Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Milia
Kako tumačite citat iz svetog pisma ,, budite dakle, mudri kao zmije i bezazleni kao golubovi (Mt 10,16)
 
Miroljub Petrovic
Milia - poruka glasi:

Kako tumačite citat iz svetog pisma ,, budite dakle, mudri kao zmije i bezazleni kao golubovi (Mt 10,16)

Sotona (zmija) je izuzetvo vest i mudar u unistavanju coveka, dok su oni, koji sebe nazivaju "Bozjim narodom", naivni kao ovce i Sotona sa njima radi sta hoce. Ceo svet danas obozava Sotonu, a misli da Bogu sluzi. Isus kaze da bi Bozji narod trebao da bude mudar u promociji Bozjih nacela, bas kao sto je Sotoa mudar u promociji destrukcije, ali da u isto vreme Bozji narod bude bezazlen, da mu namere budu ciste.
 
Darko Maksa
Miroljube vi ste poprilicno realan i pametan covek, kako se vama cini ideja da se u Srbiji napravi centar kao sto je radio Peranovic ali za lecenje dece i odraslih ljudi?
Taj projekat bi naravno kostao ali ako pogledamo samo kolike donacije se daju za hemo terapije i ostale zahvate mislim da je ovo poprilicno izvodljivo.. znam da sve ima na internetu napisano al pored onoliko gluposti koje imamo ponudjeno vase knjige su biser u blatu jer ljudi ne znaju vise sta je laz a sta istina. Mnogo neduzne dece strada jer roditelji ili nece ili ne mogu da prepoznaju istinu. Ovako lepo imamo objekte za siroke mase "dobar dan mi to tako ako hocete ugovor sklapamo ako ne dovidjenja" i kraj price.. Kako vam izgleda ta ideja ?
Zamislite samo centar sa ucenicima Peranovica, Petrovica i Milisava Nikolica..
 
Miroljub Petrovic
Darko Maksa - poruka glasi:

Miroljube vi ste poprilicno realan i pametan covek, kako se vama cini ideja da se u Srbiji napravi centar kao sto je radio Peranovic ali za lecenje dece i odraslih ljudi?
Taj projekat bi naravno kostao ali ako pogledamo samo kolike donacije se daju za hemo terapije i ostale zahvate mislim da je ovo poprilicno izvodljivo.. znam da sve ima na internetu napisano al pored onoliko gluposti koje imamo ponudjeno vase knjige su biser u blatu jer ljudi ne znaju vise sta je laz a sta istina. Mnogo neduzne dece strada jer roditelji ili nece ili ne mogu da prepoznaju istinu. Ovako lepo imamo objekte za siroke mase "dobar dan mi to tako ako hocete ugovor sklapamo ako ne dovidjenja" i kraj price.. Kako vam izgleda ta ideja ?
Zamislite samo centar sa ucenicima Peranovica, Petrovica i Milisava Nikolica..

To bi bilo odlicno, ali niko to nece da radi. Nema tu nikakvih posebnih investicija, trebaju samo prostorije gde ce sticenici da spavaju, obezbedjenje koje ce da ih dovodi u red ako prave problem i to je to. Naravno, problem je naplata, jer roditelji nece da plate lecenje dece, a mnogi oboleli, koji bi se lecili, nemaju para da plate lecenje. Takav centar se lko registruje kao udruzene gradjanja koje se bavi promocijom zdravlja i pacijenti zvanicno dolaze na "seminar o zdravom zivotu" sto i jeste tako, dolaze da se uce da zdravo zive i da se tako lece.
 
DaniloSrbin
Sta mislite o takozvanom ''sojinom mleku'' da li ga vredi kupovati i piti?

https://i.imgur.c...UimgY5.jpg
 
Miroljub Petrovic
DaniloSrbin - poruka glasi:

Sta mislite o takozvanom ''sojinom mleku'' da li ga vredi kupovati i piti?

https://i.imgur.c...UimgY5.jpg

Ja ga ne preporucujem jer je pun hemije. Ko hoce da pije sojino mleko moze sam da ga napravi.
 
ognjenmilekic
Mozete li da mi pojasnite stih :blago se SIROMASNIMA duhom jer je njihovo carstvo nebesko.
ognjen milekic
 
Aca 555-333
Pozdrav
Zanima me da li je tursija zdrava da se jede?
Prvenstveno kiseli kupus, a i ostala hrana iz tursije..
 
Miroljub Petrovic
ognjenmilekic - poruka glasi:

Mozete li da mi pojasnite stih :blago se SIROMASNIMA duhom jer je njihovo carstvo nebesko.

Govorio sam o tome. Isus kaze: "Blago onima koji teze za duovnim stvarima i toga su uvek gladni, dakle zeljni su duhovnih stvari, a ne materijalnih (kao ceo polupani svet), oni ce biti deo nebeskog carstva i moci kroz celu vecnost da uce o duhovnosti."
 
Miroljub Petrovic
Aca 555-333 - poruka glasi:

Pozdrav
Zanima me da li je tursija zdrava da se jede?
Prvenstveno kiseli kupus, a i ostala hrana iz tursije..

Korejanci najvise jedu tursiju i imaju njvise obolelih od raka zeluca. Ako se jede u maim kolicinama, sa drugim jelima, moze da prodje.
 
UM
Miroljube, da li vi imate neku debatu sa ateistom, koja je na internetu okacena? Kao sto vi kazete "Da udjete u ring sa njima".
 
Miroljub Petrovic
UM - poruka glasi:

Miroljube, da li vi imate neku debatu sa ateistom, koja je na internetu okacena? Kao sto vi kazete "Da udjete u ring sa njima".

Imao sam jednu debatu sa doktorom geologije na TV Most, pre deset i vise godina, ali taj snimak nemam i nije postavljeno na internet, koliko znam.
 
Miroljub Petrovic
https://youtu.be/...

1. Тај Kастриот из Васојевића,
2. Сој, бре, као балчак Обилића!
3. Страшан као сибирска пустиња
4. Ил’ таласи поврх мора сиња,
5. Груди су му тврђе од камена,
6. А лав би му лег’о на рамена.
7. Има љуте као зима зубе
8. А више њих два се брка љубе.
9. Ту испод њих хучи врело буне,
10. А за тачност Ловћеном се куне,
11. На гробу му гудало и струне,
12. Под ноге му ропски ланац труне,
13. Не видиш му токе од бркова,
14. Које није у Млеткама кова’,
15. Но скинуо са паше Селима,
16. А на њима скуп легије има,
17. Ка’ влашиће с небескога свода,
18. Ил’ кремење из химне народа.
19. Шта још краси тога горостаса?! –
20. Три зла што му вире иза паса!
21. Ал’ што храни покрај кука вука,
22. Кад зарежи, царев логор бјежи.
23. А војвода мркова ошине
24. Не виде се брда од прашине.
25. Море Турци залуд ви клањања,
26. Тјера Миљан аге са имања!
27. Одметник је с триста соколова
28. И с народом који нема крова,
29. Ал’ у таквој витешкој биједи
30. Дан им царске године вриједи.
 
djak_100
https://www.youtu...vvKyAXuoDU . posle ovoga... Ovo Je nesto fenomenalno.


https://www.youtu...mp;t=7927s .
Po mom misljenju , ovaj snimak treba da se vidi .Za ozbiljne ljude ovde je stavljena tacka . Ali ljude ne zanima nista!Smile
 
DaniloSrbin
Miroljube kad izlaze ti srpski crtani filmovi jel se zna od prilike?
 
Aleksandar98
Dali slede dva ili tri Hristova dolaska?
Помаже Бог!
 
Miroljub Petrovic
DaniloSrbin - poruka glasi:

Miroljube kad izlaze ti srpski crtani filmovi jel se zna od prilike?

Prvi bi trebao da izadje u narednih sedam do deset dana.
 
Miroljub Petrovic
Aleksandar98 - poruka glasi:

Dali slede dva ili tri Hristova dolaska?

Slede jos dva Hristova dolaska, na kraju istorije kad vaskrsne pravedne, i hiljadu godina nakon toga kad vaskrsne nepravedne i unisti ih zajedno sa Sotonom i demonima. Imas o tome u mojoj knjizi sa donjeg linka:

http://cps.org.rs...etnike.pdf
 
Aca 555-333
Pozdrav Miroljube
Vi u svojim kolumnama kazete da kada vezbate ili radite sa motikom da se misici razvijaju i da treba samo lagano raditi da misic primi informaciju da radi.

Zar se misic ne razvija kada u njemu dolazi do preopterecenja i dovede se do mikro pucanja to jest nastane upala ili strucno hipertrofija i onda zdravo ishranom se oporavi i razvije da sledeci put moze da podnese takav stres ???
 
Miroljub Petrovic
Aca 555-333 - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube
Vi u svojim kolumnama kazete da kada vezbate ili radite sa motikom da se misici razvijaju i da treba samo lagano raditi da misic primi informaciju da radi.

Zar se misic ne razvija kada u njemu dolazi do preopterecenja i dovede se do mikro pucanja to jest nastane upala ili strucno hipertrofija i onda zdravo ishranom se oporavi i razvije da sledeci put moze da podnese takav stres ???

Poznato je da kada dodje do loma kosti, da kost na prelomljenom mestu tako snazno zaraste da tu vise nikada ne moze da pukne. Da li treba da jacamo nase kosti tako sto cemo da ih lomimo na vise mesta i pustimo ih da zarastu? Takva logika stoji iza vakcinacije i onoga sto si rekao. Bol ukazuje da se nesto lose radi, da je nesto pogresno, a upala misica pokazuje da je misic bio preopterecen sto je jako lose za njega. Onaj ko hoce da dobije misicnu masu za kratko vreme moze tako da radi, ali ce da bude bolestan. Pametan covek ce umereno da vezba i trebace mu malo vise vremena da dobije misicnu masu, ali ce biti zdrav.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.63 sekundi!