Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Aca 555-333 - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube

Imam jedno pitanje moj tata je pre nekih 10 godina dobio na poklon gusle bas lepe sa orlom na vrhu i slika Njegosa u sredini, ali posto je on teska komunjara stavio ih je u podrum pa je onaj kanap na njima malo propo.

Gde mogu naci takav kanap ili sta je vec to nisam siguran da kupim i da zamenim ili jos bolje ako moze sa necim da se podmaze cisto ovako za kucnu upotrebu?? 🤗

Javi se Dragicu Bugarinu da ti zameni strunu na tel. 063-7775-753, pa onda otidji kod Vukojice Sandica u skolu gusala (069-120-5285) da naucis da guslas, a gusle drzi kod sebe u sobi.
 
Miroljub Petrovic
DaniloSrbin - poruka glasi:

Da to ste u pravu za Milosevica tu se slazemo u potpunosti, ali ovo je bilo pre rusenja Milosevica?
Valjda je bombardovanje trebalo da bude posle 2000te?

Ne. Bombardovanje je ono sto je trebao Milosevic da uradi - da izbombarduje sataniste u Srbiji, ali posto to nije uradio, onda su satanisti iz inostranstva (pomagaci domacih satanista) izbombardovali njega.

I da li vi smatrate da je danas dosta stvari po srbiji zatrovano kao sto je voda , hrana od osiromasenog uranijuma posto sam cuo da ona Jovana Stojkovic kaze da danas nema zdrave hrane da je sve zatrovano? Da li se slazete sa tim?

Cinjenica je da je skoro sve zatrovano jer se skoro niko ne bavi proizvodnjom zdravlja - ni zdravih ljudi, ni hrane, ni nicega drugog. Ali, glavno trovanje je trovanje ljudskih umova po ateistickim skolama i fakultetima, i zato dolazi do trovanja svega ostalog. To sto se biljke u basti i polju prskaju otrovnim hemikalijama i sto se seju GMO semena, to je najmanji problem. Od toga se jako malo ljudi razboljeva i umire. Glavno trovanje je po debilanama, odnosno nebriga o deci, i zato je imperativ otvaranje kucnih skola. Takodje, bracni ugovor je katastrofalan i roditelj koji je nemoralan uvek bude zakonski zasticen da cini nemoral.
 
ZoranS
Dr Jovana Stojković: "Udarili su na pravo naše dece, moramo pružiti otpor"! Emisija Autoritet

https://youtu.be/...
Izmenio/la ZoranS na 02.01.2018 17:33
 
Pavle Tomic
Pozdrav Miroljube planiram da predjem na flasiranu vodu jer nazalost jos zivim u gradu,koliko sam shvatio na forumu delite misljenje da je flasirana voda mnogo bolja opcija od ove iz kanalizacije.Da li ima neki brend flasirane vode kojem biste dali prednost ili je svejedno?
 
caki
Pozdrav Miroljube, pitanje u vezi drugog hristovog dolaska. Sta ce biti sa ljudima koji nisu upuceni, koji neveruju i koji uopste neznanju da ce Bog doci?
Caki
 
Miroljub Petrovic
Pavle Tomic - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube planiram da predjem na flasiranu vodu jer nazalost jos zivim u gradu,koliko sam shvatio na forumu delite misljenje da je flasirana voda mnogo bolja opcija od ove iz kanalizacije.Da li ima neki brend flasirane vode kojem biste dali prednost ili je svejedno?

Mozes da pijes neku koja je ukusna i nije skupa. Po meni, dobre su: Vrnjacko vrelo, Odmenjska, Iva...
 
caki
caki - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube, pitanje u vezi drugog hristovog dolaska. Sta ce biti sa ljudima koji nisu upuceni, koji neveruju i koji uopste neznanju da ce Bog doci?
Dali ce oni na neki nacin biti upoznati sa tim da bi imali sansu da se okrenu bogu?
Caki
 
Miroljub Petrovic
caki - poruka glasi:

caki - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube, pitanje u vezi drugog hristovog dolaska. Sta ce biti sa ljudima koji nisu upuceni, koji neveruju i koji uopste neznanju da ce Bog doci?
Dali ce oni na neki nacin biti upoznati sa tim da bi imali sansu da se okrenu bogu?

Govorio sam o tome. Svi imaju savest i ako prate glas savesti moci ce da saznaju sve sto im treva da se spasu.
 
Kreacionista
Mozda ce vam biti malo glupo ovo sto cu da kazem, ali imam potrebu jer zelim da cujem vase misljenje. Mozete biti i ostri meni to ne smeta, nekad to i pomogne tako da cu vas razumeti ako kazete da sam buzdovan ili tako nesto, ali bar cu se truditi da resim ovaj problem koji sigurno ima mnogo ljudi. Ja se vama divim sto imate tako cvrstu veru, tacnije vi kazete da ne verujete nego znate da Bog postoji. Sto se mene tice stvarno se trudim da sto vise ojacam svoju veru, ali to nije bas tako lako. Slusao sam vasa predavanja i sve je to dosta logicno i izneli ste dosta cinjenica koje potvrdjuju da bog postoji, ali nikako iz sebe ne mogu da izbacim tu malu sumnju. Zapljusnuti smo danas raznim informacijama, pa nekad pomislim ko zna vise sta je danas istina, mnogo stvari zvuci logicno a ipak nisu tacne, posumnjam u sve i onda se osecam nekako prazno. Ja zelim da verujem u Boga i jedino tu vidim svrhu postojanja, jednostavno bez vere nemam nikakvu zelju da zivim u ovom ovakvom svetu u kom onda ne bi bilo pravde. Ja se trudim inace, nisam neki neradnik i trudim se da budem moralan i da budem bolji covek, naravno imam mane kao i svi, ali nisam sad neki covek koji samo kuka a nista ne pokusava. Za sav moj trud da se ostvarim kao covek najvise je zasluzna vera i zbog toga mi ne prija ova moja sumnja koja se cesto javlja. Ne znam kako bi objasnio ali cesto mi se desava da posumnjam ne samo u veru nego u mnoge druge stvari i iskreno ne bude mi drago, jer ja imam potrebu za Bogom, a mozda mi djavo ubacuje te misli. Imam potrebu za nekim savrsenstvom koje spravodi pravdu na kraju, kao sto pise ,,svakom po delima njegovim''. Ja zelim da verujem i verujem, ali cesto posumnjam. Inace poceo sam da citam bibliju, ali i pre nego sto sam slusao vasa predavanja i pre nego sto sam se zainteresovao za veru ja sam verovao u Boga. On je bio za mene istina, pravda i savrsenstvo koje je stvorilo sve i verovao sam da on postoji oduvek jer mi je to bilo jedino logicno i nikad nisam verovao u darvina i evolucioniste, to mi se uvek gadilo. Slusao sam vasa predavanja i imao sam utisak da govorite ono sto ja zelim da cujem, osecao sam se kao da potvrdjujete ono u sta ja verujem, a takva je bila i biblijska vera o kojoj ste pricali i zbog toga sam vam zahvalan. Sada bi vas samo zamolio ako mozete da me posavetujete kako da ucvrstim svoju veru da izbacim tu sumnju, zanima me koje je vase misljenje na sve ovo? Nije mi bas drago sto vas zamaram sa ovolikim tekstom, ubuduce gledacu samo da postavim pitanje kad me nesto zanima pa ne zamerite sada. Smile
 
bokiva
Sad ce da pokrenu kampanju za vakcinaciju jer isapada da nevakcinisani umiru
http://www.rts.rs...rbiji.html
"Ja sam pastir dobri. Pastir dobri život svoj polaže za ovce".
 
Pavle Tomic
Gospodine Miroljube cime savetujete da se peru sudovi i ves?Ja mislim da su deterdzenti i praskovi za ves otrovi pa me zanima neka prirodna alternativa.
 
Aleksandar98
Postovanje gospodine Miroljube.
Imam jedan problem, ako je uopste i problem...
Pre 2 ili 3 nedelje sam prvi put pojeo svezu urmu i njen ukus me je prosto obuzeo...
Od tog dana do dana danas pojedem dnevno oko pola kile svezih urmi, dali je to previse, moze li njihov visok glikemijski indeks i jos u tolikoj kolicini da mi naskodi?
Jedem iskljucivo ujutro i u toku ili nakon fizicke aktivnosti.
Помаже Бог!
 
Miroljub Petrovic
Kreacionista - poruka glasi:

Mozda ce vam biti malo glupo ovo sto cu da kazem, ali imam potrebu jer zelim da cujem vase misljenje. Mozete biti i ostri meni to ne smeta, nekad to i pomogne tako da cu vas razumeti ako kazete da sam buzdovan ili tako nesto, ali bar cu se truditi da resim ovaj problem koji sigurno ima mnogo ljudi. Ja se vama divim sto imate tako cvrstu veru, tacnije vi kazete da ne verujete nego znate da Bog postoji. Sto se mene tice stvarno se trudim da sto vise ojacam svoju veru, ali to nije bas tako lako. Slusao sam vasa predavanja i sve je to dosta logicno i izneli ste dosta cinjenica koje potvrdjuju da bog postoji, ali nikako iz sebe ne mogu da izbacim tu malu sumnju. ... Sada bi vas samo zamolio ako mozete da me posavetujete kako da ucvrstim svoju veru da izbacim tu sumnju, zanima me koje je vase misljenje na sve ovo?

Vera se jaca tako sto zivis moralno i radis korisne stvari na stvaranju dobrih ljudi, i onda vidis kako ti se desavaju fenomenalne stvari koje ti Bog cini. Cilj svake osobe bi trebao da bude da se osposobi za brak i da se dobro ozeni (uda) i da ima zdravu i vaspitanu decu. Covek koji nema decu je prazan i neispunjen covek, i ne moze da oseti ni 20% srece i ispunjenja, u odnosu na onoga ko ima decu. Srecan covek i onaj koji je povezan sa Bogom je onaj koji u svojoj kuci stalno ima malu decu, najpre svoju, a posle unuke, a tu se podrazumeva da sinovi zive sa snajama u domacinstvu sa roditeljima. Dakle, ispunjenje prve zapovesti: "Radjajte se i mnozite se" je nesto cemu treba teziti i to je najbolji nacon da covek ucvrsti svoju veru.
 
Miroljub Petrovic
Pavle Tomic - poruka glasi:

Gospodine Miroljube cime savetujete da se peru sudovi i ves?Ja mislim da su deterdzenti i praskovi za ves otrovi pa me zanima neka prirodna alternativa.

Nisu otrovi, moze sa time da se pere, a kad toga ne bude bilo sudovi mogu da se peru vrucom vodom, a ves da se pere sa cedji.
 
Miroljub Petrovic
Aleksandar98 - poruka glasi:

Postovanje gospodine Miroljube.
Imam jedan problem, ako je uopste i problem...
Pre 2 ili 3 nedelje sam prvi put pojeo svezu urmu i njen ukus me je prosto obuzeo...
Od tog dana do dana danas pojedem dnevno oko pola kile svezih urmi, dali je to previse, moze li njihov visok glikemijski indeks i jos u tolikoj kolicini da mi naskodi?
Jedem iskljucivo ujutro i u toku ili nakon fizicke aktivnosti.

Jedi slobodno. Dr Nikolic moze da pojedne odjednom celu kutiju urmi od pola kilograma.
 
Nabla Operater
Gospodine Miroljube da li mozete da mi preporucite neki dobar restoran zdrave hrane u Beogradu
Nabla Operater
 
Srbsko
Zasto je Bog rekao da ce u slucaju da neko ubije Kaina, Kain biti osvecen sedam puta. A kada je Lameh ubio coveka koji ga je ranio on je rekao da ce biti osvcecen sedamdeset i sedam puta?
Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довјека.
 
krle
Zasto je Bog dopustio da Jakov ima dve zene od kojih mu je jedna od strane oca prevarom podmetnuta? Ima jos primera gde su muskarci imali vise zena. Znamo da je idealno jedan muskarac i jedna zena, ali da li je ispravno i mnogozenstvo ako bi muskarac imao jednak odnos prema svim zenama? Svako dobro..
 
Kica02
Da li ces da napravis kolumnu sa Sirkom o dresuri pasa?
 
fipa98
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Aleksandar98 - poruka glasi:

Postovanje gospodine Miroljube.
Imam jedan problem, ako je uopste i problem...
Pre 2 ili 3 nedelje sam prvi put pojeo svezu urmu i njen ukus me je prosto obuzeo...
Od tog dana do dana danas pojedem dnevno oko pola kile svezih urmi, dali je to previse, moze li njihov visok glikemijski indeks i jos u tolikoj kolicini da mi naskodi?
Jedem iskljucivo ujutro i u toku ili nakon fizicke aktivnosti.

Jedi slobodno. Dr Nikolic moze da pojedne odjednom celu kutiju urmi od pola kilograma.


Isti slucaj bio i kod mene..Kada sam probao navukao sam se,jeo sam isto toliko.
Sad sam smanjio tako sto pravim svako jutro biljno mleko,orasi,voda i 2 urme i to sipam u ciniju sa jecamom ili ovsom.
Ima Miroljub video kolumnu za to pa mozes da pogledas.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.64 sekundi!