Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Kalekrajina - poruka glasi:

Citao sam skoro o srpskom junaku Sindjelicu I njegovoj neobicnoj smrti koja ga je kazu proslavila .Po nacinu na koji se to desilo moze se reci da je samoubistvo.Kako Sv.Pismo gleda na ovo ?Govorili ste da samoubice ustaju u drugom vaskrsenju...ili postoje izuzeci?

Ako je to sto je ucinio Sindjelic samoubistvo, onda je samoubistvo i cin svakog poboznog coveka koji radije bira smrt nego da postane satanista. Sindjelic je imao opciju, isto kao i major Tepic, da padne u ruke satanista i da bude mucen najtezim mukama, ili da skupo proda kozu, odnosno da likvidira veliki broj satanista. Ovozemaljska smrt je bila neizbezna, a on je bio pred izborom koju smrt ce da izabere. Izabrao je najbolju mogucu opciju u tom trenutku.

Sa aspekta Biblije, svaki onaj koji stane na Bozju stranu izabrao je ovozemaljsku smrt pre vremena, jer je ovo svet ciji je "knez Sotona" i pobozni ljudi su svuda progonjeni prema onoj biblijskoj: "Svi koji hoce da zive pobozno u ime Isusa Hrist bice gonjeni." Ali, bolje biti progonjen i ubijen, a sacuvati dostojanstvo i na kraju biti vaskrsnut u prvom vaskrsenju na vecni zivot, nego ziveti bez dostojanstva kao gnjida i na kraju biti vaskrsnut u drugom vaskrsenju na Bozji sud i unistenje.
 
Miroljub Petrovic
U utorak 6. juna 2017. u 19 sati drzacu predavanje na temu "Genetsko poreklo Srba" u velikoj dvoranu Centra za kulturu Semberija u Biljeljiini. Evo plakata:

http://cps.org.rs...eljina.jpg

Ukoliko neko bude hteo da ide kolima iz Beograda na predavanje u Bijeljinu, neka mi se javi na PM ili e-mail:

da poveze i vrati dvojicu snimatelja koji bi snimili predavanje da ne placam rent a car ili taxi.
 
Vojvoda Ljuba
Postovani gospodine Petrovicu,misljenja sam da su zvanicne price o stetnosti sunca,prirodnih uv zraka i kremama za suncanje jos jedne u nizu prica koje sluze za obmanjivanje ljudi kao sto je na primer darvinova teorija pa bih vas zamolio da napisete nesto na tu temu,koliko je stetno i da li je stetno sunce tj. suncanje,uticaj na nastanak raka koze i koliko su stetne i za sta stvarno sluze kreme za suncanje?
 
iustitia
Поздрав свима! Мирољубу велико хвала за савјете и благовремене одговоре на све наше приватне поруке, желим му да истраје на путу ка нашем моралном уздизању.

Овом приликом желим да поручим свим честитим људима са овог форума који живе у Црној Гори, да ако имају неки проблем правне природе, било кривичне или грађанске, односно свих врста спорова, јаве на адресу ,ја ћу им чим будем имао слободног времена(немам превише) одговорити и пружити помоћ апсолутно бесплатно, ako буде потребно и заступање пред судовима и сваки вид сарадње. Дакле, моја намјера није рекламирање или профит од стране чланова форума, већ пружање помоћи као адвоката, свим члановима форума којима је то потребно- бесплатно. Из тог разлога, долазе у обзир само чланови који имају проблем, а савјесни су и поштени, из чега произилази да је и право на њиховој страни, одбијам сарадњу било уз накнаду, било бесплатну, са људима чије поступање не кореспондира са законским одредбама и у коначном са Божијом ријечи...
 
marinlille
Pozdrav gospodine Petroviću. Nije centralno pitanje, ali zanima me kakvo je vaše mišljenje o fantazijskom žanru literature a la dela npr .... itd. Da li se takav žanr, koji i nije tako nepopularan, protivi Božjim zapovestima u nekom smislu? Da li sme neko ko hoće da živi pravi hrišćanski život da čita takvo gradivo? Ne u smislu nekog namernog satanizovanja (ipak je jasno da se u takvim knjigama radi o totalno nestvarnim, izmišljenim stvarima), već čisto onako, u smislu čitanja knjige za zabavu.

Hvala i pozdrav
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 31.05.2017 18:30
 
Miroljub Petrovic
Vojvoda Ljuba - poruka glasi:

Postovani gospodine Petrovicu,misljenja sam da su zvanicne price o stetnosti sunca,prirodnih uv zraka i kremama za suncanje jos jedne u nizu prica koje sluze za obmanjivanje ljudi kao sto je na primer darvinova teorija pa bih vas zamolio da napisete nesto na tu temu,koliko je stetno i da li je stetno sunce tj. suncanje,uticaj na nastanak raka koze i koliko su stetne i za sta stvarno sluze kreme za suncanje?

Kreme za sunce su odlicna zastita, iako je najbolje izbegavati jako sunce.
 
Miroljub Petrovic
marinlille - poruka glasi:

Pozdrav gospodine Petroviću. Nije centralno pitanje, ali zanima me kakvo je vaše mišljenje o fantazijskom žanru literature a la dela npr .... itd. Da li se takav žanr, koji i nije tako nepopularan, protivi Božjim zapovestima u nekom smislu? Da li sme neko ko hoće da živi pravi hrišćanski život da čita takvo gradivo? Ne u smislu nekog namernog satanizovanja (ipak je jasno da se u takvim knjigama radi o totalno nestvarnim, izmišljenim stvarima), već čisto onako, u smislu čitanja knjige za zabavu.

Hvala i pozdrav

U pitanju je literatura za prizivanje demona i povezivanje sa njima.
 
Milica1011


Dobar dan, pre svega zahvalna sam Vama i Bogu za to sto radite. Citam forum od pocetka, pisem pitanja, pa cu doci sa pitanjima kad zavrsim citanje, ali sam zelela da prokomentarisem njihovu prijavu. Iskreno bila sam u soku kad sam videla da Vas tuze. I malo sam se zabrinula sta ako Vas posalju u zatvor. Zar mi ne zivimo u "demokratiji" gde svako ima pravo na svoje misljenje? Ali posle sam se smirila, i setila da se nista ne desava bez Bozije volje, znaci da je Bog dozvolio da Vas tuze. To me podseca na dogadjaje koji su se desavali u Hristovo vreme. Po mom misljenju oni su svesni da zive u grehu, i sto je veci njihov greh, to Vas vise pljuju, optuzuju, i govore da ste poremeceni. Neka Bog blagoslovi Vas i Vasu porodicu, sto i cini. Pozdrav
 
Miroljub Petrovic
Milica1011 - poruka glasi:



Dobar dan, pre svega zahvalna sam Vama i Bogu za to sto radite. Citam forum od pocetka, pisem pitanja, pa cu doci sa pitanjima kad zavrsim citanje, ali sam zelela da prokomentarisem njihovu prijavu. Iskreno bila sam u soku kad sam videla da Vas tuze. I malo sam se zabrinula sta ako Vas posalju u zatvor. Zar mi ne zivimo u "demokratiji" gde svako ima pravo na svoje misljenje?

Ha, ha, simpaticni ste, pa upravo je svrha demokratije da se ukine svako drugo misljenje osim onog koje je sotonsko. U Srbiji imamo srecu sto aktuelna vlast dozvoljava da se iznese i drugo misljenje, ali otidjite negde u svet pa probajte da pricate ono sto je istina, ima da vas pociste za tili cas.
 
NM
Pozdrav,domacinu.Doktore da li mislite da je danas u svijetu veci nemoral nego u Nojevo vrijeme.hvala.
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:

Pozdrav,domacinu.Doktore da li mislite da je danas u svijetu veci nemoral nego u Nojevo vrijeme.hvala.

Da je veci nemoral, usledio bi Hristov dolazak. Dakle, nije veci.
 
ivnbg1710
U toku je potpisivanje peticije FB grupe Stop obaveznoj vakcinaciji u Srbiji, protiv obavezne vakcinacije,a za mogucnost slobode izbora. Molim clanove foruma da se prikljuce akciji sakupljanja potpisa. Ko je zainteresovan,moze mi se javiti u inboks ili bilo kom od navedenih koordinatora i lokala. Hvala

http://vakcine.co...php/vesti/
Ivnbg1710
 
zorank
http://borbazaver...w/9683/37/
 
Zoran888
Postovanje,
Zasto neki svestenici "pravoslavni" idu na poklonjenje satani u vatikan?
 
Miroljub Petrovic
ivnbg1710 - poruka glasi:

U toku je potpisivanje peticije FB grupe Stop obaveznoj vakcinaciji u Srbiji, protiv obavezne vakcinacije,a za mogucnost slobode izbora. Molim clanove foruma da se prikljuce akciji sakupljanja potpisa. Ko je zainteresovan,moze mi se javiti u inboks ili bilo kom od navedenih koordinatora i lokala. Hvala

http://vakcine.co...php/vesti/

Ova peticija je lose uradjena. Trebalo je da se uradi peticija da se ljudi elektronski potpisuju. Ko co ovo da stampa i potpisuje, ljudi su lenji da to rade.
 
Miroljub Petrovic
Intervju sa bivsim homoseksualcem:

https://www.youtu...eQ9CHjv5Kg
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 03.06.2017 12:47
 
Alen P
Biolog: Paradigma Knjige Postanka bolja je od teorije evolucije

https://www.youtu...e=youtu.be
 
http://www.udrugapostanak.ucoz.com
mikica
Dr Miroljube molio bih vase misljenje o nekom navodnom tipu lecenja ili sta je vec koji nazivaju porodicni raspored ili poredak ljubavi , video sam i sam da je neki okultizam u pitanju ali sticajem okolnosti to izvode u kuci kojoj stanujem , molio bih vase misljenje i da li je i koliko opasno sto sam tu gde to rade jednom mesecno ?
 
Miroljub Petrovic
mikica - poruka glasi:

Dr Miroljube molio bih vase misljenje o nekom navodnom tipu lecenja ili sta je vec koji nazivaju porodicni raspored ili poredak ljubavi , video sam i sam da je neki okultizam u pitanju ali sticajem okolnosti to izvode u kuci kojoj stanujem , molio bih vase misljenje i da li je i koliko opasno sto sam tu gde to rade jednom mesecno ?

U pitanju je okultizam, sklanjaj se od tih padavicara.
 
Nikac od Rovina
Гуслар држи лекцију Жики у Шареници

https://www.faceb...963280029/
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.60 sekundi!