Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Djukic - poruka glasi:

Pozdrav
Da li zova ima neka negativna dejstva po covekovo zdravlje? Neplodnost kod muskaraca, losa po srce - tako barem kaze moja komsinica.

Ako tako kaze tvoja komsinica, onda je to sigurno tacno. Ali proveri za svaki slucaj kod druge komsinice.
 
Miroljub Petrovic
https://www.youtu...3kHZPjz654
 
Miroljub Petrovic
https://www.youtu...QhW9vAwCqM
 
Mladen00
Знам људе који читају романе неке од хиљаду страна који су тешко губљење времена а кажу мрско им Библију читат,a што ће кукавци да макар прочитају Требјешког,Његоша,владику Нилолаја,Милослава Самарџића,било коју надахњујућу књигу и мало гусле послушају,а не ове несретнике што пјевају о пјањењу,о туђим женама итд...Што би Његош реко,моје племе сном мртвијем спава,по свему видимо да су ово последња времена,ја волим слушат ваша предавања и са свиме се слажем,али то да ћемо обновити теократију тешко,ја би волио више него ишта на свијету,али не видим да идемо у том правцу а волио би да гријешим..
 
Miroljub Petrovic
Mladen00 - poruka glasi:

Знам људе који читају романе неке од хиљаду страна који су тешко губљење времена а кажу мрско им Библију читат,a што ће кукавци да макар прочитају Требјешког,Његоша,владику Нилолаја,Милослава Самарџића,било коју надахњујућу књигу и мало гусле послушају,а не ове несретнике што пјевају о пјањењу,о туђим женама итд...Што би Његош реко,моје племе сном мртвијем спава,по свему видимо да су ово последња времена,ја волим слушат ваша предавања и са свиме се слажем,али то да ћемо обновити теократију тешко,ја би волио више него ишта на свијету,али не видим да идемо у том правцу а волио би да гријешим..

Tvoj problem je sto si maloveran. Dzabe citas Bibliju kad ne verujes onome sto tamo pise i ne verujes da to moze da se ponovi.
 
nosikiriki
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

nosikiriki - poruka glasi:

Evo devojka je napravila fino digitalno resenje, ako nekome treba za neke akcije za neobaveznu vakcinaciju, pa je podelila:

https://www.faceb...mp;theater

Ne radi link.


Evo sad sam stavio sliku na drugu platformu:

https://imgur.com...

Pozdrav :-)
 
Dzoks
Da li mozete da kazete ko je organizator majskog prevrata 1903. i koji je bio cilj? Da li je to Srbiji donelo vise zlog ili dobrog?
 
Stefan112
Sutra idem na predavanje o evoluciji cisto da vidim na cemu oni baziraju tu glupost pa ako mozete da kazeta neka pitanja koje stvaraju problem evolucionistima da vidim sta bi mi taj predavac odgovorio...
Stefan
 
Uros 7
Danas nešto Miroljube razmišljam ,osim par stotina ljudi sa ovog foruma svi gotovo imaju loše mišljenje o Izraelu.Svi svetski mediji osim par američkih osudjuju Izrael,i setih se onih tvojih reči da će svi jurnuti na Izrael kad za to dodje vreme.Čak sam se neprijatno iznenadio da i momci poput Teše objavljuju da podržavaju Palestince.
 
Miroljub Petrovic
nosikiriki - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

nosikiriki - poruka glasi:

Evo devojka je napravila fino digitalno resenje, ako nekome treba za neke akcije za neobaveznu vakcinaciju, pa je podelila:

https://www.faceb...mp;theater

Ne radi link.


Evo sad sam stavio sliku na drugu platformu:

https://imgur.com...

Pozdrav :-)

Odlicno, evo i ja sam postavio na nasem sajtu:

http://cps.org.rs...
 
Miroljub Petrovic
Dzoks - poruka glasi:

Da li mozete da kazete ko je organizator majskog prevrata 1903. i koji je bio cilj? Da li je to Srbiji donelo vise zlog ili dobrog?

Organizator je bila masonerija koja je podrzavala Karadjordjevice, a iza Obrenovica su stajali jezuiti. Dakle, klasicna borba za prevlast. Masoni su manje zlo jer nisu agresivni kao jezuiti koji likvidiraju svakog ko nece na njihovu stranu. Masoni te polako obradjuju i daju ti vise vremena da funkcionises, pokusavaju da te pridobiju na duge staze. Tako da je bolje ziveti u masonskoj drzavi, kao sto je Amerika nego u jezuitskoj EU.

*Jezuiti su armija rimokatolicke crkve.
 
Miroljub Petrovic
Stefan112 - poruka glasi:

Sutra idem na predavanje o evoluciji cisto da vidim na cemu oni baziraju tu glupost pa ako mozete da kazeta neka pitanja koje stvaraju problem evolucionistima da vidim sta bi mi taj predavac odgovorio...

Mozes da ga pitas, ako je prvi zivot nastao od nezive materije, kako je to moguce kad je prvi zivot (navodni jednocelijski organizam) sadrzao u sebi informaciju koja je slozenija od bilo koje informacije koju imamo danas u komojuterskim programima. Zar izuzetno slozena informacija u najprostijim organizmima ne ukazuje na to da postoji Um koj ije stvoro tu informaciju, jer informacija ne moze da nastane slucajno.

Naravno da ce on da kaze "pa bili su milioni godina, bla, bla..." a rulja koja ne zna da misli ce to da prihvati.
 
Miroljub Petrovic
Uros 7 - poruka glasi:

Danas nešto Miroljube razmišljam ,osim par stotina ljudi sa ovog foruma svi gotovo imaju loše mišljenje o Izraelu.Svi svetski mediji osim par američkih osudjuju Izrael,i setih se onih tvojih reči da će svi jurnuti na Izrael kad za to dodje vreme.Čak sam se neprijatno iznenadio da i momci poput Teše objavljuju da podržavaju Palestince.

Sve se odvija prema biblijskim prorocanstvima.
 
FilipM
Da li verujete Tešinom gostu, da je haradinaj poreklom iz Kuča od roda Drekalovića?
 
Miroljub Petrovic
FilipM - poruka glasi:

Da li verujete Tešinom gostu, da je haradinaj poreklom iz Kuča od roda Drekalovića?

Nisam cuo dokaze pa ne mogu da komentarisem. Znam da je muftija Zukorlic poreklom iz Kuca, ali nije Drekalovic, a aktuelni sandzacki muftija Abdurahman Kujovic je Drekalovic iz mog sela - Kosora iz Kuca. Kad bi se uradila DNK analiza Haradinaju znali bismo tacno njegovo poreklo.

Javi u kojoj emisiji Tesin gost prica o poreklu Haradinaja i na kom minutu.
 
Mladen00
Pomaga Bog Miroljube,imam stranicu na instagramu(serbian.nation)koja ima za sada oko 350 pratilaca,i tu postavljam objave o srpskim herojima kao sto je Nikac od Rovina,Marko Miljanov itd..ali sve tekstove pisem na engleskom,da stranci koji prate stranicu stvore jednu drugaciju sliku o Srbiji,cak sam razmisljo da pocnem neke guslarske pjesme da prevodim na engleski na jutjubu,sta mislite o ovome?da li bi trebao sve to da radim?Inace trudim se da sto vise jevreja privucem da zaprate stranicu,u opisu stranice sam napiso na engleskom Srbi i Jevreji braca,i ubacio sam kratak tekst o istoriji Srba,da su Srbi potomci Gadovog plemena,jednog od dvanaest izraelovih sinova,bas mi je stalo da radim na kakvom takvom povezivanju Srba i Jevreja.
Izmenio/la Mladen00 na 18.05.2018 02:29
 
FilipM
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

FilipM - poruka glasi:

Da li verujete Tešinom gostu, da je haradinaj poreklom iz Kuča od roda Drekalovića?

Nisam cuo dokaze pa ne mogu da komentarisem. Znam da je muftija Zukorlic poreklom iz Kuca, ali nije Drekalovic, a aktuelni sandzacki muftija Abdurahman Kujovic je Drekalovic iz mog sela - Kosora iz Kuca. Kad bi se uradila DNK analiza Haradinaju znali bismo tacno njegovo poreklo.

Javi u kojoj emisiji Tesin gost prica o poreklu Haradinaja i na kom minutu.


https://www.youtu...mp;t=1365s 43:59
 
Miroljub Petrovic
Mladen00 - poruka glasi:

Pomaga Bog Miroljube,imam stranicu na instagramu koja ima za sada oko 350 pratilaca,i tu postavljam objave o srpskim herojima kao sto je Nikac od Rovina,Marko Miljanov itd..ali sve tekstove pisem na engleskom,da stranci koji prate stranicu stvore jednu drugaciju sliku o Srbiji,cak sam razmisljo da pocnem neke guslarske pjesme da prevodim na engleski na jutjubu,sta mislite o ovome?da li bi trebao sve to da radim?Inace trudim se da sto vise jevreja privucem da zaprate stranicu,u opisu stranice sam napiso na engleskom Srbi i Jevreji braca,i ubacio sam kratak tekst o istoriji Srba,da su Srbi potomci Gadovog plemena,jednog od dvanaest izraelovih sinova,bas mi je stalo da radim na kakvom takvom povezivanju Srba i Jevreja.

Odlicno, samo napred.
 
DragutSrbija
Mladen00 - poruka glasi:

Pomaga Bog Miroljube,imam stranicu na instagramu koja ima za sada oko 350 pratilaca,i tu postavljam objave o srpskim herojima kao sto je Nikac od Rovina,Marko Miljanov itd..ali sve tekstove pisem na engleskom,da stranci koji prate stranicu stvore jednu drugaciju sliku o Srbiji,cak sam razmisljo da pocnem neke guslarske pjesme da prevodim na engleski na jutjubu,sta mislite o ovome?da li bi trebao sve to da radim?Inace trudim se da sto vise jevreja privucem da zaprate stranicu,u opisu stranice sam napiso na engleskom Srbi i Jevreji braca,i ubacio sam kratak tekst o istoriji Srba,da su Srbi potomci Gadovog plemena,jednog od dvanaest izraelovih sinova,bas mi je stalo da radim na kakvom takvom povezivanju Srba i Jevreja.


Пријатељу напиши нам како ти се зове страница да и ми са овог форума нешто научимо и помогнемо једни другима. Поздрав
 
Bozic Bojan
Povodom protesta za ne obavezno vaksinisanje i pravo na izbor! Udruzenje gradjana inicijativa NoVa organizuje besplatan prevoz iz Subotice. Polazak ce biti 19.05. U 13h. Na parkingu ispred gradskog bazena na Prozivci. Broj mesta je ogranicen. Molim sve zainteresovane da se jave u inbox ili na 0691118835, zbog rezervacije mesta.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.63 sekundi!