Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
sonofGod3
Да ли постоји могућност да се др. Николић врати у Србију? Чини ми се да сте у некој од претходних емисија рекли да га наговарате, па зато питам, и иначе хвала на његовој књизи коју сте ми послали, одлична је!
 
Miroljub Petrovic
Misa_ - poruka glasi:

Pozdrav, doktore dali ste upoznati sa Laforinom bolesti, sta je izaziva i dali je ona genetski nasledna?

Opisuju je kao naslednu bolest, a ja kazem da je u pitanju opsednutost demonima. Naravno da moze da se leci ali je potreban lekar prirodne medicine koji je dobar teolog.
 
Miroljub Petrovic
sonofGod3 - poruka glasi:

Да ли постоји могућност да се др. Николић врати у Србију? Чини ми се да сте у некој од претходних емисија рекли да га наговарате, па зато питам, и иначе хвала на његовој књизи коју сте ми послали, одлична је!

Planira da se vrati u Srbiju, ali kako stoje stvari pre ce se desiti da se preseli u Izrael nego u Srbiju.
 
Shula
http://vestiizizr...pregovora/

http://vestiizizr...io-izrael/
 
veljko00
Sta mislite o knjigama Dejana lucica o teorijama zavere da li vreedi kupocati i citati?
 
BorislavPetrovic
Poštovani gospodine Petroviću,

zanima me kako Vi mislite da od čoveka može nastati inženjer, naučnik, lekar itd, bez dugogodišnjeg izučavanja fundamentalnih nauka kao što su npr matematika, fizika, hemija koje se uče u školama a nadgradjuju na fakultetima? Pošto nauka nije zanat i ne može se od nule naučiti za godinu dana od nekoga ko je vrstan u svojoj oblasti, kako bi neko mogao da prati tog stručnjaka bez relevantnog predznanja koje upravo vrsni ljudi predaju na fakultetima? Primera radi kako može neko sa ulice ko ne zna ni kvadratnu jednačinu da za godinu dana bude sposoban da razume rad jednog bipolarnog tranzistora a kamo li da objavi nešto novo?
 
Nikola92
https://www.youtu...hvnuQY8EQk

DESNI KLIK Miroljub Petrović - Ovo je svet krokodila, moraš se boriti za život! PRVI DEO
 
Aleksandar98
U enciklopediji prirodnih lekova dr Milisava Nikolica pise: "Poznato je da spirulina ublazava trovanje bubrega izazvanog zivom i lekovima"
Vi ste u par navrata govorili kako se ne treba hraniti morskim algama i doslovno da ih jedino trebamo mazati na usi kada su klempave kao kod magarca, kako komentarisete recenicu gore, ima li istine?
Помаже Бог!
 
Miroljub Petrovic
veljko00 - poruka glasi:

Sta mislite o knjigama Dejana lucica o teorijama zavere da li vreedi kupocati i citati?

Tesko smece.
 
Miroljub Petrovic
BorislavPetrovic - poruka glasi:

Poštovani gospodine Petroviću,

zanima me kako Vi mislite da od čoveka može nastati inženjer, naučnik, lekar itd, bez dugogodišnjeg izučavanja fundamentalnih nauka kao što su npr matematika, fizika, hemija koje se uče u školama a nadgradjuju na fakultetima? Pošto nauka nije zanat i ne može se od nule naučiti za godinu dana od nekoga ko je vrstan u svojoj oblasti, kako bi neko mogao da prati tog stručnjaka bez relevantnog predznanja koje upravo vrsni ljudi predaju na fakultetima? Primera radi kako može neko sa ulice ko ne zna ni kvadratnu jednačinu da za godinu dana bude sposoban da razume rad jednog bipolarnog tranzistora a kamo li da objavi nešto novo?

Oeds kod dobrog naucnika i od njega sve naucis. Tako sam ja ucio, a fakultete sam studirao samo da bih mogao javno da nastupam, da bih imao "zvanje", a ne da bih tamo nesto naucio. U moje vreme nije bilo online fakulteta, inace bih studirao iskljucivo online. Oni koji nece da javno nastupaju nema potrebe da pohadjaju fakultete, vec treba samo da uce od dobrih strucnjaka, a oni nisu na fakultetima nego privatno rade.
 
Darko Maksa
Miroljube da li ce kada obnovimo Dušanovo Carstvo biti zabranjene droge kao sto su kafa,duvan,alkoholna pića i tome slično?
 
Kortan
Gde mogu da skinem knjigu Marka Vujačića "Znameniti crnogorski i hercegovački junaci"?
 
Miroljub Petrovic
Darko Maksa - poruka glasi:

Miroljube da li ce kada obnovimo Dušanovo Carstvo biti zabranjene droge kao sto su kafa,duvan,alkoholna pića i tome slično?

Naravno, ali ne odmah, posto iam puno navucenih na te droge. Prvo ce im biti podignute cene i sprovesce se kampanja o stetnosti tih droga, a za oko 3-6 meseci se ukidaju, pod pretnjom dugih zatvorskih kazni i prevaspitavanja.
 
Miroljub Petrovic
Kortan - poruka glasi:

Gde mogu da skinem knjigu Marka Vujačića "Znameniti crnogorski i hercegovački junaci"?

http://www.mediaf...78y1t188r0
 
Miroljub Petrovic
Najjeftinije u Izraelu je iznajmiti ili kupiti stan ili kucu na teritorijama Judeje i Samarije koje su privremeno deo tzv. palestinskih teritorija Zapadne obale:

https://www.youtu...e=youtu.be
 
BorisTodorovski
Mislenje o Jehovini Svedocima?Jako me zanima.Imam tetku jehovin svedok.Najmoralni covek na planeti.Ja sam iz Kumanovo moja tetka zivi u Avstraili.
 
veljko00
Da li imate neki predlog koja knjiga da se cita u skoli kad vec moramo biti tamo??
 
Miroljub Petrovic
BorisTodorovski - poruka glasi:

Mislenje o Jehovini Svedocima?Jako me zanima.Imam tetku jehovin svedok.Najmoralni covek na planeti.Ja sam iz Kumanovo moja tetka zivi u Avstraili.

Jehovini svedoci su mirni, nisu agresivni, ali su fanaticni po nekim perifernim pitanjima. generalno su moralni, ali teologija im je dosta tanka.
 
Miroljub Petrovic
veljko00 - poruka glasi:

Da li imate neki predlog koja knjiga da se cita u skoli kad vec moramo biti tamo??

Citaj knjige sa ovog sajta, mozes prvo moje kratke knjige/.3
 
Misa_
Da li bi tebali da ucimo pesnike i njihova dela (mislim na one koji se uce u skolama)
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.58 sekundi!