Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
makijalis
Postovani dr Miroljube...da li je salivanje strave kod dece (narodno receno) prizivanje demona? Sta se desava da se beba od 6 meseci streca,prepada i slicno...? Kako resiti taj problem? Hvala unapred.
 
Aca 555-333
Pozdrav Miroljube

Posto nadolazi 3 svetski rat sa sotonom na celu zanima me koja mesta (sela) ce biti bezbedna?

Predpostavljam da sela u okolini Beograda nece biti dobar izbor. 🤔
 
Miroljub Petrovic
Nabla Operater - poruka glasi:

Gospodine Miroljube da li mozete da mi preporucite neki dobar restoran zdrave hrane u Beogradu

Tel Aviv Humus House, iznad Zelenog venca, ul. Carice Milice, Beograd.
 
Miroljub Petrovic
Srbsko - poruka glasi:

Zasto je Bog rekao da ce u slucaju da neko ubije Kaina, Kain biti osvecen sedam puta. A kada je Lameh ubio coveka koji ga je ranio on je rekao da ce biti osvcecen sedamdeset i sedam puta?

Lameh je kao veliki siledzija rekao da ce se on osvetiti sedam puta vise nego Bog, ako mu neko stane na zulju. Drugim recima, hteo je da kaze da je on sedam puta "opasniji" od Boga. Buzdovan.
 
Miroljub Petrovic
Kica02 - poruka glasi:

Da li ces da napravis kolumnu sa Sirkom o dresuri pasa?

Nece Sirko da se snima. Mozda ce hteti kad obnovimo Dusanovo carstvo.
 
Miroljub Petrovic
makijalis - poruka glasi:

Postovani dr Miroljube...da li je salivanje strave kod dece (narodno receno) prizivanje demona? Sta se desava da se beba od 6 meseci streca,prepada i slicno...? Kako resiti taj problem? Hvala unapred.

Salivanje strave je prizivanje demona. Bebe treba sto vise drzati na grudima, grudi na grudi, to im najvise prija, i treba se moliti Bogu za njih da ih ne opsedaju demoni i da ne sanjaju kosmare.
 
Miroljub Petrovic
Aca 555-333 - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube

Posto nadolazi 3 svetski rat sa sotonom na celu zanima me koja mesta (sela) ce biti bezbedna?

Predpostavljam da sela u okolini Beograda nece biti dobar izbor. 🤔

Svako selo gde se ima hrana, voda i ogrev je dobro mesto.
 
Mikiz
Dr Mark Zumhagen je prva dva deteta vakcinisao 1980-ih, ali ostalih sedmoro nije. Video je da vakcine izazivaju alergije, upale uva, astmu, a od kada su počeli da vakcinišu trudnice i tek rodjenu decu, izazivaju i epidemiju autizma.

https://www.youtu...I7ZLytBfA0
 
Nabla Operater
http://biblijskif...oro-mrtav/

U ovom dokumentarnom filmu covek tvrdi da je izlecio bolest i poboljsao svoj fizicki izgled specijalnim rezimom ishrane , pio je samo blendirano voce i povrce 60 dana.Da li je ova dijeta daje rezultate ako nemamo fizicku aktivnost mislim ako budem 60 ili 90 dana pio samo blendirano voce a da ne treniram da li ce imati efekta
Nabla Operater
 
Srbsko
Da li je nas Bog stvorio po svom liku ili karakteru?
Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довјека.
 
split
Još malo (17.1.) pa 10 godina postojanja ovog foruma.
 
Miroljub Petrovic
Nabla Operater - poruka glasi:

http://biblijskif...oro-mrtav/

U ovom dokumentarnom filmu covek tvrdi da je izlecio bolest i poboljsao svoj fizicki izgled specijalnim rezimom ishrane , pio je samo blendirano voce i povrce 60 dana.Da li je ova dijeta daje rezultate ako nemamo fizicku aktivnost mislim ako budem 60 ili 90 dana pio samo blendirano voce a da ne treniram da li ce imati efekta

Svaki program treba da bude tako podesen da prija osobi. Podrazumeva se da hrana bude 100% biljna i nerafinisana.
 
Miroljub Petrovic
Srbsko - poruka glasi:

Da li je nas Bog stvorio po svom liku ili karakteru?

Stvorio nas je po svom liku i utisnuo osnove svog karaktera koji treba da se neguje i razvija.
 
Miroljub Petrovic
split - poruka glasi:

Još malo (17.1.) pa 10 godina postojanja ovog foruma.

17.1.2018. (prema rimskom kalendaru) navrsava se 550 godina od smrti najveceg junaka 15. veka i jednog od najvecih u istoriji - Djuradja Kastriota Skendernega. Vrlo je moguce da tog dana objavimo njegovu biografiju napisanu krajem 15. veka, a objavljenu pocetkom 16.
 
Miroljub Petrovic
https://srbija-po...a-balkanu/
 
Miroljub Petrovic
Izaslo je iz stampe drugo izdanje "Enciklopedije prirodnih lekova" od dr Milisava Nikolica. Sada je cena knjige dosta niza i iznosi 1000 din. Za one koji zele da se bave dobrim poslom, mogu da kupe 10 kom ove knjige po ceni od 700 din za knjigu i da je preprodaju, posto je u pitanju ubedljivo najbolja medicinska knjiga koja postoji na trzistu, i koju bi svaka kuca trebalo da poseduje jer se u njoj nalazi objasnjenje za lecenje doslovno svake bolesti. Takodje, oni koji zele da se bave prirodnom medicinom, dovoljna im je samo ova knjiga pa da mogu da savetuju ljude kako da lece sve bolesti i da uslugu savetovanja naplate, ili da otvore svoje leciliste u prirodi koje se lako registruje kao udruzenje gradjana koje se bavi promocijom zdravlja.

Knjiga se moze nabaviti preko tel. 063-512-835.
 
snesko
Svedočanstva roditelja dece oštećene vakcinama

https://www.youtu...qvZ3zHNP2R
 
Kica02
Da li su zdrave kokice i spagete da se jedu?(Spagete na primer sa sosom od domacek paradajza)
 
Miroljub Petrovic
Kica02 - poruka glasi:

Da li su zdrave kokice i spagete da se jedu?(Spagete na primer sa sosom od domacek paradajza)

Zdrave su kokice ako nisu presoljene, a skoro uvek jesu, i dobre su spagete koje se prave od integralnog brasna, a ove klasicne su od belog brasna i nemaju skoro nikakvu hranljivu vrednost.
 
DaniloSrbin
Miroljube ako mogu samo da te pitam oko ove strave kod dece? Ja kad sam bio manji 2-3 godine stalno nisam mogao da spavam iako je majka bila pored mene 24h stalno nisam mogo da spavam i plakao sam stalno , ali ona me je odvela kod nekog coveka koji je to uradio i majka kaze da nikad vise nisam zaplakao? Jer to znaci da se demon nije odazvao ili ?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.65 sekundi!