Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Zoran888 - poruka glasi:

Gospodine Miroljube, imali sanse da se prezivi nuklearni rat i na koji nacin. Izvinjavam se svima ako je pitanje vec postavljeno.

Zivis na selu i gledas svoja posla.
 
Alen P
Višestruko nagrađivani profesor anatomije sa elitnog sveučilišta objašnjava zašto poznati navodni primjeri dokaza evolucije, tzv, rudimentarni organi, u stvarnosti nisu nikakav dokaz da se evolucija ikada dogodila, nisu dokaz da su ti organi ostatak evolucije, te kakvu funkciju ti organi zapravo imaju u našem tijelu.

https://www.youtu...e=youtu.be
 
http://www.udrugapostanak.ucoz.com
Miroljub Petrovic
Kako se sadi krompir
https://youtu.be/...

Kako se sadi luk
https://youtu.be/...
 
Nidzo
Sve pohvale doktore na ove video klipove o sadnji povrća. O tome i treba da se informišemo na internetu ako nemamo od nekoga drugog.
 
Miroljub Petrovic
Nidzo - poruka glasi:

Sve pohvale doktore na ove video klipove o sadnji povrća. O tome i treba da se informišemo na internetu ako nemamo od nekoga drugog.

Pa eto, nema nikog to da snimi, pa sam ja krenuo da snimam. Izgleda da cu ja morati sve da radim. Jos samo da pocnem i decu da radjam... Smile
 
nemanja1990
http://kosmopol.r...o-carstvo/
 
zorank
Da li preparat Slavol može da se koristi u organskoj proizvodnji? Odnosno da li im se može verovati da je organski preparat?
Čitao sam da se on može praviti i u kućnoj varijanti odnosno umnožiti: Treba vam 1l slavola 1kg secera,15l vode i sve to izmesati i staviti negde gde je temperatura od 30-35 stepeni(radijator).Svremena na vreme promesati tecnost i za 10 dana imate 15l tecnosti za prskanje...
 
Miroljub Petrovic
zorank - poruka glasi:

Da li preparat Slavol može da se koristi u organskoj proizvodnji? Odnosno da li im se može verovati da je organski preparat?
Čitao sam da se on može praviti i u kućnoj varijanti odnosno umnožiti: Treba vam 1l slavola 1kg secera,15l vode i sve to izmesati i staviti negde gde je temperatura od 30-35 stepeni(radijator).Svremena na vreme promesati tecnost i za 10 dana imate 15l tecnosti za prskanje...

Slavol je organski preparat i moze da se koristi, kao i da se proizvodi u kucnoj varijanti. Postoje drugi bolji preparati, a najbolje je da se konsultujes sa najboljim strucnjakom za organsku poljopivredu u regionu - Zoran Ristanovic, www.orgnskahranac... i da ga pitas preko e-maila za sta ti konkretno treba prihrana i on ce ti preporucuciti koji preparat ili djubrivo da koristis.
 
Andrija Ristic
Ja se nisam kandidovao jer mislim da drzavu trebaju da vode pametni ljudi! A ja mislim da ste Vi ta osoba koja bi mogla da je vodi.
Cao Ja Sam Andrija
 
Miroljub Petrovic
Andrija Ristic - poruka glasi:

Ja se nisam kandidovao jer mislim da drzavu trebaju da vode pametni ljudi! A ja mislim da ste Vi ta osoba koja bi mogla da je vodi.

Radi se o tome da u demokratiji predsednik ne vodi drzavu, vec mediji i njihove gazde preko raznih sluzbi i tajkuna.
 
NM
Pozdrav,domacinu imam dva pitanja tice se ishrane.Dr Sladjana velkov govori da je gluten veoma los i da ga treba izbegavati.Vi ste cini mi se u par navrata govorili da je on vazan faktor u ishrani pa da o tome napisete.Drugo pitanje u vezi zitarica a tice se dorucka jer sam ga prekopirao onako kako ste govorili u par emisija da se zitarice natope preko noci.Da li je u redu koristiti integralne jecmene ili zobene pahuljice koje kupujem u prodavnici.Da li ste na te zitarice mislili .Hvala jos jednom.
 
Donatino
Pozdrav Miroljube, pre neki dan sam naleteo na jedan interesantan video o premijeru, vi poznajete istoriju i masoneriju pa me zanima sta mislite o tvrdnjama koje su u njemu tj. koliko su tacne.
Evo linka:
...
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 27.03.2017 15:03
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:

Pozdrav,domacinu imam dva pitanja tice se ishrane.Dr Sladjana velkov govori da je gluten veoma los i da ga treba izbegavati.Vi ste cini mi se u par navrata govorili da je on vazan faktor u ishrani pa da o tome napisete.Drugo pitanje u vezi zitarica a tice se dorucka jer sam ga prekopirao onako kako ste govorili u par emisija da se zitarice natope preko noci.Da li je u redu koristiti integralne jecmene ili zobene pahuljice koje kupujem u prodavnici.Da li ste na te zitarice mislili .Hvala jos jednom.

Gluten je odlican protein, a njegovo izbegavanje je povezano sa hinduistickom okultnom filozofijom i teologijom koja osporava najvazniju namirnicu u prirodi - zitarice.

Mozes da jedes pahljice iz prodavnice, samo da nisu kandirane (usecerene).

Sladjana Velkov je odlican promoter zdravog zivota, jedan od najboljih, ali nije savrsena, kao sto nije niko od nas.
 
Miroljub Petrovic
Evo pesme koju je napisala moja žena:

PETROVAC

Petrovac je selo naše,
Mnogo lepo, raj se zvaše,
Njive, polja, nebo sneno,
Cveće, potok, trava, seno.
Sve je lepo, srcu godi,
Džaba što je grad u modi.
Kad je teško, tuga mori,
Kad se duša s grehom bori,
Trk u njivu, krompir sadi,
Mir se vraća, duša gradi.
Lepo nam je, uzvišeno,
Sve u gradu potrošeno.
Pakuj stvari, selu beži,
Duh nek ti ka Bogu teži.
 
Miroljub Petrovic
Donatino - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube, pre neki dan sam naleteo na jedan interesantan video o premijeru, vi poznajete istoriju i masoneriju pa me zanima sta mislite o tvrdnjama koje su u njemu tj. koliko su tacne.
Evo linka:
...

Video nema veze s mozgom. Ne kazem da premijer nije u nekom tajnom drustvu, ali ogromna vecina clanova tajnih drustava ne zna pozadinu istih. Optuzivati nekoga da je satanista, sa ovakvim argumentima, je neozbiljno.
 
Miroljub Petrovic
http://www.njuz.n...testament/
 
Jurisprudent
Ukoliko ima zainteresovanih članova sa foruma - imamo u ponudi TINKTURU OD SREMUŠA. Možete nas kontaktirati putem telefona na 00387(65)994-069.

Sremuš sam prikupio iz šuma na planini Majevici u Republici Srpskoj.

Sremuš, ili medveđi luk, je poznat kao jedan od najsnažnijih čistača organizma koji postoji u prirodi. Pomaže u otklanjanju toksina nakupljenih u tijelu, naročito nakon zimskog perioda. Pored ove funkcije, koristi se i za snižavanje visokog krvnog pritiska, olakšavanje disanja i ublažavanja respiratorne infekcije, otklanja stomačne tegobe, te mnoge druge.

Cijena jedne tinkture je 4,00€ (500,00 din; 8,00 KM).
Izmenio/la Jurisprudent na 30.03.2017 08:14
 
Dragan Stevanovic
Da li neko zna za prodaju oko 1ha zemlje u okolini Beograda pored dobrih ljudi?
 
Milan R
Super Knjiga - David i Saul

http://www.veoh.c...74DKTeBNxb
 
Donatino
Od kada sam saznao za vas nakon pretposlednjeg N1 intervjua gledam vasa sjajna predavanja, trenutno sam kod serije predavanja sa kraja 90ih godina i govorili ste o razlici izmedju hriscanstva i ostalih religija pa mene zanima da li postoji neki direktan ili indirektan odgovor u Bibliji ili ste vi mozda u zivotu naisli na odgovor o tome sta se desava sa ljudima koji su pripadnici ostalih religija, da li i oni imaju pravo na spasenje ukoliko zive po moralnim zakonima? Takodje sam citao stari zavet do 3. Mojsijeve knjige i novi zavet do jevandjelja po Jovanu ali mi se cini da jos uvek nisam naisao na odgovor na to pitanje.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.59 sekundi!