Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
vladans
U Banjaluci je otvoren restoran sa zdravom hranom, Restoran se zove HUMUS HOUSE i cijenom je vrlo pristupačan. Jela su potpuno veganska,a inače jela su porijeklom iz Izraela. Restoran je predivno uređen.
Jedino još da napomenem da nema naše muzike u restoranu, nego je izvorna izraelska muzika. Restoran se nalazi u centru Banjaluke, kod Hotela Palas.
 
Miroljub Petrovic
Vojvoda Pavle - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube, vec duzi vremenski period imam problema sa velikom kolicinom peruti, sve sam preparate probao kao i sampone, jedina opcija koju nisam probao je cedj, e sad, zeleo bih da napravim taj sampon kao sto ste pokazali u vasem snimku, ali negde sam procitao da se to pravi iskljucivo od pepela bukovog drveta, ja mogu lako nabaviti pepeo nekih drugih vrsta drveta, ali ne i bukovog, pa da li moze posluziti i neko drugo drvo ?

Moxr od bilo kog drveta.
 
nemanja89
Kakvo je vase misljenje o Gerald Schroederu ako ste upoznati sa njegovim radom.
Za one koji nisu ukratko

https://www.youtu...QVm8RokoBA
 
sonofGod3
Поштовање Мирољубе, слушајући једно од вашиш последњих гостовања приметио сам како сте критиковали промену пола са чиме се апсолутно слажем. Међутим скоро сам сазнао да се заправо догађа да се на самом рођењу не може дефинисати пол такозвани Интерсекс појам (нпр. особа се роди споља са мушким полним органом, а изнура поседује јајну ћелију. Или се једноставно не може утврдити пол). Моја предпоставка је да се тај проблем као и већина болести појавио услед неморалног начина живота и људског греха пошто у прошлости није постојао. Занима ме како би према вашем мишљењу требало да се поступа у таквим случајевима, односно како би особа са тим проблемима требала да води живот када одрасте према Библији? Само још једном да напоменем да не мислим на трансексуалце који такве болештине раде својевољно, већ на Интерсекс особе којих јесте мало али се рађају недефинисаног пола. Унапред хвала, одговор на ово питање ме већ дуже време занима!!!
 
OgnjenVW
Gospodine Miroljube imam pitanje za vas koje vam niko nije postavio a to je jel ste bili vi na maturi na kraju osmog razreda i na kraju srednje?
 
Kvarner
Pozdrav Miroljube, zamolio bih Vas objašnjenje ove Isusove misli:

„Tko nađe život svoj, izgubit će ga, a tko izgubi život svoj mene radi, naći će ga.“ Matej 10,39

Koristio sam se tražilicom, ali nisam uspio pronaći da ste već objašnjavali konkretno taj navod. Interesira me na što se konkretno u ovom citatu odnosi gubljenje života. Je li to kontekst fizičkog života i progonstva za koje je Isus znao da slijede ili se to odnosi na duhovni aspekt života? Ukoliko se odnosi na duhovni aspekt života interesira me što bi konkretno značilo izgubiti život, odnosi li se isključivo na novorođenje ili na nešto još konkretnije što Bog u praktičnom životu od nas traži.
 
crnitrn
http://www.shqipt...jini-serb/
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Miroljub Petrovic
nemanja89 - poruka glasi:

Kakvo je vase misljenje o Gerald Schroederu ako ste upoznati sa njegovim radom.
Za one koji nisu ukratko

https://www.youtu...QVm8RokoBA

Upoznat sam sa njegovim radom, bio sam na njegovom predavanju u Jerusalimu, covek prica gore gluposti nego najgori evolucionisti. Posle 5 minuta sam hteo da izadjem, a on me molio da ostanem, bukvalno mi nije dao da izadjem iz sale, pa da ne ispadnem siledzija ostao sam jos 5 min, a onda rekao da idem u WC i zbrisao. Tip prica kako Adam i Eva, kao ni Noje, nisu uopste postojali, da su to filozofski koncepti, i jos mnoge druge gluposti. Zavrsio je rabinsku skolu i MIT, i onda se mnogi klanjaju pred njim, a tip bukvalno nema pojma.
 
Miroljub Petrovic
sonofGod3 - poruka glasi:

Поштовање Мирољубе, слушајући једно од вашиш последњих гостовања приметио сам како сте критиковали промену пола са чиме се апсолутно слажем. Међутим скоро сам сазнао да се заправо догађа да се на самом рођењу не може дефинисати пол такозвани Интерсекс појам (нпр. особа се роди споља са мушким полним органом, а изнура поседује јајну ћелију. Или се једноставно не може утврдити пол). Моја предпоставка је да се тај проблем као и већина болести појавио услед неморалног начина живота и људског греха пошто у прошлости није постојао. Занима ме како би према вашем мишљењу требало да се поступа у таквим случајевима, односно како би особа са тим проблемима требала да води живот када одрасте према Библији? Само још једном да напоменем да не мислим на трансексуалце који такве болештине раде својевољно, већ на Интерсекс особе којих јесте мало али се рађају недефинисаног пола. Унапред хвала, одговор на ово питање ме већ дуже време занима!!!

Tamo gde se postuju zakoni zdravlja, nema takvih bolesti. U demokratiji se oni pustaju da bauljaju, a trebalo bi da se izoluju i da budu pod necijim nadzorom.
 
Miroljub Petrovic
OgnjenVW - poruka glasi:

Gospodine Miroljube imam pitanje za vas koje vam niko nije postavio a to je jel ste bili vi na maturi na kraju osmog razreda i na kraju srednje?

E na to vazno pitanje nikada nisam odgovorio. Evo odgovora: Ne secam se da sam bio, mislim da nisam bio, jer da sam bio verovatno bih se setio. U moje vreme ne secam se da je bilo tih balova vampira.
 
Miroljub Petrovic
Kvarner - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube, zamolio bih Vas objašnjenje ove Isusove misli:

„Tko nađe život svoj, izgubit će ga, a tko izgubi život svoj mene radi, naći će ga.“ Matej 10,39

Koristio sam se tražilicom, ali nisam uspio pronaći da ste već objašnjavali konkretno taj navod. Interesira me na što se konkretno u ovom citatu odnosi gubljenje života. Je li to kontekst fizičkog života i progonstva za koje je Isus znao da slijede ili se to odnosi na duhovni aspekt života? Ukoliko se odnosi na duhovni aspekt života interesira me što bi konkretno značilo izgubiti život, odnosi li se isključivo na novorođenje ili na nešto još konkretnije što Bog u praktičnom životu od nas traži.

To Isus nije rekao. On je rekao: "Ko voli svoj zivot, izgubice ga, a ko izgubi svoj zivot, mene radi, dobice ga." Isus ovde govori o ljudima koji su sebicni i koji bi zbog ovozemaljskih sebicnih zadovoljstava sve lose ucinili, dakle ne zanima ih Bog, vecni zivot, nego samo ovozemaljski sebicni zivot. I onda Isus njih kritukuje i podrzava one koji su spremni da stradaju zbog zivota po Bozjem zakonu, i kaze da ce takvi jednog dana biti vaskrsnuti na vecni zivot.
 
Miroljub Petrovic
Upozoravam sve nove clanove foruma da procitaju forum od pocetka pre nego sto krenu da postavljaju pitanja, da ne bi zatrpavali forum pitanjima na koja sam vise puta odgovarao. Oni koji to ne urade, rizikuju da budu banovani. Isto vazi i za postavljanje glupih pitanja, tipa: sta zet da uradi ako ga tast mrko pogleda i sl.
 
Miroljub Petrovic
Ovih dana je veliki broj satanista pokusao da se registruje na forum da bi kroz formu pitanja pokusalo da vredja i omalovazava ono sto se ovde pise. Ocigledno da su pokrenuli novu akciju protiv mene i CPS-a, misle da je ovo skupstina neke demokratkse zemlje pa mogu da bleje i vredjaju bez sankcija. Nece moci.
 
Vlatko96
Pozdrav Miroljube,procitao sam knjigu koji je napisao bivsi jezuitski svestenik Alverto Rivera.Citajuci sam se mnogo iznenandio o tome sta se sve u Vatikanu radi,a ponajvise me iznenadilo gdje govori kako je krst satanski simbol i da ako imamo u kucama da to odma izbacimo.Takodje i slike Gospe itd,e sad da li je to bas tako,jer je Isus razapet na krstu i mnogi ga nose na lancicu u znak vjere u njega...
Cool
 
Miroljub Petrovic
Vlatko96 - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube,procitao sam knjigu koji je napisao bivsi jezuitski svestenik Alverto Rivera.Citajuci sam se mnogo iznenandio o tome sta se sve u Vatikanu radi,a ponajvise me iznenadilo gdje govori kako je krst satanski simbol i da ako imamo u kucama da to odma izbacimo.Takodje i slike Gospe itd,e sad da li je to bas tako,jer je Isus razapet na krstu i mnogi ga nose na lancicu u znak vjere u njega...

Znaci, da su Isusa nabili na kolac, trebalo bi da se nose lancici sa malim kocicima? Vera u Boga se pokazuje moralnim zivotom po Njegovim zakonima, a ne izisljanjem razlicitih glupoti.

O krstu i drugim okultnim simbolima imas u knjizi sa donjeg linka:

http://www.cps.or...imboli.zip

i u prvih 8 poglavlja donje knjige:
http://www.cps.or...ge/vmr.zip
 
Zoran888
Miroljube citao sam da je glavni sponzor Hitlerovog dolaska na vlast bio Satana iz vatikana, za uzvrat trebalo je eliminisati Jevreje i Srbe?
 
Miroljub Petrovic
Upravo mi javio kolega da njegov brat ima prevodilacku agenciju i da mu trebaju prevodioci za engleski, nemacki, francuski, spanski, treba da se prevodi i pisu tekstovi na ovim jezicima. Kontakt kolege je:

 
darkoprosev
Pozdrav Miroljube tebi i svim clanovima foruma.Hteo sam da te pitam za jednu dilemu vezano sa biblijom.Dali Bog podrzava incest?Nije mi jasno kako su se ljudi razmnozavali,postankom Adama i Eve pa i posle velikog potopa a da nije bilo incesta?
 
hrubik miroslav
https://www.youtu...F0fT8gWuZo
 
Miroljub Petrovic
darkoprosev - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube tebi i svim clanovima foruma.Hteo sam da te pitam za jednu dilemu vezano sa biblijom.Dali Bog podrzava incest?Nije mi jasno kako su se ljudi razmnozavali,postankom Adama i Eve pa i posle velikog potopa a da nije bilo incesta?

Treba da procitas forum od pocetka pa da dodjes sa pitanjima, jer o tome sam vec pricao vise puta. Imas objasnjeno na donjem linku:

http://www.cps.or...ks702.html
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.68 sekundi!