Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
sirig
Poštovanje gospodine Miroljube. Svako jutro jedem žitarice, naizmenično pšenicu, ovas i ječam koje sam prethodno veče potopio u vodu, izmešam sa rendanom jabukom ili breskvom kada ih ima, lešnicima ili orasima i cimetom.
Večeram parče integralnog hleba koji sam pečem i šolju jogurta. Ručak mi je uvek različit.
Zanima me da li je u redu svaki dan to jesti za doručak i večeru? Da li može biti neki problem zbog jednoličnosti?
 
Miroljub Petrovic
Milos_Losmi - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube!! Razmišljao sam da otvorim Youtube kanal na kojem ću uz neke video igre (koje su smjestene u periodu od srednjek veka pa do sukoba na prostorima bivše Jugoslavije i u kojima imate mogućnost da vodite Srpsku drzavu) pričati mladim ljudima (prvenstveno mislim na djecu koja dosta igraju video igre i veoma im je lako privući pozornost sa tim) o našoj istoriji ali ne goveđoj istoriji što bi vi rekli, nego o istoriji koju pričate vi, Milosav Samardzić i ostali pravi istoričari. Želio bih čuti vaše mišljenje o tome.

To bi bilo odlicno.
 
Miroljub Petrovic
sirig - poruka glasi:

Poštovanje gospodine Miroljube. Svako jutro jedem žitarice, naizmenično pšenicu, ovas i ječam koje sam prethodno veče potopio u vodu, izmešam sa rendanom jabukom ili breskvom kada ih ima, lešnicima ili orasima i cimetom.
Večeram parče integralnog hleba koji sam pečem i šolju jogurta. Ručak mi je uvek različit.
Zanima me da li je u redu svaki dan to jesti za doručak i večeru? Da li može biti neki problem zbog jednoličnosti?

Dobro je, ako ti prija, nije nista jednilicnio. Samo za veceru izbaci jogurt, a ubaci neko voce, iako moze i tako da ostane.
 
Miroljub Petrovic
https://www.youtu...e=youtu.be
 
luka
Паде Ловћен и Цетиње,
Црногорска светилишта,
Само Јанко Вукотићу,
не одступај са бојишта,
На дан кад се Христос роди,
у снијегу и у леду,
Он са својом дивизијом,
још вјерује у побједу.
А побједа за њих значи,
издржати бар три дана,
Док одступе србске трупе,
албанијом до Јадрана.
Црногорци Божић славе,
А на Тари швабе стоје,
Док бадњаци горијаху,
Сердар борце храбри своје:
''Ми морамо изгинути'',
Војницима својим рече,
''Знајте да је синоћ било,
Наше задње Бадње вече.
Кад Мојковац буде пао,
Ни нас више неће бити,
Нека знају швапске трупе,
Да нећемо одступити!
Јер је наша дужност света,
Да их ође дочекамо,
И да војску србијанску,
Од покоља сачувамо.''
И три дана Црногорци,
Гинули су без узмака,
Је ли иђе више било,
Таквих људи и јунака?
Хероизам сличан није,
Историја записала,
Да се за спас једне војске,
Друга војска жртвовала.
 
Aleksandar98
Postovanje gospodine Miroljube.
Dali znate za coveka po imenu Wim Hof?
Visestruki je ginisov rekorder u zadrzavanju vazduha, kako spolja, tako u vodi, rekorder je u ronjenju ispod leda po duzini (120m), uspeo je biti u jednom kockastom akvarijumu sa ledenom vodom 1h i 52m i to bez ikakvih posledica, hipotermije... ronio je ispod leda do 66m dubine...
Sva ta dostignuca vezuje za svoje tehnike disanja koje primenjuje i promovise i za koje tvrdi da povecavaju procenat kiseonika u telu, testosteron itd.
Ako znate o cemu pricam, sta mislite o tome?
Помаже Бог!
 
Miroljub Petrovic
Upozoravam sve nove clanove foruma da procitaju forum od pocetka pre nego sto kren uda postavljaju pitanja, jer postoji mogucnost da budu banovani zbog postavljanja banalnih i neozbiljnih pitanja.
 
Srbsko
Da li je moguce da karijes nestane prirodim putem?
Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довјека.
 
Miroljub Petrovic
Srbsko - poruka glasi:

Da li je moguce da karijes nestane prirodim putem?

Ne
 
Vojvoda Ljuba
Pozdrav gospodine Petrovicu,zamolio bih vas da mi odgovorite na pitanjeGrina li se mogu jesti sirove mahunarke i na koji nacin ih je najbolje obraditi da bi zadrzale sav kvalitet?Ovo pitam jer sam video da se pominje proklijali pasulj i ne znam sta je to i kako se sprema.
Vojvoda Ljuba
 
Miroljub Petrovic
Vojvoda Ljuba - poruka glasi:

Pozdrav gospodine Petrovicu,zamolio bih vas da mi odgovorite na pitanje:da li se mogu jesti sirove mahunarke i na koji nacin ih je najbolje obraditi da bi zadrzale sav kvalitet?Ovo pitam jer sam video da se pominje proklijali pasulj i ne znam sta je to i kako se sprema.

Stavis u vodu i na svakih 5-8 sati procedis pa sipas novu vodu, i tako redom dok ne pocne da izbija klicu, a onda mozes da jedes.
 
Pavle Tomic
Pozdrav evo jednog skorasnjeg iskustva imam jednog prijatelja koji se skoro spandjao sa nekom kamenjarkom,sve je okrenuo njoj iako se znaju jako kratak vremenski period,poceo je da prilagodjava imidz njoj,po ceo dan se samo dopisuje sa njom,slusa muziku koja ona slusa i ja mu rekao malo da oladi od nje da ne shvata tu vezu previse ozbiljno i on meni krenuo da prica kako sam ja zastranio kako sam poludeo od kad citam Bibliju krenuo da me proziva kako treba da se zamonasim a znamo se 10 godina znamo tajne o jedno drugom koje niko drugi ne zna i on meni tako zbog neke devojke koju zna jedva 3 meseca .Ovo pricam za druge ljude da ne upadaju u istu zamku,ko je shvatio pozadinu ove price shvatio je.
 
hrubik miroslav
https://www.youtu...6JyHjJKa-g
 
Gedeon
Dr Å ulc govori o energetskim napicima

http://drsulc.com...-napicima/
 
Miroljub Petrovic

Mnogo lepo.
 
nosikiriki
Pavle Tomic - poruka glasi:

Pozdrav evo jednog skorasnjeg iskustva imam jednog prijatelja koji se skoro spandjao sa nekom kamenjarkom,sve je okrenuo njoj iako se znaju jako kratak vremenski period,poceo je da prilagodjava imidz njoj,po ceo dan se samo dopisuje sa njom,slusa muziku koja ona slusa i ja mu rekao malo da oladi od nje da ne shvata tu vezu previse ozbiljno i on meni krenuo da prica kako sam ja zastranio kako sam poludeo od kad citam Bibliju krenuo da me proziva kako treba da se zamonasim a znamo se 10 godina znamo tajne o jedno drugom koje niko drugi ne zna i on meni tako zbog neke devojke koju zna jedva 3 meseca .Ovo pricam za druge ljude da ne upadaju u istu zamku,ko je shvatio pozadinu ove price shvatio je.



Ovo sto kaze momak je 100% tacno. Meni se slicno desilo, takodje me je drug kritikovao i pricao da sam za 15 vek, da sam odlepio sto hocu moralno zivim, sto citam Bibliju, mislio da cu da se zamonasim. To mi je bio najblizi prijatelj, i za godinu dana otprilike, vise se niti cujemo niti vidjamo, on uziva u razvratu, bleji sa ludacima, a ja sam na vreme pobegao iz minskog polja, uz naravno odlicne savete Miroljuba. I dalje sam polupan, ali se trudim da sto pre pobegnem iz Sodoma (Beograda) i osposobim se za zenidbu i da zivim od svog rada i stvaram dobre ljude (decu), Boze zdravlja! Svako dobro svima! Magnum Ilirikum obnavljamo polako, ali sigurno! Smile
 
Zoran888
Gospodine Miroljube danas se sve vise ljudi upoznaje preko interneta (dating sites itd), kakvo je vase misljenje o tome. Da li je moguce naci iskrenog partnera preku sajtova za upoznavanje?
 
Miroljub Petrovic
Zoran888 - poruka glasi:

Gospodine Miroljube danas se sve vise ljudi upoznaje preko interneta (dating sites itd), kakvo je vase misljenje o tome. Da li je moguce naci iskrenog partnera preku sajtova za upoznavanje?

I t oje neka opcija, ako nema nista bolje, iako bi bilo dobro da se i tada konsultuju stariji i iskusniji.
 
Milan R
Neobičan pastir (kratki hrišćanski film)

https://www.youtu...A4wCHtBGZw
 
petarlaz
Da li ce biti jos kolumni ili je to to?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.67 sekundi!