Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Vasilisa
Poštovanje Miroljube, šta mislite je li bitnije pravilno strateški rasporediti pobožne ljude u zemlji ili ih skoncentrisati na jednu teritoriju? mislim u prostornom smislu, cini mi se da je tako bolje nego ranije razmatrana opcija da se skupe i slično (: mislim to zavisi
 
Vasilisa
Isto htjela sam da pitam kakve veze imaju kćeri sa sinovima da bi mogli da se porede u smislu jedna ćerka vredi 5 sinova? po tome bi imalo logike zašto je samo jedna ženska osoba na 100 muških ali.. psiholozi kažu da je to veoma loše poredjenje a i meni se čini jer imam brata i nikad ne bih rekla da vrijedim više od njega i po čemu jer ne treba da se poredim sa svojim bratom u ovom životu
 
Miroljub Petrovic
Vasilisa - poruka glasi:

Poštovanje Miroljube, šta mislite je li bitnije pravilno strateški rasporediti pobožne ljude u zemlji ili ih skoncentrisati na jednu teritoriju? mislim u prostornom smislu, cini mi se da je tako bolje nego ranije razmatrana opcija da se skupe i slično (: mislim to zavisi

Bolje je da su na jednom mestu, zato je Bog i formirao malu drzavu Izrael. Tako i danas pobozni ljudi zive po getoima ili u odvojeno u prirodi kao Amisi.
 
Vasilisa
Ali ako bismo imali kritičnu masu da li je onda bolje da bude rasporedjena po teritorijama Srbije i Crne Gore i Republike Srpske za početak? ili da bude samo u uskom krugu?
 
ZoranS
ЦИА потврдила: Енглези киднаповали Дражу!

https://www.youtu...F9xGoe1IUw
 
Miroljub Petrovic
Vasilisa - poruka glasi:

Ali ako bismo imali kritičnu masu da li je onda bolje da bude rasporedjena po teritorijama Srbije i Crne Gore i Republike Srpske za početak? ili da bude samo u uskom krugu?

Za prezivljavanje je bolje da svi budu na jednom mestu, a za osnivanje teokratije je bolje da budu razbacani.
 
Marrkkoooo
Miroljube kada ce nova emisija na Balakn Infu sa tobom.
i nemoj da gostujes sa onom polupanom voditeljkom ona je toliko umislila da zna sve a tako je antipaticna i glupa tuzno
Izmenio/la Marrkkoooo na 30.05.2018 14:44
Smile
 
Miroljub Petrovic
Marrkkoooo - poruka glasi:

Miroljube kada ce nova emisija na Balakn Infu sa tobom.
i nemoj da gostujes sa onom polupanom voditeljkom ona je toliko umislila da zna sve a tako je antipaticna i glupa tuzno

Nova emisija na Balkan Info je snimljena, treba da ide ovih dana, mozda vec sutra, iako je realnije u subotu ili nedelju, jer tada obicno pustaju moje emisije.

Ne mogu ja da biram voditelje emisija.
 
petarlaz
Jednom ste spomenuli da vam je prijatelj rekao da ne moze da se sastavi bracni ugovor u kome bi zena bila zasticena i izdrzavana do kraja zivota. U redu je da tokom zivota obezbedimo zeni sve da ona ne bi morala da radi ali sta ako npr poginemo u ratu sta ce biti sa zenom ako niko ne brine o njoj?
 
Marinko95
Da li ste upoznati sa radom ovog coveka? https://www.youtu...gOK5ufizQc
 
Miroljub Petrovic
Evo emisije na Hepi TV od juce gde sam gostovo:

https://www.youtu...B_O6DUvf0I
 
Miroljub Petrovic
petarlaz - poruka glasi:

Jednom ste spomenuli da vam je prijatelj rekao da ne moze da se sastavi bracni ugovor u kome bi zena bila zasticena i izdrzavana do kraja zivota. U redu je da tokom zivota obezbedimo zeni sve da ona ne bi morala da radi ali sta ako npr poginemo u ratu sta ce biti sa zenom ako niko ne brine o njoj?

Govorio sam o tome, a imas i u mojim knjigama. Devojka se uvek udaje za mladca koji je deo bratstva i jake porodice, pa ako mu se nesto desi onda porodica i bratstvo muza brine o snaji.
 
Miroljub Petrovic
Marinko95 - poruka glasi:

Da li ste upoznati sa radom ovog coveka? https://www.youtu...gOK5ufizQc

Upoznat sam, ali veliki deo onoga sto prica ne podrzavam.
 
kenjici
Pozdrav svima!

Dr Miroljube, kakvo je vase misljenje o ovoj veganskoj organizaciji?

Anonymous for the Voiceless
https://www.youtu...tEjtOxeoiI

U pitanju je organizacija vegana koji se okupljaju u raznim gradovima raznih drzava.
Bas pre neki dan sam ih videla u Kragujevcu i pricala sa jednim od njih..
Na licu nose maske anonimusa, kako oni kazu, da prolaznici ne bi gledali u njih vec u ono sto prikazuju na laptopovima i tabletima koje mirno drze sve vreme dok ljudi prolaze.. prikazuju snimke mucenja i klanja zivotinja po mesarama i slicnim mestima..
Na taj nacin skupljaju veliku paznju ljudi i poruka je "istina" i "budimo vegani".
Kako oni kazu, zele da ljudi vide i shvate sta se desava, da shvate koliko je to lose po ljudsko zdravlje i da je najbolje resenje za ovakve probleme to da sto vise ljudi predje na vegansku ishranu. jer sto je vise vegana, to je manje potrebe za ovakvim ubijanjem i maltretiranjem zivotinja.. a pritom tvrde i iznose cinjenice o pravoj lepoti biljne hrane, koliko je dobra za nase zdravlje.

Da li je ovakav vid protesta dobar? Kako Tvorac gleda na to?
 
Miroljub Petrovic
kenjici - poruka glasi:

Pozdrav svima!

Dr Miroljube, kakvo je vase misljenje o ovoj veganskoj organizaciji?

Anonymous for the Voiceless
...

U pitanju je organizacija vegana koji se okupljaju u raznim gradovima raznih drzava.
Bas pre neki dan sam ih videla u Kragujevcu i pricala sa jednim od njih..

Ta organizacija je ocigledno alat u necijim rukama, posto ima veliki medijski prostor i cesto je politicki obojena. Kad pocnu da se zene, da zive u prirodi nezavisno od sistema, neka se jave.
 
Marrkkoooo
Miroljub mozes li objasniti zasto Jevreji ne prihvataju Isusa Hrista kao Adonaija nego samo nekog ko je propovedao samo bozije zakone ako mozes malo to da mi pojasnis. Znam da je Isaija govorio da ce da dodje spasitlelj to je TORA ali da li postoje evandjelja,otkrivnje u TORI
Smile
 
Miroljub Petrovic
Marrkkoooo - poruka glasi:

Miroljub mozes li objasniti zasto Jevreji ne prihvataju Isusa Hrista kao Adonaija nego samo nekog ko je propovedao samo bozije zakone ako mozes malo to da mi pojasnis. Znam da je Isaija govorio da ce da dodje spasitlelj to je TORA ali da li postoje evandjelja,otkrivnje u TORI

Pa to je kao da pitas zasto hriscani jedu svinjetinu i ne obrezuju se. Ljudi se ponasaju tako kako se ponasaju jer su tako nauceni, a mali procenat ljudi istrazuje i misli svojom glavom po svim pitanjima. Jevreji najvise zive po Bozjem zakonu i oni ce lako prihvatiti Mesiju, a hriscani koji se izjasnjavaju da je Isus Mesija, jako ce tesko prihvatiti da zive po Bozjem zakonu. Dakle, batali tu pricu o Mesiji. O Mesiji mogu da pricaju oni koji moralno zive i koji citaju Bibliju, i zive po njoj.
 
Djuka
Pozdrav Miroljube, hvala vam sto sirite istinu, pozitivne i pametne stvari. Posle odslusanih vasih predavanja sam odlucio da odem i zivim na selu i to sam ucinio. Zanima me vase misljenje u vezi online trgovine, jer zelim uloziti finansije u uzgoj i prodaju organske hrane, da li imate neki sajt da mi preporucite gde mogu vise saznati o uzgoju i sajt gde mogu prodavati online svoje proizvode? Imam 21 godinu i ne znam mnogo toga o uzgoju, a imam ogromnu volju da saznam.
 
Miroljub Petrovic
Djuka - poruka glasi:

Pozdrav Miroljube, hvala vam sto sirite istinu, pozitivne i pametne stvari. Posle odslusanih vasih predavanja sam odlucio da odem i zivim na selu i to sam ucinio. Zanima me vase misljenje u vezi online trgovine, jer zelim uloziti finansije u uzgoj i prodaju organske hrane, da li imate neki sajt da mi preporucite gde mogu vise saznati o uzgoju i sajt gde mogu prodavati online svoje proizvode? Imam 21 godinu i ne znam mnogo toga o uzgoju, a imam ogromnu volju da saznam.

Mozes da pitas bilo kog seljaka u komsiluku da ti pokaze kako se radi poljoprivreda, samo koristi stajsko djubrivo umesto vestackog, i stare sorte semena, umesto drogiranih sorti. Semena imas da kupis preko sajta:

www.staresortesem...

Ako ti treba neki dodatni savet pitaj najboljeg strucnjaka za prgansku poljoprivredu u regionu dr Zorana Ristanovica na:



Sto se tice prodaje, treba da se reklamiras preko Facebook-a, a dobro bi bilo i da iznajmis neku tezgu na pijaci i da stavis natpis "Eko hrana bez prskanja" ili nesto slicno.
 
Gvozden Racicc
Pozdrav Miroljube, kakvo je Vaše mišljenje o liku i delu Puniše Račića?
Ako ste upoznati u njegov lik i delo, kako komentarišete skidanje njegovog spomenika prošle godine?
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.65 sekundi!