Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Najnoviji intervju za IQ klub

https://www.youtu...opr0nyhUso
 
Miroljub Petrovic
aleksandar16 - poruka glasi:

Pozdrav doktore!

Ja sam 16-godisnjak koji je uz pomoc Vasih videa na YouTube-u i Vasem sajtu, postao veoma veliki patriota i vernik. Cak sam uspeo mojim patriotizmom da "zarazim" i moja 2 prijatelja sa kojima hocu da osnujem Patriotsko Udruzenje Mladih Srbije da pravimo radne akcije u Beogradu.

Treba da pravite udruzenje domacina, da se ucite da radite i da se zenite, to je patriotizam, a kad to ostvaite onda mozete da srbujete.

No, imam pitanje koje se tice moje najbolje prijateljice

Kakva bre "prijateljica"? Hoces da budes patriota, a druzis se sa suknjama? Treba da se druzis sa muskarcima koj znaju nesto da rade, a ne da se igras lutkama sa "prijateljicama".

koja "veruje u Boga" ali takodje veruje u Darvinovu teoriju evolucije i drugim naucnim izmisljotinama. Sa njom sam imao dugu debatu gde je njen glavni argument bio "Evolucija od vise milijardi godina je to uradila" cak i kada bih rekao koliko je ljudsko telo kompleksno i semena drveca i drugih biljaka.

1. Kako ja njoj da pomognem da postane vernik?
2. Sta mislite, da li je zdravo jesti jednom dnevno uz tinkture kao ostale obroke?

Sklanjaj se od nje, ako si pametan. Mozes da joj posaljes link za moje knjige gde je objasnjena i evolucija i porodica, i da se molis Bogu za nju. A ako se budes druzio sa njom, nastradaces.
 
crnitrn
Da li je istina da dobijate emisiju na pinku?
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Miroljub Petrovic
crnitrn - poruka glasi:

Da li je istina da dobijate emisiju na pinku?

Pitali su me ljudi sa Pinka da li bih vodio autorsku emisiju na Pinku, ja sam rekao da bih, pa smo se sreli i popricali o tome. To tek treba da odobri vrh televizije, pa da uradimo probnu emisiju, pa tek onda da se proceni da li bi emisija isla. Sve ostalo su novinarske nebuloze.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 25.04.2017 00:22
 
Miroljub Petrovic
Novi intervju - Princeza u svetu krokodila

https://www.youtu...wMyB9C3iPg
 
Aleksandar1204
Veliko postovanje i pozdrav svim clanovima CPS foruma. Gospodine Petrovicu mozete li napisati vase misljenje o ljudima reptilima? Veliko hvala!
 
Miroljub Petrovic
Aleksandar1204 - poruka glasi:

Veliko postovanje i pozdrav svim clanovima CPS foruma. Gospodine Petrovicu mozete li napisati vase misljenje o ljudima reptilima? Veliko hvala!

U pitanju su demoni koij se prikazuju demonizovanim ljudima kao reptili.
 
UrosM
Kako da se ugojim zdravom hranom pošto sam veoma mršav.
Uros
 
Alimpic
Poštovani Miroljube Petroviću,

gledao sam Vaše predavanje o tome kako su nastale sve ljudske rase ovoga sveta.
Vi ste pričali kako su nastale boje kože. Uvek mi je bilo neshvatljivo kako žuta rasa ima kose oči. Da li se te kose oči direktno vezuju za njihovu boju kože ili su nastale drugačije?
 
Miroljub Petrovic
UrosM - poruka glasi:

Kako da se ugojim zdravom hranom pošto sam veoma mršav.

Ne mozes da se ugojis samo sa zdravom hranom, potrebna je i fizicka aktivnost.
 
Miroljub Petrovic
Alimpic - poruka glasi:

Poštovani Miroljube Petroviću,

gledao sam Vaše predavanje o tome kako su nastale sve ljudske rase ovoga sveta.
Vi ste pričali kako su nastale boje kože. Uvek mi je bilo neshvatljivo kako žuta rasa ima kose oči. Da li se te kose oči direktno vezuju za njihovu boju kože ili su nastale drugačije?

Nema veze sa bojom koze. Neko ima kose a neko okrugle oci, neko druge osobine koje su genetski odredjene od pocetka.
 
Alen P
Martin Luther; 1953. godina.
https://www.youtu...e=youtu.be
 
http://www.udrugapostanak.ucoz.com
Miroljub Petrovic
Za one koji su se skoro registrovali, a nisu citali forum od pocetka da podsetim da za komentarisanje na forumu i postavljnje glupih pitanja ide ban bez ikakvih dodatnih upozorenja jer su sva upozorenja vec data.
 
Igor00000
Poštovani Miroljube Petroviću,
Ima li lijek za folikulitis na glavi?
Igor
 
SZarkic
Pozdrav gospodine Petrovicu,
1. Kada ste u Brckom drzali predavanje?
2. Kazali ste da pola Srba su nebeski narod, kako da znam da li sam ja ta polovina?
3. Sta mislite o uzgoju lesnika i isplativosti?
Izmenio/la SZarkic na 25.04.2017 22:05
 
Miroljub Petrovic
Igor00000 - poruka glasi:

Poštovani Miroljube Petroviću,
Ima li lijek za folikulitis na glavi?

Za zdravstvena pitanja javljajte se na e-mail:
 
Miroljub Petrovic
SZarkic - poruka glasi:

Pozdrav gospodine Petrovicu,
1. Kada ste u Brckom drzali predavan je?

Ne secam se, negde 2010.

2. Kazali ste da pola Srba su nebeski narod, kako da znam da li sam ja ta polovina?

Nisam to rekao. Nebeski narod su oni koji zive po Bozjem zakonu. Rekao sam da vise od polovina danasnjih Srba ima genetiku kao Avramovi potomci od Jakova (Izraela) i njegovih 12 sinova.

3. Sta mislite o uzgoju lesnika i isplativosti?

Isplativo je, samo sto mora da se ceka nekoliko godina dok izrastu. Ja sam vise za proizvodnju necega cega nema na trzistu.
 
MilosRadovic
Zena pametno zbori Grin

https://www.youtu...iw23R6wzsw
 
DavidR
Pozdrav Miroljube ja sam David iz Kikinde imam 27 godina..inace sam nov na forumu...., pratim tvoja predavanj vec 10 tak godina... stalno sam voleo da slusam religiozna predavanja... imam jedno glupo pitanje koje mi stalno pada napamet i nikada samom sebi nisam uspeo da dam odgovor na ovo pitanje ...dakle.. ako Bog zaista postoji i ako ce vaskresenje biti ... dakle jedne ljude za vecan zivot druge za smrt... beba dok je jos u stomaku formirana, i kada fetus umre... iz tog fetusa bi trebao covek da nastane... jel tako ? koja je onda odgovornost boga ,kako onda odluciti da li ce taj covek ili zena biti stvorena za vecni zivot ili smrt, kada jos nista nisu prosli kroz zivot...umrli su kao fetusi zasto takvi ljudi umiru u majcinoj utrubi ... ? gledamo sa bozjeg apsekta zasto bog to dozvoljava? zasto im ne pusti sansu?
Izmenio/la DavidR na 26.04.2017 03:35
 
Miroljub Petrovic

Bravo!
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.61 sekundi!