Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
MarioDZ
Gospodine Petroviću!
Vaši videi i predavanja otvorili su mi oči i odgovorili na pitanja o bogu i zdravlju. Sad znam da nije sve onako kako nam to mediji serviraju na TV i da se danas radi sve više na demolarizaciji čovjeka. Želio bih vam se zahvaliti što otvarate oči našim ljudima u ovom regionu i pomažete jim u sagledavanju istine. I jedno pitanje za kraj: Na koji način da se čovjek izleči od Addissonove bolesti?
Pozdrav
 
Miroljub Petrovic
MarioDZ - poruka glasi:

Gospodine Petroviću!
Vaši videi i predavanja otvorili su mi oči i odgovorili na pitanja o bogu i zdravlju. Sad znam da nije sve onako kako nam to mediji serviraju na TV i da se danas radi sve više na demolarizaciji čovjeka. Želio bih vam se zahvaliti što otvarate oči našim ljudima u ovom regionu i pomažete jim u sagledavanju istine. I jedno pitanje za kraj: Na koji način da se čovjek izleči od Addissonove bolesti?
Pozdrav

Resava se zdravim nacinom zivota i ciscenjem organizma, kao sto je navedeno u kratkoj knjizi sa donjeg linka:

http://cps.org.rs...ecenja.pdf
 
Gabrijel
zorank - poruka glasi:

Malo da se pohvalim mojim pčelama ali i da pokažem još jedan dokaz teorije stvaranja odnosno kako nekoliko hiljada pčela na malom prostoru leti i ne sudara se
https://www.youtu...INoQdw0oqA


Meni je zapalo za oko kako imas lep pogled sa imanja.

Blago tebi
 
Sinisa Jerkovic
Gospodine Petrovicu, procitao sam mnoge knjige koje ste preporucili na ovom sajtu. Dosao sam do saznanja da je celo Hriscanstvo samo jedna farsa koju su stvorili paganski Rimljani. I zaista je tako, ne slavimo praznike koje nam je Bog dao u Bibliji. U koju veru treba da verujemo i kako da se predstavljamo?
 
Miroljub Petrovic
Sinisa Jerkovic - poruka glasi:

Gospodine Petrovicu, procitao sam mnoge knjige koje ste preporucili na ovom sajtu. Dosao sam do saznanja da je celo Hriscanstvo samo jedna farsa koju su stvorili paganski Rimljani. I zaista je tako, ne slavimo praznike koje nam je Bog dao u Bibliji. U koju veru treba da verujemo i kako da se predstavljamo?

Najmanji je problem sa praznicima, problem je nezainteresovanost ljudi za stvaranje dobrih ljudi, odvojenost od prirode i porodicnih vrednosti, nesposobnost da se privredjuje i opstane nezavisno od sistema. Nema sta da se verbalno predstavljas, treba da se predstavljas svojim zivotom i svojim delima. Manje pricaj, a vise radi, i to je to.
 
electronpn
This Nurse Explains How FORCED Vaccines Became Legal
https://www.faceb...386818875/
 
sused

Браво! Јеси ли то ти писао или си од некога чуо?


Видео сам негде на интернету и решио да поделим.
 
Miroljub Petrovic
http://www.b92.ne...id=1137828
 
veljko mm
Природни препарати за заштиту биља

http://www.polj.s...vodnji.pdf
 
dadan
Dobar dan Miroljube
u Knjizi o sudijama 11. poglavlje stih 39. Jeftaj zrtvuje svoju cerku Bogu. Ja sam razumeo da Bog nikada nikome to nije trazio i da je ljudima to uvek branio. Jeftaj je bio na strani Boga pa mi to nije jasno. Razumeo sam da se ljudske zrtve prinose samo valu i da to pobozni ljudi nikako nisu smeli da rade. Moje pitanje je zasto je Jeftaj to uradio?

U ovoj istoj knjizi u sesnaestom poglavlju odmah na pocetku pise da je Samson otisao kod bludnice. To je navedeno nekako usput kao da to nije neki greh. Kako to da neko ko je uvek imao Boga uz sebe i kome je Bog u tolikoj meri pomagao u svemu s druge strane cini takav greh.

Hvala.
 
Johnny
Djukanovic: "Mojkovac 1916. i Dubrovnik 1991. nisu bili u interesu Crne Gore"

http://srbin.info...cke-bitke/

Miroljube ti cesto ides u Crnu Goru, gde je teza okupacija dole ili ovde u Srbiji?
 
nosikiriki
"На данашњи дан 1809. године у бици на Чегру погинуо је Војвода Стеван Синђелић. Слава му!

Нема више старог шанца
Тамо стоји пуста рака,
Нема више Синђелића
Ал' нема ни Турака."
 
Miroljub Petrovic
dadan - poruka glasi:

Dobar dan Miroljube
u Knjizi o sudijama 11. poglavlje stih 39. Jeftaj zrtvuje svoju cerku Bogu. Ja sam razumeo da Bog nikada nikome to nije trazio i da je ljudima to uvek branio. Jeftaj je bio na strani Boga pa mi to nije jasno. Razumeo sam da se ljudske zrtve prinose samo valu i da to pobozni ljudi nikako nisu smeli da rade. Moje pitanje je zasto je Jeftaj to uradio?

Govorio sam o tome na forumu, ali ti nisi citao od pocetka. Pogledaj preko opcije "Trazi", ukucaj "Jeftaj". Imas dole odgovor, a preko opcije "Trazi" mozes da vidis komentare i raspravu.

http://www.creati...#post_2619

U ovoj istoj knjizi u sesnaestom poglavlju odmah na pocetku pise da je Samson otisao kod bludnice. To je navedeno nekako usput kao da to nije neki greh.

Nije nista "usput", nego samo informacija sta je radio. Jel autor trebao da napise: "Zamislite bruku, Samson otisao kod bludnice!!!"

Kako to da neko ko je uvek imao Boga uz sebe i kome je Bog u tolikoj meri pomagao u svemu s druge strane cini takav greh.

Pa to su ljudi koji su opsednuti demonskim i sotonskim duhom. I Sotona je nekada bio najblizi Bogu, pa je posle krenuo da kleveta i ubije Boga. Tako je i Samson najpre bio sa Bogom, Bog je preko njega uradio velike stvari, a on posle pljunuo na sve to i postao bitanga. Kad je zena onog gazde Petrefija u Egiptu, kod kojeg je Josif radio, skocila na Josifa da ga napastvuje, ovaj je rekao: "Kakav bi ja to covek bio da tako nesto Bogu ucinim." Dakle, covek koji je ispunjem Bozjim duhom nikada nece huliti na svoje dobrotvore.

Slicno imas i danas. Potomak cuvenih junaka i cetnickih oficira - Milo Djukanovic, koji je bio veliki Srbin i patriota, danas je izjavio da je Mojkovacka bitka bila velika zabluda "crnogorskog" naroda, i da "crnogorski narod treba da gleda svoje interese". To je kao kad bi neko dosao da ti siluje i ubije majku, a ti kazes: "Ja gledam svoje interese" i pustis zlikovce da se izivljavaju nad tvojom majkom. Ili da se odrices svoga oca koji je branio tvoju majku od silovanja i ubistva, i odbranio (navodno je trebao da pusti da je siluju i tako sacuva svoj zivot). Da je nije odbranio, i polozio svoj zivot, ti danas ne bi postojao, jer bi i tebe ubili.

Ja sam doziveo slicna iskustva sa nekim mojim bivsim saradnicima, koji su bili leceni narkomani, ulicari, kriminalci, pa su se u jednom periodu prizvali pameti i napravili velike stvari, digli se iz blata, duhovno opismenili, ozenili se, dobili decu, zaradili veliki novac, postali ugledni ljudi, i to sve preko mene, a onda pljunili na mene (i jos vise na sebe) i danas me tretiraju kao najveceg neprijatelja i krvnika, trose ogromnu energiju, vreme i novac da mi napakoste. To je slika demozovanih ljudi kakav je bio Samson (posle se pokajao), a danas mnogih preko kojih Sotona drma ovim svetom.

U Bibliji se kaze da je "koren svih zala srebroljublje (novac)". Iz istorije vidimo da je Potop nastupio zbog kurvarstva ("sinovi Bozji zenise se sa kcerima covecijim"). Mislim da su trcanje za novcem i kurvarstvo glavni uzroci odbacivanja Boga i hule na Njega i Njegov narod.
 
Miroljub Petrovic
Johnny - poruka glasi:

Djukanovic: "Mojkovac 1916. i Dubrovnik 1991. nisu bili u interesu Crne Gore"

http://srbin.info...cke-bitke/

Miroljube ti cesto ides u Crnu Goru, gde je teza okupacija dole ili ovde u Srbiji?

Tesko je reci. U Crnoj Gori su ljudi duhovno jaci, ali su u Srbiji ljudi organizovaniji i bolje prepoznaju neke stvari. U Crnoj Gori nema nijedne politicke organizacije ili uticajne grupe koja je protiv EU i koja radi na tome (cak i srpske stranke su za ulazak u EU i zale se kod EU na Mila). U Srbiji postoje Dveri i druge uticajne neparlamentarne patriotske organizacije i pojedinci preko kojih mozda moze nesto da se uradi na drzavnom nivou. Iako mislim da samo cudo Bozje moze da spasi Srbe od istrebljenja - vecina ce biti duhovno istrebljena tako sto ce postati evropljani (ekumenisti, materijalisti...), a onaj manji deo patriota, koji misli svojom glavom, ce biti fizicki likvidiran.
 
Mzs
Miroljub Petrovic - poruka glasi:
a onaj manji deo patriota, koji misli svojom glavom, ce biti fizicki likvidiran.


Sta nam je onda ciniti (okupator ima nadleznosti i u selima takodje)?
 
Miroljub Petrovic
Mzs - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:
a onaj manji deo patriota, koji misli svojom glavom, ce biti fizicki likvidiran.


Sta nam je onda ciniti (okupator ima nadleznosti i u selima takodje)?

Bog ima razne nacine kako moze da sacuva svoje ljude. Mi treba da radimo svoj posao, a Bog ce svoj, i ne treba da se brinemo. Isus je rekao: "Ne boj se malo stado." Bog je obecao da nece dopustiti da Njegov narod dodje u iskusenje koje ne moze da podnese.

Patriote koje misle svojom glavom nisu opasnost za sistem jer ne pozivaju na ustanak i rusenje sistema, posto to moze samo Bog da ucini. U isto vreme, znanje koje imaju patriote (o higijeni, medicini, organskoj poljiprivredi, istoriji, ekonomiji, kucnom skolovanju, porodici i dr) cesto je bilo nesto znog cega su vladari imali blagonaklon odnos prema njima.

Ali ponavljam, Bog ima mehanizme da sacuva svoje ljude, ili ako je smrt neizbezna, da ucini da ona bude neosetna. Moguce je da ce neki razbojnici, koji se okrenu Bogu, proci kroz odredjena iskusenja da bi potvrdili svoju privrzenost Bogu.
 
brcak0506
dobar dan Miroljube kao i svim clanovima foruma,

bio bih Vam veoma zahvalan kada bi mi mogli pomoci u vidu davanja informacije( pravna pomoc) ,naravno ako ste u mogucnosti,naime , pokusacu u kratko u 3 crte objasniti:

problam se odnosi na sestru i njenu 5-toclanu familiju koja zivi na selu u blizini Novog Sad-a.Nekoliko puta su pokusavali nesto pokrenuti uglavnom stocarstvo i u jednom periodu (mislim da je bilo 2008) uzeli su kredit za razvoj od 10 000 € opcija za kredit bila je hipoteka na kucu.Posto nisu imali plasman(problem svih malih proizvodjaca i nedefinisana politika drzave po tom pitanju) snalazili su se kako su mogli i vracali su kredit (uspjeli vratiti 6 000€) i konacno propali...
tada je nastao period zatisja sa obje strane i oni su mislili da je sve zastarilo ,ali jucer su dobili sudsko rijesenje za naplatu preostalog duga (5 000 €"sa kamatama"Wink uz rok od samo 8 dana inace u rijesenju stoji da kuca moze biti zaplijenjena.

moje pitanje Vama ili nekome koji poznaje problematiku da li zakonski imaju pravo za tako nesto napominjem opomene nisu dobijali kao ni poziv za sud . Uz to radi se o velikom iznosu a niko ne radi , da li postoji mogucnost reprogramiranja duga (onako na rate da se placa ) sta Vi mislite ipak valjda nije u interesu drzavi da istjera 5-toclanu porodicu napolje .
Hvala unaprijed.
zivim , dakle postojim
 
Miroljub Petrovic
brcak0506 - poruka glasi:

dobar dan Miroljube kao i svim clanovima foruma,

bio bih Vam veoma zahvalan kada bi mi mogli pomoci u vidu davanja informacije( pravna pomoc) ,naravno ako ste u mogucnosti,naime , pokusacu u kratko u 3 crte objasniti:

problam se odnosi na sestru i njenu 5-toclanu familiju koja zivi na selu u blizini Novog Sad-a.Nekoliko puta su pokusavali nesto pokrenuti uglavnom stocarstvo i u jednom periodu (mislim da je bilo 2008) uzeli su kredit za razvoj od 10 000 € opcija za kredit bila je hipoteka na kucu.Posto nisu imali plasman(problem svih malih proizvodjaca i nedefinisana politika drzave po tom pitanju) snalazili su se kako su mogli i vracali su kredit (uspjeli vratiti 6 000€) i konacno propali...
tada je nastao period zatisja sa obje strane i oni su mislili da je sve zastarilo ,ali jucer su dobili sudsko rijesenje za naplatu preostalog duga (5 000 €"sa kamatama") uz rok od samo 8 dana inace u rijesenju stoji da kuca moze biti zaplijenjena.

moje pitanje Vama ili nekome koji poznaje problematiku da li zakonski imaju pravo za tako nesto napominjem opomene nisu dobijali kao ni poziv za sud . Uz to radi se o velikom iznosu a niko ne radi , da li postoji mogucnost reprogramiranja duga (onako na rate da se placa ) sta Vi mislite ipak valjda nije u interesu drzavi da istjera 5-toclanu porodicu napolje .
Hvala unaprijed.

Nije dovoljno sto ste se zakopali u kredit, nego jos hocete da ga refinansirate? Auuu, sta vi sebi radite. Kredit se NIKAD ne uzima jer je to najstrasnije ropstvo. Angazuj nekog pravnika da te posavetuje sta da radis, a ako zivis u Srbiji, javi se na PM da ti predlozim naseg pravnika.
 
Mikiz
Pesma V.P.Disa uoci 1-og sv rata odlicno oslikava i sadasnje vreme

https://poetaza.b...st_08.html
 
Danijel_Davidovic_95
OJ KRAJINO

Gradu Knine, srpska prestonice,
neće tebe krasit šahovnice.
Onu našu Srbin će da stavi,
da leprša na kninskoj tvrđavi.
Onu, Å¡to se vekovima vila
s belim orlom raširenih krila.
Velebitu, ponosita goro,
nadaj mi se, doći ću ti skoro,
da pogledam sa tvojih vrhova,
sela, Å¡to su bila Srbinova,
da mi oko samo pogled baci,
gde su srpski ginuli junaci.
Kad pomislim na Ravne Kotare,
na Kotare, na rodne Žegare,
ja oživim uspomene stare.
Oj Kistanje, ne volim te manje,
samo više, za te duša diše.
Oj Drnišu grade na Čikuli,
godinama mene duša boli,
progoni me želja svakog sata,
da zakucam na drniška vrata.
Kostajnice moja nesanice,
meni suza još umiva lice,
kako ne bi oko zaplakalo,
sve Å¡to imam tamo je ostalo,
i detinjstvo, i momački dani,
vratiću se, ko da mi zabrani.
Sa Papuka sivi soko kliče,
hoćeš li se vratit' prognaniče?
Kol'ko puta lišće menja boje,
tebe nema na proplanke moje.
Koliko je Grubišino polje,
od Srbina niko ne zna bolje.
Želja mi je da jednoga dana,
zaigram na njemu tarabana.
Kad se setim Banije, Korduna,
ofanziva, ustaških plotuna,
kad se setim Tenje, Mirkovaca,
izginulih svojih saboraca,
i Vojnića na Petrovoj gori,
Krajišnik bi opet da se bori.
Vukovare, još rane krvare,
rane stare peku me i žare,
Vukovare i Borovo selo,
u tom selu sve je započelo.
Proteraše Srbe iz Krajine,
prkoseći i pravdi i Bogu,
u avgustu devedeset pete,
iz duše je isterat' ne mogu.

Od kada je i svijeta i vijeka,
od kada je Boga i čovjeka,
od davnina,srpska je krajina.
uvek će je Srbin svojatati
i želeti da se u nju vrati,
vratiće se bar peto koljeno,
na ognjište što je napušteno,
vratiće se pokolenja nova,
na ognjišta svojih pradjedova

Vasilije od Semberije
''Већи је господар срца свога, него онај који освоји град''
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.60 sekundi!