Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
http://patriot.rs...-petrovic/
 
nikola87bg
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Blic je danas objavio tekst protiv mene i ovi iz vrha crkve su zvali svestenika da otkaze predavanje u Obrenovcu koje je trebalo veceras da se odrzi na temu "Kako da obnovimo Dusanovo carstvo". Zvali smo neke sale u Obrenovcu, ali niko ne sme da nam izda salu, ni za novac, tako da nema nista od danasnjeg predavanja.


Сад сам био до цркве, пуно је људи који су долазили и распитивали се за трибину...
 
Miroljub Petrovic
nikola87bg - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Blic je danas objavio tekst protiv mene i ovi iz vrha crkve su zvali svestenika da otkaze predavanje u Obrenovcu koje je trebalo veceras da se odrzi na temu "Kako da obnovimo Dusanovo carstvo". Zvali smo neke sale u Obrenovcu, ali niko ne sme da nam izda salu, ni za novac, tako da nema nista od danasnjeg predavanja.


Сад сам био до цркве, пуно је људи који су долазили и распитивали се за трибину...

Sad sam pricao sa svestenikom, kaze da je bilo preko 300 ljudi, a da nije rekao mnogima da je predavanje otkazano bilo bi najmanje 500 ljudi. Bilo je mnogo ljudi koji nisu iz Obrenovca. Došli su ljudi iz Pozarevca, Bijeljine, Beograda, Zrenjanina... Mene su zvali mnogi da iskazu razocarenje sto je crkva otkazala predavanje. Kaze svestenik da je video najmanje četiri novinarske ekipe: Blic, Alo i jos neke.

Ovo je korisno iskustvo koje pokazuje da je došlo vreme da ne mozemo da drzimo predavanje po javnim i crkvenim dvoranama, a kako stvari stoje ni po privatnim salama (za svadbe i proslave) jer ljudi nece da ulaze u sukob sa okupatorom.

Ostaje nam internet dok nam i njega ne ukinu.
 
bokiva
Opet vas napao Blic sa novim clankom

http://www.blic.r...to/4yh15jn

http://www.blic.r...ka/4c2bg5m
"Ja sam pastir dobri. Pastir dobri život svoj polaže za ovce".
 
Nisic Gavrilo
Doktore Petrovicu, postovanje, jako mi je zao zato sto Vam nije dopusteno da juce odrzite predavanje u Obrenovcu. Okupio sam sa prijateljem znacajan broj ljudi koji su zeleli da dodju na predavanje. Veoma bi smo zeleli da ne odustanete od predavanja u Obrenovcu i da u sto skorije vreme nadjete lokal gde cete drzati predavanje (ako zelite mogu Vam predloziti neke lokale). Mislim da su Vas ovi govedji novinari bez ikakvog razloga ocrnili, samo ste davali odgovore na i da uopste nije u redu to sto su napisali.
Veliki pozdrav i svako dobro!

PS: Poruku sam zeleo juce poslati, ali nije mi bio odobren profil na forumu.
Izmenio/la Nisic Gavrilo na 24.02.2017 23:29
,,Ko večera rakije, doručkuje vode."
Džimi 20:15
 
Vulence
Mislim da nas ovo nece slomiti,samo ojacati. Veliki pozdrav za velikog gospodina iz Zrenjanina. Cuo sam da cete izaci opet na baklan info ne mogu da docekam. Pozdrav
 
legends

Blic jeste "napao" ali treba procitati komentare, to je sustina. Svako dobro domacinu i svima koji ga podrzavaju.
 
lazarilic
Postovanje Miroljube.
Zadnjih godinu dana vas pratim preko youtuba i sajtova prvenstveno zbog zdravlja. Imao sam neke probleme ali slusajuci vase savete sve sam regulisao i beskrajno sam vam zahvalan.
Podrazavam vas u potpunosti.
Ako mozete da nam objasnite sta se to desava ovih dana u vezi sa histerijom sto se stvorila u vezi vas. Kako to odjednom da se sve ovo izdesava. Koliko sam shvatio, sve ovo je pocelo da se pise u vezi Djokoviceve zene i njenog ponasanja na onom snimku, neko se setio sta ste o Djokovicu pricali, postavio na fajzbuku i ostalo je istorija....Ono sto mi je drago da bez obzira sto su neki portali jako lose pisali o vama, komentari ljudi su uglavnom bili pozitivni.
Interesuje me da li vam prija sada ova paznja i kako se vi licno prema tome postavljate. Zasto se sada sve ovo izdesavalo. Da li mozda ovo ima neke veze u vezi predstojecih izbora i neke lude paranoje vladajuce klike koja verovatno zeli da vas prikaze u losem smislu( razlog mi neshvatlji jer vi niste politicar). Kako ste se prema ovoj iznenadnoj " slavi" vi licno odnosite i da li mislite da je ovo neki boziji znak ili put koji vam je sada odredio.
Zasto vas se srpska pravoslavna crkva toliko plasi da zabranjuje ova predavanja?
Generalno mi je pitanje, da li se sve desava sa nekim razlogom pa tako i ova sadasnja histerija u vezi vas( bilo ona losa ili dobra)


Hvala puno unapred na odgovorima ako uopste smatrate da su mi pitanja ozbiljna.

Puno pozdrava Miroljube
Izmenio/la lazarilic na 25.02.2017 09:21
 
Miroljub Petrovic
Nisic Gavrilo - poruka glasi:

Doktore Petrovicu, postovanje, jako mi je zao zato sto Vam nije dopusteno da juce odrzite predavanje u Obrenovcu. Okupio sam sa prijateljem znacajan broj ljudi koji su zeleli da dodju na predavanje. Veoma bi smo zeleli da ne odustanete od predavanja u Obrenovcu i da u sto skorije vreme nadjete lokal gde cete drzati predavanje (ako zelite mogu Vam predloziti neke lokale). Mislim da su Vas ovi govedji novinari bez ikakvog razloga ocrnili, samo ste davali odgovore na i da uopste nije u redu to sto su napisali.
Veliki pozdrav i svako dobro!

PS: Poruku sam zeleo juce poslati, ali nije mi bio odobren profil na forumu.

Nisam ja odustao od predavanja, nego organizator. Ja sam pokusao da nadjem salu u Obrenovcu i da platim iznajmljivanje, ali niko nije smeo da mi izda salu.
 
Miroljub Petrovic
legends - poruka glasi:


Blic jeste "napao" ali treba procitati komentare, to je sustina. Svako dobro domacinu i svima koji ga podrzavaju.

Lazu na sva usta. Juce su me zvale dve novinarke Blica, a moj kolega im kaze da necu da dajem izjave za njihov medij, i oni zovu i zovu, i posle lazu kako se niko ne javlja na telefon. Ma neka rade svoj posao, mi radimo nas. Kraj price.
 
Miroljub Petrovic
lazarilic - poruka glasi:

Postovanje Miroljube.
Zadnjih godinu dana vas pratim preko youtuba i sajtova prvenstveno zbog zdravlja. Imao sam neke probleme ali slusajuci vase savete sve sam regulisao i beskrajno sam vam zahvalan.
Podrazavam vas u potpunosti.
Ako mozete da nam objasnite sta se to desava ovih dana u vezi sa histerijom sto se stvorila u vezi vas. Kako to odjednom da se sve ovo izdesava. Koliko sam shvatio, sve ovo je pocelo da se pise u vezi Djokoviceve zene i njenog ponasanja na onom snimku, neko se setio sta ste o Djokovicu pricali, postavio na fajzbuku i ostalo je istorija....Ono sto mi je drago da bez obzira sto su neki portali jako lose pisali o vama, komentari ljudi su uglavnom bili pozitivni.
Interesuje me da li vam prija sada ova paznja i kako se vi licno prema tome postavljate. Zasto se sada sve ovo izdesavalo. Da li mozda ovo ima neke veze u vezi predstojecih izbora i neke lude paranoje vladajuce klike koja verovatno zeli da vas prikaze u losem smislu( razlog mi neshvatlji jer vi niste politicar). Kako ste se prema ovoj iznenadnoj " slavi" vi licno odnosite i da li mislite da je ovo neki boziji znak ili put koji vam je sada odredio.
Zasto vas se srpska pravoslavna crkva toliko plasi da zabranjuje ova predavanja?
Generalno mi je pitanje, da li se sve desava sa nekim razlogom pa tako i ova sadasnja histerija u vezi vas( bilo ona losa ili dobra)

Hvala puno unapred na odgovorima ako uopste smatrate da su mi pitanja ozbiljna.

Puno pozdrava Miroljube

Histerija je nastala zato sto je emisija imala veliku gledanost, a cim nesto pametno ima veliku gledanost, satanisti odmah skacu i gledaju da to zatru.

Ne plasi se crkva mene, nego okupatorskih medija koji je napadaju i satanizuju.
 
Igor123
Dovoljno je pogledati samo komentare po tim sajtovima (blic, kurir...) i videti koliko ljudi podrzava Miroljuba.
Meni stalno ljudi salju video klipove iz ove emisije blagonaklono gledajuci na ovo sto Miroljub prica, cak i oni za koje znam da su izricito "modernih" shvatanja konstantuju da prica ispravno.
 
dark
Kad bi ste mogli doći U Banja Luku i održati predavanje.
Ako može što hitnije Banja Luka podrhtava, da vratite narod na pravi put.
U Republici Srpskoj vas podržavaju velika većina naroda. Dok u Srbiji vas satanizuju, čine veliki grijeh a vi prenosite ono što piše u Bibliji a narod ne čita Bibliju.
Da se obavezno plati vaš dolazak i predavanje po što većoj cijeni(narod kuka da nema para a kad pjeva ceca, nalaze pare, nema da nema za cecu.
Ja vas ovako javno molim da dodjete u Banja Luku.
Vaša sva predavanja sam pogledao sva više puta od svoje 13-te godine gledam.
A li nikad uživo nisam imao tu čast i zadovoljstvo.
Dodji brate molim te.
 
Miroljub Petrovic
dark - poruka glasi:

Kad bi ste mogli doći U Banja Luku i održati predavanje.
Ako može što hitnije Banja Luka podrhtava, da vratite narod na pravi put.
U Republici Srpskoj vas podržavaju velika većina naroda. Dok u Srbiji vas satanizuju, čine veliki grijeh a vi prenosite ono što piše u Bibliji a narod ne čita Bibliju.
Da se obavezno plati vaš dolazak i predavanje po što većoj cijeni(narod kuka da nema para a kad pjeva ceca, nalaze pare, nema da nema za cecu.
Ja vas ovako javno molim da dodjete u Banja Luku.
Vaša sva predavanja sam pogledao sva više puta od svoje 13-te godine gledam.
A li nikad uživo nisam imao tu čast i zadovoljstvo.
Dodji brate molim te.

Kad je tako, evo odmah krecem, nalazimo se sutra u 10 kod Boske, ti ponesi razglas i agregat za struju, i ja odmah krecem da pozivam narod da se okrece Bogu, sigurno ce me poslusati... vidimo se sutra...
 
Miroljub Petrovic
Nov intervju - Miroljub Petrovic, Balkan Info: https://www.youtu...vOJTEJ6l9U
 
Laki
Одговор на нападе на Мирољуба

http://patriot.rs...otiv-mene/

http://patriot.rs...-petrovic/
 
Dusan1997
Занима ме да ли има негде да се купи Библија у физичка копија савременог превода?
 
sergej
Miroljube, zašto je Bog ljudima podario psihotropske supstance, takozvane droge, ako ne smeju da ih uživaju?
 
SreckoVVV
http://www.021.rs...kaust.html
SV
 
Miroljub Petrovic
Dusan1997 - poruka glasi:

Занима ме да ли има негде да се купи Библија у физичка копија савременог превода?

Moze preko tel. 060-711-4380 ili e-maila:

 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.67 sekundi!