Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
ZiviZidZagreb
Postovani Miroljube kakvo je vase misljenje o ovoj teoriji da je Deda Mraz ustvari Sotona
(Santa Claus=Satan Claws)?

https://www.bible...santa.html
 
Miroljub Petrovic
arhangel Mihailo - poruka glasi:

Poštovanje doktore,
Imam dva pitanja.Prvo,šta mislite o pčelarstvu kao privatnom biznisu i o apiterapiji,a drugo,pošto ste rekli da ovi savremeni žanrovi ne treba da se slušaju zbog destruktivnih tekstova,da li preporučujete klasične kompozitore tj.njihovu muziku,npr.Mokranjčevu duhovnu muziku,Mocarta itd.?

Nije los biznis sa medom. Ako ce klasicna muzika da te ohrabri, mozes da je slusas.
 
Miroljub Petrovic
ZiviZidZagreb - poruka glasi:

Postovani Miroljube kakvo je vase misljenje o ovoj teoriji da je Deda Mraz ustvari Sotona
(Santa Claus=Satan Claws)?

https://www.bible...santa.html

Znam da je Deda Mraz demon, a da li je i sam Sotona, nisam proucavao.
 
saki02
Zanima me da li je istina da je Isus rodjen na zimu, kao i da li je razapet i vaskrsao u prolece ili je i to falsifikat? Hvala.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 25.12.2017 17:26
 
Darko Maksa
Miroljube pisali ste o jogama da su lose, one orgazmicke i ostale koje su u trendu sa nekim guruom koji demonski manipulise ljudima. Kakvo misljenje imate konkretno o najobicnijoj jogi gde covek ode u prirodu sedne na cebe i istegne se?
znaci bez poklanjanja bogovima sunca itd vec cista fizicka aktivnost u prirodi?
 
UM
Miroljube, kakvo misljenje imate o odluci Boga u vezi Sodoma i Gomora zato sto je odlucio da spasi coveka koji je hteo da da svoje dve cerke onim ljudima ispred kuce umesto andjela.
I o tome da su one kasnije napile i "silovale" svog oca. Zbog cega je Bog odlucio da spasi njega kad po prici ne deluje kao moralan covek?
Pre svega zasto je Bog morao da posalje svoje andjele tamo kad Bog vec zna ko je moralan a ko nije?
Izmenio/la UM na 25.12.2017 15:05
 
Gedeon
Postavljen je novi film.

BEKSTVO

[img]https://pmd205533tn-a.akamaihd.net/eSalt_Media/392/879/Escape_player.jpg[/img] is not a valid Image.

Link za gledanje:

http://biblijskif...-prvi-deo/
 
Aleksandar98
Pomaze Bog!

Gospodine Miroljube s obzirom da na teoriju "ravne zemlje" gledate kao na glupost dali onda ako ste sigurni da je zemlja okrugla i da postoji bezbroj planeta i suncevih sistema, verujete da postoje i druge civilizacije van nase planete?

Tzv. vanzemaljci.
 
Miroljub Petrovic
saki02 - poruka glasi:

Zanima me da li je istina da je Isus rodjen na zimu, kao i da li je razapet i vaskrsao u prolece ili je i to falsifikat? Hvala.

Ne zna se tacno kad je Isus rodjen, verovatno je to bilo na prolece. Govorio sam o tome na forumu. Zaista je razapet na prolece, na praznik Pashe.
 
Miroljub Petrovic
Darko Maksa - poruka glasi:

Miroljube pisali ste o jogama da su lose, one orgazmicke i ostale koje su u trendu sa nekim guruom koji demonski manipulise ljudima. Kakvo misljenje imate konkretno o najobicnijoj jogi gde covek ode u prirodu sedne na cebe i istegne se?
znaci bez poklanjanja bogovima sunca itd vec cista fizicka aktivnost u prirodi?

Ako je nesto samo istezanje, onda to nije joga. Joga je prizivanje demona, a usput se kao istezes.
 
Miroljub Petrovic
UM - poruka glasi:

Miroljube, kakvo misljenje imate o odluci Boga u vezi Sodoma i Gomora zato sto je odlucio da spasi coveka koji je hteo da da svoje dve cerke onim ljudima ispred kuce umesto andjela.
I o tome da su one kasnije napile i "silovale" svog oca. Zbog cega je Bog odlucio da spasi njega kad po prici ne deluje kao moralan covek?
Pre svega zasto je Bog morao da posalje svoje andjele tamo kad Bog vec zna ko je moralan a ko nije?

Gost je u stara vremena bio svetinja, i figurativno govoreci, Lot je rekao: "Nemojte da mi dirate goste, evo uzmite sve sto mi je najvrednije..." Lot je imao neke pozitivne osobine i zato je bio privremeno spasen, a ostali u Sodomu nisu imali ni trunke pozitivnog i zato su unisteni.
 
Miroljub Petrovic
Aleksandar98 - poruka glasi:

Pomaze Bog!

Gospodine Miroljube s obzirom da na teoriju "ravne zemlje" gledate kao na glupost dali onda ako ste sigurni da je zemlja okrugla i da postoji bezbroj planeta i suncevih sistema, verujete da postoje i druge civilizacije van nase planete?

Tzv. vanzemaljci.

Ja ne verujem da postoje stanovnici drugih svetova, ja znam da oni postoje jer tako pise u Bibliji.
 
Pavle Tomic
Pozdrav ponovo,evo linka od 2 dobra besplatna programa ko zeli.Prvenstveno za clanove foruma koji moraju zbog posla da provode duze vreme na racunaru.Ove programe mi je preporucio prijatelj koji je pokvario vid zbog racunara i koji nije vise mogao da gleda u kompjuter duze od 5 min.Oba programa su besplatna,prvi skidate na racunar i instalirate kao najobicniji program.Program se pali automatski kad upalite racunar i podesava svetlost monitora odnsono stavi filter na monitor da bude prijatnije za oci,ima i opcija da se smanjuje sa zalaskom sunca a mozete i sami po volji da podesavate i da ga iskljucite ili izbrisete.Program nije zahtevan,radi i na slabijim racunarima i ne usporava rad racunara

Drugi program u stvari nije program vec aplikacija koju skinete sa google chrome stora ova aplikacija isto moze da se ukljuci i iskljuci kad hocete i ona izvrsi inverziju boja tako da bude prijatnije za oci,ima verzija i za one koji koriste mozzila firefox pretrazivac i oba linka cu da stavim


1. program: https://justgetfl... ovde ce vam biti plavi pravougaonik u kom pise: download f.lux kliknete to i skine vam se na racunar

2. program
chrome: https://chrome.go...hnkhdbieeh pisace vam gore: dodati u chrome ili add to chrome kliknete to i gotovo

mozzila: https://addons.mo...ht-reader/ ovde slicno pisace: dodati u firefox ili add to firefox

nek vam dobro sluze Cool
 
Aleksandar98
Jesu li onda civilizacije koje zive na drugim svetovima vidljive nasim gresnim ocima ili su one neki vid svetlosti, i nesto van ovozemaljskih dimenzija koje mozemo videti tek po zavrsetku stanovanja na nasoj planeti?
 
Srbsko
Plasim se Boga i pokusavam da promenim zivotne navike i da promenim sve sto ne valja. Sta odlucuje da li je neko za vecni zivot? Da li je bitno ne pociniti fizicki greh ukrasti nesto, ciniti preljubu,. ili istu tezinu imaju stvari kao npr koju muziku slusamo, koje filmove gledamo, koje reci izgovaramo? Ne mogu lepo da objasnim ali mene zanima sta je ta granica koja se mora postovati. Crkva je napisala sedam smrtnih grehova ali to je crkva. Zeleo bi da mi kazete koje to zakone moram da postujem posto sta god da radim ja mu nadjem neku manu i iskrivljenost.
Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довјека.
 
Miroljub Petrovic
Aleksandar98 - poruka glasi:

Jesu li onda civilizacije koje zive na drugim svetovima vidljive nasim gresnim ocima ili su one neki vid svetlosti, i nesto van ovozemaljskih dimenzija koje mozemo videti tek po zavrsetku stanovanja na nasoj planeti?

U pitanju su ocigledno bica koja su nalik Adamu pre njegovog pada u greh. Kad Bog obnovi Zemlju na kraju istorije, mocicemo da posecujemo njijove svetove i oni da dolaze kod nas.
 
Miroljub Petrovic
Srbsko - poruka glasi:

Plasim se Boga i pokusavam da promenim zivotne navike i da promenim sve sto ne valja. Sta odlucuje da li je neko za vecni zivot? Da li je bitno ne pociniti fizicki greh ukrasti nesto, ciniti preljubu,. ili istu tezinu imaju stvari kao npr koju muziku slusamo, koje filmove gledamo, koje reci izgovaramo? Ne mogu lepo da objasnim ali mene zanima sta je ta granica koja se mora postovati. Crkva je napisala sedam smrtnih grehova ali to je crkva. Zeleo bi da mi kazete koje to zakone moram da postujem posto sta god da radim ja mu nadjem neku manu i iskrivljenost.

Treba da procitas forum od pocetka i moju kratku knjigu "Pravoslavlje za pocetnike" ili "Religija za pocetnike" gde je sve ukratko objasnjeno. Bog gleda pozitivnu ili negativnu tendenciju kod coveka i da li njegov zivot ima smisla, da li zivi za nekog, stvara dobre ljude ili je neradnik, budala ili fanatik.
 
Miroljub Petrovic
Za one koji zele da nose najkvalitetniju i najprijatniju garderobu, pre svega donji ves, preporucujem majice i ostalo od 100% merino vune. Sada moze da se nabavi po povoljnim cenama i u Srbiji, i to veliki asortiman, evo sajta:

https://merinowor...

U pitanu su ubedljivo najprijatniji odevni predmeti koji upijaju znoj i isparavaju ga, a sadrze poseban loj vune koji ubija bakterije. Dake, aktivni ves koji nije sinteticki. Moze da se nosi i po nekoliko sedmica, a da se ne pere i da se ne usmrdi. Bog je ovcama dao najbolju garderobu.

Uskoro ce u ponudi biti i kratkih gaca i carapa od 100% merino vune.
 
Aleksandar98
Postovanje gospodine Miroljube, kakvo je vase misljenje o telegoniji i njenom proucavanju?
 
Miroljub Petrovic
Aleksandar98 - poruka glasi:

Postovanje gospodine Miroljube, kakvo je vase misljenje o telegoniji i njenom proucavanju?

Govorio sam o tome, u pitanju je teska nebuloza i budalastina.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.96 sekundi!