Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
NoMeN - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

NoMeN - poruka glasi:

Koliko je godina proteklo od stvaranja svijeta?

Nisam proucavao tacno u godinu, ali negde oko 6.000, mozda 6.170. Govorio sam o tome u predavanju sa donjeg linka:

https://www.youtu...rfP3UVlUoI


Kako to usuglasiti sa tezom da su zvjezde udaljene od nas milijardama svjetlosnih godina, tako da je njihova svjetlost , kako veli konvencionalna znanost, putovala milijardama godina dok je stigla do naših očiju na zemlji?

Govorio sam o tome vise puta na forumu, ali nisi citao od pocetka. Imas u mojoj knjizi na donjem linku na stranama 96-101.

http://www.cps.or...tinica.pdf
 
NoMeN
Ako su nas lagali sa milijardama godina evolucije, zašto im vjerovati kada barataju sa milijardama svjetlosnih godina opisujući naš svemir. Zašto im uopće išta vjerovati. Donedavno je Zemlja bila centar univerzuma, a sada je Sunce centar a mi smo sporedni. Kako to protumaćiti čitajući Sveto Pismo, gdje veli da je Zemlja prva stvorena, a tek 4. dan je stvoreno Sunce i Mjesec. Pitam se oko čega se Zemlja vrtila do 4. dana?
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 13.08.2015 20:08
 
Miroljub Petrovic
NoMeN - poruka glasi:

Ako su nas lagali sa milijardama godina evolucije, zašto im vjerovati kada barataju sa milijardama svjetlosnih godina opisujući naš svemir. Zašto im uopće išta vjerovati.

Naravno da ne treba nista verovati bez dokaza. U Bibliji se lepo kaze: "Lud veruje svasta, a pametan pazi na korake svoje."

Donedavno je Zemlja bila centar univerzuma, a sada je Sunce centar a mi smo sporedni. Kako to protumaćiti čitajući Sveto Pismo, gdje veli da je Zemlja prva stvorena, a tek 4. dan je stvoreno Sunce i Mjesec. Pitam se oko čega se Zemlja vrtila do 4. dana?

Sunce nije potrebno da bi Zemlja postojala, tako da tvoje pitanje nema smisla. Svetlost je postojala od prvog dana i sunce nije moralo nikad ni da se stvori. Ali, Bog je odlucio da ga stvori i da tako postavi sistem. Kako se Zemlja okretala do 4. dana, i pre toga, potpuno je nebitno tehnicko pitanje. Nema nista nelogicno u izvestaju o stvaranju, i svi potrebni i vazni detalji su nam dati, a ko nema pametnija posla moze da postavlja niz neozbiljnih pitanja.
 
Miroljub Petrovic
Najtoplije preporucujem najbolji i najdetaljniji istorijski prikaz desavanja na nasim prostorima tokom Drugog svetskog rata u sjajnom trotomnom izdanju knjiga sa donjeg linka:

http://www.pogled...-ceni-dva/

Ovo izdanje predstavlja najbolji dokaz koliko je nasa istorija falsifikovana. Do skoro sam mislio da samo okolni izmisljeni narodi imaju falsifikovanu istoriju, ali ni srpska istorija nije mnogo bolja. Knjige sa gornjeg linka bi trebale da budu obavezno stivo svakog ozbiljnog coveka sa nasih prostora. Zvuci neverovatno, ali vojska pod komandom generala Mihailovica je direktno uticala na ishod Drugog svetskog rata time sto je sa preko 1500 diverzija u Srbiji onemogucila transport oruzja i opreme Nemcima u Solun, odakle se oprema slala na sever Afrike u odlucujucu bitku Nemaca sa Englezima i saveznicima. Nemci su tu bitku izgubili i to je bio pocetak njihovog kraja.

I jos mnogo, mnogo drugih veoma vaznih informacija...

Rat koji se vodi protiv savremenog coveka je rat informacijama. Sa lazima se ljudima menja identitet, od njih se pravi ono sto bi neko drugi zeleo da oni budu, a ne ono sto bi Bog zeleo.

Na zalost, ovih knjiga nema u elektronskoj formi, moraju da se kupe.
 
Denci
Мирољубе, шта мислите о овом тумачењу о последњим данима од Др. Кента Ховинда?

Почетак краја почиње онај дан када се храм почне зидати у Израелу (како он каже то је дан када укључујемо штоперицу)
У првих 3.5 године храм ће бити изграђен и у њему ће Јевреји приносити жртве, а након 3.5 године Антихрист ће испрљати храм (нечистом животињом, стављањем његове слике) и то је у ствари дан када ће сви видети ко је антихрист.
Следеће 3.5 године ће бити велика убијања Хришћања и друге страхоте, а након тога долази Христов дан, где ће само Хришћани бити вазнети на небо а антихрист поражен.
Након тога ће бити владавина Бога Оца на земљи од 3.5 године, која ће бити задња шанса за не покајање и где ће се са преосталим градовима догаћати нешсто слично као Содоми и Гомори.
Након тога наступа хиљадугодишње царство којим ђе управљати Хришћани који су имали велике заслуге до Христовог дана (7 година од почетка изградње храма), а након тога долази страшни суд и вечност.

На његовом каналу има око 300 400 минута видеа о последњим догађајима, горе написано је срж. У књизи "What on Earth is about to happen.. for Heaven's sake?: A Dissertation on End Times According to the Bible" има табела која јасно показује ово горе написано, али је нема још у ПДФ-у.
 
NR
Miroljube, sta kazes na razlaz Glisica i Obradovica u Dverima?

http://www.vaselj...stcron.com

Opet se kumovi posvadjase.
 
bokiva
Mesto prave lokacije Solomonovog Hrama i gde je planiran treci hram da se izgradi,zapazite da uopste nije na delu gde su muslimanske svetinje.

https://www.youtu...2IObHMk1_U

i.imgur.com/UtYfMMy.jpgi.imgur.com/aGr584P.jpg
"Ja sam pastir dobri. Pastir dobri život svoj polaže za ovce".
 
Evangelis
Gospodine Miroljube,da li je istina da se kod nekih biljaka kuvanjem razlazu nesvarljive vlaknaste membrane ostavljajuci pri tom vise dostupnih vitamina za apsorciju?Ako je to istina, kako onda znati sta jesti sirovo a sta termicki obraditi? Unapred hvala!
 
Miroljub Petrovic
Denci - poruka glasi:

Мирољубе, шта мислите о овом тумачењу о последњим данима од Др. Кента Ховинда?

Почетак краја почиње онај дан када се храм почне зидати у Израелу (како он каже то је дан када укључујемо штоперицу)
У првих 3.5 године храм ће бити изграђен и у њему ће Јевреји приносити жртве, а након 3.5 године Антихрист ће испрљати храм (нечистом животињом, стављањем његове слике) и то је у ствари дан када ће сви видети ко је антихрист.
Следеће 3.5 године ће бити велика убијања Хришћања и друге страхоте, а након тога долази Христов дан, где ће само Хришћани бити вазнети на небо а антихрист поражен.
Након тога ће бити владавина Бога Оца на земљи од 3.5 године, која ће бити задња шанса за не покајање и где ће се са преосталим градовима догаћати нешсто слично као Содоми и Гомори.
Након тога наступа хиљадугодишње царство којим ђе управљати Хришћани који су имали велике заслуге до Христовог дана (7 година од почетка изградње храма), а након тога долази страшни суд и вечност.

На његовом каналу има око 300 400 минута видеа о последњим догађајима, горе написано је срж. У књизи "What on Earth is about to happen.. for Heaven's sake?: A Dissertation on End Times According to the Bible" има табела која јасно показује ово горе написано, али је нема још у ПДФ-у.

Kent Hovind je dobar za kreacionizam, kao sto je Lorin Dej dobra za medicinu, ali kad pocnu da pricaju o teologiji, to je cirkus, kao da nikad nisu citali Bibliju, sto nije daleko od istine, jer oni Tanah (Stari zavet) citaju kroz prizmu pogresnog razumevanja Novog zaveta.
 
Miroljub Petrovic
NR - poruka glasi:

Miroljube, sta kazes na razlaz Glisica i Obradovica u Dverima?

http://www.vaselj...stcron.com

Opet se kumovi posvadjase.

Nisu se nista posvadjali. Imaju razlicito glediste kako ostvariti isti cilj. Nije Glisic postao evropljanin, a Obradovic pobornik NATO-a. I dalje zastupaju istu ideologiju, samo se razlikuju i metodama rada. Bog ce nastaviti da koristi i jednog i drugog, ali svakog u skladu sa njegovim afinitetima.
 
Miroljub Petrovic
bokiva - poruka glasi:

Mesto prave lokacije Solomonovog Hrama i gde je planiran treci hram...

Pusti te miki maus price...
 
Miroljub Petrovic
Evangelis - poruka glasi:

Gospodine Miroljube,da li je istina da se kod nekih biljaka kuvanjem razlazu nesvarljive vlaknaste membrane ostavljajuci pri tom vise dostupnih vitamina za apsorciju?Ako je to istina, kako onda znati sta jesti sirovo a sta termicki obraditi? Unapred hvala!

Nema potrebe da se kuvaju nesvarljivi delovi biljaka jer oni nabubre u crevima i poboljsavaju praznjenje creva.
 
Gedeon
Postavljen je još jedan dobar film

ÄŒudesno pismo

[img]http://www.gviff.com/files/5813/3158/7476/tlw_poster_72dpi_720.jpg[/img] is not a valid Image.

Trejler

https://www.youtu...ID6JrFVcas

Link za gledanje

http://biblijskif...sno-pismo/
Izmenio/la Gedeon na 17.08.2015 14:02
 
Miroljub Petrovic
http://srbin.info...cetnicima/
 
Miroljub Petrovic
Krenuo ja danas nesto kratko do grada, i usput povezem nekog momka iz jednog susednog sela.

Pitam ga ja: "Gde si posao?"
Kaze on: "Idem da se sisam kod jedne frizerke pored banke, ako mozes tamo me ostavi."
Ja kazem: "Znam gde je taj frizerski salon."
A on ce: "Znas za taj salon? Molim te nemoj da kazes frizerki da ja radim na njivi."
Ja mu kazem: "Reci cu joj da si otvorio butik u svom selu."
A on ce: "E to moze, i reci da imam jahtu na Kanarinska ostrva." (verovatno je cuo za Kanarska ostrva)

Mi u kola se iscepasmo od smejanje (leskovacki sleng).

Ja ga posle pitam: "Jel na Kanarinska ostrva ima puno kanarinaca?"
A on se smeje i kaze: "Da, da..."
 
ZoranS
Žive po 120 godina, rađaju sa 65, a kod njih nema ni tumora

http://www.24sata...ook+status
 
Smederevac12
Profesore, gledao sam malo neki klip koji je neko ovde ostavio o teoriji da je zemlja ravna i da je okrugla ustvari lažan, malo sam ''istraživao'' i došao sam do zaista zanimljivih činjenica kao npr o horizontu, da je snimljen sa nekom vrstom kamere na 33 km od zemlje i da se nigde ne vidi zaoblina koju bi trebalo zemlja da ima da je okrugla, nigde se ne vidi da zemlja rotira, ima tu još, da li je moguće da je NASA svih ovih godina slala lažne slike i da smo svi od vajkada učeni pogrešno? Pozdrav
Kad bezbožnici niču kao trava i cvetaju svi koji čine bezakonje, to biva zato da bi se istrebili doveka.
 
Miroljub Petrovic
Smederevac12 - poruka glasi:

Profesore, gledao sam malo neki klip koji je neko ovde ostavio o teoriji da je zemlja ravna i da je okrugla ustvari lažan, malo sam ''istraživao'' i došao sam do zaista zanimljivih činjenica kao npr o horizontu, da je snimljen sa nekom vrstom kamere na 33 km od zemlje i da se nigde ne vidi zaoblina koju bi trebalo zemlja da ima da je okrugla, nigde se ne vidi da zemlja rotira, ima tu još, da li je moguće da je NASA svih ovih godina slala lažne slike i da smo svi od vajkada učeni pogrešno? Pozdrav

Kao i mnogi, i ti mnogo citas gluposti po internetu, jer si dokon i besposlicar. Kad bi uzeo nesto pametno da radis i mozak bi ti bolje funkcionisao. Mozda je ovo sto sad citas fatamorgana, mozda ovaj forum uposte ne postoji, mozda samo sanjas...
 
zvonko
Poz.svima na forumu posebno domacinu Bratu Miroljubu evo da se pohvalim jutros rano Gospod Bog je hteo da tako bude rodio mi se jos jedan sin ovo je moje 4 dete. Hvala Bogu sto je stvorio Miroljuba velika su njegova dela i dugujem mu veliku zaslugu za promenu mog zivota, hvala Bogu sto vi postojite svi vi koji volite Boga i njegov koncept,hvala Bogu sto postoji ovaj forum veliki poz.
 
Miroljub Petrovic
zvonko - poruka glasi:

Poz.svima na forumu posebno domacinu Bratu Miroljubu evo da se pohvalim jutros rano Gospod Bog je hteo da tako bude rodio mi se jos jedan sin ovo je moje 4 dete. Hvala Bogu sto je stvorio Miroljuba velika su njegova dela i dugujem mu veliku zaslugu za promenu mog zivota, hvala Bogu sto vi postojite svi vi koji volite Boga i njegov koncept,hvala Bogu sto postoji ovaj forum veliki poz.

Bravo! Cestitamo!
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 3.93 sekundi!