Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
adzici
pozdrav miroljube, imam pitanje ko izradjuje vase sajtove i da li imate neki tutorial i za to?
 
Srbsko
"Ako neko zavede devicu koja nije verena i legne s njom, mora da je uzme za zenu po ceni koja je odredjena. 17 Ako njen otac izricito odbija da mu je da, mora da plati onoliko novca koliko je odredjeno za device"

Da li se ovaj zakon mora postovati? npr. ako neko spava sa devojkom pre braka, mora da je zeni?
Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довјека.
 
arhangel Mihailo
Pozdrav,gospodine Petroviću,
Da li možda znate nešto o poreklu prezimena Vuković,Tomović i Milosavljević,odnosno o porodicama koje nose ova prezimena?
 
Miroljub Petrovic
tumbak123 - poruka glasi:

Postovanje Miroljube, provodim dosta vremena za kompjuterom jer se bavim privatnim poslom koji se obavlja preko kompjutera, imam problem sa ocima jer pocinju dosta da peku i bole ukoliko gledam u telefon, monitor, televizor, posle odredjenog vremena provedenog gledajuci u te iste uredjaje. Isao sam kod lekara ali oni su mi preporucili neke kapi za oci, rekli su da mi oci ne proizvode dovoljno suza. Gledao sam neka vasa predavanja i zanima me da li postoji neki prirodan nacin da izlecim oci jer ne vjerujem bas u te njihove preparate, bojim se da mi ne ostete oci te hemije govedje medicine. Inace ni prije nisam volio da idem kod doktora, ne bih ni sada isao ali morao sam jer mi je taj problem ugrozavao posao.

Nije prirodno da se dugo gleda na malo rastojanje, jer se tako oci previse zamaraju. Treba na svakih sat vremena, nekada i cesce, da uradis "dlanovanje", dakle da zazmuris i zatvoris oci rukama, i da tako drzis 3-5 min da odmoris oci. Idealno je da promenis posao i predjes na motiku i njivu. Smile
 
Miroljub Petrovic
Simeunovic - poruka glasi:

Postovanje dr. Miroljube procitao sam enciklopediju prirodnih lekova dr. Milisava, ali nigde nisam mogao da nadjem kako da ocistim telo od svih vakcina koje sam primio kao dete? I kako to da na neke ljude ne uticu vakcine toliko koliko se od njih pravi babaroga?

Ako zdravo zivis, onda ce telo samo da se ocisti od vakcina. Sastav svake vakcine je razlicit, neka deca su jaca, a neka slabija, neka imaju jacu, a neka slabiju genetiku, neka se zdravije hrane, a neka losije, tako da ima vise razloga zasto neko ima teske posledice vakcine, a neko ne. Najbolje je izbegavati ih jer je u pitanju teski otrov.
 
Miroljub Petrovic
Gvozdenovic - poruka glasi:

Doktore jedno pitanje,ukratko odgovorite mi,ako znate da li su Plemenici Ceklica roda Orlovica iz okoline Gacka,i da li je to mit ili istina?

To se najlakse utvrdjuje preko DNK analize, evo linka:

http://institutni...
 
Miroljub Petrovic
Ugljesa1371 - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube.
Koja je tajna uspeha Federera sto Djokovic nema, da li je to stvar psihe ili necega drugog?

Federer nikada nije dostigao takve domete kao Djokovic, koliko god da je tenis blejanje. Novak je povezao sva 4 Gran Slema jer je bio na 100% biljnoj ishrani i ulagao u duhovnost, onoliko koliko je znao. Niko od tenisera to nece moci da dostigne. Problem kod svih sportista je los oporavak i los medicinski tim koji brine o njihovom zdravlju i oporavku. Da su pametni da angazuju dr Milisava Nikolica, bili bi na vrhu i uvek bi bili zdravi.
 
Miroljub Petrovic
adzici - poruka glasi:

pozdrav miroljube, imam pitanje ko izradjuje vase sajtove i da li imate neki tutorial i za to?

Izradjuje moj sin, a ovaj forum je poredio jedan moj prijatelj. Imas tutorijale na internetu, pogledaj vezano za Word Press.
 
Laki
Miroljub Petrović - Ovo je svet krokodila, moraš se boriti za život! PRVI DEO

https://www.youtu...hvnuQY8EQk
 
Miroljub Petrovic
Srbsko - poruka glasi:

"Ako neko zavede devicu koja nije verena i legne s njom, mora da je uzme za zenu po ceni koja je odredjena. 17 Ako njen otac izricito odbija da mu je da, mora da plati onoliko novca koliko je odredjeno za device"

Da li se ovaj zakon mora postovati? npr. ako neko spava sa devojkom pre braka, mora da je zeni?

To vazi za Izrael i za pobozne ljude izvan Izraela. Za neznabosce to ne vazi, oni imaju svoje miki maus zakone gde radi ko sta hoce i zato propadaju. Dakle, u Izraelu ko legne sa devojkom Jevrejkom mora da je ozeni. A izvan Izraela ko legne sa pagankom, treba da se opameti i da se ne druzi sa pagankama, i da bezi od njih glavom bez obzira, a one ce da nastave da se mrkaju sa kim stignu.

Kad obnovimo Dusanovo carstvo ti zakoni ce vaziti i za Srbiju.
 
Miroljub Petrovic
arhangel Mihailo - poruka glasi:

Pozdrav,gospodine Petroviću,
Da li možda znate nešto o poreklu prezimena Vuković,Tomović i Milosavljević,odnosno o porodicama koje nose ova prezimena?

Moras prvo da uradis DNK analizu, pa posle da vidis po knjigama detalje, ili da pitas starije svoje pretke za detalje.
 
Kecmandos
Miroljube prijatelju vidim da ne citas privatne poruke pa cu da probam da te pitam ovde.Misljenje o hidzami da li je zdravo da li je ispravno sta i kako.Hvala
Nenad Kecman
 
Matija 16
Jel mi mozete vi reci zbog cega se General Draza borio za kralja koji je bio ne moralan i pobegao je kao neka kukavica i pustio svoj narod i otadzibinu niz vodu? Mislim vase neko misljenje,bilo bi extra kad bi to bila cinjenica
 
Pavle Tomic
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

tumbak123 - poruka glasi:

Postovanje Miroljube, provodim dosta vremena za kompjuterom jer se bavim privatnim poslom koji se obavlja preko kompjutera, imam problem sa ocima jer pocinju dosta da peku i bole ukoliko gledam u telefon, monitor, televizor, posle odredjenog vremena provedenog gledajuci u te iste uredjaje. Isao sam kod lekara ali oni su mi preporucili neke kapi za oci, rekli su da mi oci ne proizvode dovoljno suza. Gledao sam neka vasa predavanja i zanima me da li postoji neki prirodan nacin da izlecim oci jer ne vjerujem bas u te njihove preparate, bojim se da mi ne ostete oci te hemije govedje medicine. Inace ni prije nisam volio da idem kod doktora, ne bih ni sada isao ali morao sam jer mi je taj problem ugrozavao posao.

Nije prirodno da se dugo gleda na malo rastojanje, jer se tako oci previse zamaraju. Treba na svakih sat vremena, nekada i cesce, da uradis "dlanovanje", dakle da zazmuris i zatvoris oci rukama, i da tako drzis 3-5 min da odmoris oci. Idealno je da promenis posao i predjes na motiku i njivu. Smile


Slazem se motika je najbolja i najzdravija i za telo i za duh ali ako jos,nazalost,nemozes da se prebacis na motiku poslao sam ti u sanduce linkove nekih besplatnih aplikacija koje smanjuju svetlost na monitoru da manje peku oci,ali ovo nije resenje,resenje je ono sto ti je Doktor Miroljub rekao ovo ce ti samo malo pomoci da preguras,nadam se da Miroljub odobrava ovo. Cool
 
Miroljub Petrovic
Kecmandos - poruka glasi:

Miroljube prijatelju vidim da ne citas privatne poruke pa cu da probam da te pitam ovde.Misljenje o hidzami da li je zdravo da li je ispravno sta i kako.Hvala

Citam privatne poruke, nego ti ne znas da ih posaljes, pa mi one ne stizu. Hidzama nema veze sa medicinom vec sa sujeverjem.
 
Miroljub Petrovic
Matija 16 - poruka glasi:

Jel mi mozete vi reci zbog cega se General Draza borio za kralja koji je bio ne moralan i pobegao je kao neka kukavica i pustio svoj narod i otadzibinu niz vodu? Mislim vase neko misljenje,bilo bi extra kad bi to bila cinjenica

Draza nije bio savrsen, borio se koliko je znao i umeo, uradio je velike stvari, a sad mozemo da mu pronalazimo mane da li je neke stvari mogao da uradi bolje. On nije prihvatio poziv kralja izdajnika i to je to.
 
Gedeon
Novi tekst dr Ričarda Šulca

Neprijateljstvo povećano, ali alergije pojednostavljene

http://drsulc.com...stavljene/
 
Cika Draza
Pozdrav Miroljube,možes li mi dati neku knjigu ili jos bolje video o drugom svetskom ratu,od pocetka do kraja jer me zanima istorija.U debilani ne mogu nista pametno nauciti jer sam nasao da pise da je Draža bio izdajnik...Hvala unapred
 
Miroljub Petrovic
Cika Draza - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube,možes li mi dati neku knjigu ili jos bolje video o drugom svetskom ratu,od pocetka do kraja jer me zanima istorija.U debilani ne mogu nista pametno nauciti jer sam nasao da pise da je Draža bio izdajnik...Hvala unapred

Izvoli, ovaj serijal je najbolji izvor informacija, samo sto mora da se kupi, nisam video da ima negde besplatno postavljen:

http://kingdom-of...n-ww2.com/
 
E@
Postovanje Miroljube,kako da se otarasim ove proklete depresije kad god dolazi zima,kao da dolazi pakao na zemlji.Sve mi se smucilo,nista mi se vise ne radi pre sam radio non stop sklekove i razne vezbe,radio po basti,bavio se sportom, sad vise nista ne radim samo sedim za tv-om i za kompjuterom.U jednom trenutku nisam vise mogao ni da jedem.Poceo sam da pijem dosta kako bih lakse spavao nocu jer vise ne mogu da spavam.Znam da sve to nije dobro i zdravo...Da li imate neke savete kako da budem opet "normalan"?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.67 sekundi!