Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
ISAAC - poruka glasi:

Ok. Kriva Biblija. Stihovi su: 1.Moj 30, 37-41

Jakov je dao sve od sebe da se oslobodi ropstva od svog tasta, koji ga je ucenjivao, i Bog ga je u tome podrzao bez obzira sto je Jakov imao zablude po pitanju nasledjivanja boje vune kod ovaca. Dakle, Jakov je pobadao sarene pritove da bi oni "delovali" na ovce da donose na svet sarene jaganjce, sto je skroz pogresno, ali Bog je ucinio da na svet dolaze sareni i tamni jaganjci u velikom procentu, sto je genetski izvodljivo. Imas tekst o tome na donjem linku:

http://cps.org.rs...e_ovce.pdf
 
Miroljub Petrovic
Domacinska kuca

https://www.youtu...JuJB9oF-iY
 
Miroljub Petrovic
Moja cerka objasnjava sta se ne sme:

https://youtu.be/...
 
Maestro
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Moja cerka objasnjava sta se ne sme:

https://youtu.be/...


Slušati svoga malog anđela kako pametno priča mora da je najljepsi osjećaj za jednog roditelja.Pogotovo za takvog kao što si ti junače.
E o ovome maštam,a vjerujem da nisam jedini.Da jedbog dana i ja postanem ponosan otac,ma šta to čovjeku više treba!?
Svaka tebi čast Miroljube.
 
Miroljub Petrovic
Maestro - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Moja cerka objasnjava sta se ne sme:

https://youtu.be/...


Slušati svoga malog anđela kako pametno priča mora da je najljepsi osjećaj za jednog roditelja.Pogotovo za takvog kao što si ti junače.
E o ovome maštam,a vjerujem da nisam jedini.Da jedbog dana i ja postanem ponosan otac,ma šta to čovjeku više treba!?
Svaka tebi čast Miroljube.

Mnogi mastaju, ali su retki koji rade na tome. "Mnogo je tesko."
 
Miroljub Petrovic
Школа гусала Сандић овог викенда гостује у Ослу, Норвешка:

https://www.youtu...k0LiwjOiCM

https://www.youtu...MSrelrKYU4
 
milan simanic
Поштовање брате Мирољубе.Познајем те само преко сокоћала, али изузетно ценим твој рад којим си такође подстакао и мене да "сурфујем" по Светом писму.Не могу да се похвалим некаквим посебннм сазнањима до којих већ неко није дошао.Али сам дефинитивно схватио да ту књигу човек није писао, нити је могло да напише било које биће а да није свезнајуће.схватио сам, не само да је Бог написао библију, него и да осим што је свеприсутан, да се налази и у библији.Отекстовио се.И да се у тој књизи налази одговор на баш свако питање које човек може да постави, само га трба пронаћи.Успео сам тако "сурфујући" и константно размишљајући о Богу да измерим себе на неким мерилима и нашао сам да сам сиромашан духом, и лоцирао сам себе у трњу.И даље се хрвем са Господом и покушавам да се домогнем добре земље.
Имам за сада два сина од пет и три године.Сатанин олтар у кући немамо, али клинци код баба гледају цртане.Инспиришем их уз гусле и васпитавам их да знају за Бога.Нису вакцинисани и никада нису пробали месо, као и млеко.Доручак им је увек отприлике онај ваш чувени 4,4,2, а остало редовно без меса.Наравно и без осталих отрова у целофану.Никада нису имали никаквих здравствених проблема, чак напротив.Овај старији починје полако да се претвара у озбиљног гуслара, али мало је више живахан и узбуђен, и пре отприлике годину ипо дана почео је да замуцкује када говори.напунио је пет година пре три недеље а и даље замуцкује док прича.Поставио бих вам питање везано за говорне мане, тачније за муцање код деце.Надам се одговору са два аспекта.Први је са аспекта вашег личног, медицинског искуства.А други из библијске перспективе.Односно да ли је неко у библији пронашао неки конкретан текст који говори на ову тему, и да ли из друге Мојсијеве, 4. главе 10. и 11. стиха, може да се изведе закључак да је Мојсије имао неку говорну ману, можда да је муцао.
Унапред хвала.
 
Miroljub Petrovic
milan simanic - poruka glasi:
Имам за сада два сина од пет и три године. Овај старији починје полако да се претвара у озбиљног гуслара, али мало је више живахан и узбуђен, и пре отприлике годину ипо дана почео је да замуцкује када говори.напунио је пет година пре три недеље а и даље замуцкује док прича.Поставио бих вам питање везано за говорне мане, тачније за муцање код деце.Надам се одговору са два аспекта.Први је са аспекта вашег личног, медицинског искуства.А други из библијске перспективе.Односно да ли је неко у библији пронашао неки конкретан текст који говори на ову тему, и да ли из друге Мојсијеве, 4. главе 10. и 11. стиха, може да се изведе закључак да је Мојсије имао неку говорну ману, можда да је муцао.
Унапред хвала.

Ocigledno da tvoj sin zamuckuje kada je uzbudjen, to se desava svoj deci, manje-vise, kada se uzbude. Ne treba to da te uzbudjuje. Radi na tome da dete bude smireno i vremenom ce zamuckivanje prestati.

Mogu da iznesem iskustvo koje sam imao sa ljudima koji mucaju. Jedan je poznati rok pevac, a drugi poznati reper. Obojica su mucala, da jedva izgovaraju reci, s tim da kada "pevaju" to sto pevaju, onda uopste ne mucaju. Iz toga sam izveo zakljucak da ih opsedaju demoni, a kada pevaju te gluposti, onda ih demoni puste da "pevaju", pa ne mucaju. Ovaj roker nije hteo da se leci, a ovaj reper jeste. Izbacio je lose duhovne stvari iz zivota, uzimao post jednom sedmicno, i za desetak dana se stanje veoma popravilo, a za nekoliko meseci je potpuno prestao da muca.
 
max006
Iz toga sam izveo zakljucak da ih opsedaju demoni.


Pa postoji mogucnost I da je Mojsije zamuckivao.....
 
Miroljub Petrovic
max006 - poruka glasi:

Iz toga sam izveo zakljucak da ih opsedaju demoni.


Pa postoji mogucnost I da je Mojsije zamuckivao.....

Mojsije nije zamuckivao, nego nije bio dobar govornik, pa je Bog angazovao Arona, a to sto tebe opsedaju demoni pa ti padaju svakakve gluposti u glavu, to je druga stvar.
 
Jurica
Miroljube vase misljenje o Gavrilu Principu?
 
Miroljub Petrovic
Jurica - poruka glasi:

Miroljube vase misljenje o Gavrilu Principu?

Bog koristi ljude koje ima na terenu, sa svim svojim nedostacima i manama. Tako Bog koristi masoneriju da spreci sirenje katolicizma i papizma, jer tamo gde dodje papa, tu trava ne nice, svi neistomisljenici idu pod mac, kao sto znamo iz istorije. Naravno da su masoni stajali iza Apisa, koji je bio visoki drzavni oficir kraljevine Srbije, preko koga su organizovali Mladu Bosnu i preko koje su likvidirali Franju Josipa, kao sto su jezuiti i rimska crkva finansirali i pomagali Vancu Mihajlova i VMRO da ubiju kralja Aleksandra u Marseju.

Gledano sa aspekta obicnog naroda, Gavrilo Princip je uradio veliku stvar jer je sprecio sirenje Vatikana ("apostolske monarhije" Austro-ugarske) na teritoriju Bosne, pa je u Bosni mogla da se zadrzi multikulturalnost pod kontrolom masonerije. Da je Bosna ostala pod aneksijom Austro-ugarske, Srbima bi se desilo ono sto im se sada desilo u BiH federaciji i Sarajevu - bili bi na "miran" (bez rata) nacin proterani (u Sarajevu nema Srba, a u BiH federaciji ostalo ih je nesto manje od 2%).

Dakle, Vatikan se siri kao epidemija. Ako pogledas popise sa pocetka 19. veka, videces potpuno drugaciju demografsku strukturu od danasnje, u korist Srba. A ako bismo se vratili u 14. ili 15. vek, tek bi onda videli sta je Vatikan uradio na Balkanu.

Gledano iz sire perspektive, srpski narod nije dobio slobodu nakon Prvog svetskog rata, nego je jos dublje utonuo u kandze masonerije. Ali opet, to je manje losa opcija od opcije da budu pobijeni, proterani ili nasilno pokatoliceni.

Dakle, zavisi iz koje perspektive se gleda. Sa aspekta onog sto je znao (ili nije znao), Gavrilo Princip je veliki junak. Nebitno je sto on nije znao da iza njegove organizacije stoji masonerija. On se borio svim srcem, a Bog je upotrebio i njega, i masoneriju, da uspori sirenje papskog zla na istok Balkana.

Slicno je i sa Ratkom Mladicem. On je spasio hiljade i hiljade ljudskih zivota, i zato je junak. Druga je stvar sto su i sa njim masoni malipulisali, kao i sa Drazom Mihajlovicem, i na kraju ih prodali njihovim neprijateljima. Oni su odradili veliki posao za Boga, spasili hiljade ljudskih zivota od papskih koljaca (hrvatskih ustasa i muslimanskih balista).

Ja ne podrzavam masoneriju. Ja sam najveci kriticar masonerije, ali masonerija je mnogo manje zlo od papstva. Na osnovu Biblije, na kraju istorije ce se masonerija i papstvo ujediniti, i onda ce zapoceti najveci progon Bozjeg naroda u istoriji.
 
Miroljub Petrovic
http://www.blic.r...la/gejj9l1
 
Mateo
Dobar dan gosp. Miroljube ,ovom prilikom kao novi clan ovog foruma imate lijep pozdrav iz Hrvatske ,naime dosta video clips sam pogledo koje ste snimili i izuzetno ste mi se dopali ,naime posto sam mlad i pošto jos ucim u vezi Biblije (21g imam) zanima me dali je s Bibliskog gledista trgovina uredu? ako je obrazlozite,jer volio bih danas sutra prodavat tehnologiju (mobitel,smart box itd) pojasnite koliki postotak je uredu uzimat za zarade,iskreno i najiskreni novci me pretjerano nezanimaju nego ubija me ta nepravda,sta i kako se radi u firmama, i prioriteti takvih ljudi u kojem je Biznis na prvom mjestu ,ono sta ja zelim ,jeste da imam zaradu tako da mogu obezbjedit svojoj obitelji lagodniji zivot u smislu da mi se zena moze posvetit nasoj buducoj dijeci ,takoder zivim u gradu 7 godina , koji mi se nikako ne dopada i planiram se ponovno vratit selu , zapravo selo me je bilo spasilo jer sam bio tesko bolestan kao tek rođeno dijete . ono sta mene zanima jeste da sluzim Bogu,da budem ja ono sta Tvorac zeli da budem i da mu sluzim, Sacuvanja moje Obitelji i vjere u Boga. Lijep pozdrav
"Najvažnije stvari u životu, nisu stvari"
 
Miroljub Petrovic
Mateo - poruka glasi:

Dobar dan gosp. Miroljube ,ovom prilikom kao novi clan ovog foruma imate lijep pozdrav iz Hrvatske ,naime dosta video clips sam pogledo koje ste snimili i izuzetno ste mi se dopali ,naime posto sam mlad i pošto jos ucim u vezi Biblije (21g imam) zanima me dali je s Bibliskog gledista trgovina uredu? ako je obrazlozite,jer volio bih danas sutra prodavat tehnologiju (mobitel,smart box itd) pojasnite koliki postotak je uredu uzimat za zarade,iskreno i najiskreni novci me pretjerano nezanimaju nego ubija me ta nepravda,sta i kako se radi u firmama, i prioriteti takvih ljudi u kojem je Biznis na prvom mjestu ,ono sta ja zelim ,jeste da imam zaradu tako da mogu obezbjedit svojoj obitelji lagodniji zivot u smislu da mi se zena moze posvetit nasoj buducoj dijeci ,takoder zivim u gradu 7 godina , koji mi se nikako ne dopada i planiram se ponovno vratit selu , zapravo selo me je bilo spasilo jer sam bio tesko bolestan kao tek rođeno dijete . ono sta mene zanima jeste da sluzim Bogu,da budem ja ono sta Tvorac zeli da budem i da mu sluzim, Sacuvanja moje Obitelji i vjere u Boga. Lijep pozdrav

Naravno da je trgovina u redu. Svaka trgovina je ustvari prodaja znanja i informacije - imas znanje koje drugi nemaju (o tehnologiji, hrani, ovome, onome...) i informacije (gde stvari mogu da se nabave jeftinije). Trziste diktira cenu i procenat zarade. Ako imas nesto sto niko nema, onda mozes da postavljas visu cenu i da imas veci procenat zarade. Svojim prijateljima, bliznjima, ljudima u koje hoces da ulazes, mozes da poklonis ili da das po proizvodnoj ceni, ili ceni sa popustom. Dakle, nema nekih posebnih pravila. Glavno pravilo je da trgovina (zarada) bude usmerena u stvaranje dobrih ljudi. Dakle, nije greh ako ti zaradis i 100 puta vise od onog sto si ulozio, ako trziste to dozvoljava. Naravno da je greh zaradjivati na tudjoj muci (prodavati skupo hranu za vreme rata, ili prodavati drogu narkomanima), ali prodavati ljudima ono sto im treba u "mirnodopsko" vreme, a sto nije droga i destrukcija, to nije greh.
 
Jedan
Jedno korisno zrno sa RTS:
https://www.youtu...dt2dOrTEvs
 
Miroljub Petrovic
Javio mi se prijatelj iz Irana, evo sta je napisao:

Pomaže Bog Miroljube,
mogu Vam reći da je ovde u Iranu filtracija interneta na vrhunskom nivou! Vaš sajt i još par patriotskih sajtova rade besprekorno dok je smeće poput (B92, Blic...) zabranjeno! Eto da ne bude sve crno u Iranu Smile
Pozdrav
 
Ratko Pavlovic
https://www.youtu...amp;t=108s
 
Dakic


Da li neko zna koji je ovo blender što Toni koristi? Ili da li može da preporuči neki drugi koji je slične snage i sličnih mogućnosti kao taj, pošto znam da obični blenderi ne mogu to tako lepo da iseckaju?
 
zorank

Da li neko zna koji je ovo blender što Toni koristi? Ili da li može da preporuči neki drugi koji je slične snage i sličnih mogućnosti kao taj, pošto znam da obični blenderi ne mogu to tako lepo da iseckaju?


http://sokovnik.r...dom-detail
Ja imam ovaj i zadovoljan sam sa njim, može i suvo mlevenje kao Tonijev. Može i ona zrnca u malini i kupini dobro da izblenda.
Imaš na više mesta da ga kupiš pa malo proguglaj njegovo ime
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.83 sekundi!