Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
John Abruzzi
Miroljube u balkan info ste izjavili vasu racunicu da ce za 20tak godina biti drugi hristov dolazak, nisam citao bibliju, kako vi opisujete taj dolazak?
 
Miroljub Petrovic
John Abruzzi - poruka glasi:

Miroljube u balkan info ste izjavili vasu racunicu da ce za 20tak godina biti drugi hristov dolazak, nisam citao bibliju, kako vi opisujete taj dolazak?

Moras da procitas bar moju kratku knjigu sa donjeg linka, ako nisi citao Bibliju:

http://cps.org.rs...etnike.pdf

i da pogledas serijal sa donjeg linka:

http://www.creati...adjaji.htm
 
urke001
Cuo sam da se u vezi biblije pominju gog i magog
Posto nisam procitao bibliju do kraja mozete li mi u kratkim crtama objasniti to
ako je vaznoGrin
 
Mikiz
Ispovest bivseg svestenika sataniste , sada hriscana , NY - John Ramirez


https://www.youtu...amp;t=631s
 
Knin
Postovanje, odgledao sam emisiju vasu poslednju sa Tesom Pricali ste o pamcenju vode. Naime, ruski I japanski naucnici su vrsili eksperimente, tako sto su recimo uzimali vodu iz vodovoda, zamrznuli I mikroskopski fotografisali kristale vode..ako je voda losa, kristal je bio nepravilnog oblika, I ispucao.A ako se recimo nad tom istom vodom ocita molitva ili upute lepe reci kristali bi bili savrsenog oblika sa pravilnim uglovima, I delotvorno deluje na coveka... 70% naseg tela je voda, posle ruzne reci, ne osecamo se lepo I prijatno, a posle lepih reci ili upucene ljubavi ka nama osecacemo se predivno...U Bibliji pise zivot I smrt u sluzbi su jezika! Mislim da ovo naucnio istrazivanje moze da pozitivno deluje na coveka u smislu da pazimo kako se ophodimo prema drugima..Imam pitanje jedno, sta mislite o internet tv kao Tesa sto ima? Upoznao bih se sa pametnim ljudima I da bih eventualno doprli do drugih ljudi nasim delovanjem, sa obzirom da imam 23 godine imao bih vremena I volje sa tim da se bavim a mozda bi moglo I da se zaradi, tako da bilo bi 3u1.Veliki pozdrav!
 
Nikola2001
Postovani gospodine Miroljube imam neka pitanja za vas.
1.Imam problema sa bubuljicama na licu i zanima me kako bih mogao da se izlecim na prirodan nacin ne pijem, ne pusim , ne jedem slatko neznam sta je problem i zasto mi neprestano izlaze?
2.Zanima me sta mislite o privatnom vandrednom skolovanju, ili uopsteno vandrednom skolovanju kad bih napustio redovno dali bi to bio dobar potez ili ne?
Hvala unapred pozdrav.Smile
Nikola11
 
Miroljub Petrovic
urke001 - poruka glasi:

Cuo sam da se u vezi biblije pominju gog i magog
Posto nisam procitao bibliju do kraja mozete li mi u kratkim crtama objasniti to
ako je vaznoGrin

To je najvaznije pitanje na koje moras da znas odgovor, ali ja ne znam ko si ti dijabolici.
 
Miroljub Petrovic
Knin - poruka glasi:

Postovanje, odgledao sam emisiju vasu poslednju sa Tesom Pricali ste o pamcenju vode. Naime, ruski I japanski naucnici su vrsili eksperimente, tako sto su recimo uzimali vodu iz vodovoda, zamrznuli I mikroskopski fotografisali kristale vode..ako je voda losa, kristal je bio nepravilnog oblika, I ispucao.A ako se recimo nad tom istom vodom ocita molitva ili upute lepe reci kristali bi bili savrsenog oblika sa pravilnim uglovima, I delotvorno deluje na coveka... 70% naseg tela je voda, posle ruzne reci, ne osecamo se lepo I prijatno, a posle lepih reci ili upucene ljubavi ka nama osecacemo se predivno...U Bibliji pise zivot I smrt u sluzbi su jezika! Mislim da ovo naucnio istrazivanje moze da pozitivno deluje na coveka u smislu da pazimo kako se ophodimo prema drugima.

U pitanju su nebulozni naucnici i nebulozne studije. Tako su ti isti "naucnici" navodno kopali duboko pod zemljom i snimili krike ljudi koji se rostiljaju u paklu. Dakle, teske nebuloze.

Imam pitanje jedno, sta mislite o internet tv kao Tesa sto ima? Upoznao bih se sa pametnim ljudima I da bih eventualno doprli do drugih ljudi nasim delovanjem, sa obzirom da imam 23 godine imao bih vremena I volje sa tim da se bavim a mozda bi moglo I da se zaradi, tako da bilo bi 3u1.Veliki pozdrav!

Internet televizija je buducnost, ali nemas ti koga da intervjuises kad su retki ljudi koji nesto znaju sto moze biti korisno u zivotu, jedino da obilazis seljake po selima i od njih skidas fazone i emitujes neke korisne stvari o zivotu u prirodi. Ljudi su teoloski nepismeni i onda sve sto pricaju je suplje.
 
Knin
U knjizi "poruka vode" autor Masaru Emoto dao nam je jednostavan primer sa kojim mozemo da testiramo kako rec moze da utice na okolinu,vodu pa cak i pirinac. Uzeo je dve tegle pirinca i jednu stavio u jednu sobu a drugu teglu u drugu sobu. Mesec dana je ulazio svaki dan u obe prostorije,jednom pirincu je govorio ruzne reci(mrzim te,odvratan si itd)a drugom samo lepe poput(Hvala,volim te itd)...Rezultat je takav da je pirinac komu su upucivane ruzne reci pocrneo i zaudarao je jako,dok je drugi pirinac bio beo pa cak i fermentirao i bio zdrav,isto je i sa vodom,ljudima itd...Taj eksperiment moze svako da sprovede u delo i da se uveri. Isto u toj knjizi pise da na hiljade belih kao grudvi snega pada na zemlju svaki dan,precnika otprilike 12m je grudva i cim se priblizi atmosferi pretvara se u oblak,i prilozena fotografija satelitskog snimka...Zanimljiva knjiga,ako zelite mogu da vam posaljem,veliki pozdrav!
Izmenio/la Knin na 15.11.2017 17:18
 
Miroljub Petrovic
Knin - poruka glasi:

U knjizi ..., dao nam je jednostavan primer sa kojim mozemo da testiramo kako rec moze da utice na okolinu,vodu pa cak i pirinac. Uzeo je dve tegle pirinca i jednu stavio u jednu sobu a drugu teglu u drugu sobu. Mesec dana je ulazio svaki dan u obe prostorije,jednom pirincu je govorio ruzne reci(mrzim te,odvratan si itd)a drugom samo lepe poput(Hvala,volim te itd)...Rezultat je takav da je pirinac komu su upucivane ruzne reci pocrneo i zaudarao je jako,dok je drugi pirinac bio beo pa cak i fermentirao i bio zdrav,isto je i sa vodom,ljudima itd...Taj eksperiment moze svako da sprovede u delo i da se uveri. Isto u toj knjizi pise da na hiljade belih kao grudvi snega pada na zemlju svaki dan,precnika otprilike 12m je grudva i cim se priblizi atmosferi pretvara se u oblak,i prilozena fotografija satelitskog snimka...Zanimljiva knjiga,ako zelite mogu da vam posaljem,veliki pozdrav!

Svako takodje moze da proba (sto ja ne preporucujem) da se u jednoj sobi moli Bogu, a u drugoj da priziva demone, i u sobi u kojoj priziva demone ima namestaj da mu se pomera, da mu leti cebe, da cuje zastrasujuce glasove, da ima vizije "sirena" (demona) i dr, a u sobi gde se moli Bogu da ima osecaj mira i blazenstva.

Ljudi koji su kao brdska goveda, koji ne znaju teologiju, oni demonski uticaj u svetu objasnjavaju na razlicite glupave nacine i tako demoni od njih prave majmune i odvlace ih u propast.
 
Lesandra85
Pozdrav Miroljube,imam pitanje gde ima da se kupi sampon cedj,posto sam gledao jel ima u knjizari medun,ali izgleda da su ugasili sajt. Pozdrav
Izmenio/la Lesandra85 na 15.11.2017 17:57
 
Miroljub Petrovic
Lesandra85 - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube,imam pitanje gde ima da se kupi sampon cedj,posto sam gledao jel ima u knjizari medun,ali izgleda da su ugasili sajt. Pozdrav

Ne znam gde ima. Muslim da ces morati sam da pravis.
 
crnitrn
Имате ли неки извор у ком се Душаново царство назива Магнум Илирикум?
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Gedeon
Postavljen je novi film

POLIKARP (2015)

[img]http://www.mshcreationcenter.org/7ws1/wp-content/uploads/2015/02/Polycarp-CFDb-ad_4.jpg[/img] is not a valid Image.

Link za gledanje:

http://biblijskif...-prvi-deo/
 
Miroljub Petrovic
crnitrn - poruka glasi:

Имате ли неки извор у ком се Душаново царство назива Магнум Илирикум?

Imas u knjizi sa donjeg linka:

http://cps.org.rs...a_srba.pdf

u fusnoti broj 6, str 13.
 
Nikola2001
Miroljube mozete li mi odgovoriti na pitanje
1.Imam problema sa aknama na licu i zanima me kako bih mogao da se izlecim na prirodan nacin ne pijem, ne pusim , ne jedem slatko neznam sta je problem i zasto mi izlaze?
2.Zanima me sta mislite o privatnom vandrednom skolovanju, ili uopsteno vandrednom skolovanju kad bih napustio redovno dali bi to bio dobar potez ili ne?
Nikola11
 
petarlaz
Sto se tice Dusanovog zakonika smatram da su kazne bile odgovarajuce ali jedino sto mi se ne svidja je to sto su bile razlicite kazne u zavisnosti od drustvenog sloja kome je pripadao covek koji je nesto zgresio. Kako vi gledate na to i da li je uopste tacno da kazne nisu bile jednake?
 
Miroljub Petrovic
Nikola2001 - poruka glasi:

Miroljube mozete li mi odgovoriti na pitanje
1.Imam problema sa aknama na licu i zanima me kako bih mogao da se izlecim na prirodan nacin ne pijem, ne pusim , ne jedem slatko neznam sta je problem i zasto mi izlaze?
2.Zanima me sta mislite o privatnom vandrednom skolovanju, ili uopsteno vandrednom skolovanju kad bih napustio redovno dali bi to bio dobar potez ili ne?

Za zdravstvena pitanja javi se na e-mail:

Bolje je da uopste ne ides u debilanu, a ako vec moras, onda bolje vanredno nego redovno.
 
Miroljub Petrovic
petarlaz - poruka glasi:

Sto se tice Dusanovog zakonika smatram da su kazne bile odgovarajuce ali jedino sto mi se ne svidja je to sto su bile razlicite kazne u zavisnosti od drustvenog sloja kome je pripadao covek koji je nesto zgresio. Kako vi gledate na to i da li je uopste tacno da kazne nisu bile jednake?

U Bibliji se lepo kaze: "Kome je vise dato, od njega ce se vise traziti." Takodje, u drzavi nemaju svi ista prava - oni koji su vredni i slobodni imaju veca prava od lenjih i robova.
 
Vojvoda Pavle
Pozdrav Miroljube, vec duzi vremenski period imam problema sa velikom kolicinom peruti, sve sam preparate probao kao i sampone, jedina opcija koju nisam probao je cedj, e sad, zeleo bih da napravim taj sampon kao sto ste pokazali u vasem snimku, ali negde sam procitao da se to pravi iskljucivo od pepela bukovog drveta, ja mogu lako nabaviti pepeo nekih drugih vrsta drveta, ali ne i bukovog, pa da li moze posluziti i neko drugo drvo ?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 1.02 sekundi!