Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Uros 7 - poruka glasi:

Interesuje me jedna stvar u vezi sna vaseg prijatelja ko je izvor tih cudnih snova,dali su demoni ,Bog ili se desi da se sami tako pojave.

Govorio sam o tome. Posto je san informacija, on moze da dodje ili od Boga ili od demona. San od Boga se prepoznaje po tome sto iz njega nesto moze da nauci, onaj koji sanja, ili oni koji cuju sta je ovaj sanjao, ili oboje. A san od demona coveka isteruje iz takta, stvara kod njega veliki i stetan stres. Cesto je san od demona takav da coveka koji slabo poznaje teologiju uverava u neke paganske lazi.
 
Nidzo
Dobar dan gospodine Miroljube.Imam 14 godina i živim u Banja Luci.Bojim se da imam homoseksualne sklonosti.Moj tata je alkoholičar,on i mama su se svađali kad sam imao 6-7 godina,tad se i razvela od njega,od tada ja živim sa mamom i babom.I njih dvije se često svađaju pogotovo nakon što je baba imala infarkt i to me još dodatno jako potresa.Dakle,primjetio sam da imam homoseksualne sklonosti već prije 2-3 godine.Hvala Bogu,vas sam nekako kontaktirao i obraćam vam se za pomoć.
Jer živim u Banja Luci,a to je daleko od Srbije gdje se vi nalazite i gdje je klinika za liječenje od homoseksualizma,pa sam htio da vas pitam kako mogu da se izliječim kod kuće,a da mi kažete na ovom forumu kako.
Znam da ovo baš i nije vezano za stvaranje ali to je jedini način na koji sam vas uspio kontaktirati.Hvala.
 
Miroljub Petrovic
Nidzo - poruka glasi:

Dobar dan gospodine Miroljube.Imam 14 godina i živim u Banja Luci.Bojim se da imam homoseksualne sklonosti.Moj tata je alkoholičar,on i mama su se svađali kad sam imao 6-7 godina,tad se i razvela od njega,od tada ja živim sa mamom i babom.I njih dvije se često svađaju pogotovo nakon što je baba imala infarkt i to me još dodatno jako potresa.Dakle,primjetio sam da imam homoseksualne sklonosti već prije 2-3 godine.Hvala Bogu,vas sam nekako kontaktirao i obraćam vam se za pomoć.
Jer živim u Banja Luci,a to je daleko od Srbije gdje se vi nalazite i gdje je klinika za liječenje od homoseksualizma,pa sam htio da vas pitam kako mogu da se izliječim kod kuće,a da mi kažete na ovom forumu kako.
Znam da ovo baš i nije vezano za stvaranje ali to je jedini način na koji sam vas uspio kontaktirati.Hvala.

Bez obzira da li je tacno, ili nije, da imas homoseksualne sklonosti, potrebno je da uzmes nesto korisno da radis, da se ucis da radis neki posao, da imas svoju privatnu firmu, da usput radis na svom karakteru, pa da se osposobljavas da se zenis i stvaras porodicu. Kad se bavis pametnim stvarima, neces dolaziti u situacija da mislis o glupim stvarima. U zavisnosti sta te zanima, nadji nekog dobrog majstora pa idi kod njega radi i uci. Najbolje je da nadjes nekog ko se bavi proizvodnjom hrane. I cim zaradis prvi novac, iznajmi neki stan za sebe i skloni se od ljudi koji se svadjaju.
 
Nidzo
Hvala vam.Volim da štijem baštu pa ću se time zanimati.A do ženidbe ima još ,završim osnovnu,onda upišem teološku školu ako Bog da,uglavnom,poslušaću vaš savjet.
Bila mi je čast da kontaktiram sa vama.
 
mmiloje
Zdravo svima,

evo ponovo koristim ovu mogucnost da vas obavestim, da je takodje nedavno pocela sa radom FB stranica na engleskom jeziku, instituta za prirodnu medicinu, stoga vas pozivam da istu preporucite prijateljima koji ne govore nas jezik.. Hvala i neka vas Bog blagoslovi.

https://www.faceb...alMedicine

The university of natural medicine
www.universitynm.org
 
Miroljub Petrovic
Nidzo - poruka glasi:

Hvala vam.Volim da štijem baštu pa ću se time zanimati.A do ženidbe ima još ,završim osnovnu,onda upišem teološku školu ako Bog da,uglavnom,poslušaću vaš savjet.
Bila mi je čast da kontaktiram sa vama.

Najbolje je da osnovnu skolu zavrsis vanredno, i da krenes odmah da radis, jer od skole nema koristi, a u srednju skolu ne bih ti savetovao da ides, jer to je ultra glupa debilana, Sodom i Gomor. Ne postoji dobra srednja skola. Znanje se stice od ljudi koji imaju znanje, a ne u skoli, jer u skoli rade oni koji nisu sposobni da nesto samostalno pokrenu, i onda tu svoju nesposobnost prenose na decu.
 
Mzs
Mislio sam da bi čuda koja bi učinio neki prorok danas, bila dovoljna da se učvrsti vera mnogim ljudima koji se ''lome''.
Takođe pošto postoje 3 (a i više u okviru svake) velike monoteističke religije koje se pozivaju na Bibliju, taj prorok bi mogao lepo objasniti ko je u kojoj zabludi, a svoje reči potvrditi čudima itd...
 
Miroljub Petrovic
Mzs - poruka glasi:

Mislio sam da bi čuda koja bi učinio neki prorok danas, bila dovoljna da se učvrsti vera mnogim ljudima koji se ''lome''.
Takođe pošto postoje 3 (a i više u okviru svake) velike monoteističke religije koje se pozivaju na Bibliju, taj prorok bi mogao lepo objasniti ko je u kojoj zabludi, a svoje reči potvrditi čudima itd...

Nema potrebe za tim kad je sve Bog nacrtao. To su samo izgovori za ljudsku intelektualnu lenjost.
 
Miroljub Petrovic
Ekipa CPS-a je proslog vikenda posetila planine Komove, a na visoravni Carine, ispod Kučkog koma, odžan je veliki sabor Kuča, Pipera i Bratonožića gde je organizovan kulturno-umetnićki program i takmičenje u trčanju uzbrdo, bacanju kamena s ramena, skoku u dalj i potezanju konopa. Evo snimka:

https://vimeo.com...
 
Miroljub Petrovic
Najtoplije preporucujem istoricara Miloslava Samardzica i njegov sajt u kojem govori o istoriji Drugog svetskog rata, i o tome sta se zaista tada desavalo. Kao i danas, i onda se istorija stravicno falsifikovala, da se coveku digne kosa na glavi. Evo linka:

http://www.pogled...iva/video/
 
Princip_borbe
Miroljube ne znam da li ste čitali biografiju Gabriela Garcia Morena, inače ekvadorskog predsednika koji je otvoreno radio za papu i bio potpuno posvećen katolik, blizak jezuitima. Činio je doslovno sve za papu i katoličanstvo. Jedan od njegovih biografa tvrdi da su ga ubili nemački masoni. On sam je to napisao u pismu papi, kad je primio treći mandat predsednika, da mu masonske lože spremaju atentat. Ovo mislim da je bitno jer još jednom pokazuje pravu prirodu sukoba u svetu, medju tajnim društvima.

https://en.wikipe...ADa_Moreno

Evo tog pisma:

The Liberals hated García Moreno; when he was elected a third time in 1875, it was considered to be his death warrant. He wrote immediately to Pope Pius IX asking for his blessing before inauguration day on August 30:

"I wish to obtain your blessing before that day, so that I may have the strength and light which I need so much in order to be unto the end a faithful son of our Redeemer, and a loyal and obedient servant of His Infallible Vicar. Now that the Masonic Lodges of the neighboring countries, instigated by Germany, are vomiting against me all sorts of atrocious insults and horrible calumnies, now that the Lodges are secretly arranging for my assassination, I have more need than ever of the divine protection so that I may live and die in defense of our holy religion and the beloved republic which I am called once more to rule."

García Moreno's prediction was correct; he was assassinated in the steps of the National Palace in Quito, struck down with knives and revolvers, his last words being: "¡Dios no muere!" ("God does not die!"Wink. Faustino Rayo assaulted him with several blows of a machete, while three or four others fired their revolvers.

On August 5, shortly before his assassination, a priest visited García Moreno and warned him, "You have been warned that your death was decreed by the Freemasons; but you have not been told when. I have just heard that the assassins are going to try and carry out their plot at once. For God's sake, take your measures accordingly!" García Moreno replied that he had already received similar warnings and after calm reflection concluded that the only measure he could take was to prepare himself to appear before God.

"It appears he was assassinated by members of a secret society," observed a contemporary review of public events.

Gabriel Garcia Moreno received Last Rites just before he died. Pope Pius IX declared that Gabriel Garcia Moreno "died a victim for the Faith and Christian Charity for his beloved country."
Izmenio/la Princip_borbe na 08.08.2015 02:30
 
habibi
Gospodine Miroljube, kako se može izlječiti alzheimerova bolest ako je uopće moguće. Današnja medicina kaže da je to bolest koje za koju ne postoji ljek nego se samo može ublažiti i usporiti njen napredak, pa evo zanima me šta Vi mislite o tome, dali postoji prirodan ljek i ako ga možete ukratko opisati.
 
Miroljub Petrovic
habibi - poruka glasi:

Gospodine Miroljube, kako se može izlječiti alzheimerova bolest ako je uopće moguće. Današnja medicina kaže da je to bolest koje za koju ne postoji ljek nego se samo može ublažiti i usporiti njen napredak, pa evo zanima me šta Vi mislite o tome, dali postoji prirodan ljek i ako ga možete ukratko opisati.

Naravno da moze da se izleci. Poslao sam vam instrukcije za lecenje na privatnu poruku da ovde ne opterecujemo forum.
 
Miroljub Petrovic
Gedeon - poruka glasi:

Postavljen je još jedan novi film

Čudesna ljubav: priča o Osiji

http://biblijskif...a-o-osiji/

Zahvaljujemo se članu dovlanik na sjajnom prevodu.

Ukoliko je još neko zainteresovan da prevodi filmove, neka se javi na email

Odlican film! Bravo za onoga koji ga je nasao i onoga koji ga je preveo!
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 09.08.2015 07:36
 
rajkovic aleksa
Dobar dan gospodine Miroljube zanima me kakav stav imate o putovanju kroz vreme?(znam da pitanje nema veze sa stvaranjem koje je ovde tema ali bih zaista zeleo cuti vase misljenje o tome)
 
Miroljub Petrovic
rajkovic aleksa - poruka glasi:

Dobar dan gospodine Miroljube zanima me kakav stav imate o putovanju kroz vreme?(znam da pitanje nema veze sa stvaranjem koje je ovde tema ali bih zaista zeleo cuti vase misljenje o tome)

Ne moze da se putuje kroz vreme. Moze Bog da coveku da viziku buducih dogadjaja, pa da se covek upozna sa buducnoscu, kao sto je bio slucaj sa prorocima, ili da Bog coveku da viziju proslih dogadjaja i upoznaga sa detaljima iz proslosti, kao sto ce biti slucaj u periodu izmedju 2. i 3. Hristovog dolaska kada ce svi spaseni moci da vide zivote svakog coveka koji nece biti spasen, i svih dogadjaja iz proslosti.
 
DjordjeM
Pozdrav domacine. Pratim ovaj forum duze vreme pa sam zeleo da podelim informacije koje mogu ljudima biti zanimljive, a u vezi su sa temama koje obradjujes.

Prof. Robert A. Weinberg je jedan od autora kursa Uvod u biologiju na cuvenom MIT univerzitetu. U njegovim lekcijama koje su javno dostupne nasao sam jedan zanimljiv podatak.

Na linku
https://www.youtu...zI0#t=2411
u nekoliko minuta mozete cuti pricu o poreklu prezimena Koen (Cohen). Ukratko, radjen je eksperiment gde je uzet DNK materijal oko 1000 sefardskih Jevreja prezimena Koen i oko 1000 Askenaza sa istim prezimenom. Analiziran je njihov Y hromozom koji se nasledjuje iskljucivo po ocevoj (muskoj) liniji. Pretpostavka je bila da, ako je verovati Bibliji, svi Koeni bi trebalo da vode poreklo od jednog coveka, Arona, Mojsijevog brata. Treba napomenuti da su sefardski Jevreji i Askenazi u proslosti poslednji put mogli da zive zajedno do oko 500 godine p.n.e, tj. vavilonskog ropstva.

Rezultat je fascinantan, oko 70% analiziranih Koena ima identican Y hromozom (poticu od istog coveka). Dakle da bi danasnji Koeni imali isti Y hromozom potrebno je da ni jedna od svih njihovih majki, baba, prababa (i tako 4000 godina u nazad) nije imala "aferu" tj. da gospodin Koen cije prezime nosi nije otac tog deteta. Naravno kroz sve ove milenijume moralo je dolaziti i do usvajanja nekie dece koje nisu rodjeni Koeni, promene prezimena itd. te je statistika "zaprljana". Sve u svemu ovaj rezultat je sve iznenadio i moje skromno misljenje je da se moze uvrstiti u dokaze Biblijskog teksta.

Podsecam da je podatak izeno profesor koji je evolucionista na renomiranom (sekularnom) univerzitetu (on se nije referencirao na istrazivanje ali mislim da je i ovo dovoljno).
 
DjordjeM
Nil Ferguson, profesor istorije na Hrvardu u svojoj knizi Uspon novca daje zanimljiv pregled podataka americkih kompanija zivotnog osiguranja. U sustini sledeci citat jasno opisuje stil zivota i pretnje modernog coveka. U knjizi su iznete i reference koje ja ovde necu postavljati ali ih mogu podeliti ako nekoga zanima. Knjiga je napisana 2008. godine.

Rizik prosecnog Amerikanca da ce umreti od izlozenosti silama prirode, ukljucujuci sve vrste prirodnih katastrofa, procenjen je na 1 prema 3288. Ekvivalentna brojka za smrt od pozara u zgradi je 1 prema 1358. Sansa prosecnog Amerikanca da ce ga neko ubiti iznose 1 prema 314. Ali, mnogo je verovatnije da ce on/ona pociniti samoubistvo (1 prema 119); jos je verovatnije da ce umreti u saobracajnoj nesreci (1 prema 78), a najverovatnije da ce umreti od raka (1 prema 5)
 
Ontolog
Polako se otkriva superiornost "pra ljudi", a ne njihova zaostalost: http://www.b92.ne...id=1025155
 
Miroljub Petrovic
Zadovoljstvo mi je da obavestim zainteresovane da smo pokrenuli novi sajt o zdravlju na kojem ce se postavlajti novi tekstovi, predavanja i vesti od dr Ricarda Sulca:

www.drsulc.com

Sajt ce biti stalno popunjavan novim informacijama koje izbacuje dr Sulc, posto je njegov rad jedan od najboljih u oblasti medicine u svetskim okvirima.

Zainteresovani ce moci da se prijave na e-mail listu i da dobijaju vesti o novostima vezano za rad dr Sulca.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.61 sekundi!