Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Ratko Trbojevic
izgleda da mi je post obirsan, nisam siguran zasto. nego imam jos pitanja
...
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 23.07.2017 21:59
 
Miroljub Petrovic
Ratko Trbojevic - poruka glasi:

izgleda da mi je post obirsan, nisam siguran zasto. nego imam jos pitanja
...

Poslao sam ti odgovor na privatnu poruku da ne smaras ovde.
 
Wolferstajm
Kako da se ne molimo svecima kad je sam Jovan Krstitelj u Adu propovedao Hrista posle svoje smrti? Duh je Gore, a telo je u grobu, a kad dodje Isus sjedinice se telo i duh.
VukP
 
Miroljub Petrovic
Wolferstajm - poruka glasi:

Kako da se ne molimo svecima kad je sam Jovan Krstitelj u Adu propovedao Hrista posle svoje smrti? Duh je Gore, a telo je u grobu, a kad dodje Isus sjedinice se telo i duh.

Govorio sam o tome vise puta. Nisi dobro razumeo tekst. Imas objasnjenje u knjizi "Tajne Biblije" u odeljku "Zivot posle smrti".
http://www.mediaf...ywltqnkdjz
 
Dacha
Dobro vece miroljube, u nekim od emisijama ste govorili o uspesnim sportistima koji su bili na prvostepenoj ishrani i koji su ostvarivali neverovatne rezultate jer su bili biljojedi odnosno hranili su se iskljucivo prvostepenom ishranom, tu ste spomenuli majk tajsona, martinu navratilovu, karla lujisa i tako dalje, mene sada zanima, majk tajson u njegovo vreme je imao preko 100 kila, jer preko 100 kila se racuna teska kategorija, trenutno ima 109 kila posto je vec stariji covek i nije vise u onoj formi, dok je bio mladji i dok se bavio profesionalno boksom imao je nekih 102/5 kila... ja sam uzeo vas recept 4-2-2 gde ste takodje govorili u jednom od predavanja, mene interesuje kako je moguce od prvostepene ishrane dogurati do 100 kila, postoji li neki recept dodatni, ili ipak mora ona klasicna "bodibilderska" ishrana, meso,proteini, ribe i tako dalje... ja sam na ovom vasem receptu 4-2-2 izgubio dosta kila sto je odlicnan rezultat, e sada da li ja prvostepenom ishranom mogu doguratu barem do 90,100 kila atletske gradje kao sto je majk tajson izgledao u njegovo vreme... posto sam ja vec skoro 2 godine na prvostepenoj ishrani, izgubio sam samo kilazu, i sada stojim na istoj tezini niti gore niti dole visok sam 184 , tezak 78 kg-a i idem redovono u teretanu, ako je majk tajson zaista bio na prvostepenoj ishrani, kako ja da dodjem do te atletske kilaze
Izmenio/la Dacha na 24.07.2017 22:28
 
Miroljub Petrovic
Dacha - poruka glasi:

Dobro vece miroljube, u nekim od emisijama ste govorili o uspesnim sportistima koji su bili na prvostepenoj ishrani i koji su ostvarivali neverovatne rezultate jer su bili biljojedi odnosno hranili su se iskljucivo prvostepenom ishranom, tu ste spomenuli majk tajsona, martinu navratilovu, karla lujisa i tako dalje, mene sada zanima, majk tajson u njegovo vreme je imao preko 100 kila, jer preko 100 kila se racuna teska kategorija, trenutno ima 109 kila posto je vec stariji covek i nije vise u onoj formi, dok je bio mladji i dok se bavio profesionalno boksom imao je nekih 102/5 kila... ja sam uzeo vas recept 4-2-2 gde ste takodje govorili u jednom od predavanja, mene interesuje kako je moguce od prvostepene ishrane dogurati do 100 kila, postoji li neki recept dodatni, ili ipak mora ona klasicna "bodibilderska" ishrana, meso,proteini, ribe i tako dalje... ja sam na ovom vasem receptu 4-2-2 izgubio dosta kila sto je odlicnan rezultat, e sada da li ja prvostepenom ishranom mogu doguratu barem do 90,100 kila atletske gradje kao sto je majk tajson izgledao u njegovo vreme... posto sam ja vec skoro 2 godine na prvostepenoj ishrani, izgubio sam samo kilazu, i sada stojim na istoj tezini niti gore niti dole visok sam 184 , tezak 78 kg-a i idem redovono u teretanu, ako je majk tajson zaista bio na prvostepenoj ishrani, kako ja da dodjem do te atletske kilaze

Najbolji primer kako sa biljnom hranom mogu da se ostvare odlicni rezultati u dobijanju mase i lepom izgledu jesu rezultati dr Slavka Zeca i njegovih ucenika u zadnje dve godine otkako primenjuje 100% biljnu hranu, kod onih ucenika koji to prihvate. Za 184 cm visine, optimalna kilaza je oko 76-78 kg. Da sad ti guras na 90 kg to bi bilo preterano. To moze da se postigne sa vise hrane i vise vezbanja, ali ja to nikako ne preporucujem.
 
nosikiriki
Prelepa pesma: https://www.youtu...myKFLQDHns

Yaakov Shwekey - We are a miracle (Mi smo čudo)

Nacija u pustinji,
Počeli smo kao robovi,
Napravili domovinu,
a onda su došli krstaši,
Prošlo je mnogo godina,
isplakano je mnogo suza,
Zar ne znas, zar stvarno ne znaš?
Gurnuti smo na zemlju,
Kroz našu veru smo shvatili,
Da budemo jaki.

Španska inkvizicija...želela je da se poklonimo, ali
naša ledja se nisu savila,
Nikad, ni tada, ni sada,
Prošlo je mnogo godina,
isplakano je mnogo suza,
Zar ne znas, zar stvarno ne znaš?
Gurnuti smo na zemlju,
Kroz našu veru smo shvatili,
Da budemo jaki.

Mi smo čudo,
Mi smo čudo,
Bili smo izabrani sa ljubavlju,
I prihvaćeni odozgo,
Mi smo čudo.

Istrebljenje je bio plan,
Kad je djavo bio čovek Ohhh Ohhh,
Ali oni koji su nastavili,
Živeli su za milione koji su nestali,
Prošlo je mnogo godina,
isplakano je mnogo suza,
Zar ne znas, zar stvarno ne znaš?
Gurnuti smo na zemlju,
Kroz našu veru smo shvatili,
Da budemo jaki.

Mi smo čudo,
Mi smo čudo,
Bili smo izabrani sa ljubavlju,
I prihvaćeni odozgo,
Mi smo čudo.

Svaki dan bijemo bitku,
U novostima mi smo zvezde,
Kako se istorija ponavlja,
I čini nas da budemo ono što jesmo,
Mržnja je svuda oko nas,
Ali mi ćemo biti ovde da pevamo ovu pesmu...

Mi smo čudo,
Mi smo čudo,
Bili smo izabrani sa ljubavlju,
I prihvaćeni odozgo,
Mi smo čudo.

Mi smo čudo,
Mi smo čudo,
Uprkos svemu, mi ostajemo...
Ko to može da objasni?
Mi smo čudo.

Nadam se da sam ok preveo. Pozdrav Smile
 
Dacha
Miroljube kao sto sam rekao da primenjujem onaj vas 4-2-2 recept, jel realno da u toku dana jednom ili cak nijednom ne odem da vrsim veliku nuzdu, jel to lose ili dobro? jel to znaci da je organizam sve hranljive sastojke svario pa nema sta da se izbaci kao izmet... i da dodam da pijem 2,3 litre dnevno, ranije dok sam jeo sve i svasta isao sam dnevno barem 2,3 puta u wc... a sad mi se desi da odem jednom dnevno i wc,, nekada cak prodje i 2 dana da ne odem da vrsim veliku nuzdu
 
Miroljub Petrovic
Dacha - poruka glasi:

Miroljube kao sto sam rekao da primenjujem onaj vas 4-2-2 recept, jel realno da u toku dana jednom ili cak nijednom ne odem da vrsim veliku nuzdu, jel to lose ili dobro? jel to znaci da je organizam sve hranljive sastojke svario pa nema sta da se izbaci kao izmet... i da dodam da pijem 2,3 litre dnevno, ranije dok sam jeo sve i svasta isao sam dnevno barem 2,3 puta u wc... a sad mi se desi da odem jednom dnevno i wc,, nekada cak prodje i 2 dana da ne odem da vrsim veliku nuzdu

Treba da pocnes da citas dnevni list "Blic", onda ces cesce da ides u WC.
 
markoneli
http://www.b92.ne...id=1286615
Dr Miroljube kako ovo komentarisete ?
 
Miroljub Petrovic
markoneli - poruka glasi:

http://www.b92.ne...id=1286615
Dr Miroljube kako ovo komentarisete ?

To su nebuloze, oni se bave sta ce biti za 13 godina, a ne znaju sta ce sutra biti.
 
Johnny
РАСПИС

Свим јединицама Југословенске војске у Отаџбини

7.април 1944.
Тел.бр.884

У једном од наших листова као да се осећа нота антисемитизма. То је, пак, начисто да наш покрет не сме поћи тим путем. У овом рату страдали су Јевреји горе него ми Срби, а ми нисмо никада били против онога ко страда, на нећемо ни сада. У нас се никада није постављало питање Јевреја, већ питање режима. Ако не ваљају режими, не ваљају ни Јевреји. Али, у првом реду треба да ваљамо ми Срби.

Антисемитски напад не сме да се појави ни у штампи ни у пропаганди. Забрањујем сваку грдњу, као и распиривање мржње према Јеврејима у говорима, на јавним састанцима или приватно по кафанама приликом изношења мишљења појединаца. Јевреји су људи као и остали народи, а у овом рату страдали су више чак и од нас Срба. Ако већ као прави хришћани не можемо да развијемо братску љубав према Јеврејима, онда не треба ни да распирујемо мржњу према њима.

Са сваким оним који буде у ма ком погледу ма шта рекао са намером да то буде против Јевреја, сматраћу као рад на остварењу програма љотићеваца, те ћу са таквима поступати по закону и надлежности.

Чича

http://mihailovic...ll_p9.html
 
markoneli
http://bskm.rs/20...cki-ustav/
Sta mislite o ovakvom drzavnom ustavu ?
 
Miroljub Petrovic
markoneli - poruka glasi:

http://bskm.rs/20...cki-ustav/
Sta mislite o ovakvom drzavnom ustavu ?

Vrlo povrsno. Ne objasnjava se sta znaci da se covek dovede u red. Nigde se ne kaze da treba da se nauci da zivi po Bozijm zakonu datom preko Mojsija, a to znaci da bude ekonomski sposoban da bude slobodan, da bude teoloski pismen i ekonomski sposoban da moze da se zeni i omoguci zeni da bude majka, i da se zeni preko menadzera sa devojkom iz dobre familije koja je trenirana da bude majka i koja to zeli da bude. Sve drugo su prazne price.
 
Miroljub Petrovic
U subotu 29. jula 2017. u 10.30 u selu Bobovo kod Pljevalja bice odrzan veliki narodni sabor sa velikim brojem ucesnika - guslara, etno pojaca i dr.

http://cps.org.rs...oo2017.jpg
 
Pajdo
Veliko postovanje dr. Miroljube, velik pozdrav
Imam jedno pitanje, naime već neko vrijeme se spominje da postoji HAARP sistem koji služi za promenu vremena na našoj planeti i koji je možda uzrokovao neke elementarne nepogode. Ima mnogo dokaza i videa o tome kako se oblaci odjednom skupe pa se formiraju drugačije i to baš kod baze HAARP-a. Je li moguće da oni glume Boga i da su oni zapravo krivi (nekad) ili je na svim nesrećama (poplave,potresi,tsunami) intervenisao Bog?

Zanima me odgovor, možda se ovo pitanje već i postavilo ,ali nisam ga mogao pronaći, LP!
 
drazen1985
http://www.srpska...zakljucke/
 
sko
Postovanje dr.Petrovicu

Pozdrav svima koji prate forum.

Odveo sam psa kod veterinara na vadjenje krvi za potrebe transfuzije za drugog psa.Uradjen je snap test krvi i moj pas ima srcanog crva.Veterinar kaze da se prenosi preko komarca i dao terapiju lecenja injekcijama i tabletama koja traje 4 meseca.

Ako domacin dozvoli,pitanje je sve ljude sa foruma ako je neko imao iskustvo sa svojim ljubimcem zamolio bih da podeli info.
 
Nikola92
Ново гостовање:

VIKEND SHOW: Blam, Stankovic, Bebic, Petrovic za (TV Happy 21.07.2017.)


https://www.youtu...Tm82UaF5Rk
 
Miroljub Petrovic
Pajdo - poruka glasi:

Veliko postovanje dr. Miroljube, velik pozdrav
Imam jedno pitanje, naime već neko vrijeme se spominje da postoji HAARP sistem koji služi za promenu vremena na našoj planeti i koji je možda uzrokovao neke elementarne nepogode. Ima mnogo dokaza i videa o tome kako se oblaci odjednom skupe pa se formiraju drugačije i to baš kod baze HAARP-a. Je li moguće da oni glume Boga i da su oni zapravo krivi (nekad) ili je na svim nesrećama (poplave,potresi,tsunami) intervenisao Bog?

Zanima me odgovor, možda se ovo pitanje već i postavilo ,ali nisam ga mogao pronaći, LP!

Nema dokaza da neki sistem, kao sto je HARP moze da menja klimu. To su nebuloze, isto kao i goedja hipoteza o ravnoj Zemlji.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.61 sekundi!