Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Alimpic
Jedan - poruka glasi:

Alimpic - poruka glasi:

Poštovani,

uz dozvolu gospodina Petrovića, nudim Vam uslugu izrade najsavremenijih internet sajtova. Inicijativa je da pomognem i doprinesem ljudima koji u ovoj zajednici žele da započnu ili unaprede svoj posao.
Cena je minimalna, 100e i svako ko želi neka se javi na mail:


Pozdrav! Daj neki sajt sa portfoliom gde mozemo da vidimo primere kvaliteta tvog rada, te znamo koliko tvoj rad vredi. Np. Sajtove koje si vec izradio.
Pozdrav


Svoj lični sajt nemam, ali Vam šaljem link sajta koji sam skoro izradio. https://heralife.rs/
U cenu na objavi sam uračunao domen i hosting, ukoliko znate šta je to. Imam znanje u programima za dizajn, tako da ukoliko je potrebno sređivanje slika ili neki osnovni logo, to takođe bi bilo uračunato u cenu.
Naglasio bih da je inicijativa da pomognem, tako da ukoliko je potreban i neki savet možete mi se obratiti.

Ne bih više da zauzimam prostor na forumu, jer nije predviđen za ovo... Ukoliko imate još nekih pitanja, molio bih Vas da mi pošaljete na mail.
 
Miroljub Petrovic
Muftija Zukorlic brani Srbiju od ateista i evolucionista:

http://sandzakpre...ucih-ljudi
 
Miroljub Petrovic
Sjajna prica o cuvenom junaku Vladi Sipcicu

https://www.youtu...16eiq3c040
 
Mrdjan
Doktore Miroljube, hoću da Vam postavim jedno pitanje. Kod nas u debilani me profesorka uči i ubedjuje da je darvinova teorija tačna!! I sto je najgore ona veruje u to i ja moram da odgovaram to za ocenu! Kao sto ste Vi jednom rekli to su Miki Maus teorije i ja se u potpunosti slažem sa Vama, ali svaki put kad joj ja kažem neku činjenicu o tome ona mi da neki glupi odgovor na moje pitanje koje nema veze s mozgom, prosto rečeno gluposti! Ja joj kažem da je ta teorija odbijena i prevazidjena ona mi tu nešto kenja kao odakle ti to, to nije istina, pa joj kažem da je i sam Čarls Darvin osporio tu svoju teoriju! Ja sam hteo da Vas pitam da mi date par neosporivih činjenica da to nije tačno kako bih joj zapušio usta da više ne lupeta! Unapred Hvala.
 
Miroljub Petrovic
Mrdjan - poruka glasi:

Doktore Miroljube, hoću da Vam postavim jedno pitanje. Kod nas u debilani me profesorka uči i ubedjuje da je darvinova teorija tačna!! I sto je najgore ona veruje u to i ja moram da odgovaram to za ocenu! Kao sto ste Vi jednom rekli to su Miki Maus teorije i ja se u potpunosti slažem sa Vama, ali svaki put kad joj ja kažem neku činjenicu o tome ona mi da neki glupi odgovor na moje pitanje koje nema veze s mozgom, prosto rečeno gluposti! Ja joj kažem da je ta teorija odbijena i prevazidjena ona mi tu nešto kenja kao odakle ti to, to nije istina, pa joj kažem da je i sam Čarls Darvin osporio tu svoju teoriju! Ja sam hteo da Vas pitam da mi date par neosporivih činjenica da to nije tačno kako bih joj zapušio usta da više ne lupeta! Unapred Hvala.

Kad te nesto pita o evoluciji, ti reci: "Darvin je bio fenomenalan naucnik, on je najveci naucnik svih vremena, on je naucno dokazao da su ljudi nastali od crva i drugih beskicmenjaka tokom perioda od tri i po milijarde godina..." i tako teraj sprdnju sa njom, ili je ignorisi, da ne bi imao problema sa budalom.

Dakle, gledaj svoja posla, sedni u zadnju klupu i citaj preko telefona o znamnitim junacima sa donjeg linka:

http://www.mediaf...78y1t188r0

U Bibliji se kaze: "Ko uci bezumnika, prima sramotu." U teokratiji budale se salju na lecenje, a u demokratiji se budale ignorisu.
 
Scaevola
Pozdrav doktore, imam jedno morbidno i bizarno pitanje koje mi je postavio drugar ateista, molim vas za odgovor jer ga ja nisam znao.
Ako sva deca koja umru rano idu u raj odnosno vaskrsnu u prvom vaskrsenju, zasto im onda ne bismo uskratili priliku da zgrese i iz dobre namere uskratili zivot. Koliko razumem to ni ne krsi zapovest ne pocini zlocin ubistva.
Izvinite ponovo na uznemirujucem pitanju i hvala unapred
 
markosfizikos
Поштовани професоре Петровић,

Хтио сам да Вас питам нешто о поријеклу презимена Ракоњац,
Мени је деда причао следећу причу :
"Да су се доселили из Куча, да би избјегли крвну освету. Једно вријеме живјели су у селу Ракоњу, по коме су касније названи Ракоњци. 1645. године били су у Бијелом Пољу, јер се те године помиње неки Паун Ракоњац као ктитор цркве Св. Николе. "
Такође у овом племену доминира хаплогрупа E1b тако да постоје индиције да су поријеклом из Куча.
Моја мајка је од Ракоњаца, зато Вам пишем ово,преносим причу мог деде.
Ако можете да ми објасните, јер мислим да ви доста добро познајете племе Кучи, или да ме упутите на ваљане изворе. Да сазнам то.

Хвала унапријед,

Марко
Marko
 
RekSai
Postovani profesore,

u ime prijateljice, postavicu Vam par pitanja. Ona nema nalog ovde, pa me je zamolila da umesto nje to uradim.

1. Kako dete u predskolskom uzrastu da kanalise svoj zivotni poziv ako ne zna ni sta sve postoji od nauka na ovom svetu, ako ne ide u katalog delatnosti zvan ''Osnovna skola''?

2. Kako osoba da ima seks u cilju reprodukcije sa svojim supruznikom koga mu je odabrao neki 'menadzer', ako mu ta osoba nije fizicki privlacna (bioloski je nemoguce)

3. Kako objasnjava pokolj dece npr Srba u svetskim ratovima, ako su po njegovom misljenju uvek pobozni ljudi zapravo kaznjeni od Boga za duhovnu ''nehigijenu'' ? Sta su ta deca kriva i ako je odgovor da je to kazna njihovim roditeljima, onda dodajem pitanje ''sta to decu, kao autonomna bica zabole za sta se matori ludaci tuku?'

Hvala unapred.
 
Miroljub Petrovic
Scaevola - poruka glasi:

Pozdrav doktore, imam jedno morbidno i bizarno pitanje koje mi je postavio drugar ateista, molim vas za odgovor jer ga ja nisam znao.
Ako sva deca koja umru rano idu u raj odnosno vaskrsnu u prvom vaskrsenju, zasto im onda ne bismo uskratili priliku da zgrese i iz dobre namere uskratili zivot. Koliko razumem to ni ne krsi zapovest ne pocini zlocin ubistva.
Izvinite ponovo na uznemirujucem pitanju i hvala unapred

Gubis vreme sa blejacima koji postavljaju blejacka pitanja. Prvo, ubijanje dece je krsenje zapovesti "ne pocini zlocin ubistva". Drugo, zivot bez dece bi bio prazan. Moje zivotno iskustvo je da kuca u kojoj nema malog deteta je prazna kuca. Njegos je rekao: "Gde se gusle u kucu ne cuju, tu su mrtva i kuc i ljudi." A ja kazem: "Gde se decji glasic u kuci ne cuje, tu su mrtvi i kuca i ljudi."

Dalje, sigurno da mala deca, koja budu vaskrsnuta, nece imati isti status kao odrasli koji su prosli iskusenja i ostali na Bozjoj strani. Oni koji prozive ovozemaljski zivot i ostanu na strani Boga bice najuvazavaniji i najpostovaniji stanovnici svemira.
 
Miroljub Petrovic
markosfizikos - poruka glasi:

Поштовани професоре Петровић,

Хтио сам да Вас питам нешто о поријеклу презимена Ракоњац,
Мени је деда причао следећу причу :
"Да су се доселили из Куча, да би избјегли крвну освету. Једно вријеме живјели су у селу Ракоњу, по коме су касније названи Ракоњци. 1645. године били су у Бијелом Пољу, јер се те године помиње неки Паун Ракоњац као ктитор цркве Св. Николе. "
Такође у овом племену доминира хаплогрупа E1b тако да постоје индиције да су поријеклом из Куча.
Моја мајка је од Ракоњаца, зато Вам пишем ово,преносим причу мог деде.
Ако можете да ми објасните, јер мислим да ви доста добро познајете племе Кучи, или да ме упутите на ваљане изворе. Да сазнам то.

Хвала унапријед,

Марко

Mozes da kontaktiras prof Bozidara Kljajevica, najboljeg poznavaoca porekla porodica, iskljucivo preko poruke na Viber ili What's Up, dakle nemoj da ga zoves jer je bolestan i nema vremen za pricu, nego ce ti se javiti porukom kad bude mogao, bice to brzo. Njegov tel je: 060-7177-788
 
Miroljub Petrovic
RekSai - poruka glasi:

Postovani profesore,

u ime prijateljice, postavicu Vam par pitanja. Ona nema nalog ovde, pa me je zamolila da umesto nje to uradim.

1. Kako dete u predskolskom uzrastu da kanalise svoj zivotni poziv ako ne zna ni sta sve postoji od nauka na ovom svetu, ako ne ide u katalog delatnosti zvan ''Osnovna skola''?

Zivotni poziv svakog decaka je da bude muz i domacin, a svake devojcice da bude majka i supruga. U predskolskom uzrastu deca se uce moralu, postovanju starijih, poznavanja Boga, zakona koji vladaju u ovom svetu, higijeni i dr, a ne da se deca u tom uzrastu "opredeljuju za svoj zivotni poziv". Kako deca odrastaju, ona se pored roditelja uce raznim vestinama i razvijaju svoje potencijale, ali kljucna stvar je osposobljavanje da budu deo porodice, da je stvaraju i prosiruju.

2. Kako osoba da ima seks u cilju reprodukcije sa svojim supruznikom koga mu je odabrao neki 'menadzer', ako mu ta osoba nije fizicki privlacna (bioloski je nemoguce)

To je kao da pitate: "Kako neka devojka moze da radi u preduzecu, ako joj direktor nije privlacan?" Devojka ili zena koja nece da se udaje ili se losa udala, pa hoce da se zaposli, ne bavi se pitanjem "privlacnosti" direktora preduzeca, vec da li moze da joj obezbedi dobro radno mesto i dobru platu. Pobozna i moralna devojka se ne bavi pitanjem "seksualne privlacnosti" svog buduceg muza, nego pitanjem da li on moze da joj obezbedi da bude majka i supruga, a to znaci ne samo da ima materijalne mogucnosti, nego i da je posten, moralan, zdrav, iz dobre familije i dr. Sekularnim devojkama treba muz ili partner da ih zabavlja i seksualno zadovoljava, a poboznoj devojci treba muz da joj obezbedi da bude majka i supruga, i za nju je seks kao zajednicko kuvanje jela, zajednicko skupljanje sljiva, zajednicka sadnja krompira... Takvim devojkama i zenama nije problem da ako dodje do smrti muza, da udju u "deverski brak", ko sto je to predvidjeno po Bibliji, i da imaju decu sa bratom svog muza (deverom), jer ponavljam, za takve devojke je seksualni odnos kao zajednicka sadnja krompira.

Svaki onaj (ona) koji je ozenjen (udata), i ko je iole normalan, potvrdice da seksualni odnos moze da ima smisla samo sa osobom koja je moralna, vredna i postena, a ne koja je "seksualno privlacna". Postoje mnogo vaznije i pametnije stvari u braku, i uopste u zivotu, od seksa. Lepse je slusati gusle ili saditi papriku ili igrati se sa decom nego se sa zenom (muzem) prevrtati po krevetu. To ce svako normalan da potvrdi. Problem je sto je savremeni covek, narocito mladi ljudi, zatrovan nakaradnom ideologijom sotonskog braka i perverznim pricama o musko zenskim odnosima.

3. Kako objasnjava pokolj dece npr Srba u svetskim ratovima, ako su po njegovom misljenju uvek pobozni ljudi zapravo kaznjeni od Boga za duhovnu ''nehigijenu'' ? Sta su ta deca kriva i ako je odgovor da je to kazna njihovim roditeljima, onda dodajem pitanje ''sta to decu, kao autonomna bica zabole za sta se matori ludaci tuku?'

Deca nemaju mogucnost da biraju dok su mala. I zene i stariji ljudi imaju ogranicene mogucnosti u izboru. Deca su data muskarcima od strane Boga da ih usrece, kao i zene i stariji ljudi. Muskarci vode ovaj svet i oni prave probleme, a decam zene i starci pored njih stradaju. Velika je odgovornost i zena, jer da zene ne prave lose izbore muzeva, deca ne bi stradala. Kada bi se zene udavale za pametne muskarce, koji znaju da se sklanjaju od rata i ludila, njihova deca ne bi stradala. Bog je dao decu, kao sto je dao i mnoge druge lepe mogucnosti ljudima, a druga je stvar to sto ljudi zloupotrebljavaju. Zar Bog treba sve to da ukine zbog budala? Ne. Bog vodi sve to sto se desava i na sebe preuzima odgovornost i krivicu za sva zla koja dopusta radi ostvarenja viseg cilja, a to je spas onih koji zele da se spasu. Patnja ubjenog deteta je mnogo manja od patnje ubice koga proganja njegova necista savest, kao i patnje roditelja koji su bili blejaci i dopustili da im dete nastrada, a za koje se Bog bori da ih vrati na pravi put. Dete ce biti spaseno i nije se mnogo mucilo, a sta ce biti sa ovim odraslim blejcima i sa njihovom patnjm u zivotu jer nemoralno zive?
 
Aleksandar96
Dobro vece,

U skoli mi je profesor veronauke po nacionalnosti rumun. Da li to ima neke veze, jer oni se ipak malo razlikuju od srpskih Pravoslavaca (ne slave Slavu, koriste gregorijanski kalendar, itd)?

Pustio nam je delove filma "Jesus of Nazareth", rekao da je taj film veoma lepo snimljen i oko 90% istinit, za razilku od drugih.
 
Miroljub Petrovic
https://www.youtu...3S3GkNIQm8

https://www.youtu...nB_lR_euN8
 
Miroljub Petrovic
Aleksandar96 - poruka glasi:

Dobro vece,

U skoli mi je profesor veronauke po nacionalnosti rumun. Da li to ima neke veze, jer oni se ipak malo razlikuju od srpskih Pravoslavaca (ne slave Slavu, koriste gregorijanski kalendar, itd)?

Pustio nam je delove filma "Jesus of Nazareth", rekao da je taj film veoma lepo snimljen i oko 90% istinit, za razilku od drugih.

Nema veze sto je Rumun ako poznaje Bibliju. Pustio vam je dobar film. Reci mu da vam cesce pusta filmove i to sa naseg sajta:

www.biblijskifilm...
 
ilija136
Pozdrav profesore, u predavanju tajne skrivene u stenama govorili ste da je Mojsija našla i usvojila kraljica Hatsepsut i da je dobio ime Senmut. Ali našao sam da Egipatska istoriografija beleži o tome da je Senmut bio njen sluga, arhitekta i prijatelj i da je njegov otac služio kraljevskoj porodici a on sam bio veoma odan Hatsepsut. Čak je bio zadužen i za njene privatne odaje te se stoga govorilo o postojanju nečega što je prevazilazilo prijateljstvo. Postojale su glasine da je njena prva kći ustvari njegova.
Ilija Ilic
 
snesko
O ljubavi - Rabin dr Abraham Tverski

https://www.youtu...VBOH11b3zM
 
Miroljub Petrovic
ilija136 - poruka glasi:

Pozdrav profesore, u predavanju tajne skrivene u stenama govorili ste da je Mojsija našla i usvojila kraljica Hatsepsut i da je dobio ime Senmut. Ali našao sam da Egipatska istoriografija beleži o tome da je Senmut bio njen sluga, arhitekta i prijatelj i da je njegov otac služio kraljevskoj porodici a on sam bio veoma odan Hatsepsut. Čak je bio zadužen i za njene privatne odaje te se stoga govorilo o postojanju nečega što je prevazilazilo prijateljstvo. Postojale su glasine da je njena prva kći ustvari njegova.

Postoje razna tumacenja istorije, ja sam izneo ono za koje smatram da odgovara cinjenicama.
 
steva
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Aleksandar96 - poruka glasi:

(...)

Pustio nam je delove filma "Jesus of Nazareth", rekao da je taj film veoma lepo snimljen i oko 90% istinit, za razilku od drugih.

Nema veze sto je Rumun ako poznaje Bibliju. Pustio vam je dobar film. Reci mu da vam cesce pusta filmove i to sa naseg sajta:

www.biblijskifilm...


A što nema film o Isusu kod vas, sem crtaća?

Koji igrani film o Hristu preporučuješ?
 
nosikiriki
https://www.youtu...Vex1_2KXDQ
 
Donatino
Da li je predlog jelovnika iz knjige "Najzdraviji recepti" dr Milisava Nikolica, koja se nalazi na sajtu zakoni zdravlja, pravi primer biblijske ishrane ? I koliko ishrana u toj knjizi pomaze u preventivi?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.61 sekundi!