Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Goran M - poruka glasi:

Na koje zdrave ljude mislite? Onih 144.000 ili vaskrsnule pravednike...? I Da li se to odnosi na onaj period od 1000godina prije trećeg dolaska Hrista i suda?

Mislim na mentalno zdrave, a to su svi koji su postojiali u istoriji i bili na strani Boga, koji ce na kraju istorije biti vaskrsnuti, a jedan manji deo (144.000) bice zivi preobrazeni. Govorio sam o tome u serijalu "Poslednji dogadjaji".
 
Miroljub Petrovic
crnitrn - poruka glasi:

Periferno pitanje ali meni ipak zanimljivo. Da li mislite da je Bog direktno uticao na izgled kopna tj. kontinenata na Zemlji. Ocu da kazem da li je hteo da kopno izgleda bas kako jeste ili se ono samo formiralo pod njegovim uticajem razdvajanja?

Bog je direktno uticao na svaki milimetar kopna. Ono na sta Bog u potpunosti ne utice jesu ljudske odluke, jer postoje Sotona i demoni, koji huskaju, i postoji covekova slobodna volja. Naravno da Bog i tu deluje i kanalise, ali nema potpun uticaj.
 
Miroljub Petrovic
Goran M - poruka glasi:

Poštovanje Miroljube!

Å ta Vi mislite o vantjelesnoj oplodnji?

Ako su sve druge opcije iscrpljene, onda je to u redu, ali u najvecem broju slucajeva supruznici (naročito zena) su zatrovani i zato ne moze da dodje do začeća.
 
NevenK
Da li u prodavnicama Kao sto su "Bio" prodavnice zdrave hrane: http://www.zdrava... nude kvalitetne proizvode i da li se mogu konzumirati, koliko su zdravi?
Ako bih mogao da dobijem spisak namirnica koje smemo, a koje ne smemo konzumirati da bi bili zdravi?
Hvala
 
http://nevenkljajic3@gmail.com
Miroljub Petrovic
NevenK - poruka glasi:

Da li u prodavnicama Kao sto su "Bio" prodavnice zdrave hrane: http://www.zdrava... nude kvalitetne proizvode i da li se mogu konzumirati, koliko su zdravi?
Ako bih mogao da dobijem spisak namirnica koje smemo, a koje ne smemo konzumirati da bi bili zdravi?
Hvala

Sve sto ne raste na drvetu ili basti nemoj da jedes, i kraj price. Ti "bio" proizvodi su macka u dzaku.
 
ISAAC


Moguće je, jer su paradajz i krumpir iz iste porodice.
 
Miroljub Petrovic
Evo linka za americku online kucnu skolu, za one koji hoce da izbegnu obavezno osnovno ateisticko zaglupljivanje. Skola je priznata u Americi, pa bi trebalo po medjunarodnim zakonima da i kod nas bude priznata:

http://www.homeli...ademy.com/
 
Miroljub Petrovic
http://www.atvbl....ina-video/
 
Zoran888
Gospodine Miroljube,
Bozija zapovijest: 4. Ne gradi sebi lika rezana niti kakve slike od onoga sto je gore na nebu, ili dolje na zemlji, ili u vodi.
Bog nek oprosti zar to nebi moglo da se odnosi i na nase ikone?
Hvala
 
Miroljub Petrovic
Zoran888 - poruka glasi:

Gospodine Miroljube,
Bozija zapovijest: 4. Ne gradi sebi lika rezana niti kakve slike od onoga sto je gore na nebu, ili dolje na zemlji, ili u vodi.
Bog nek oprosti zar to nebi moglo da se odnosi i na nase ikone?
Hvala

Sve si dobro razumeo, samo nastavi da čitaš i da misliš svojom glavom.
 
Ljubav
Sta moze da se daje bebama u zamenu za majcino mleko,u slucaju da zena nema mleka,svi koriste ad meleko koje u zivotu ne bih dao detet,ali ne znam sta moze da se dati? Pozdrav
 
Miroljub Petrovic
Ljubav - poruka glasi:

Sta moze da se daje bebama u zamenu za majcino mleko,u slucaju da zena nema mleka,svi koriste ad meleko koje u zivotu ne bih dao detet,ali ne znam sta moze da se dati? Pozdrav

Moze da se daje ili vestacko mleko iz apoteke, ili kravlje mleko koje se razblazi za 30% vode.
 
yoshua
Opet te reklamiraju..

http://www.espres...ampaign=sa
 
Miroljub Petrovic
U Srbiji je osnovana jevrejska neprofitna ganizacija "Haver Srbija" koja se bavi borbom protiv antisemitizma i dr. 24. i 25. februara 2017. ce u Beogradu biti organizovan kurs za volontere, pa ako je neko zainteresovan da se ukljuci u ovaj rad, moze da kontaktira ovu organizaciju preko sajta:

www.haver.rs

Koliko mi je poznat rad ovakvih organizacija, u pocetku se radi besplatno, a oni koji se pokazu sposobni kasnije imaju velike mogucnosti za rad i usavrsavanje. Osobama izvan Beograda se placaju troskovi dolaska i boravka tokom kursa. Za vise informacija treba kontaktirati organizaciju preko gornjeg sajta.
 
Raske
Miroljube,jednom prilikom ste rekli da Bog bira svaku vlast,a drugom prilikom ste rekli da glasanjem narod uopste ne bira vladara nego tajna drustva odredjuju ko ce biti na celu drzave. To mi zvuci malo kontradiktorno. Da li Bog koristi tajna drustva da bi postavio nekoga na vlast drzave? Isto tako,ako Bog zaista postavlja svaku vlast,i ako kazete da treba da zahvaljujemo Bogu sto je milostiv i sto postavlja najmanje loseg vladara,onda po cemu je Vucic bolji od Seselja i Boska Obradovica? Oni mi nekako deluju bolji. Ali dobro, Bog zna bolje od mene ko je bolji za nas,al eto zanima me Vase misljenje o tome.
 
Miroljub Petrovic
Raske - poruka glasi:

Miroljube,jednom prilikom ste rekli da Bog bira svaku vlast,a drugom prilikom ste rekli da glasanjem narod uopste ne bira vladara nego tajna drustva odredjuju ko ce biti na celu drzave. To mi zvuci malo kontradiktorno. Da li Bog koristi tajna drustva da bi postavio nekoga na vlast drzave? Isto tako,ako Bog zaista postavlja svaku vlast,i ako kazete da treba da zahvaljujemo Bogu sto je milostiv i sto postavlja najmanje loseg vladara,onda po cemu je Vucic bolji od Seselja i Boska Obradovica? Oni mi nekako deluju bolji. Ali dobro, Bog zna bolje od mene ko je bolji za nas,al eto zanima me Vase misljenje o tome.

Bog koristi mehanizme i ljude koje ima na terenu da postavlja vlast koja je najmanje losa, ili koja se najbolje uklapa u Njegove planove. Dakle, Bog koristi i tajna drustva i glasace, ali je uticaj tajnih drustava na izbore i desavanja u drustvu mnogo mnogo veci od uticaja glasaca. Uglavnom tajna drustva manipulisu glasacima.

Vucic je nakada bio kao Bosko Obradovic, pa je video da tako ne moze da se dodje do cilja, pa je promenio taktiku - jedno prica, drugo misli, trece radi. I Bosko je video da ne moze kako je zamislio, pa je poceo da nosi kravatu, osnovao je stranku i dr. Kad vreme prodje i Bosko sazri, i on ce videti da ovo sto radi Vucic je najbolja opcija, ali kod ljudi koji ne znaju za Boga. I Vucic i Bosko su deklarativno pobozni, pogotovo Bosko, ali oni o Bozjim zakonima i teologiji ne znaju mnogo.

Seselj je stara garda, ima harizmu i iskustvo, ali i on je teoloski nepismen, pa je slaba vajda i od njega.

U svakom slucaju, politika nije nas domen, osim kad bi se pojavio neko slican muftiji Zukorlicu pa da udje u skupstinu i trguje sa rezimom za dobrobit pametnih ljudi koji hoce da ulazu u porodicu, u zivot u prirodi, i dr, ali to ljude ne zanima, tako da treba da gledamo svoja posla i da gledamo da sto duze zivimo i finkcionisemo u miru, dok se uskoro ne uspostave zakoni u celom svetu da sve zdrave i normalne ljude pobiju.
 
Raske
Dakle po ovome hocete da kazete da mi na terenu nemamo teoloski pismene ljude pa nam je zato drzava ovakva kakva jeste. Znaci ako bi u politici uleteo neko pobozan i teoloski pismen,onda bi Bog sigurno njega postavio na vlast?
Ja znam da Vi kazete da od politike nema niste i treba da stvaramo organizacije u senci,al opet po ovome bi po meni Vi bili najbolja opcija za vlast u drzavi. Jos nisam sreo nekog teoloski pismenog kao sto ste Vi i da neko narodu prica istinu u lice bila ona dobra ili ne. Ako bi Vi dosli na politicku scenu onda ako Bog kontrolise ko ce biti vladar ili ne,onda bi On sigutno postavio Vas.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 15.02.2017 06:17
 
REDSTAR
http://www.kurir....ak-2684035
Gordan
 
Miroljub Petrovic
Raske - poruka glasi:

Dakle po ovome hocete da kazete da mi na terenu nemamo teoloski pismene ljude pa nam je zato drzava ovakva kakva jeste.


Znaci ako bi u politici uleteo neko pobozan i teoloski pismen,onda bi Bog sigurno njega postavio na vlast?

Nije dovoljno da se pojavi neko teoloski pismen pa da ga Bog postavi da bude vlast. Mora da poseduje i mnoge druge sposobnosti - radne, organizatorske... da vodi drzavu i da razume kako sistem funkcionise.

Ja znam da Vi kazete da od politike nema niste i treba da stvaramo organizacije u senci,al opet po ovome bi po meni Vi bili najbolja opcija za vlast u drzavi. Jos nisam sreo nekog teoloski pismenog kao sto ste Vi i da neko narodu prica istinu u lice bila ona dobra ili ne. Ako bi Vi dosli na politicku scenu onda ako Bog kontrolise ko ce biti vladar ili ne,onda bi On sigutno postavio Vas.

Nemoj da se zanosis. Ljudi nece Boga. Nisu Boga hteli ni Izraelci kad su izasli iz egipatskog ropstva. Bog moze da postavi pametnog i poboznog coveka samo kad On stvara svoju teokratsku drzavu i kada natprirodno stiti vlast od naroda (koji hoce zlo) i okolnih neprijatelja, kao sto je to bilo u vreme Mojsija i Isusa Navina. Bog ce uskoro uspostaviti teokratsku drzavu u Izraelu, a moguce je da uspostavi nesto slicno i na drugim mestima. Ali to nije nas domen. Mi treba da radimo svoj posao, a Bog ce da radi svoj.
 
max006
https://www.youtu...5mNL4AoQOA

Izasao film....Mozda je Dobar!?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.67 sekundi!