Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
70mk18
Danas sam posetio predavanje o ishrani na jednom fakultetu, i bilo je tu dosta dobrih informacija, ali sam zapazio dve stvari koje su recene a za koje sumnjam da su legitimne, pa me zanima istina. Naime, da vitamina b12 nema u biljkama, i da treba jesti ribu za omega3 masti. To jest, u kojim namirnicama ima ovoga?

Hvala
 
Djans88
BEZ USTRUČAVANJA - Slavko Zec: Kafa je veštački stres za organizam!

https://www.youtu...fI_xRyJZXo
 
Miroljub Petrovic
70mk18 - poruka glasi:

Danas sam posetio predavanje o ishrani na jednom fakultetu, i bilo je tu dosta dobrih informacija, ali sam zapazio dve stvari koje su recene a za koje sumnjam da su legitimne, pa me zanima istina. Naime, da vitamina b12 nema u biljkama, i da treba jesti ribu za omega3 masti. To jest, u kojim namirnicama ima ovoga?

Hvala

B12 proizvode bakterije u nasim crevima i ustima, a omega 3 ima u biljkama, pogledati poglavlje o ribi u knjizi sa donjeg linka:

http://www.cps.or...ravlja.pdf
 
MilosRadovic
Postovani Miroljube, dr Slavko Zec je u emisiji bez ustrucavanja rekao da se prirodnom medicinom izleci 3 osobe od njih 10. Koliko se vi slazete sa tim?
 
Miroljub Petrovic
MilosRadovic - poruka glasi:

Postovani Miroljube, dr Slavko Zec je u emisiji bez ustrucavanja rekao da se prirodnom medicinom izleci 3 osobe od njih 10. Koliko se vi slazete sa tim?

To je odlican rezultat. Izlecilo bi se 10 od 10 kada bi pacijenti hteli da se pridrzavaju programa ozdravljenja u potpunosti.
 
Velizar
Već je bilo dosta priče o vakcinama ali sada kada su se uveli novi zakoni o obaveznoj vakcinaciji dece da li postoji odgovarajući način kako to može da se spreči?
 
Miroljub Petrovic
Velizar - poruka glasi:

Već je bilo dosta priče o vakcinama ali sada kada su se uveli novi zakoni o obaveznoj vakcinaciji dece da li postoji odgovarajući način kako to može da se spreči?

Retko koga ganjaju ko ne vakcinise dete. Problem je sto roditeje deca nedovolljno interesuju. Kaze mi jedan roditelj; "Znam da su vakcine stetne, ali sta ako mi napisu kaznu, zato moram da vakcinsiem dete." Dakle, vaznije su mu pare (koje mu niko nije uzeo), nego zdravlje deteta.

Kome stigne poziv od socijanog radnika na razgovor zbog odbijanja vakcine neka odbije da primi poziv, i neka mi se javi na PM ili e-mail: da ga uputim kako da izbegne sudski proces. Ali ponavljam, retki su koje kaznjavaju zbog nevakcinacije.
 
Veljko000
Mислите ли да је технологија коју човечанство данас има већ једном била доступна људима с обзиром да се широм древних цивилизација проналазе цртежи и хијероглифи који личе на разне летилице и возила какве имамо данас?
 
Miroljub Petrovic
Veljko000 - poruka glasi:

Mислите ли да је технологија коју човечанство данас има већ једном била доступна људима с обзиром да се широм древних цивилизација проналазе цртежи и хијероглифи који личе на разне летилице и возила какве имамо данас?

To su slike demona koij su se prikazivali na iste nacine tokom cele istorije. Sigurno je da su ljudi u proslosti bili mnogo inteligentniji nego ovi danas, ali ocigledno nisu imali ov tehnoloska dostignuca.
 
MilosRadovic
Sta mislite o biljci pod nazivom "Kola" ? Neki kazu da je dobra za mozak i nervni sistem. Koje je vase misljenje o njoj?
 
Miroljub Petrovic
MilosRadovic - poruka glasi:

Sta mislite o biljci pod nazivom "Kola" ? Neki kazu da je dobra za mozak i nervni sistem. Koje je vase misljenje o njoj?

Dobra je, ali ne raste kod nas. Jedino ako ti krenes da ne uzgajas.
 
MilosRadovic
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

MilosRadovic - poruka glasi:

Sta mislite o biljci pod nazivom "Kola" ? Neki kazu da je dobra za mozak i nervni sistem. Koje je vase misljenje o njoj?

Dobra je, ali ne raste kod nas. Jedino ako ti krenes da ne uzgajas.

A odakle je Vi nabavljate za tinkture, ako nije tajna Smile
Zeleo bih i ja da pravim za sebe.
 
Miroljub Petrovic
MilosRadovic - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

MilosRadovic - poruka glasi:

Sta mislite o biljci pod nazivom "Kola" ? Neki kazu da je dobra za mozak i nervni sistem. Koje je vase misljenje o njoj?

Dobra je, ali ne raste kod nas. Jedino ako ti krenes da ne uzgajas.

A odakle je Vi nabavljate za tinkture, ako nije tajna :)
Zeleo bih i ja da pravim za sebe.

Kupujemo iz Amerike.
 
Miroljub Petrovic
Moj nedavni intervju:

https://www.youtu...e=youtu.be
 
Misa_
Miroljube, da li ce da budu tvoje knjige na sajmu knjiga u Nisu, koji je sad za mesec dana?
 
Miroljub Petrovic
Misa_ - poruka glasi:

Miroljube, da li ce da budu tvoje knjige na sajmu knjiga u Nisu, koji je sad za mesec dana?

Ne znam, mozda na standu Metafizike, ako bude izlagao, a mozda i nece.
 
DM87
http://www.blic.r...eu/t6tzq52

Iako nije član Evropske unije, Vatikan će se danas i sutra pozabaviti pitanjem: Kuda ide Evropa?

Prošle godine je pap Franja dobio prestižnu nagradu "Karlo Veliki" za svoju službu za "evropsko jedinstvo".

Katolička crkva želi da "stvori uslove za stabilnost EU", rekao je kardinal Rajnard Marks, nadbiskup Minhena i Frajzinga i predsednik COMECE rekao je u intervjuu u maju.

Koji su stavovi Vatikana po pitanju sadašnjosti i budućnosti EU? Prema Marksovim rečima, Katolička crkva ne prefrerira federalizam.
 
John Abruzzi
Postovani, kako komentarisete ovo ?

http://srbin.top/...evolucije/
 
El
Miroljube,gde mogu da se pronadjju tvoje knjige u stampanom izdanju?
 
Miroljub Petrovic

Slike su falsifikat, a tekst je tacan. I kod nas su nalazeni veliki skeleti koji su "nestali". Tako je u Zlotskoj pecini kod Bora bila pronadjena ogromna ljudska lobanja, koja je odnesena u Beograd od strane strucnjaka", prema svedocenju coveka iz obezbedjenja. To se desilo pre oko 40 godina, tu pricu sam davno slusao od jednog arheologa.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.69 sekundi!