Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
habibi
Ako je Amerikom vladaju masoni a Europom Rimska crkva, zašto su onda Amerika i Europa u tako dobrim odnosima, zašto su Amerika i Europa ujedinjene po pitanju napada na Rusiju koja je pod masonstvom? Muslimanski teroristi javno prijete i Americi i Europi, teroristički napadi su se desili i u Americi i u Europi. Zar po tome ne izgleda kao da su Amerika i Europe jedna banda zapravo?

I di je u svoj toj priči Velika Britanija?
 
Alen P
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Alen P - poruka glasi:

Može li malo opširnije o gore rečenom?

Govorio sam o tome na forumu. Rimska crkva podrzava i finansira Hamas, Hezbolah, Iran, Siriju i druge organizacije i drzave koje se bore protiv masona (Amerika i njeni saveznici - Turska, Rusija, Saudijska Arabija, Jordan, Egipat...). e sad, masoni se dosetili pa formirali Islamsku drzavu da razvaljuje ove muslimane koji rade protiv njih, a naravno glume kako su oni njihovi neprijatelji.


Da.. Ili vjerovati u to ili ne vjerovati. Ne znam Miroljube, prema onome što se dešava izgleda da će polako okružiti Izrael. A mislim da bi ti mogao imati tamo ulogu vojnika koji će se boriti za Izrael. A s obzirom da se prijete da će pomuslimaniti i Hrvatsku, tada se pretpostavlja da će stradati i Srbija, pa bi mogao imati šanse da budeš komandant u srpskoj vojsci. Sad bez obzira na to što si upućen u političku situaciju na svjetskoj razini, što misliš o RKC, borit ćeš se za obitelj.
 
http://www.udrugapostanak.ucoz.com
ivan-tg
pozdrav!
Kako kod žena riješiti problem tkz. cista na jajnicim,
ima li kakav pripravak ili?
hvala.
 
Miroljub Petrovic
habibi - poruka glasi:

Ako je Amerikom vladaju masoni a Europom Rimska crkva, zašto su onda Amerika i Europa u tako dobrim odnosima, zašto su Amerika i Europa ujedinjene po pitanju napada na Rusiju koja je pod masonstvom? Muslimanski teroristi javno prijete i Americi i Europi, teroristički napadi su se desili i u Americi i u Europi. Zar po tome ne izgleda kao da su Amerika i Europe jedna banda zapravo?

I di je u svoj toj priči Velika Britanija?

Amerika je pod velikim pritiskom EU i rimske crkve, i glumi lojalnost rinskoj crkvi i EU, a u pozadini podrzava Putina - masonskog brata. Naravno da Amerika cini ustupke rimskoj crkvi gde god moze, kao na primer na Balkanu gde su pustili niz vodu svog igraca Slobodana Milosevica zarad dobrih odnosa sa Vatikanom. Tako je Cercil pustio niz vodu Drazu Mihajlovica i cetnike, iako su mu oni omogucili pobedu u Drugom svetskom ratu tako sto su sa 1500 diverzija na prugama u Srbiji (cuveni Rat za snabdevanje) onemogucili Nemcima dopremanje oruzja i opreme do Soluna kada se vodila odlucujuca bitka na severu Afrike. Nemci su zbog nedostatka oruzja, izgubili tu bitku i tu je krenuo kolaps Nemacke.

Dakle, masoni Engleske (na celu sa Cercilom) su izdali svoje najbolje saveznike (Srbe) jer su morali da se dodvore Vatikanu i dovedu komuniste na vlast. Kada su Englezi uhapsili Pavelica u Austriji, posle par dana su ga pustili na inicijativu (naredbu) Vatikana.

Dakle, masoni cine sve vece i vece ustupke rimskoj crkvi i EU, ali u pozadini vrsljaju, osnivaju Islamsku drzavu, itd, itd. Na kraju ce morati da izdaju i Izrael, i da ga puste niz vodu, ali to je dobro, jer ce onda Jevreji morati da se okrenu svome Bogu.

Napade i u Americi i EU su iscenirani da bi se dobio povod za delovanje protiv neprijatelja. Potreban je povod za okupaciju Avganistana (najveci proizvodjac droge u svetu) i Irak (nafta).

Citaj forum od pocetka, govorio sam o svemu tome.
 
Miroljub Petrovic
Alen P - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Alen P - poruka glasi:

Može li malo opširnije o gore rečenom?

Govorio sam o tome na forumu. Rimska crkva podrzava i finansira Hamas, Hezbolah, Iran, Siriju i druge organizacije i drzave koje se bore protiv masona (Amerika i njeni saveznici - Turska, Rusija, Saudijska Arabija, Jordan, Egipat...). e sad, masoni se dosetili pa formirali Islamsku drzavu da razvaljuje ove muslimane koji rade protiv njih, a naravno glume kako su oni njihovi neprijatelji.


Da.. Ili vjerovati u to ili ne vjerovati.

Nema sta da se veruje ili ne veruje. Cinjenice su jasne.

Ne znam Miroljube, prema onome što se dešava izgleda da će polako okružiti Izrael.

Tako je.

A mislim da bi ti mogao imati tamo ulogu vojnika koji će se boriti za Izrael.

Ja imam 50 godina i mene ne bi ni pozivali u izraelsku vojsku, kad bih ziveo u Izraelu. Mogao bih da pomognem u pozadini, u ovakvoj izraelskoj vojsci. A kad dodje do obracenja Izraela, onda bih mogao da budem komandant, vojvoda, na prvoj liniji fronta da prevodim jurisne odrede kao Isus Navin.

A s obzirom da se prijete da će pomuslimaniti i Hrvatsku, tada se pretpostavlja da će stradati i Srbija, pa bi mogao imati šanse da budeš komandant u srpskoj vojsci.

Mozda ti budes komandant u hrvatskoj vojsci, ali ja ne mogu da budem komandant u sadasnjoj srpskoj vojsci jer je to placenicka vojska pod kontrolom stranog faktora. Muslimani nema sta da prete katolicima i EU jer su oni saveznici u borbi protiv Jevreja i Srba, kao i protiv masona. Ovi muslimani iz Islamske drzave ce brzo da se izduvaju, to ce papa brzo da resi, a masoni ce da rade sve sto papa kaze, i to vrlo brzo.

Sad bez obzira na to što si upućen u političku situaciju na svjetskoj razini, što misliš o RKC, borit ćeš se za obitelj.

Ja se borim za obitelj koliko mogu, a sve je u Bozijm rukama.
 
Miroljub Petrovic
ivan-tg - poruka glasi:

pozdrav!
Kako kod žena riješiti problem tkz. cista na jajnicim,
ima li kakav pripravak ili?
hvala.

Poslao sam odgovor na privatnu poruku.
 
Alen P
Kako misliš izduvaju? Uz pomoć Rusije npr.?
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 16.09.2015 18:01
 
http://www.udrugapostanak.ucoz.com
Miroljub Petrovic
Alen P - poruka glasi:

Kako misliš izduvaju? Uz pomoć Rusije npr.?

Govorio sam o tome. Projekat Islamske drzave je projekat iza kojeg stoje masoni, i predstavljaju vrstu pobune protiv papske dominacije. To nece moci dugo da traje i papstvo ce da ugusi tu pobunu, samo je pitanje dana kada ce to da se desi. Mozda ce to biti uvod u veliki rat, ali ishod se zna, papstvo na kraju preuzima primat. Kako ce se to u detalje odvijati na terenu, to sada ne znamo, ali ishod se zna.
 
Evangelis
Gospodine Petrovicu, Ako biste mogli da prokomentarise te jedan dio iz Biblije. "Da vas dakle,niko ne osudjuje za jelo ili pice, ili za kakav praznik,ili za mladine ili za subote. To su sve senke stvari koje su imale da dodju,ali je telo( telo:sustina tih stvari) u Hristu.Unaprijed hvala!
 
Miroljub Petrovic
Evangelis - poruka glasi:

Gospodine Petrovicu, Ako biste mogli da prokomentarise te jedan dio iz Biblije. "Da vas dakle,niko ne osudjuje za jelo ili pice, ili za kakav praznik,ili za mladine ili za subote. To su sve senke stvari koje su imale da dodju,ali je telo( telo:sustina tih stvari) u Hristu.Unaprijed hvala!

Govorio sam o tome vise puta. Pavle govori Jevrejima koji su prihvatili Isusa za Mesiju i obracenicima iz neznabostva da prica koju pricaju farisejski Jevreji (mnogo od njih su prihvatili Isusa za Mesiju) nije na mestu, jer oni insistiraju na praznicima, jelu, picu i dr, ali ne prema onome kako je zapisano u Tori, nego prema onome sto je naknadno uvedeno u jevrejski zakon, a sto danas postoji u formi grupe knjiga koje se zovu Talmud. Pavle insistiranju na razumevanju teologije i koncepta opravdanja verom preko Mesije, a farisejski Jevreji na formalnim stvarima - da li si obredno oprao ruke, da li si odvojio mlecno od mesnog, da li si se obrezao, da li si praznovao praznik onako kako su rabini utvrdili itd, itd. Pavle jasno kaze da zakon nije ukinut, ali objasnjava da su jelo, pice, praznici i obredi stvoreni zbog coveka, a nije covek stvoren zbog njih.

Treba da citas poslanice ispocetka da bi razumeo kontekst, a ja sam poslatvaljao na forumu komentar Galatima poslanice gde sam to objasnio.
 
Aleks
Miroljube, Å¡ta mislite o ovoj informaciji, ima li istine:

http://www.kurir....ak-1935305
 
Miroljub Petrovic
Aleks - poruka glasi:

Miroljube, Å¡ta mislite o ovoj informaciji, ima li istine:

http://www.kurir....ak-1935305

U pitanju je portal koji je pod kontrolom rimske crkve tako da informacije objavljene na njenu treba uzimati sa rezervom. Za tvrdnje koje su izneli nisu izneli neke narocite dokaze, ali posto svi oni rade u tajnosti, tesko je pribaviti dokaze. Oni odlicno znaju ko stoji iza izbeglicke krize i to objavljuju, a iznose dokaze kakve imaju. Mislim da je dobar deo teksta tacan.
 
Mikiz
Zanimljiva prica devojke iz Sirije o izbeglicama , o Andjelini Joli kao ambasadoru UN-a , ulozi zapada u ratu u Siriji, kakav je bio standard ...

https://www.youtu...rHrUAGMbAc
Izmenio/la Mikiz na 17.09.2015 08:38
 
christijan
Za sve one iz Hrvatske, dajem link na jedan odličan superfood blend - SUPERHRANA PLUS. Napravljen je prema recepturi dr. Richarda Schulze-a:

http://www.njuska...s-16576193
 
zlajaskalp
Господине Петровићу каква је биографија Јевреја-црнаца, то јест Етиопљана?
 
Salle85
Postovanje doktore Miroljube,ako mozete da mi kazete nesto vise o koksaki virusu,kako nastaje i kako treba da se leci? Hvala unapred!
 
Miroljub Petrovic
zlajaskalp - poruka glasi:

Господине Петровићу каква је биографија Јевреја-црнаца, то јест Етиопљана?

Koliko mi je poznato, jedan deo Jevreja je u vreme cara Solomona otisao u Afriku, kada je Solomon ozenio caricu od Sabe, i ovo danas su potomci tih Jevreja koji su se tamo zenili sa lokalnim zenama, ali zadrzali tradiciju.
 
Miroljub Petrovic
Salle85 - poruka glasi:

Postovanje doktore Miroljube,ako mozete da mi kazete nesto vise o koksaki virusu,kako nastaje i kako treba da se leci? Hvala unapred!

Kao i svaki virus, leci se ciscenjem i jacanjem organizma. Imas program ciscenja za 30 dana na donjem linku:
http://drsulc.com...organizma/

Posle 30 dana ostaje se samo na tinkturama Cirkulacija, Srce, Imuno Tonik i Imuno Plus.
 
Aleks
Miroljube, Å¡ta mislite o teoriji o uzroku autizma koja je izneta ovde:

https://www.youtu...exhYXJ0vVs
 
Miroljub Petrovic
Aleks - poruka glasi:

Miroljube, Å¡ta mislite o teoriji o uzroku autizma koja je izneta ovde:

https://www.youtu...exhYXJ0vVs

Ovo je tanka prica bez ikakvih dokaza. Treba da joj verujemo. Sto ne prikaze da je dete ozdravilo. Dakle, mnogo neozbiljno.

Pogledao sam kanal autora koji postavlja ove video materijale. Tu ima svega i svacega. Ima i dobrih stvari, ali ima i nebuloza. Ocigledno da osoba nije mnogo upucena nego po osecaju prevodi video materijale koji joj se svidjaju, kao Ivona Zivkovic.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.57 sekundi!