Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Ovom islamskom teologu se svidja moja prica, pogledati na

5:10
10:30
13:45

https://www.youtu...4hGKlW9UKM
 
70mk18
https://www.youtu...G35NvOojYw

POSLE RUCKA - General Sljivancanin, Miroljub Petrovic, Viktor Savic, Radoicic (TV Happy 24.11.2017)
 
Nikola888
Zna li neko da mi pomogne, zasto nece da mi pusti nijednu epizodu SuperBook(Biblijski filmovi)? Sta treba da uradim?
 
Gedeon
Nikola888 - poruka glasi:

Zna li neko da mi pomogne, zasto nece da mi pusti nijednu epizodu SuperBook(Biblijski filmovi)? Sta treba da uradim?

Postavicemo ih uskoro na Vimeo, taj sajt Veoh slabo radi kada se gleda preko sajta biblijskifilmovi. Sve epizode imas na pomocnom forumu pa potrazi unazad sta hoces da gledas

http://www.creati...wstart=680
 
Aleksandar1232
Pozdrav profesore. Zanima me sta se desi sa decom koja budu zrtve u satanistickom ritualu? Kada ce njih Gospod vaskrsnuti, u 1. ili 2. vaskrsenju?
 
Miroljub Petrovic
Aleksandar1232 - poruka glasi:

Pozdrav profesore. Zanima me sta se desi sa decom koja budu zrtve u satanistickom ritualu? Kada ce njih Gospod vaskrsnuti, u 1. ili 2. vaskrsenju?

U prvom, naravno.
 
ognjenmilekic
Pozdrav.Ako je istina da su srbi pobjednici u kosovskom boju i da to dokazuju turski izvori zasto su onda srpski guslari opjevali toliko pjesama o srpskoj pogibiji na kosovu
ognjen milekic
 
NM
Pozdrav ,doktore imam pitanje generalno za srpski narod.Da li je kljuc opstanka srpskog naroda odnosno da ne nestanemo ko pagani poznavanje SVETOG PISMA.U danasnje vrijeme bar ovde u mojoj regiji gdje zivim ljudi nemaju veze o Svetom Pismu niti ga poznaju autoritet su popovi itd.hvala.
 
Miroljub Petrovic
ognjenmilekic - poruka glasi:

Pozdrav.Ako je istina da su srbi pobjednici u kosovskom boju i da to dokazuju turski izvori zasto su onda srpski guslari opjevali toliko pjesama o srpskoj pogibiji na kosovu

Zato sto su i mnogi srpski guslari pogresno nauceni o nekim detaljima srpske istorije.
 
Miroljub Petrovic
NM - poruka glasi:

Pozdrav ,doktore imam pitanje generalno za srpski narod.Da li je kljuc opstanka srpskog naroda odnosno da ne nestanemo ko pagani poznavanje SVETOG PISMA.U danasnje vrijeme bar ovde u mojoj regiji gdje zivim ljudi nemaju veze o Svetom Pismu niti ga poznaju autoritet su popovi itd.hvala.

Sveto Pismo je najbolji izvor informacija, a i preko dobrih popova moze mnogo da se nauci.
 
snesko
http://www.svetle...na-lepotu/
 
Nabla Operater
Pozdrav doktore Miroljube imam jedno pitanje za vas

Tvrdili ste da su jedni od najvecih umova , naucnika verovali u boga Albert Einstein , Nikola tesla , Kepler i tako dalje

Medjutim evolucionisti konkretno onaj polupani Richard Dawkins kaze da se bog o kome je govorio Ajnstajn potpuno razlikovao od biblijskog boga , i da kada se malo bolje pogleda
zapravi svi ti naucnici su verovali u taj Ajnstajnov koncept tvorca , to naziva Ajnstajnov bog.

Jel ovo klasicno evolucionisticko blejanje i izvrtanje Ajnstajnovih reci ?
Nabla Operater
 
Miroljub Petrovic
Nabla Operater - poruka glasi:

Pozdrav doktore Miroljube imam jedno pitanje za vas

Tvrdili ste da su jedni od najvecih umova , naucnika verovali u boga Albert Einstein , Nikola tesla , Kepler i tako dalje

Medjutim evolucionisti konkretno onaj polupani Richard Dawkins kaze da se bog o kome je govorio Ajnstajn potpuno razlikovao od biblijskog boga , i da kada se malo bolje pogleda
zapravi svi ti naucnici su verovali u taj Ajnstajnov koncept tvorca , to naziva Ajnstajnov bog.

Jel ovo klasicno evolucionisticko blejanje i izvrtanje Ajnstajnovih reci ?

Richard Dokins i drugi blejaci se bave teologijom pomenutih naucnika, dakle "u kog Boga" su verovali. Znamo da je Anstajn bio Jevrejin, Tesla je bio sin pravoslavnog svestenika, a ostali su bili u velikoj meri katolicki svestenici. Dakle, verovali su u biblijskog Boga, sigurno nisu tvrdili da Bog ne postoji, kao sto lupetaju ateisti. E sad, kakve su teoloske poglede imali, to je za nasu pricu nebitno. ja sam govorio u kontekstu da su kao nucnici tvrdili da postoji Bog, a ne da je sve nastalo slucajno.
 
Elazar
https://m.youtube...3JXTe-DCwo
Od neprijatelja do prijatelja
 
Isaija
Da li preporučujete ova hladno cedjena ulja koja se mogu naći u marketima, vredi li to čemu?
 
Nikola888
Jeste li videli informer 28.11(uzeo moj otac novine, ja bacio pogled na naslovnu kad sam krenuo jutros da nalozim vatru, kad vidim vas), hoce da vas hapse zbog vakcina Sad
Izmenio/la Nikola888 na 30.11.2017 14:21
 
OgnjenVW
Hteo bih da pitam naprimer ja ubijem coveka u samoodbrani da li je to greh? I dal cu imati kosmare?
 
Miroljub Petrovic
Isaija - poruka glasi:

Da li preporučujete ova hladno cedjena ulja koja se mogu naći u marketima, vredi li to čemu?

Ja koristim hladno cedjeno ulje od suncokreta samo kad nesto pecem (hleb, palacinke, papriku), i to ulje kupujem u prodavnici zdrave hrane. Sva ova ostala ulja koja reklamiraju nemaju nikakvu posebnu svrhu. Bolje je jesti masline nego maslinovo ulje, bolje jesti lan nego laneno ulje. Ali, ako neko voli da sipa malo hladno cedjenog ulja u salatu, nije problem.
 
Miroljub Petrovic
Nikola888 - poruka glasi:

Jeste li videli informer 28.11(uzeo moj otac novine, ja bacio pogled na naslovnu kad sam krenuo jutros da nalozim vatru, kad vidim vas), hoce da vas hapse zbog vakcina Sad

Nista, kad me uhapse, posalji neku pomoradzu u zatvor da imam sta da jedem.Smile
 
Miroljub Petrovic
OgnjenVW - poruka glasi:

Hteo bih da pitam naprimer ja ubijem coveka u samoodbrani da li je to greh? I dal cu imati kosmare?

Ko ce tebe polupanog da napadne? Sedi tu i ne blej.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.63 sekundi!