Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
zlajaskalp - poruka glasi:

Поштовани господине Петровићу, пишете ли и планирате ли ускоро да издате неку вашу нову књигу? На коју тему?

Zavrsavam svoju knjigu o poreklu i nastanku sela u kojem zivim, a radim lekturu za nekoliko novih knjiga koje se prevode.
 
Ontolog
Da li je ovo posledica opsednutosti ili izmisljotina: http://dalicom.eu...je-covjek/

Moze li osoba biti toliko opsednuta da menja i svoj fizicki izgled? Dosta je tvrdnji o vidjenju vladara sveta koji menjaju oblik u reptilski( a znamo da se Sotona u Pismu poistovecuje sa zmijom, zmajem... tj. replilom).
 
pekalhs
Gospodine Miroljube da li ce biti neko predavanje u Beogradu i kada? Rado bih dosao
 
Miroljub Petrovic
Ontolog - poruka glasi:

Da li je ovo posledica opsednutosti ili izmisljotina: http://dalicom.eu...je-covjek/

Moze li osoba biti toliko opsednuta da menja i svoj fizicki izgled? Dosta je tvrdnji o vidjenju vladara sveta koji menjaju oblik u reptilski( a znamo da se Sotona u Pismu poistovecuje sa zmijom, zmajem... tj. replilom).

To su debilske price. Jedan moj poznanik je jednom mom prijatelju rekao: "Jevreji imaju crveno oko ociju, kao gusteri, oni piju ljudsku krv."

Ljudska glupost nema granica. Pogledaj samo koliko se ljudi lozi na pricu o ravnoj Zemlji. To je strasno.

Demonizovan covek moze da se delimicno deformise, kao ludak, ali da je guster u ljudskom oblicju je nebuloza nad nebulozama.
 
Miroljub Petrovic
pekalhs - poruka glasi:

Gospodine Miroljube da li ce biti neko predavanje u Beogradu i kada? Rado bih dosao

Bice objavljeno ovde na forumu.
 
zlajaskalp
Ако се не варам, мислим да сам пре пар месеци овде прочитао, или чуо од Вас на неком гостовању да имате намеру да напишете историју Срба, и још једну књигу са упутствима за склапање брака. Јел можемо то ускоро да очекујемо?
 
krnyo
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Ontolog - poruka glasi:

Da li je ovo posledica opsednutosti ili izmisljotina: http://dalicom.eu...je-covjek/

Moze li osoba biti toliko opsednuta da menja i svoj fizicki izgled? Dosta je tvrdnji o vidjenju vladara sveta koji menjaju oblik u reptilski( a znamo da se Sotona u Pismu poistovecuje sa zmijom, zmajem... tj. replilom).

To su debilske price. Jedan moj poznanik je jednom mom prijatelju rekao: "Jevreji imaju crveno oko ociju, kao gusteri, oni piju ljudsku krv."

Ljudska glupost nema granica. Pogledaj samo koliko se ljudi lozi na pricu o ravnoj Zemlji. To je strasno.

Demonizovan covek moze da se delimicno deformise, kao ludak, ali da je guster u ljudskom oblicju je nebuloza nad nebulozama.


Meni nije jasno zasto je netko budala ako sumnja ili cak vjeruje da je Zemlja ravna jer dokaza nema da je okrugla. Nikakvih dokaza. Ono sta si nekidan pricao o Mjesecevim mijenama se savrseno moze objasnit na ravnoj zemlji dok u teoriji globusa ima pitanja, ali u redu. Samo zelim reci zasto sam ja budala po tom pitanju kad i sama Biblija zastupa teoriju ravne Zemlje. Jesu li Pavle ili Mojsije mislili da je Zemlja globus? Ili Isus?
Minorna manjina danas vjeruje u teoriju ravne zemlje samo zato sto NASA i slicne jezuitske i masonske kompanije ne mogu 100% dokazati da je Zemlja kugla. I sam znas da sve najjace teleskope poput Hubblea i slicnih drze jezuiti i da nemoze nitko imati pristup njima bez posebnih dozvola. Kopernik i kompanija su jezuiti. I ti to dobro znas Miroljube, kao i polupani mason Newton. Einstein je nepismeni lazov. Cak se i Tesla sprdao sa njegovim teorijama. Cudi me da nisi ni malo uzeo u obzir ovu temu i postavio si pitanje je li to moguce. Biblijski se sve savrseno uklapa po teoriji ravne zemlje. Istina je da ima raznih smeca i tu od teorija ali za one koji su teoloski pismeni nema problema.
Sjeti se samo kako su svi za vakcinaciju i prozivaju nas manjice koji smo protiv kao debile i monstrume. Da je "znanost dokazala" korist i ovo i ono. Ta ista pseudoznanost nam danas i unazad 150 godina govori da smo nebitni i nastali slucajno u Velikom prasku i da smo na rubu galaksije zvana Kumova slama ili Milky Way. Da kruzimo oko neke nebitne zvijezde koja kruzi oko neke vece i tako zajedno oko centra galaksije i ko zna kako. Ja u to smece ne vjerujem. Ne znam jel Zemlja ravna ili okrugla, ali znam da jezuitsko masonskoj bagri vise nevjerujem nista, ali bas nista.
Posebno bi me zacudilo kad bi bilo tko odavde s foruma vjerovao da smo bili na Mjesecu. Gdje su '69. vec prosli tzv. Van Allanov pojas koji NASA danas priznaje kako jos ne mogu proci. Ili cuj ovo, ISS u termosferi orbitira oko zemlje na 2500 celzijevih stupnjeva. Nazalost bojim se da ima i takvih kao i onih koji pored zdravih ociju vjeruju da je Al Qaida srusila tornjeve 11. rujna. Sotonisti manipuliraju a pokusat ce zavest i odabrane. Mnogi ce pasti ali Ostatak ce opstati.
Evo pozivam bilo koga sa ovog foruma da mi posalje sliku cijele Zemlje uslikane iz svemira da nije CGI. Ima par tisuca satelita gore kako kazu pa valja ima i koja slika. Ili posaljite mi bilo koji drugi dokaz da je Zemlja kugla, da vam olaksam pretragu. Posto smo vjernici molim vas pronadjite mi jedan stih iz Biblije koji ide u prilog heliocentrizmu ili loptastoj Zemlji. Ja se vec 1.5 godinu mucim ali nista i taman kad pomislim razvaljena teorija ravne zemlje kad ono opet kontradokaz koji isto objasnjava i na ravnoj zemlji.

Miroljube izbrisi ovo briga me, samo nije fer da bez vise od 5 min bavljenja ovom temom nazivas ljude debilima i demonizovanima, a to neki pricaju i za tebe kad pricas protiv vakcinacije i svinjske gripe, sekti i tajnih drustava itd. Uglavnom prica o ravnoj zemlji niti te moze spasit niti u smrt otjerat, ali ako je zemlja kugla Bog moze postojat ali i nemora, ali ako je ravna onda Bog postoji 100%. Kakva god da je meni je nas Bog i Spasitelj Isus Krist na prvom mjestu i nemislim da sam izgubljen za vjecnost ako sam u krivu ili neznanju po ovom pitanju. To nije primarno pitanje za mene niti trosim zivotnu energiju na to, ali cisto pratim zbivanja sto nije grijeh i ne smatram da sam zbog toga demonizovan.
Ovaj forum pratim vise od 7 godina pa nadam se da bar smijem iznijeti svoje misljenje.

Lijep pozdrav svima!
Izmenio/la krnyo na 02.09.2016 00:00
 
kejp
Poštovani Miroljube,

Moram i ja da pohvailm tvoja predavanja i nastupe koje gledam na youtube već 2-3 godine sa velikim oduševljenjem. Puno korisnih informacija sam čuo od tebe, koje su u suprotnosti sa onim što se običnom čoveku svakodnevno servira putem medija i drugih vidova manipulacije. Ti i još par ljudi i stranica na internetu ste mi poprilično pomogli da kreiram neku jasniju sliku u svojoj glavi i da počnem neke stvari da prepoznajem i tumačim na drugačiji način.

S obzirom da često pominješ pitanje lečenja i zdravlja, evo jedno pitanje na koje nisam uspeo da nađem odgovor slušajući tvoja izlaganja.

Naime, meni je već dugo, ne pamtim od kad, a možda i od rođenja, često zapušen nos. Ne pamtim kada sam zadnji put disao 100% na nos. Navikao sam sebe da udišem na nos limitiranu dozu vazduha i mislim preživeću ja nije to problem, ali definitivno da tu nešto ne štima kako treba. Često mi se zapuši jedna nozdrva ili obe, pa onda imam problema sa spavanjem jer moram disati na usta. To prouzrokuje da mi se onda upali grlo ili da se budim sa suvim ustima, takođe i hrkanje je neretko. Sve je to povezano i sa sinusima, pa često ume i da me zaboli glava zbog toga. Takođe i pričam kroz nos, što mi smeta prilikom dužih razgovora.

Dugo sam ignorisao ovaj problem i onda sam prošle godine rešio da odem kod doktora i da ispitam to. Da ne dužim sada o tome koliko je naše zdravstvo u rasulu i neorganizovano, ali poenta priče je da sam uz dosta maltretiranja po domu zdravlju i bolnicama sa neozbiljnim i nekulturnim doktorkama i radnicama, uspeo da dođem i do doktora i do nekih nalaza. Konstatovana mi je blaga devijacija nosa i alergija na grinje. ORL hirurg je predložio da mi uradi operaciju "septoplastiku" kako bi mi sredio devijaciju i kako bi vazduh neometano mogao da prolazi kroz obe nozdrve.

Nažalost, tu operaciju očigledno neću nikada dočekati osim ako nekoga ne podmitim ili odem kod privatnog lekara, zato što su mi već dva puta zakazivali termin operacije, a potom me odlagali na najjadnije načine, uz sve više i više izgovora i neprijatnog ponašanja. S obzirom da su me ta odlaganja poremetila na mnogo planova, npr. odlagao sam neke bitne stvari zbog termina operacije, a oni su me otkačili k'o pseto, totalno sam zapustio tu priču oko te operacije i došao sam na ideju da i tebi postavim pitanje na ovu temu

Da li postoji neka druga metoda da "pročistim" sinuse i nos, ili moram da idem pod nož? Operacija kod privatnog hirurga je ako se ne varam 1200 evra, nije baš mala cifra, a ako se ponovo upustim u avanturu po državnim bolnicama, moraću na kraju da operišem i želudac i jetru zbog svih neprijatnosti s kojima sam se tamo već susretao.

Čisto da napomenem da nikada u životu nisam koristio kokain i druge narkotike, niti sam zapalio cigaru, mada sam neretko izložen duvanskom dimu.

Nadam se da ćeš mi dati dobar savet. Sve najbolje!
 
nosikiriki
kejp - poruka glasi:

Poštovani Miroljube,

Moram i ja da pohvailm tvoja predavanja i nastupe koje gledam na youtube već 2-3 godine sa velikim oduševljenjem. Puno korisnih informacija sam čuo od tebe, koje su u suprotnosti sa onim što se običnom čoveku svakodnevno servira putem medija i drugih vidova manipulacije. Ti i još par ljudi i stranica na internetu ste mi poprilično pomogli da kreiram neku jasniju sliku u svojoj glavi i da počnem neke stvari da prepoznajem i tumačim na drugačiji način.

S obzirom da često pominješ pitanje lečenja i zdravlja, evo jedno pitanje na koje nisam uspeo da nađem odgovor slušajući tvoja izlaganja.

Naime, meni je već dugo, ne pamtim od kad, a možda i od rođenja, često zapušen nos. Ne pamtim kada sam zadnji put disao 100% na nos. Navikao sam sebe da udišem na nos limitiranu dozu vazduha i mislim preživeću ja nije to problem, ali definitivno da tu nešto ne štima kako treba. Često mi se zapuši jedna nozdrva ili obe, pa onda imam problema sa spavanjem jer moram disati na usta. To prouzrokuje da mi se onda upali grlo ili da se budim sa suvim ustima, takođe i hrkanje je neretko. Sve je to povezano i sa sinusima, pa često ume i da me zaboli glava zbog toga. Takođe i pričam kroz nos, što mi smeta prilikom dužih razgovora.

Dugo sam ignorisao ovaj problem i onda sam prošle godine rešio da odem kod doktora i da ispitam to. Da ne dužim sada o tome koliko je naše zdravstvo u rasulu i neorganizovano, ali poenta priče je da sam uz dosta maltretiranja po domu zdravlju i bolnicama sa neozbiljnim i nekulturnim doktorkama i radnicama, uspeo da dođem i do doktora i do nekih nalaza. Konstatovana mi je blaga devijacija nosa i alergija na grinje. ORL hirurg je predložio da mi uradi operaciju "septoplastiku" kako bi mi sredio devijaciju i kako bi vazduh neometano mogao da prolazi kroz obe nozdrve.

Nažalost, tu operaciju očigledno neću nikada dočekati osim ako nekoga ne podmitim ili odem kod privatnog lekara, zato što su mi već dva puta zakazivali termin operacije, a potom me odlagali na najjadnije načine, uz sve više i više izgovora i neprijatnog ponašanja. S obzirom da su me ta odlaganja poremetila na mnogo planova, npr. odlagao sam neke bitne stvari zbog termina operacije, a oni su me otkačili k'o pseto, totalno sam zapustio tu priču oko te operacije i došao sam na ideju da i tebi postavim pitanje na ovu temu

Da li postoji neka druga metoda da "pročistim" sinuse i nos, ili moram da idem pod nož? Operacija kod privatnog hirurga je ako se ne varam 1200 evra, nije baš mala cifra, a ako se ponovo upustim u avanturu po državnim bolnicama, moraću na kraju da operišem i želudac i jetru zbog svih neprijatnosti s kojima sam se tamo već susretao.

Čisto da napomenem da nikada u životu nisam koristio kokain i druge narkotike, niti sam zapalio cigaru, mada sam neretko izložen duvanskom dimu.

Nadam se da ćeš mi dati dobar savet. Sve najbolje!


Moje iskustvo, s obzirom na slican problem koji sam imao: kad sam bio u srednjoj skoli, tad su mi vec konstatovali devijaciju i alergiju na prasinu, macju dlaku i polen. 7 godina sam koristio glupave lekove i kapi za nos, a onda sam poceo da pratim Miroljuba i njegov forum, hvala Bogu. Bukvalno posle 6 meseci sam se skinuo sa lekova, postujuci uglavnom sve zakonitosti zdravog zivota o kojima Miroljub prica: puno vode, graham hleb (integralno brasno) od kojeg pravim hleb, spavanje do 24h, nekad i ranije odem, fizicka aktivnost, sto vise biljne hrane, izbegavanje rafinisanih proizvoda i naravno cesto ciscenje organizma (obicno za vikend uzmem limun, so, 1l vode). Odlicno se osecam, nema alergija i zapusenosti, tek povremeno ako posustanem sa postovanjem ovih stvari. Ponekad ujutru, mi je zapusena jedna nozdrva, al to je od suvog vazduha, jer spavam sa zatvorenim prozorom (hladno mi je, ako je otvoren). I na kraju, pored devijacije, ne moram na operaciju. :-) ;-) Hvala Bogu, hvala Miroljubu! Pozdrav!
 
Miroljub Petrovic
zlajaskalp - poruka glasi:

Ако се не варам, мислим да сам пре пар месеци овде прочитао, или чуо од Вас на неком гостовању да имате намеру да напишете историју Срба, и још једну књигу са упутствима за склапање брака. Јел можемо то ускоро да очекујемо?

Jeste, planiram i to da napisem, ali to moze da bude najbrze za sest meseci.
 
Miroljub Petrovic
krnyo - poruka glasi:

Meni nije jasno zasto je netko budala ako sumnja ili cak vjeruje da je Zemlja ravna jer dokaza nema da je okrugla...

Ostavio sam tvoj ultra glup komentar da ljudi citaju i da vide kako lupetas. To sto si napisao je isto ono sto kazu ateisti: "Zasto je neko budala ako sumnja ili cak veruje da Bog ne postoji, jer dokaza nema da Bog postoji". Trazis snimak Zemlje iz svemira, kojih ima milion, ali ti hoces da bas ja ili neko sa foruma uradimo selfi iz svemira da bi verovao. A ni onda ne bi verovao, rekao bi da je foto montaza.

Nikakva vrsta dokaza tebi ne pomaze. Tebi pomaze jedino motka po ledjima, ili sto bi rekao moj prijatelj Zoran Ristanovic: "Ne pomaze njima ni motka, nego pajser!"

Pa ti proucavas godinama Bibliju i "sve znas", a stavio si krstacu za svoj nik. Sto nisi stavio pentagram?

Pokri se usima i idi blej u svoju sektu, i ako imas nesto da lupetas javi se na PM. Da te ne znam, odavno bih te banovao sta sve lupetas. Ali, posto znam da napredujes misjim koracima, onda cu da te tolerisem jos malo.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 02.09.2016 11:48
 
Miroljub Petrovic
kejp - poruka glasi:

Naime, meni je već dugo, ne pamtim od kad, a možda i od rođenja, često zapušen nos....

Ne treba ti nikakva operacija, to bi bilo suludo da radis. U pitanju je klasicna infekcija zbog nezdravog zivota i nehigijene. Treba da ocistis organizam i da pocnes zdravo da zivis, kao sto je opisano u kratkoj knjizi sa donjeg linka:

http://cps.org.rs...ecenja.pdf

i da koristis inhaliranje toplim cajem i formulu Sinusi (www.ipmproizvodi.com), kao i da ocistis sobu od prljavstine i grinja.

Imas iskustvo coveka, tri posta iznad, koji je na ovaj nacin rezio problem.
 
Miroljub Petrovic
Proteklih dana smo na CPS farmi vadili krompir, stavljali da ga se osusi i klasirali ga po velicini. Ima dosta posla oko krompira. Treba najpre da se iskopa kanal gde ce da se sadi, pa da se ubaci u kanal stajsko djubrivo, pa da se posadi krompir, pa da se zatrpa, pa da se zaliva, pa da se uklanja trava i stetni insekti, i na kraju da se otkopava, vadi, odnosi da se susi i klasira.

A krompir na pijaci kosta 20 dinara za kilogram. I neko ce da kaze: "Ne isplati se toliko posla zbog krompira!" Ali, sav taj posao oko krompira (i drugih jestivih biljaka) je cena slobode. Ko hoce da bude slobodan, mora malo da se pomuci. Iako nema tu neke prevelike muke, pogotovo kad radi nekoliko ljudi.

Pored toga, osecaj kada se jede svoj krompir je neopisivo lep.
 
bokiva
Novopronadjeni sedimentni otisci diivova pre potopa nadjeni u Kini.

[img]https://cdn3.img.sputniknews.com/images/104466/53/1044665394.jpg[/img] is not a valid Image.


http://sputniknew...overy.html
"Ja sam pastir dobri. Pastir dobri život svoj polaže za ovce".
 
MarioDZ
Gospodine Petroviću!
Zadnji put sam pričao sa jednim muslimanskim prijateljem o Bogu. I on kaže da je trojstvo totalno nelogičan koncept. Kako u tom primjeru odgovoriti da je Isus stvarno Bog a ne samo neki tamo prorok?
 
Miroljub Petrovic
MarioDZ - poruka glasi:

Gospodine Petroviću!
Zadnji put sam pričao sa jednim muslimanskim prijateljem o Bogu. I on kaže da je trojstvo totalno nelogičan koncept. Kako u tom primjeru odgovoriti da je Isus stvarno Bog a ne samo neki tamo prorok?

Nema svrhe pricati o teoloskim pitanjima sa ljudima kojima Biblija nije vrhovni autoritet i Bozja objava. On prica ono sto su ga naucili njegovi ucitelji, a ne ono sto je procitao iz Biblije. Dakle, stvari su jednostavne - postoji Bog, i Bog je ljudima dao pisanu objavu (Bibliju) sa svim uputstvima o svim najvaznijim stvarima, tako da niko ne mora da bude na stranputici. Ljudi to izvrcu, kazu da je Biblija izmenjena, da su bile dodatne objave, da Bibliju treba tumaciti simbolicki... i tako idu u razne jeresi i zablude. O Trojstvu u Bibliji imas na donjem linku:

www.cps.org.rs/tr...
 
Salle85
http://www.kurir....ak-2431571
 
Miroljub Petrovic
http://bulevar.b9...id=1173642

Gornji tekst me podsetio na razgovor sa mojim stricem, istoricarem Ilijom Petrovicem, kada sam jednom prilikom moju strinu, njegovu zenu, oslovio sa "tvoja supruga". On mi je rekao: "Nije mi ona supruga, nego zena." I onda mi je postavio pitanje: "Jel znas kakva je razlika izmedju gospodje, supruge i zene?" Posto sam rekao da ne znam, on mi je objasnio:

"Kad se gospodin razboli, gospodja se interesuje za njegovo zdravlje.
Kad se suprug razboli, supruga ga obilazi.
A kad se muz razboli, zena brine o njemu."
 
Jedan
Ukoliko ima clanova foruma u NYC-u i okolini, zainteresovanih za druzenje nek' se jave na PM.
 
agape01
Evo da se "pohvalim", četvrta godina kako Sajt19.info radi, a evo proširio se i novim sajtom specijalizovanim za izradu internet prodavnica: www.webprodavnice.rs
Ko se pozove na CPS dobija posebne pogodnosti i popust. Bez obzira da li ste iz Srbije ili inostranstva.

Za one koji ne znaju, Miroljub je kumovao imenu, što se na kraju ispostavilo kao odličan marketinški potez, jer privlači mušterije - Sajtovi od 19€ Wink
Sada te sajtove od 19€ gotovo da i ne radim, sad uglavnom radim velike sajtove...
Evo poslednjeg Å¡to sam napravio Aleksandru sa foruma - http://www.centar...aciju.com/
 
http://www.sajt19.info
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.77 sekundi!