Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
dark - poruka glasi:

Da li mogu za Jom Kipur da poste ljudi koji su neobrezani.

Mogu.

I možete li mi objasniti malo jasnije šta znači nečisti ljudi, čitao sam u Mojsijevim knjigama ali mi nije jasno baš detaljno. Kada covjek zgriješi, treba da se okupa i da prodje jedan dan da bi bio čist.

Nemam sta posebno da objasnjavam, sve lepo pise.

I da li za Jom Kipur ako sam dobro razumio znaci sad od utorka navece kad zadje sunce do srijede navece kad zadje sunce se ne jede i ne pije nista(Post)?

Tako je.
 
Laki
Don Baten - A šta s određivanjem starosti metodom ugljenik-14

http://www.istina...nik-14.pdf
 
Ognjen Tesic
ZAKAZITE SVOJ INDIVIDUALNI TRENING!
PREKO 50% POVOLJNIJE USLUGE!
-Izrada licnog plana treninga
-Izrada licnog plana ishrane

Personalni trener: https://m.faceboo....tesic.146
Kontakt:062 96 556 95
Beograd
 
Miroljub Petrovic
Ognjen Tesic - poruka glasi:

ZAKAZITE SVOJ INDIVIDUALNI TRENING!
PREKO 50% POVOLJNIJE USLUGE!
-Izrada licnog plana treninga
-Izrada licnog plana ishrane

Personalni trener: https://m.faceboo....tesic.146
Kontakt:062 96 556 95
Beograd

Ovaj trener koristi uglavnom biljnu ishranu pa ga preporucujem onima koji hoce da treniraju uz nadzor trenera.
 
crnitrn
www.mediafire.com/convkey/2884/qm2c1ixw3wovs5a4g.jpg

Књига из Ватиканске библиотеке,део где се говори о Илирском језику
-Илирски језик је Словенски
-Илирским језиком говоре,и служе се Илирским алфабетом Бохеми-Чеси,Бугари,Хрвати,Далматинци,Гепиди,Лужичани(Лужички Срби),Македонци,Молдавци,Морављани,Ободрити-Бодрићи,Охулићи,племена у Панонији,Полабљани,Полони-Пољаци,Померани,Руги,Рутени,Срби и други
-Наводи се да је Ћирило Србин
Izmenio/la crnitrn na 11.10.2016 12:48
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
crnitrn
www.mediafire.com/convkey/2884/qm2c1ixw3wovs5a4g.jpg

Књига из Ватиканске библиотеке,о Илирском алфабету

-Илирски алфабет осмислио је Ћирило
Тај Илирски алфабет заправо је Српски
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Miroljub Petrovic
crnitrn - poruka glasi:

www.mediafire.com/convkey/2884/qm2c1ixw3wovs5a4g.jpg

Књига из Ватиканске библиотеке,о Илирском алфабету

-Илирски алфабет осмислио је Ћирило
Тај Илирски алфабет заправо је Српски

A taj alfabet potice od hebrejskog alef-beta, sto se vidi uporedjenjem.
 
nikola1990
Pozdrav Miroljube, sve pohvale za tebe sto siris istinu i informises ljude. Vec nekoliko mjeseci gledam tvoja predavanja i slazem se sa vecinom onoga sto govoris. Moje pitanje je da li vjerujes u zivot posle smrti tj u besmrtnost duse i da li vjerujes u sudbinu ?
 
Miroljub Petrovic
nikola1990 - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube, sve pohvale za tebe sto siris istinu i informises ljude. Vec nekoliko mjeseci gledam tvoja predavanja i slazem se sa vecinom onoga sto govoris. Moje pitanje je da li vjerujes u zivot posle smrti tj u besmrtnost duse i da li vjerujes u sudbinu ?

Govorio sam o tome. Verujem u vaskrsenje. Imas o tome u mojoj knjizi sa donjeg linka:

http://www.cps.or...etnike.pdf
 
Raske
Miroljube od kako znam za tebe i na predavanjima i na forumu pricas kako je neoprosteni greh "Hula na duha svetoga" i da je to kada je covek stalno u grehu i kad otupi savest.E sad,ja sam pre neki dan citao novi zavet i naisao sam na taj deo gde se prica o huli na duha svetoga. I tamo pise da covek moze da huli i na Boga i na Isusa ali ali ako kaze da je u nekom coveku zlo duh da je to neoprostivo.I ja sam to shvatio kao da ako covek za nekoga kaze da je u njemu demon,a u stvari je u njemu jos uvek sveti duh,da je to uvreda za svetog duha i da je to neoprostivo. Isto kao,verovatno znate,kako nase babe pricaju,kao:"Ti si pravi antihrist" itd itd. Sad da li je to pogresan prevod ili to ima neke veze sa hulom na duha svetoga?
 
Miroljub Petrovic
Raske - poruka glasi:

Miroljube od kako znam za tebe i na predavanjima i na forumu pricas kako je neoprosteni greh "Hula na duha svetoga" i da je to kada je covek stalno u grehu i kad otupi savest.E sad,ja sam pre neki dan citao novi zavet i naisao sam na taj deo gde se prica o huli na duha svetoga. I tamo pise da covek moze da huli i na Boga i na Isusa ali ali ako kaze da je u nekom coveku zlo duh da je to neoprostivo.I ja sam to shvatio kao da ako covek za nekoga kaze da je u njemu demon,a u stvari je u njemu jos uvek sveti duh,da je to uvreda za svetog duha i da je to neoprostivo. Isto kao,verovatno znate,kako nase babe pricaju,kao:"Ti si pravi antihrist" itd itd. Sad da li je to pogresan prevod ili to ima neke veze sa hulom na duha svetoga?

Stare babe su "najbolji eksperti" za teologiju, tako da drzi se ti starih baba i ne brini.
 
Miroljub Petrovic
Veceras pocinje Jom kipir. Onima koji ga obelezavaju zelim srecan praznik. Hag sameah!
 
NM
Doktore Miroljube mozete li mi reci da li ste vi iskljucivo na sirovoj hrani ili jedete takodje npr,kuhana jela pasulj krompir itd.Hvala
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:

Doktore Miroljube mozete li mi reci da li ste vi iskljucivo na sirovoj hrani ili jedete takodje npr,kuhana jela pasulj krompir itd.Hvala

Jedem i kuvano, ali se trudim da sto vise bude sirovo.
 
promisao
Postovani Miroljube,
Izmenio/la promisao na 12.10.2016 17:39
 
Miroljub Petrovic
Велико гусларско вече
Промоција ЦД-а „Темељи православља“
Народни гуслар Марко Шћепановић

Учесници програма:
Драшко Малиџан – гуслар,
Саша Лакетић – гуслар,
Славко Јекнић – гуслар,
Владо Руњо – гуслар,
Архимандрит Стефан Вучковић, игуман манастира „Велика Ремета“,
Проф.др. Мишо Ломпар,
Србски православни појци,
Вукојица Сандић – здравичар,
Марија Егеља – водитељ програма.

Сала „Браће Стаменковић“ Како наћи?
Установа културе Палилула.

Среда, 12.10.2016. у 19 часова.
Цена улазнице 200 динара. ЦД кошта 300 динара.
 
ikarus
Da li je kod fakira stvar u tome da im je tijelo malo drugačije strukture i nije podložno krvarenju pa mogu da izvode probadanja ili mislite da su i to nečista posla?
 
Miroljub Petrovic
ikarus - poruka glasi:

Da li je kod fakira stvar u tome da im je tijelo malo drugačije strukture i nije podložno krvarenju pa mogu da izvode probadanja ili mislite da su i to nečista posla?

U pitanju je delovanje demona.
 
Miroljub Petrovic
Juce izašla moja žena da se šeta sa ovom mlađom ćerkom od 3,5 godine, i neki tip legao ispod auta i popravlja motor. Pita moja ćerka mamu:
- Šta radi ovaj čika?
Kaže mama: - Popravlja auto.

I došli oni u kuću, a moja ćerka legla ispod njene male plastične stolice, a žena je pita:
- Šta to radiš?
Kaže ona: - Popravljam stolicu.

Sa decom je zabavno svakog dana. Onaj ko nema decu, taj ne zna šta su sreća i radost.
 
Miroljub Petrovic
Demokratija i skupstinski cirkus:

http://oslobodjen...s-a-video/
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.88 sekundi!