Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Goran M - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Korda Rade - poruka glasi:

Hvala na objasnjenju, ne bih da zvucim dosadno, ali po tome onda zaista postoje vanzemaljci,i zasto nas oni onda ne bi mogli kontaktirati? Pri tom malo je cudno da je cetvrtog dana stvaranja,stvoreno toliko svetova, a za zemlju i njeno stvaranje je bilo potrebno sedam dana.. Vernik sam i volim da citam bibliju,ali iskreno ovo mi je deo koji je nekako nejasan u bibliji..

Postoje u svemiru andjeli, dakle bica kao sto je Adam bio, i to nisu nikakvi vanzemaljci nego bica koja zive na drugim svetovima. Naravno da je Bog stvarao svetove i pre naseg sveta, i zato se na kraju prvog dana kaze "dan jedan", a ne "prvi dan", jer to nije prvi dan u svemiru. Desava se da nekad andjeli dodju na Zemlju, i o tome pise u Bibliji, ali oni se veoma retko otkrivaju moralnim ljudima (jer nema potrebe za tim), dok se demoni cesto otkrivaju nemoralnim ljudima.


Pozdrav Miroljube... Malo mi ovo zvuči kontradiktorno, ova prva rečenica. Jasno je da postoje Anđeli i da je Bog stvarao i prije nego što je stvorio čovjeka ali da li je stvarao u ovom materijalnom univerzumu druge materijalne civilizacije kao čovjeka?...nameće se pitanje, šta će Anđelima koji su duhovna bića materijalni Univerzum?

Pa ako je neko duhovno bice zar ne moze da se materijalizuje, kao sto se i Bog materijalizovao? Dalje, ako je neko duhovno bice zasto ne bi oko njega mogao da se stvori materialni svet? Jel mora svet da bude duhovan, zato sto su bica duhovna? Kakvi su to govedji zakljucci? Isus kaze da ce ljudi jednog dana biti kao andjeli, dakle kao covek kada je stvoren u pocetku.

Moje neko razmišljanje je da je Bog stvorio ovaj materijani nama vidljivi Univerzum isljučivo za čovjeka kao plan A tj. ukoliko se čovjek ne pobuni da može da ga istražuje...međutim čovjek se pobunio i ograničen je na Zemlju...

Niko te nije pitao za misljenje i nemoj da pricas ovde gluposti. Ako imas neko pitanje mozes da pitas, a ne da filozofiras sa nebuloznim zakljuccima i da se pravis pametan oko stvari koje povrsno poznajes.
 
Leka33
Da li ce Bog na kraju vremena da vaskrsne neandretalce i ostala inteligentna bića u vaseljeni?
 
Laki
Možemo li u današnje vreme izvoditi čuda?

https://www.youtu..._HpYWWVCls
 
Miroljub Petrovic
Leka33 - poruka glasi:

Da li ce Bog na kraju vremena da vaskrsne neandretalce i ostala inteligentna bića u vaseljeni?

Vaskrsnice i neandertalce, i tebe, i druga inteligentna i neinteligentna bica u svemiru.
 
Veki
Profesore imam jedno pitanje za vas. Vi ste u jednoj kolumni na jutjubu snimili kako kako jedete jabuku uz hleb, a na internetu na većini sajtova piše da voće treba jesti na prazan stomak jer kad se jede uz obrok može doći do kvarenja hrane u želucu i slično (Stručnjaci preporučuju da voće treba jesti 20 do 30 minuta prije obroka. Glavni razlog za to je taj što plodovi sadrže šećer i zbog toga im treba više vremena da se rastvore i probave.;A ako želite da jedete voće nakon obroka, onda pričekajte tri sata (nakon što se hrana probavi).;Na primer, ako posle ručka pojedete komad voća desiće se sledeće negativne stvari:umesto da se vari, voće fermentira, meša se s drugom hranom, i počinje truljenje i oslobađanje kiselina;proteini trunu, ugljeni hidrati fermentiraju). Nešto baš i ne verujem da je ovo istina ali me zanima me da li je istina i kako i kad i uz čega bi trebali da jedemo voće ,jabuku ,krusku npr. ,a uz čega ne (to znam da uz povrće ne bi trebalo jesti voće).
 
Miroljub Petrovic
Veki - poruka glasi:

Profesore imam jedno pitanje za vas. Vi ste u jednoj kolumni na jutjubu snimili kako kako jedete jabuku uz hleb, a na internetu na većini sajtova piše da voće treba jesti na prazan stomak jer kad se jede uz obrok može doći do kvarenja hrane u želucu i slično (Stručnjaci preporučuju da voće treba jesti 20 do 30 minuta prije obroka. Glavni razlog za to je taj što plodovi sadrže šećer i zbog toga im treba više vremena da se rastvore i probave.;A ako želite da jedete voće nakon obroka, onda pričekajte tri sata (nakon što se hrana probavi).;Na primer, ako posle ručka pojedete komad voća desiće se sledeće negativne stvari:umesto da se vari, voće fermentira, meša se s drugom hranom, i počinje truljenje i oslobađanje kiselina;proteini trunu, ugljeni hidrati fermentiraju). Nešto baš i ne verujem da je ovo istina ali me zanima me da li je istina i kako i kad i uz čega bi trebali da jedemo voće ,jabuku ,krusku npr. ,a uz čega ne (to znam da uz povrće ne bi trebalo jesti voće).

To su majmunski sajtovi gde svaka budala moze da iznosi svoje govedje misljenje.
 
Esad Hazirovic
Doktore kakvo je vase misljenje na antimateriju, znam sta mislite o cernu ali da li antimaterija stvarno postoji?
 
Miroljub Petrovic
Esad Hazirovic - poruka glasi:

Doktore kakvo je vase misljenje na antimateriju, znam sta mislite o cernu ali da li antimaterija stvarno postoji?

To su samo fikcije teorijske fizike i filozofski modeli koji nicim nisu dokazani... antimeterija, teorija struna, teorija relativnosti...
 
drlegija
Поштовање докторе, занима ме ваше мишљење о овој књизи ако сте упознати са њом ... Eckhart Tolle ... Да ли се слажете са суштином те књиге (како сам је ја видио) да једноставно не живимо у садашњем моменту, већ смо разапети између размишљања о прошлости и будућности? Хвала унапријед, изузетно цијеним ваше рад.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 21.10.2017 16:41
 
Miroljub Petrovic
drlegija - poruka glasi:

Поштовање докторе, занима ме ваше мишљење о овој књизи ако сте упознати са њом ... Eckhart Tolle. Да ли се слажете са суштином те књиге (како сам је ја видио) да једноставно не живимо у садашњем моменту, већ смо разапети између размишљања о прошлости и будућности? Хвала унапријед, изузетно цијеним ваше рад.

U pitanju je tesko djubre od knjige, a taj pisac je teski okultista i bolesnik. On bi trebao da dodje kod Peranovic da se leci.
 
Luka Srbin
Kako okajati grehove?
 
Miroljub Petrovic
Luka Srbin - poruka glasi:

Kako okajati grehove?

Zatrazis od Boga u olitvi da ti oprosti grehe koje si pocinio, i prestanes vise da cinis greh. U Bibliji lepo pise: "Ko proznaje grehe svoje i ostavlja, dobice milost."
 
vozac
http://www.index....02734.aspx
 
Miroljub Petrovic

Za Jasenovac nisu krivi Hrvati nego ustase, a ustase su zlikovci, koji su bili minorna manjina u hrvatskom narodu koje je rimska crkva dovena na vlast, stvorila im drzavu i naucila ih i nadahnula da pocine zlocine nad onima koji nisu zeleli da se poklone rimskoj crkvi. Dakle, treba praviti razliku izmedju Hrvata i ustasa. Ustase nisu Hrvati, nego satanisti. Hrvati su kao i svi drugi ljudi koji zele da zive u miru, ali se i sa njima manipulise, kao i sa drugim narodima u onoj meri koliko imaju znanja o istoriji, teologiji i drugim zivotno vaznim stvarima.
 
zoranjakovo
Postovani doktore,postavicu Vam dva pitanja,te bih zeleo da cujem Vase cenjeno misljenje.

Gledao sam intervju ortodoksnog Jevrejina koji tvrdi da Izrael nije obecana zemlja,vec kvayi tvorevina cijoj propasti bi se i ti ortodoksni Jevreji radovali.Parafraziram,ali ovo je sustina.Vase misljenje? Intervju je isao na nekoj americkoj tv,BBC ili CNN ili...gde voditelj nije mogao da shvati da je Jevrejin protiv Izraela.

Skacem s teme na temu,nadam se da mi necete zameriti jer pokusavam da iskoristim Vase znanje o odredjenim oblastima. Drugo pitanje je sta mislite o konzerviranoj hrani?Dakle,mislim na zimnicu u domacoj radinosti,ne industrijskoj proizvodnji.Da li postoji neki prirodni nacin konzerviranja hrane,dakle bez konzervansa,vinobrana,nekada salicila...

Hvala na odgovorima i nastavite da i dalje istrajavate u Vasem radu
 
Luka Srbin
Da li je stvarno greska napravljena u prevodu Biblije, da li je Isus razapet na krstu ili stubu? (izvinite na ponavljanju pitanja ali odgovor nisam dobio)
 
Cvijetin Todic
Докторе шта мислите,да ли има наде да се обнови наталитет у Србији и у српским земљама?
 
Miroljub Petrovic
zoranjakovo - poruka glasi:

Postovani doktore,postavicu Vam dva pitanja,te bih zeleo da cujem Vase cenjeno misljenje.

Gledao sam intervju ortodoksnog Jevrejina koji tvrdi da Izrael nije obecana zemlja,vec kvayi tvorevina cijoj propasti bi se i ti ortodoksni Jevreji radovali.Parafraziram,ali ovo je sustina.Vase misljenje? Intervju je isao na nekoj americkoj tv,BBC ili CNN ili...gde voditelj nije mogao da shvati da je Jevrejin protiv Izraela.

Skacem s teme na temu,nadam se da mi necete zameriti jer pokusavam da iskoristim Vase znanje o odredjenim oblastima. Drugo pitanje je sta mislite o konzerviranoj hrani?Dakle,mislim na zimnicu u domacoj radinosti,ne industrijskoj proizvodnji.Da li postoji neki prirodni nacin konzerviranja hrane,dakle bez konzervansa,vinobrana,nekada salicila...

Hvala na odgovorima i nastavite da i dalje istrajavate u Vasem radu

Svuda ima budala, pa tako i medju rabinima.

Zimnica moze da se pasterizuje bez konzervansa, dakle zagrevanjem od odredjene temperature (oko 74 stepena).
 
Miroljub Petrovic
Luka Srbin - poruka glasi:

Da li je stvarno greska napravljena u prevodu Biblije, da li je Isus razapet na krstu ili stubu? (izvinite na ponavljanju pitanja ali odgovor nisam dobio)

Nemoj da se druzis sa Jehovinim svedocima koji lupetaju da je Isus razapen na stubu, a ne na krstu.
 
Miroljub Petrovic
Cvijetin Todic - poruka glasi:

Докторе шта мислите,да ли има наде да се обнови наталитет у Србији и у српским земљама?

Naravno da je moguce ako se uvedu dobri zakoni, kao oni u Bibliji. Dakle, da zena ima dozivotno izdrzavanje, i da bude postovana u porodici. Ako Bog obnovi Dusanovo carstvo takvi zakoni ce biti uvedeni.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.63 sekundi!