Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
nelinjo
http://www.vaselj...ica-video/
 
Miroljub Petrovic
Evangelis - poruka glasi:

Postovani gospodine Miroljube,sinoc sam slucajno cuo na televiziji da spominju vakcine iz Kube i da bi mogle uskoro da se koriste i kod nas za lijecenje raka pluca.Zanima me vase misljenje o tim vakcinama,da li je i to opasno kao i ostale stvari koje izbacuje na trziste farmaceutska industrija. Unaprijed hvala!

Dr Lorin Dej bi te pitala: "Jel to raste na drvetu?" I onda bi dodala: "Sve sto nije iz Bozje baste nemojte da koristite." Naravno da su sve vakcine stetne, kao i ova. Doci ce i ova vakcina iz Kube, pa ce se pokazati stetna i neuspesna, a naivnom narodu ce se i dalje davati lazna nada da moze nezdravo da zivi i da se leci bez promena zivotnih navika. Onda ce da izmisle neku novu vakcinu i tako u nedogled.
 
Miroljub Petrovic

Imaju srecu sto je Vucic tolerantan pa nece da ih isprebija, a moze. Svi ti sto pljuju po Vucicu direktno zavise od pozajmica koje Vucic obezbedjuje cineci ustupke Zapadu (penzija i plata svojih roditelja koji ih izdrzavaju). Umesto da nesto korisno rade, da naprave bastu i da ne zavise od Vucica, oni pljuju po coveku koga je Bog postavio da maksimalno uspori propadanje drustva i od koga direktno zavise. Ti neradnici ne vide da u redu, da dodju na vlast, cekaju Ceda, Canak i mnogi drugi koji bi otvarali konc logore u Srbiji za Srbe.
 
Milan R
Super Knjiga - Isusova čuda

https://vimeo.com...
 
Miroljub Petrovic
Prvi konjički puk CPS-a u akciji:

https://www.youtu...0toBBgbP6s
 
Milan R
Super Knjiga - Naman i sluškinja

https://vimeo.com...
 
zvoncica
Gospodine Miroljube imam jedno pitanje za vas: Ako je telo hram svetog duha. Kako je moguće da je sveti duh ličnost? Ako je tako to bi značilo da je jedan deo nas Bog, a ne da Bog može da nas nadahne svetim duhom kada mu mi to dozvolimo.

Nadam se da ćete mi odgovoriti na ovo pitanje koje mi je veoma bitno, a mislim i da je bitno drugim ljudima.
 
Miroljub Petrovic
zvoncica - poruka glasi:

Gospodine Miroljube imam jedno pitanje za vas: Ako je telo hram svetog duha. Kako je moguće da je sveti duh ličnost? Ako je tako to bi značilo da je jedan deo nas Bog, a ne da Bog može da nas nadahne svetim duhom kada mu mi to dozvolimo.

Nadam se da ćete mi odgovoriti na ovo pitanje koje mi je veoma bitno, a mislim i da je bitno drugim ljudima.

Hram je mesto gde neko moze da udje. Hram moze da bude Bozji Hram i sotonski hram. U Bozji Hram ulazi Bog, a Bog nece da udje u sotonski hram. Kada covek zivi moralno onda Bog svojim Duhom ulazi u coveka, odnosno nadahnjuje ga - Bozji Duh nadahnjuje covekov duh. Bog nam je dao duh zivotni i odrzava nas u zivotu, ali to ne znaci da je jedan deo nas Bog.
 
nikolaj
U grupi hriscanski filmovi cetiri filma ne rade. Ako moze da se popravi evo ja cu da olaksam i kazem koji nece: Pisma Bogu, rodeo, kraj svih ratova, pobuna u kautokejnu.
Не плачи дете моје, ускоро ће Господ доћи и уредиће све.
 
Ljubav
Ajde i ja da dodam kad je kolega nikolaj rekao za filmoveSmile sedma epizoda emisije ZDRAVLJE IZ PRIRODE nema zvuka,ni prvi,niti drugi deo sedme epizode.
 
1xydz1
kod mene svi filmovi funcionišu osim kraj svih ratova za koga piše da ne postoji.
 
bokiva
Mozda zatreba nekom ko ima imanje na selu ili u prirodi

[img]http://www.dodaj.rs/f/34/ha/323eH2lY/20150602210033.jpg[/img] is not a valid Image.
"Ja sam pastir dobri. Pastir dobri život svoj polaže za ovce".
 
Miroljub Petrovic
1xydz1 - poruka glasi:

kod mene svi filmovi funcionišu osim kraj svih ratova za koga piše da ne postoji.

Provericemo.
 
Miroljub Petrovic
Sa veliki zadovoljstvom obavestavam da se proizvodi naseg Instituta za prirodnu medicinu (tinkture i knjige) mogu nabaviti i u Crnoj Gori preko Radeta Kustudića iz Nikšića, tel. 069 532 189, 067 684 510. Inace, Rade je sin čuvenog guslara Ilije Kustudića. Sajt naseg predstavnistva u CG ce biti zavrsen za par dana, a dole se mogu pogledati cene proizvoda u evrima:

TINKTURE
Imuno Tonik - 7, Imuno Plus - 6, Jetra-zuc - 7, Bubrezi-besika 7, Zeludac - 7, Detoks - 7, Cirkulacija - 6, Nervi 1 - 7, Nervi 2 - 7, Pluca - 8, Mozak - 7, Muska formula - 8, Zenska formula - 8, Creva 1 - 6, Creva 2 - 7, Usta - 8, Grlo - 7, Oci - 6, Melem za dubinsko tkivo - 6, Detoks caj - 6, Caj za bubrege i besiku - 6.

KNJIGE
Lecenje neizlecivih bolesti - 8, 30-dnevni program ciscenja organizma - 6, 5-dnevni program ciscenja creva - 6.
 
Johnny
http://www.vaselj...emaljcima/
 
zvoncica
Poštovani domaćine videla sam da ste pre nekoliko nedelja pohvalili Slađanu Velkov i da ste rekli da je ona spremna da se menja i da je prestala sa sunčarenjem pa me interesuje zašto Ona i dalje promoviše sunčarenje ( sungazing ).

Mislim na nije korektno da je branite i nazivate junakom, jer je Slađana Velkov neka vrsta savremene veštice - ovo kažem sa bibliskog aspekta.

U nadi da ćete mi odgovoriti na ovo pitanje koje mnogima može biti od životnog žnačaja.
 
Miroljub Petrovic
zvoncica - poruka glasi:

Poštovani domaćine videla sam da ste pre nekoliko nedelja pohvalili Slađanu Velkov i da ste rekli da je ona spremna da se menja i da je prestala sa sunčarenjem pa me interesuje zašto Ona i dalje promoviše sunčarenje ( sungazing ).

Mislim na nije korektno da je branite i nazivate junakom, jer je Slađana Velkov neka vrsta savremene veštice - ovo kažem sa bibliskog aspekta.

U nadi da ćete mi odgovoriti na ovo pitanje koje mnogima može biti od životnog žnačaja.

Sladjana Velkov nije savrsena kao vi, za koju ocekujemo da uskoro budete vazneti na nebo. Sladjana ima svoje nedostatke i mane, kao i svi mi, ali je jedna od retkih koja nesto korisno radi i preko koje Bog cini velike stvari. A to sto kazete da je ona "neka vrsta savremene vestice" je teska bruka i sramota za vas, i mogu samo da kazem da je u vama demonski duh vestice kad tako nesto glupo mozete da kazete. Tako da moram da vas banujem. Ako imate pitanja, ubuduce se javljate na e-mail.
 
Smederevac12
Profesore kakvo je vaše generalno mišljenje o Aleksandru Vučiću?
Kad bezbožnici niču kao trava i cvetaju svi koji čine bezakonje, to biva zato da bi se istrebili doveka.
 
Miroljub Petrovic
Smederevac12 - poruka glasi:

Profesore kakvo je vaše generalno mišljenje o Aleksandru Vučiću?

Nemam lepo misljenje o njemu, ali on je najmanje los politicar kojeg su okupatori postavili, a Bog dopustio, da bi proces propadanja naroda bio sto sporiji.
 
Ivana
Dali neko ima iskustvo sa Vegavita blenderom? Na internetu nema nista.Frown
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 1.14 sekundi!