Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Milos47 - poruka glasi:

Gospodine Petroviću,

Počeo sam da pratim vaš rad od skora, i dopada mi se ugao posmatranja stvari koje su vas pitali da komentarišete, pa me još zanima vaše mišljenje o sportu i bavljenje sportom. Ukoliko možete da mi date Vaše mišljenje o sva četiri aspekta sporta:

1. Profesionalno bavljenje sportom
2. Amatersko
3. Rekeativno
4. Školsko (na stranu što se ono odvija u ateističkim debilanama, što biste Vi rekli)

Hvala!

Najbolji sport je motika, dakle r rad u basti. Posle toga je najbolje planinarenje, dakle setnja po prirodi. Mogu i vezbe istezanja, sklekovi, trbusnjaci, ali lagano. Sto se tice takmicarskih sportova, moze kosarka rekreativno, bez fizickog kontakta, dakle kroz salu malo dodavanje i ubacivanje u kos, nebitno ko ce da pobedi.

Jedini takmicarski sport koji podrzavam jesu "Glave". To je takmicenje u plitkoj vodi (dubine od kolena do pojasa) koje su izmislili Odzacani (momci iz mog rodnog mesta Odzaci). Postave se dva gola od trski na rastojaju od 7 m, i igra se dvoje protiv dvoje. Ovog leta cemo da iskopamo jezero kod mene na imanju pa cemo da organizujemo turnire u Glavama. Igra se sa plasticnom i koznom loptom, i to samo glavama. Ovu igru ne mogu da igraju buzdovani (koji imaju buzdovan umesto glave, koji ne znaju da misle svojom glavom).
 
Zoran888
Gospodine Miroljube, dali je u Srbiji moguce organizovanje komuna po ugledu na americke amise na primer, onako kako su nase predci ziveli, u smislu zivota van laznog sistema.
 
Miroljub Petrovic
Zoran888 - poruka glasi:

Gospodine Miroljube, dali je u Srbiji moguce organizovanje komuna po ugledu na americke amise na primer, onako kako su nase predci ziveli, u smislu zivota van laznog sistema.

A sto ne bi moglo.
 
Miroljub Petrovic
Sinoc sam gostovao na radiju Antena M iz Podgorice:

https://youtu.be/...
 
SreckoVVV
http://vestiizizr...eg-saveza/
SV
 
mladjo
Obavestite me o vasim predavanjima
 
Miroljub Petrovic
mladjo - poruka glasi:

Obavestite me o vasim predavanjima

Bice obavesenja na ovom forumu.
 
vozac
Miroljube,

da li mozete da preporucite knjigu o istoriji naseg naroda koja bi obahvatala istoriju svih srpskih zemalja, danas prosjecan Srbin ne zna gotovo nista o istoriji Srba Banije, Korduna, Makedonije...?
 
Miroljub Petrovic
vozac - poruka glasi:

Miroljube,

da li mozete da preporucite knjigu o istoriji naseg naroda koja bi obahvatala istoriju svih srpskih zemalja, danas prosjecan Srbin ne zna gotovo nista o istoriji Srba Banije, Korduna, Makedonije...?

Evo

http://institutni...knjige.htm
 
milan simanic
Opet satanisti organizuju hajku.
http://www.blic.r...an/hfc5bhk
 
jolovicn
Zastrasujuce i zadivljujuce:

http://www.ictbus...udskog-dnk

Zastrasujuce sa cim se igraju.
Zadivljujuce videti koliko je Bozija kreacija neuporediva sa svim sto je covek izmislio do sada.
 
Kal El
Poštovani Miroljube,

Prilično sam u konfuziji kada je u pitanju vakcinacija!!!

Smatram da je to svakako loše i ne bih svoju buduću decu trovao tim otrovima.
Ono što me s vremena na vreme uplaši je kada iskoči neki članak o deci koja su preminula od nekih bolesti zato što nisu primila vakcinu.

Koje je vaše mišljenje vezano za slučajeve dece koja su obolela a nisu primila vakcinu?
Sačuvaj me Bože od prijatelja, neprijatelja ću se sam čuvati!
 
sonjac
Postovani Miroljube skoro sam se prikljucila vasem forumu i zelim vam sve najbolje u sirenju Bozije reci i hvala Bogu da postoje hrabri ljudi kao vi.Postavila bih vam par pitanja ali u privatnoj poruci kako to da uradim?
sonjac
 
Miroljub Petrovic
Kal El - poruka glasi:

Poštovani Miroljube,

Prilično sam u konfuziji kada je u pitanju vakcinacija!!!

Smatram da je to svakako loše i ne bih svoju buduću decu trovao tim otrovima.
Ono što me s vremena na vreme uplaši je kada iskoči neki članak o deci koja su preminula od nekih bolesti zato što nisu primila vakcinu.

Koje je vaše mišljenje vezano za slučajeve dece koja su obolela a nisu primila vakcinu?

Deca umiru jer roditelji o njima ne vode brigu. Kako moje troje dece nikada nije bolesno, niti deca 350.000 Amisa u Americi koja se ne vakcinisu? Dakle, nemojte da nasedate na satanisticku propagandu, niti da citate njihove debilske tekstove. Preporucujem donji link o vakcinama:

http://www.vakcin...
 
Miroljub Petrovic
sonjac - poruka glasi:

Postovani Miroljube skoro sam se prikljucila vasem forumu i zelim vam sve najbolje u sirenju Bozije reci i hvala Bogu da postoje hrabri ljudi kao vi.Postavila bih vam par pitanja ali u privatnoj poruci kako to da uradim?

Kliknite dole na dugme PM ili se javite na e-mail:
 
crnitrn
Kratko pitanje> Beli - samo jako? Komentar
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Miroljub Petrovic
crnitrn - poruka glasi:

Kratko pitanje> Beli - samo jako? Komentar

Cim ga B92 reklamira, sumnjiv je.
 
Zoran888
Gospodine Miroljube, zasto mocne fasisticke organizacije koje vladaju svetom ne likvidiraju ljude poput Alberta Rivere(dok je bio ziv), i David Icka na primer, to su ljudi koji su ih potpuno razotkrili i danas to rade, po svakoj logici bi im islo u korist da ih se otarase?
 
Ilic95
"Њихова историја за последњих пет векова је историја највећег јунаштва које се може замислити. Нека њихова дела превазилазе машту. Човек се развијао само у духу јунаштва, кашто, изгледа, до себичности и окорелости. Постојао је једино јунак. Јуначка сујета, јуначки понос и охолост су, ако се тако може рећи, безгранично истицани. Оно што је испуњавало живот сваког члана племена, основна мисао у животу, било је јунаштво. Чим изиђе из колевке дете почиње „трчати за славом и споменом", каже Марко Миљанов, славни војвода кучки. Младићи сањају, да женидбом уђу у јуначки род, ако не непосредно, а оно бар преко неке од најдаљих рођака („преко девете одиве"Wink. Тако су осетљиви кад су у питању част и достојанство, племе и братство, да се сваки брижљиво чува од сваке увреде. Ако би се увреда ипак догодила, „падне глава", чак и због најбезначајнијих ствари. Не треба ни ради чега живог ономе човеку који остане без образа. Песма вели: „Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека". Народни идеали, јуначко име и част су драгоценији од живота. За ове идеале умиру не само са стоицизмом него, како песма каже, „смрти се смију и ругају". Мајке и жене више воле кад им синови и мужеви с чашћу погину, но да су са најмање повређеним образом остали у животу. Родитељи не знају за жалост и тугу, ако су њихови јуначки погинули. Они знају, да се тешко живи у њиховој сиромашној земљи, али се могу починити славна дела, умрети дивном смрћу и бити опеван у песмама... Над свима осталим превлађују два осећања: племенска слава и част и национална мисао или „вера Обилића", главног косовског јунака. Црногорци су испуњени „вером Обилића" као Јевреји Старога Завета вером у Јехову. Главна храна су им предања о Косову и о српској Немањићкој држави, и ова предања знају чак и жене и деца. Сви су прожети мишљу ослобођења српске земље од туђинског јарма — свега ,,што је наше од старине било", како песма каже".

Јован Цвијић о динарским цртама и особинама Црногораца, Балканско Полуострво, стр. 368-369.
 
Miroljub Petrovic
Zoran888 - poruka glasi:

Gospodine Miroljube, zasto mocne fasisticke organizacije koje vladaju svetom ne likvidiraju ljude poput Alberta Rivere(dok je bio ziv), i David Icka na primer, to su ljudi koji su ih potpuno razotkrili i danas to rade, po svakoj logici bi im islo u korist da ih se otarase?

Dejvid Ajk prica gluposti. Alberto Rivera je verovatno otrovan. Treba da procitas knjigu Alberta Rivere "Vatikanske ubice", on tu lepo objasnjava da oni prvo rade na tome da te ignorisu, pa da te kompromituju, pa na kraju ide likvidacija, jer se tako najvise kompromituju. Ali, ne mogu ni oni da likvidiraju koga hoce bez Bozjeg dopustenja.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.69 sekundi!