Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Evo prvog izvestaja sa vecerasnjeg predavanja koje je prevazislo prethodno. Bilo je oko 1500 - 2000 ljudi prema grubim procenama, odlicna organizacija, ozvucenje, bina, sve u fulu. Bio sam dobro nadahnut da pricam. Snimak ce uskoro biti postavljen na kanalu Balkan Info.
 
Miroljub Petrovic
Evo snimka sinocnjeg predavanja "Bitka za zdravu Srbiju":

https://www.youtu...J_n01D8iAI
 
zorank
Da li bi moglo u nekoj skorijoj budućnosti da se osnuje "stranka" na čelu sa vama? Skupi se 10000 potpisa i osnuje se i na sledećim izborima se podrži vladajuća koalicija jer samostalno teško da bi se mogao preći cenzus, a dalji rad zna se... onako kao što ste do sada pričali
 
Miroljub Petrovic
zorank - poruka glasi:

Da li bi moglo u nekoj skorijoj budućnosti da se osnuje "stranka" na čelu sa vama? Skupi se 10000 potpisa i osnuje se i na sledećim izborima se podrži vladajuća koalicija jer samostalno teško da bi se mogao preći cenzus, a dalji rad zna se... onako kao što ste do sada pričali

Ako je polupani Beli dobio 9% glasova na izborima, mi bi sigurno dobili vise. Ali za tako nesto treba da se sklope kockice. Javicu ako tako nesto bude realno da se desi.
 
Miroljub Petrovic
http://informer.r...JER-SRBIJE
 
Djans88
https://www.youtu...NHLjMDc9S4
 
LeMarco
Miroljube od toliko biljaka sto je bog stvorio zasto krompir ne moze da se jede sirov? ili mozda moze, kazu kao ne valja
 
Miroljub Petrovic
LeMarco - poruka glasi:

Miroljube od toliko biljaka sto je bog stvorio zasto krompir ne moze da se jede sirov? ili mozda moze, kazu kao ne valja

Govorio sam o tome, ali nisi citao forum od pocetka. Krompir moze da se jede sirov, tako sto se narenda i pomesa sa drugim povrcem kao salata. Imas recepte na internetu.
 
Miroljub Petrovic
Kad katolicka crkva organizuje turnir u fudbalu:

http://www.index....80284.aspx
 
MilanCa
Postovanje gospodine Petrovicu, imam za vas nekoliko pitanja:

Zasto se planete u Bibliji nigde ne spominju? Bog je stvorio sunce, mesec i zvezde, nigde se ne spominju planete? Da li je slucajnost da planete nose imena rimskih (paganskih) bozanstava? Da li je moguce da dovedemo u pitanje njihovu egzistenciju?
Ako nas u debilanama uce o evoulicji, i enormnoj starosti Zemlje, sto ste vi dokazali da je cista laz, zasto ne posumnjati i u ostale stvari kojima nas truju, pa i sam model koji nam satanisti namecu o nekakvoj lopti u beskonacnom svemiru koji se neprestano siri. Zar se taj model ne vezuje samo za ateisticka verovanja u veliki prasak i evoluciju, jer se u Bibliji to nigde ne spominje?
Kako idu zajedno model Zemlje lopte u beskonacno velikom svemiru sa svim tim galaksijama, planetama koji nam namece da smo mi mali i nebitni u tom beskonacnom prostoru i Biblijsko ucenje o nastanku sveta?
Da li i vi kao ugledni kreacionista sumnjate u to, ali se jednostavno ogradjujete i ne govorite o tome zbog nedostatka dokaza, ili to niste nikada dovodili u pitanje?
 
Miroljub Petrovic
MilanCa - poruka glasi:

Postovanje gospodine Petrovicu, imam za vas nekoliko pitanja:

Zasto se planete u Bibliji nigde ne spominju? Bog je stvorio sunce, mesec i zvezde, nigde se ne spominju planete? Da li je slucajnost da planete nose imena rimskih (paganskih) bozanstava? Da li je moguce da dovedemo u pitanje njihovu egzistenciju?
Ako nas u debilanama uce o evoulicji, i enormnoj starosti Zemlje, sto ste vi dokazali da je cista laz, zasto ne posumnjati i u ostale stvari kojima nas truju, pa i sam model koji nam satanisti namecu o nekakvoj lopti u beskonacnom svemiru koji se neprestano siri. Zar se taj model ne vezuje samo za ateisticka verovanja u veliki prasak i evoluciju, jer se u Bibliji to nigde ne spominje?
Kako idu zajedno model Zemlje lopte u beskonacno velikom svemiru sa svim tim galaksijama, planetama koji nam namece da smo mi mali i nebitni u tom beskonacnom prostoru i Biblijsko ucenje o nastanku sveta?
Da li i vi kao ugledni kreacionista sumnjate u to, ali se jednostavno ogradjujete i ne govorite o tome zbog nedostatka dokaza, ili to niste nikada dovodili u pitanje?

Satanisti ubace malo lazi u puno istine da ta laz izgleda verovatna. Razuman covek zna da prepozna laz od istine. Biblija se ne bavi perifernim pitanjima kao sto su planete u suncevom sistemu, koje moze svako da vidi cak i golim okom.
 
Miroljub Petrovic
Evo snimka dr Milisava Nikolica od pre 30 godina, kada je bio selektor fudokan karate reprezentacije, sa seminara u Prohoru Pcinjskom.

https://m.youtube...hnkiNFnsbY
 
VJ
Miroljube da li se ispalti i dali ima kaupaca za ljutu papriku ali ne ovu nasu nego one bas ljute. Imam priliku na jesen da uzmem povolno oko 800 semenki svetske rekorderke po ljutini (karolina riper)koje bi proizveo.
VJ
 
milan simanic
Poštovanje profesore. Tribina vam je bila impresivna, bili ste inspirisani i gađali ste pravo u živac mlađe populacije koja jedina može da nas izvede iz vavilonskog ropstva.Mislim da će sledeći put ta ista hala da bude puna.Nego kada ste govorili ono "šta bi bilo kad bi bilo", kako bi vi mogli da postanete premijer, jeli to bilo samo "šta bi bilo kad bi bilo"?
 
milan simanic
ili imamo Å¡anse da zbijemo redove?
 
Miroljub Petrovic
VJ - poruka glasi:

Miroljube da li se ispalti i dali ima kaupaca za ljutu papriku ali ne ovu nasu nego one bas ljute. Imam priliku na jesen da uzmem povolno oko 800 semenki svetske rekorderke po ljutini (karolina riper)koje bi proizveo.

Ako se dobro izreklamiras preko interneta, prodaces.
 
Miroljub Petrovic
milan simanic - poruka glasi:

Poštovanje profesore. Tribina vam je bila impresivna, bili ste inspirisani i gađali ste pravo u živac mlađe populacije koja jedina može da nas izvede iz vavilonskog ropstva.Mislim da će sledeći put ta ista hala da bude puna.Nego kada ste govorili ono "šta bi bilo kad bi bilo", kako bi vi mogli da postanete premijer, jeli to bilo samo "šta bi bilo kad bi bilo"?

Lepo sam objasnio - ako me Bog postavi za premijera kao sto je postavio Josifa.
 
Miroljub Petrovic
milan simanic - poruka glasi:

ili imamo Å¡anse da zbijemo redove?

Kreni da radis na sebi i zbicemo redove.
 
MilanCa
Prof Petrovicu, imam jos jedno pitanje za vas:

Da li vi svetkujete sedmi dan subotu- Å¡abat, kao sto je Bog zapovedio Mojsiju, i na koji nacin je treba svetkovati?
Posto ste sigurno vodili dosta razgovora sa svestenicima pravoslavne crkve, kako oni gledaju na to, sta znaju o tome, posto je stav zvanicne crkve da je sedmi dan nedelja (sunday- dan sunca, dalju pricu kako je to nastalo i kako je pocela da se svetkuje nedelja i vi sami znate). Ja sam krsten kao pravoslavac, ali vidim da se pravoslavna crkva ne razlikuje mnogo od katolicke, ne samo sto krse cetvrtu Boziju zapovest o suboti, vec i o idolopoklonstvu (pravoslavna crkva ima ikone svetaca, ljudi, kojima se moli dok katolicka slavi Mariju, koja nije bila nikakav bog, vec samo zena preko koje je Bog delovao). Kakvo je vase misljenje o svemu tome?
 
ilija136
Da li mogu da kupim bilo koji crni hleb iz prodavnice, ili je neki od određenog proizvodjac nešto bolji i zdraviji? Hvala
Ilija Ilic
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.73 sekundi!