Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Laki
SAD odbacio Izrael

https://rs.sputni...eagovanje/
 
legends
Kakva je bila uloga Nedica i ostalih na njegovoj strani. I jedni i drugi su na kraju doziveli da zahtevaju rehabilitaciju. Zbog cega tolika mrznja sad izmedju pristalica Nedica i Draze?
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 24.12.2016 17:58
 
Miroljub Petrovic

Nemoj da si naivan. Ta rezolucija nema nikakvu obavezujucu moc, to je mrtvo slovo na papiru. Doci ce dan kada Amerika bude odbacila Izrael, ali ima jos dosta toga da se desi.
 
Miroljub Petrovic
legends - poruka glasi:

Kakva je bila uloga Nedica i ostalih na njegovoj strani. I jedni i drugi su na kraju doziveli da zahtevaju rehabilitaciju. Zbog cega tolika mrznja sad izmedju pristalica Nedica i Draze?

Nedic je bio slab i u Prvom svetskom ratu, i izmedju ratova, a ocigledno da je bio germanofil. Najbolji prikaz Nedica dao je Miloslav Samardzic u svojim knjigama (www.pogledi.rs)
 
Miroljub Petrovic
http://www.znakov...iti-kamile
 
Miroljub Petrovic
Posto je dr Milisav Nikolic trenutno nedostupan ljudima sa nasih prostora, koristim priliku da preporucim odlicnog kiroprakticara sa nasih prostora koji na prirodan nacin resava probleme sa kicmom, kostima, misicima, ligamentima.

http://www.cps.or...ticar.html
 
RacioMan
Pozdrav Miroljube. Slažem se s vama da islam ima slabije mehanizme za odbrane od manipulacija. Međutim, u jednom postu naveli ste da islam sadrži elemente okultnog. Zanima me koji su to elementi, kada i kako su prispjeli ?
a:Naučna istina je samo ono sto se moze tačno odrediti i izmjeriti. b: Imas li sestru? a: imam b: volis li je ? a: volim, mnogo. b: dokaži, izmjeri.
 
Miroljub Petrovic
RacioMan - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube. Slažem se s vama da islam ima slabije mehanizme za odbrane od manipulacija. Međutim, u jednom postu naveli ste da islam sadrži elemente okultnog. Zanima me koji su to elementi, kada i kako su prispjeli ?

Ne secam se da sam rekao da islam ima slabije mehanizme za odbranu od manipulacije. Mozda sam to rekao u kontekstu gde zvanicni islam smatra da Tevrat i Tanah (Tora, Mojsijevo petoknjizje i Stari zavet), kao i Indzil (jevandjelja) nisu sacuvani od strane Jevreja (sto nije tacno), pa se islam ne oslanja na izvorne zakone. Ali, kada je u pitanju jaka porodica i mnoge druge stvari, islamski zakoni su mnogo stroziji od zakona koje danas primenjuju ostali monoteisti (Jevreji i hriscani), tako da su muslimani mnogo bolje zasticeni na taj nacin.

Sto se tice okultizma u islamu, poznato je da su hodze neki od najpoznatijih vracara. Hodze su poznate za "skidanje magije" i drugih okultnih "tehnika" za resavanje problema. Pa onda pogledaj dervise, to je uzas od okultizma, imas malo o tome na donjem linku:

http://www.espres...foto-video

Na zalost, u svim granama monoteizma ima dosta okultnih elemenata.

Usput, skini taj potpis koji si stavio jer nema smisla to sto si napisao.
 
RacioMan
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

RacioMan - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube. Slažem se s vama da islam ima slabije mehanizme za odbrane od manipulacija. Međutim, u jednom postu naveli ste da islam sadrži elemente okultnog. Zanima me koji su to elementi, kada i kako su prispjeli ?

Ne secam se da sam rekao da islam ima slabije mehanizme za odbranu od manipulacije. Mozda sam to rekao u kontekstu gde zvanicni islam smatra da Tevrat i Tanah (Tora, Mojsijevo petoknjizje i Stari zavet), kao i Indzil (jevandjelja) nisu sacuvani od strane Jevreja (sto nije tacno), pa se islam ne oslanja na izvorne zakone. Ali, kada je u pitanju jaka porodica i mnoge druge stvari, islamski zakoni su mnogo stroziji od zakona koje danas primenjuju ostali monoteisti (Jevreji i hriscani), tako da su muslimani mnogo bolje zasticeni na taj nacin.

Sto se tice okultizma u islamu, poznato je da su hodze neki od najpoznatijih vracara. Hodze su poznate za "skidanje magije" i drugih okultnih "tehnika" za resavanje problema. Pa onda pogledaj dervise, to je uzas od okultizma, imas malo o tome na donjem linku:

http://www.espres...foto-video

Na zalost, u svim granama monoteizma ima dosta okultnih elemenata.

Usput, skini taj potpis koji si stavio jer nema smisla to sto si napisao.


Potpis je skraćena verzija razgovora dva profesora s mog fakulteta (jedan je ateista, a drugi kreacionista), sa zanimljivim odgovorm ovog drugog sto ne mora značiti da je smisleno. Obirasu u svakom slučaju..
Slažem se da su ti pravci zasnovani na okultizmu. Negdje sam načuo da je polumjesec i zvijezda simbol paganskog porijekla (nedovoljno pouzdan izvor) pa sam mislio da mislite na takve stvari..
U Kur'anu se takođe pominje da ce u ovo vrijeme biti oko 71 "pravac" islama a da ce samo jedan biti pravi te će shodno tome pravi vijernici u ovom posebno teskom vremenu punom iskusenja ,biti jos vrijedniji. Ja sam musliman, i kao sto vi svojim istrazivanjem i vjerovanjem tezite orginalnom, neizmjenjenom pravoslavlju tako i ja pokusavam eleminisati sve novotarije i okultne elemente u islamu. Imam 21 godinu i sve do skoro sam bio daleko na krivom putu. Roditelji me nisu odgajali u vjerskom duhu a o skoli da ne govorim. Kada sam počeo slušati vaša predavanja na YT prošle godine, shvatio sam da sve što govorite ima smisla, da zivimo u velikoj zabludi i pod velikim bombardovanjem (nezdravim sadrzajima, picima, jelima, laznom historijom, sotonskim sistemom vrijednosti..itd). Onda sam počeo da istrazujem sistem vrijednosti u svojoj vjeri, uređenje porodice, moralne principe, uređenje države, način ishrane, način ponašanja itd itd. Skoro svi principi zdravog zivota koje vi zalažete na predavanjima koje sam gledao poklapaju se i sa islamskim. Student sam trece godine prehrambene tehnologije na biotehnickom fakultetu i kroz predmete kao što su toksikologija hrane i prehrambeno tehn. inzinjerstvo jos vise uviđam koliko smo pod uticajem okupatora. Sve konvencionalne metode prerade i konzerviranja su manje više štetne po ljudsko zdravlje. Malo mi je bilo čudno što profesori koji predaju predmete o metodama i načinima proizvodnje hrane nisu upućeni u djelovanja mnogih tvari koje se dodaju ili koje nastaju određenim tretiranjem.Moj cilj ce biti borba za organsku proizvodnju u BiH, za pojačan sistem kontrole kvaliteta namirnica, promocija zdrave ishrane itd. Samo da nikad ne uđemo u EU, onda nam slijedi poplava GMO namirnica. Što se tiče moralnih vrijednosti ljudi u BiH, mnogi ljudi se oglušuju na to, i teško je da tu ima ikakve pomoći.
 
Miroljub Petrovic
RacioMan - poruka glasi:

Potpis je skraćena verzija razgovora dva profesora s mog fakulteta (jedan je ateista, a drugi kreacionista), sa zanimljivim odgovorm ovog drugog sto ne mora značiti da je smisleno. Obirasu u svakom slučaju..

Pa zato sto si skratio pricu, ispada da se razumski osporava religijsko dokazivanje.

Negdje sam načuo da je polumjesec i zvijezda simbol paganskog porijekla (nedovoljno pouzdan izvor) pa sam mislio da mislite na takve stvari.

Jeste, zvezda i polumesec su paganskog porekla, imas o tome na str. 265 knjige sa donjeg linka:

http://www.cps.or...imboli.zip

Slicno je i sa hriscanskim simbolom krsta i jevrejskim simbolom "Davidove zvezde". Imas u gornjoj knjizi objasnjeno.

Student sam trece godine prehrambene tehnologije. Moj cilj ce biti borba za organsku proizvodnju u BiH, za pojačan sistem kontrole kvaliteta namirnica, promocija zdrave ishrane itd. Samo da nikad ne uđemo u EU, onda nam slijedi poplava GMO namirnica.

Ha ha, nema od toga nista, ljudi hoce zlo i zakone EU. Najvise sto mozes jeste da se odes negde u prirodu, zivis zdravo, proizvodis zdravu hranu i stare sorte semena, a onda da preko interneta postavljas tekstove i video klipove koje ce da citaju i gledaju oni retki pojedinci koji misle svojom glavom. Ne mozes ti da menjas drzavu kad ljudi vecinski hoce zlo. To moze samo Bog da uradi, kao u vreme Mojsija. Dakle, radi ti svoj posao, a pusti neka Bog radi svoj posao.
 
Milenko Kovacevic
Gospodine Petrovicu,
Da li su tacne tvrdje pojedinih teologa koji kazu da danas ima daleko vise Jevreja Hriscana koji su se vremenom asimilovali u hriscanskim zemljama nego Jevreja koji su nisu prihvalti Hrista za Mesiju, i da su Jevreji nakon proganstva iz Izreala rasirili Jevandjelje po Evropi i sirom svijeta i da su prvi hriscanski mucenici svi bili Jevreji?
Izmenio/la Milenko Kovacevic na 27.12.2016 19:37
 
markoneli
Dr Miroljube moze te li mi reci neki lek protiv prehlade kaslja?
Hvala unapred.
 
Miroljub Petrovic
Milenko Kovacevic - poruka glasi:

Gospodine Petrovicu,
Da li su tacne tvrdje pojedinih teologa koji kazu da danas ima daleko vise Jevreja Hriscana koji su se vremenom asimilovali u hriscanskim zemljama nego Jevreja koji su nisu prihvalti Hrista za Mesiju, i da su Jevreji nakon proganstva iz Izreala rasirili Jevandjelje po Evropi i sirom svijeta i da su prvi hriscanski mucenici svi bili Jevreji?

Tacno je. To genetika potvrdjuje.
 
Miroljub Petrovic
markoneli - poruka glasi:

Dr Miroljube moze te li mi reci neki lek protiv prehlade kaslja?
Hvala unapred.

Za sva licna zdravstvena pitanja javi se na e-mail:

 
Miroljub Petrovic
Debilana: Nema budale dok skolu ne zavrsi

http://cps.org.rs...budale.jpg
 
Leonardo
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Milenko Kovacevic - poruka glasi:

Gospodine Petrovicu,
Da li su tacne tvrdje pojedinih teologa koji kazu da danas ima daleko vise Jevreja Hriscana koji su se vremenom asimilovali u hriscanskim zemljama nego Jevreja koji su nisu prihvalti Hrista za Mesiju, i da su Jevreji nakon proganstva iz Izreala rasirili Jevandjelje po Evropi i sirom svijeta i da su prvi hriscanski mucenici svi bili Jevreji?

Tacno je. To genetika potvrdjuje.

Nezvanicna himna Velike Britanije:
https://www.youtu...KRHWT6xdEU
 
nosikiriki
https://rs-lat.sp...francusku/
 
markoneli
Dr Miroljube sta mislite od narodnom lekaru Vasi Pelagicu i i njegovoj medicini
Hvala unapred.
 
Miroljub Petrovic
markoneli - poruka glasi:

Dr Miroljube sta mislite od narodnom lekaru Vasi Pelagicu i i njegovoj medicini
Hvala unapred.

Ima dosta korisnih stvari u njegovoj knjizi.
 
Miroljub Petrovic
Sa zadovoljstvom obavestavam sve zainteresovane da je nas Fakultet za prirodnu medicinu otvorio za studiranje Kurs za kiropraktičara. Kurs obuhvata sticanje teoretskog i prakticnog znanja iz oblasti prirodnog lecenja kicme, kostiju, misica, ligamenata.

http://institutpm...akti-ar-32
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.66 sekundi!