruka glasi:

Ствар се компликује из дана у дан.
Кад буде почело рокање неће се знати ко кога и због чега напада...

http://www.rts.rs...D0%B0.html

Stvar se komplikuje iz dana u dan, a ti sedis u stanu i hranis se iz prodavnice i pijace.
 
dovlanik
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

dovlanik - poruka glasi:

Ствар се компликује из дана у дан.
Кад буде почело рокање неће се знати ко кога и због чега напада...

http://www.rts.rs...D0%B0.html

Stvar se komplikuje iz dana u dan, a ti sedis u stanu i hranis se iz prodavnice i pijace.


Рачунам помогао сам и ја нешто, ваљда ће бити и за мене места у ЦПС-у у Израелу. А и треба да смршам 20 кила, то ће отићи кад почне криза....
Vladimir Dovla Nikolic
 
Miroljub Petrovic
dovlanik - poruka glasi:

Рачунам помогао сам и ја нешто, ваљда ће бити и за мене места у ЦПС-у у Израелу. А и треба да смршам 20 кила, то ће отићи кад почне криза....

Aha, ti cekas na CPS u Izraelu. Naravno da ce biti za tebe mesta, jer si mnogo uradio, a ne pomalo, ali bolje bi bilo da se vec sada spremas za taj projekat, da prodas stan i iznajmis ili kupis neku kucu sa bastom, pa da radis sve sto sada radis, ali da ukljucis malo i aktivnosti u prirodi.
 
Hercegovac
Да ли је истина да је протестанска радна етика довела земље као што су Америка , Енглеска и Њемачка до економског проспоритета ? ( Поборник таквог схватања је Макс Вебер у књизи Протестанска етика и дух капитализма . )Да ли је уопште једна таква етика чија је девиза да се живи да би се радило а не да се ради да би се живјело Библијски заснована ?
 
Miroljub Petrovic
Hercegovac - poruka glasi:

Да ли је истина да је протестанска радна етика довела земље као што су Америка , Енглеска и Њемачка до економског проспоритета ? ( Поборник таквог схватања је Макс Вебер у књизи Протестанска етика и дух капитализма . )Да ли је уопште једна таква етика чија је девиза да се живи да би се радило а не да се ради да би се живјело Библијски заснована ?

Pomenute zemlje su bile (i jos uvek su u velikoj meri) pod kontrolom masonerije koja okuplja eksperte za stvaranje materijalnog bogatstva, bez obracanja paznje na moralni sunovrat. Sa druge strane postoje zemlje pod kontrolom rimske crkve koje su i moralno i materijalno siromasne (kao zemlje Juzne Amerike i dr). Protestanti su bili tamo gde nije bilo uticaja rimske crkve, a u tim zemljama su ekonomiju vodili masoni. Dakle, protestanski duh nema veze sa materijalnim prosperitetom. Kad katolici iz Meksika dodju u Ameriku, oni rade podjednako dobro kao i protestanti. Naravno da je u pitanju lazan materijalni prosperitet, koji se zasniva na novcu bez pokrica i potpunom zavisnoscu od sistema.
 
djolewza
Kada i gde ce biti organizovan jednodnevni kurs organske proizvodnje hrane? Hvala unapred na odgovoru.
 
Miroljub Petrovic
djolewza - poruka glasi:

Kada i gde ce biti organizovan jednodnevni kurs organske proizvodnje hrane? Hvala unapred na odgovoru.

Bice na CPS farmi koja se upravo priprema, bice obavestenje ovde na forumu. Ocekujem krajem ovog ili pocetkom sledeceg meseca.
 
Evangelis
Postovani gospodine Petrovicu,posto ljudi cesto traze pomoc od raznih vracara,kako prepoznati lazne od pravih iscjelitelja,jer vjerujem da postoje i ljudi koji imaju dar od Boga da pomazu drugim ljudima.
 
Miroljub Petrovic
Evangelis - poruka glasi:

Postovani gospodine Petrovicu,posto ljudi cesto traze pomoc od raznih vracara,kako prepoznati lazne od pravih iscjelitelja,jer vjerujem da postoje i ljudi koji imaju dar od Boga da pomazu drugim ljudima.

Ne postoje ljudi koji imaju dar od Boga da lece na natprirodni nacin. To je nekada postojalo, i to su bili veoma retki pojedinci u okviru jevrejskog naroda. Danas je tesko naci poboznog coveka, a kamoli nekog preko koga Bog deluje na natprirodni nacin. Postoje ljudi koji imaju dar od Boga da drze dobre govore, da ohrabruju ljude, da spremaju veoma ukusnu i zdravu hranu, da namestaju kosti, misice i ligamente, i dr, i to je sve. Dakle, sklanjaj se od svih koji tvrde da su "na vezi sa Bogom" i da mogu natprirodno da deluju.
 
nelinjo
http://www.samopi...jedna.html
Dvije sedmice porodica je jela samo orgasnku hranu a izbacili hranu iz marketa. Rezultati su bili vise nego ocigledni.
 
Boban
Protest protiv obavezne vakcinacije dece! Balkan ustaje ZA Slobodu izbora! Sloboda izbora. 10.05.2015. 12h

http://www.global...cinisanju/
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.58 sekundi!