Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Nikola92
Da li smatrate da "Torinski pokrov" ima veze sa Hristom?
 
Miroljub Petrovic
Nikola92 - poruka glasi:

Da li smatrate da "Torinski pokrov" ima veze sa Hristom?

Nema nikakve veze.
 
Miroljub Petrovic
Evo e-maila koji sam upravo dobio od dr Sladjane Velkov:

fbid=10214545675897923&set=a.10200353494822266.203822.1301708254&type=3&theater

VLADIMIR CIMERMAN, osnivač fejsbuk grupa za ismevanje, u kojima se zloupotrebljava moje ime i zvanje, ismevaju doktori, roditelji koji su za neobaveznu vakcinaciju i autistična deca, vredja, preti ubistvom, poziva na nasilje, linč i bacanje bombi na mojim predavanjima, je PRAVOSNAŽNO OSUDJEN (inače osudjivan i ranije), za ugrožavanje sigurnosti po Krivičnom zakonu, od suda za visoko tehnološki kriminal.

Izmedju ostalih, u navedenom postupku pred Tužilaštvom, za isto krivično delo, je takođe utvrđena odgovornost i prema osobi, koja se na društvenim mrežama predstavljala pod pseudonimom "Sunčica Pravosnažna", međutim, zbog trenutnog boravka i lečenja iste u psihijatrijskoj ustanovi, postupak još uvek nije okončan.

Ovakvom liku se epidemiolog Dr Zoran Radovanović u svojoj knjizi "Istina o vakcinama", u kojoj blati i ismeva pristalice neobavezne vakcinacije, javno zahvaljivao za pomoć.

Dr Radovanović je takodje bio aktivni učesnik Skupštinskog odbora za zdravlje i porodicu, koji je doneo sramni, protivustavni zakon o prisilnoj vakcinaciji, pod pretnjom visokih novčanih kazni i oduzimanja dece. Na istom tom odboru se javno pozivalo na cenzuru i osnivanje grupa za ismevanje. Upravo takve su i grupe koje je osnovao Vladimir Cimerman. https://www.faceb...33/?type=3

Setimo se i navoda lista Tabloid, koji je objavio listu novinara na platnom spisku RFZO-a. http://www.magazi...&cl=18
Oni se pojavljuju kao autori priloga u kojima se takodje ismevaju i kleveću pristalice neobavezne vakcinacije, javnost zastrašuje i proglašavaju lažne epidemije.

Klupko se odmotava i uskoro ćemo čitati i o naručiocima i finansijerima ovakvih grupa.

Eto kakav kadar i “naučne” metode koriste zastupnici prisilne vakcinacije.

Dr Sladjana Velkov
 
Veljko000
Moже ли се муслиман спасти ако живи морално?
 
Miroljub Petrovic
Veljko000 - poruka glasi:

Moже ли се муслиман спасти ако живи морално?

Naravno da moze da se spase. I ateista ako zivi moralno bice spasen.
 
Luka Srbin
Postovanje, hteo bi da vas pitam za savet. Vratio sam se fudbalu posle pauze od tri meseca i naravno kondicija mi je opala, pojacao sam do maksimuma sve treninge ali se umaram i dobijam upalu misica koje su bolne i duge. Kako da lecim upalu misica? Presao sam vise na biljnu hranu ali mi treba nesto sto ce mi ubrzati oporavak. Da li su kreatin i protein surutke (whey) zdravi? Da li psotoji neki sejk, prirodni sok ili namirnca koja ce trenutno vratiti snagu ili poboljsati koncentraciju?
 
Miroljub Petrovic
Luka Srbin - poruka glasi:

Postovanje, hteo bi da vas pitam za savet. Vratio sam se fudbalu posle pauze od tri meseca i naravno kondicija mi je opala, pojacao sam do maksimuma sve treninge ali se umaram i dobijam upalu misica koje su bolne i duge. Kako da lecim upalu misica? Presao sam vise na biljnu hranu ali mi treba nesto sto ce mi ubrzati oporavak. Da li su kreatin i protein surutke (whey) zdravi? Da li psotoji neki sejk, prirodni sok ili namirnca koja ce trenutno vratiti snagu ili poboljsati koncentraciju?

Pravilo u fizickoj aktivnosti je da se polako vezna, "samo da se da impuls misicu" kao sto bi rekao cuveni dr Milisav Nikolic, vodeci svetski strucnjak za trening i fizicku pripremu. Dakle, doza treninga i fizicke aktivnosti treba polako da se dozira i pojacava. Cim imas upalu znaci da pogresno radis, prefosiravas se. Kreatin i surutka su smece, sao uzimaj iz prirode.
 
MilosRadovic
Miroljube da li po bibliji smeju da se jedu jaja? Pitam to iz razloga zato sto sam pre neki dan gledao neku emisiju gde su jevreji pricali kako drze jaja u nekom inkubatoru da bi onaj zametak u jajetu nestao. Nisam ih bas razumeo da li oni taj zametak video kao krv ili fetus, nisam bas razumeo. Pa sam po tome zakljucio da oni to mogu da rade iz dva razloga. Ili je u bibliji zabranjeno da se jedu jaja zbog tog zametka ili su oni uzeli neki tekst i napravili teologiju van konteksta, pa sad filozofiraju sa inkubatorima.
 
Miroljub Petrovic
MilosRadovic - poruka glasi:

Miroljube da li po bibliji smeju da se jedu jaja? Pitam to iz razloga zato sto sam pre neki dan gledao neku emisiju gde su jevreji pricali kako drze jaja u nekom inkubatoru da bi onaj zametak u jajetu nestao. Nisam ih bas razumeo da li oni taj zametak video kao krv ili fetus, nisam bas razumeo. Pa sam po tome zakljucio da oni to mogu da rade iz dva razloga. Ili je u bibliji zabranjeno da se jedu jaja zbog tog zametka ili su oni uzeli neki tekst i napravili teologiju van konteksta, pa sad filozofiraju sa inkubatorima.

Jaja mogu da se jedu, kad nema nista bolje, a to sto bleje neki fanatici je skroz nebitno.
 
70mk18
Ako se stanovnici drugih svetova/planeta nisu pobunili protiv Boga, da li to znači da Lucifer i demoni mogu da haraju samo po Zemlji? U smislu, da li su se oni "naselili" na Zemlji upravo zato, jer je jedino ovde njihov koncept bio prihvaćen (čovek ga je prihvatio)?
 
Nikola92
https://www.youtu...ZKfZuUiI6M

Miroljub Petrovic, Emir Samardzic, Aleksandar Petrovic - Dobro jutro Srbijo - (TV Happy 06.11.2017)
 
Stevan93
Da li ima u pdf formatu nova knjiga dr Milisava, enciklopedija prirodnih lekova?
 
Miroljub Petrovic
70mk18 - poruka glasi:

Ako se stanovnici drugih svetova/planeta nisu pobunili protiv Boga, da li to znači da Lucifer i demoni mogu da haraju samo po Zemlji? U smislu, da li su se oni "naselili" na Zemlji upravo zato, jer je jedino ovde njihov koncept bio prihvaćen (čovek ga je prihvatio)?

U Bibliji, u Otkrivenju 12. poglavlje, pise da je Sotoni i demonima jos uvek dopusteno da imaju pristup svemiru, a da ce biti zbaceni i ogrniceni samo na Zemlju na kraju istorije, neposredno pre Hristov drugi dolazak.
 
Miroljub Petrovic
Stevan93 - poruka glasi:

Da li ima u pdf formatu nova knjiga dr Milisava, enciklopedija prirodnih lekova?

Ocekujem da mi izdavac uskoro posalje knjigu u elektronskoj formi pa cemo je postaviti.
 
70mk18
U Bibliji, u Otkrivenju 12. poglavlje, pise da je Sotoni i demonima jos uvek dopusteno da imaju pristup svemiru, a da ce biti zbaceni i ogrniceni samo na Zemlju na kraju istorije, neposredno pre Hristov drugi dolazak.[/quote]

oprostite, nisam dobro postavio pitanje, nadam se da mi nećete zameriti. Naime, zanima me da li je Zemlja jedini svet na kojem se desila pobuna protiv Tvorca? Shvatam da demoni (za sad još) imaju dostup do celog svemira, ali ako je jedino na Zemlji bila prihvaćena ideja pobune, onda demoni mogu da manipuliraju jedino sa stanovnicima Zemlje. Dakle mogu oni da putuju po svemiru itd. ali ako nigde osim na Zemlji nema pobune, onda oni svoje destruktivne metode mogu da primenuju samo ovde. Jesam dobro shvatio ili..?
 
petarlaz
dobar dan imam tri pitanja koja mi nisu najjasnija pa bih voleo da vas pitam
1. Ako zena ima sluskinje koje obavljaju kucne poslove zasto u mladosti mora da uci da radi sve te poslove?
2. Da li pripadate nekoj odredjenoj crkvi ili samo citate BIbliju i radite onako kako mislite da je najbolje( znam da je mozda preterano ali ukoliko ne zelite ne morate da odgovorite)
3. Da li postoji konkretan razlog zbog koga ne treba putovati?
 
Miroljub Petrovic
70mk18 - poruka glasi:

U Bibliji, u Otkrivenju 12. poglavlje, pise da je Sotoni i demonima jos uvek dopusteno da imaju pristup svemiru, a da ce biti zbaceni i ogrniceni samo na Zemlju na kraju istorije, neposredno pre Hristov drugi dolazak.


oprostite, nisam dobro postavio pitanje, nadam se da mi nećete zameriti. Naime, zanima me da li je Zemlja jedini svet na kojem se desila pobuna protiv Tvorca? Shvatam da demoni (za sad još) imaju dostup do celog svemira, ali ako je jedino na Zemlji bila prihvaćena ideja pobune, onda demoni mogu da manipuliraju jedino sa stanovnicima Zemlje. Dakle mogu oni da putuju po svemiru itd. ali ako nigde osim na Zemlji nema pobune, onda oni svoje destruktivne metode mogu da primenuju samo ovde. Jesam dobro shvatio ili..?[/quote]
Pa ocigledno je da su demoni bili nekada stanovnici drugih svetova i planeta koje je Bog stvorio, i tada su bili andjeli, ko sto je verovatno i Adam imao status andjela, i kao sto ce jednog dana ljudi biti kao andjeli, kao sto kazes Isus. Dakle, ti andjeli, koji su bili stanovnici drugih svetova, pobunili su se protiv Boga.
 
Miroljub Petrovic
petarlaz - poruka glasi:

dobar dan imam tri pitanja koja mi nisu najjasnija pa bih voleo da vas pitam
1. Ako zena ima sluskinje koje obavljaju kucne poslove zasto u mladosti mora da uci da radi sve te poslove?

Zena je direktor u kuci, a muz je vlasnik kuce i postavlja direktora. Kako ce zena da bude direktor u kuci ako ne zna sve te poslove da radi? Ko ce da koordinira, rukovodi, smenjuje i postavlja zena, daje im instrukcije i dr, ako ne zna da radi te poslove? Zato treba da je obucena kod majke ili na nekom drugom mestu, da bi mogla jednog dana da bude direktor u kuci.

2. Da li pripadate nekoj odredjenoj crkvi ili samo citate BIbliju i radite onako kako mislite da je najbolje( znam da je mozda preterano ali ukoliko ne zelite ne morate da odgovorite)

Jesi me cuo nekada da reklamiram neku crkvu i da pozivam na uclanjivanje u neku crkvu? Kod ljudi se gledaju rezultati, a to je da li zna nesto da radi i da li je sposoban da se zeni i da stvara dobre ljude (decu), a gde ce covek da stekne ta znanja, u crkvi ili izvan crkve, ja se time ne bavim. Samo kazem, nadji pametne ljude i uci od njih da radis i da stvaras porodicu.

3. Da li postoji konkretan razlog zbog koga ne treba putovati?

Ko je rekao da ne treba putovati? Treba putovati ako ima svrhe - da se nesto korisno nauci (odes kod pametnog coveka da nesto naucis) ili da nesto korisno vidis (neki prirodni lokalitet koji ukazuje na stvaranje) ili da se negde ohrabris (odes u Prijepolje na festivl guslara ili neku slicnu manifestaciju). Ne treba putovati da bi se blejalo, da ides u Bec da pijes kafu, da ides u Las Vegas da se kockas, da ides u Pariz na festival govedjih filmova i sl.
 
petarlaz
.

3. Da li postoji konkretan razlog zbog koga ne treba putovati?

Ko je rekao da ne treba putovati? Treba putovati ako ima svrhe - da se nesto korisno nauci (odes kod pametnog coveka da nesto naucis) ili da nesto korisno vidis (neki prirodni lokalitet koji ukazuje na stvaranje) ili da se negde ohrabris (odes u Prijepolje na festivl guslara ili neku slicnu manifestaciju). Ne treba putovati da bi se blejalo, da ides u Bec da pijes kafu, da ides u Las Vegas da se kockas, da ides u Pariz na festival govedjih filmova i sl.[/quote]
U redu to ali zasto na primer ne treba ici na letovanje a treba u akva park u Doljevcu?
 
NM
Pozdrav doktore,jedno pitanje u vezi ishrane .U knjizi Enciklopedija prirodnih lekova Vens Ferel procitao sam da se ne preporucuje jesti spinat,blitva,listovi cvekle.Da li je to moguce ako se smatra da su spinat blitva listovi cvekle zdravi bogati hlorofilom.Ovo se spominje u odeljku gdje se govori o kamenu u bubregu. Nemam nikakvih zdravstvenih problema nego sam citao knjigu i nasao podatak taj koji me bas zbunjuje .hvala.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.61 sekundi!