Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Vasilisa
Miroljube šta mislite o skorom preobraćenju Naše Zemlje za tri ili četiri godine ? Mislim na ukupnu, a naše konkretno ranije kao sto planiramo mada se nismo sastajali oko detalja? i jeste sigurni da necete kod nas u Podgoricu? (:
 
Miroljub Petrovic
crnitrn - poruka glasi:


Да ли је вирус жив организам? Званична наука каже да није а он се опет понаша као жив и има рнк или днк. Приони нису живи а да ли су вируси?

Virusi nisu zivi, oni mogu da funkcionisu samo kao deo nekog organizma.
 
Miroljub Petrovic
Vasilisa - poruka glasi:

Miroljube šta mislite o skorom preobraćenju Naše Zemlje za tri ili četiri godine ? Mislim na ukupnu, a naše konkretno ranije kao sto planiramo mada se nismo sastajali oko detalja? i jeste sigurni da necete kod nas u Podgoricu? (:

Ocekujem brzo preobracenje, a u Podgoricu cu kad me Bog posalje.
 
hemiska
Да ли могу нешто додати у цеђ како би обогатио тај шампон витаминима за косу? Ако да шта то да додам?
 
zvrk
Da li imamo tih 2 do 3 posto koji su neophodni? Da li je nestrpljivost greh ili samo losa osobina
zvrk
 
Miroljub Petrovic
hemiska - poruka glasi:

Да ли могу нешто додати у цеђ како би обогатио тај шампон витаминима за косу? Ако да шта то да додам?

Vitamini se dodaju kroz ishranu, a cedj sluzi za skidanje prljavstine i znoja. Mozes da dodas ljutu papriku u prahu da poboljsas cirkulaciju korena kose.
 
Miroljub Petrovic
zvrk - poruka glasi:

Da li imamo tih 2 do 3 posto koji su neophodni? Da li je nestrpljivost greh ili samo losa osobina

Da imamo 2-3% Bog bi obnovio teokratiju.
 
Laki
Fizički dokaz o rimskom razapinjanju

https://www.b92.n...id=1400119
 
Tronosa
Pozdrav. Upravo gledam vas interviju na Balkan info i citiram vase reci :"U dusanovom carstvu ti da pravis incident, policija naoruzana.. U stvari nece biti policije da se placa nego ove porodice dezuraju i svi ce biti naoruzani. Sve duge cevi, da ti izadjes da urlas? Samo jedna opomena druga vec dobijas metak... " i tako dalje. Interesu je me samo ti ljudi koji ce biti naoruzani, eto na primer moj komsija je danas dezurni i pre Dusanovog carsta ja sam ga nesto uvredio jako, on bi se meni osvetio a u takvoj je ppoziciji da moze da me ubije i da kaze da sam pravio nerede a ko ce da dokaze da nisam kad sam ja vec mrtav.. Mozda je njemu nesto kvrcnulo u glavi pa krene da ubija ljude redom i proglasi ih krivim. Mislim mozda to sada ne izgleda realno ali nekada u stara vremena pre 500 godina, ljudi nisubtopiko marili za tudju smrt.. Izadju na megran poubijaju se i posle se zaboravi dal si bio i ziv.. Ako dodje teokratija kao nekad to vuce za sobom i VARVARSTVO
 
sergej123
Šta je bio uzrok krvavog sukoba između Muslimana i Hrvata tokom rata u Hercegovini 1991.-1995., kada i jedni i drugi imaju istog gazdu?
Da li je realno da ih je poraz od Srba pri udruženom napadu na Nevesinje, Mitrovdana 1992. posvađao, ili su neke složenije igre u pitanju?
Hvala
 
Miroljub Petrovic
Tronosa - poruka glasi:

Pozdrav. Upravo gledam vas interviju na Balkan info i citiram vase reci :"U dusanovom carstvu ti da pravis incident, policija naoruzana.. U stvari nece biti policije da se placa nego ove porodice dezuraju i svi ce biti naoruzani. Sve duge cevi, da ti izadjes da urlas? Samo jedna opomena druga vec dobijas metak... " i tako dalje. Interesu je me samo ti ljudi koji ce biti naoruzani, eto na primer moj komsija je danas dezurni i pre Dusanovog carsta ja sam ga nesto uvredio jako, on bi se meni osvetio a u takvoj je ppoziciji da moze da me ubije i da kaze da sam pravio nerede a ko ce da dokaze da nisam kad sam ja vec mrtav.. Mozda je njemu nesto kvrcnulo u glavi pa krene da ubija ljude redom i proglasi ih krivim. Mislim mozda to sada ne izgleda realno ali nekada u stara vremena pre 500 godina, ljudi nisubtopiko marili za tudju smrt.. Izadju na megran poubijaju se i posle se zaboravi dal si bio i ziv.. Ako dodje teokratija kao nekad to vuce za sobom i VARVARSTVO

Opsedaju te demoni, prijatelju. To je kao kada lenjivac kaze: "Sta ako krenem da radim nesto privatno, ulozim pare, i sve propadne. Bolje da radim kao rob za sitnu platu nego da krenem da budes slobodan pa da propadnem."

U teokratiji je covek svetinja, i onaj ko ubije nevinog coveka, taj ce mnogo lose da prodje. I ne samo to, njegova podorica postaje zigosana sto nije prepoznala ludaka da ga sankcionise pre nego sto je ucinio krivicno delo, jer sada niko ozbiljan nece hteti da se zeni il iudaje iz kudacke porodice.

Ljudi koji nisu citali Bibliju i ne znaju teologiju, lako potpadaju pod uticaj demona i oni im zacas preokrenu istinu u laz.

Varvarstvo je ono sto danas postoji u demokratiji, a to je luda kuca. Ako hoces da vidis kako otprilke izgleda demokratija, pogledaj Saudijsku Arabiju. Dusanovo carstvo bi bilo za klasu bolje.
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 04.06.2018 20:56
 
Miroljub Petrovic
sergej123 - poruka glasi:

Šta je bio uzrok krvavog sukoba između Muslimana i Hrvata tokom rata u Hercegovini 1991.-1995., kada i jedni i drugi imaju istog gazdu?
Da li je realno da ih je poraz od Srba pri udruženom napadu na Nevesinje, Mitrovdana 1992. posvađao, ili su neke složenije igre u pitanju?
Hvala

Uzrok je isti kao i uzrok sukoba ovih i onih navijaca. Dakle, uzrok je manipulacija, ali je tok manipulacije kasnije promenjen i traje do dan danas, a ti tokovi mogu opet da se promene. Treba se baviti pametnim stvarima, a naivni ljudi ce uvek biti predmet manipulacije.
 
Begovic
Помаже Бог Мирољубе желео бих да вас питам за мишљење о речи "атеиста" јер сам чуо да доста спомињете ту реч која сама по себи оспорава Бога. Прави израз јесте Анти-теиста што значи неко ко не жели да верује у Бога? И самим тим као што знамо Бог постоји док реч "атеиста" донекле оспорава то.Можда претерујем и разумемо суштину око свега што називате "атеизмом" али ето занима ме ваше мишљење о овоме и можда да почнете ту реч користити? Smile
И желео бих да вас питам шта ви мислите каква је могућност средњошколца да напусти школу и преузме одговнорност за свој живот у своје руке у граду,а да након школе не оде иностранство на краће време па се врати и покрене свој бизнис?
Ово друго питање је можда глупо али нисам успео комплетан одговор да нађем у вашим књигама Smile Бог вам помогао Smile
 
crnitrn
https://www.youtu...KbpjWa19dU
‎Српско-израелско пријатељство הידידות סרבי ישראלי‎
 
http://www.facebook.com/pages/Srpsko-Izraelsko-Pri
Miroljub Petrovic
Begovic - poruka glasi:

желео бих да вас питам шта ви мислите каква је могућност средњошколца да напусти школу и преузме одговнорност за свој живот у своје руке у граду,а да након школе не оде иностранство на краће време па се врати и покрене свој бизнис?
Ово друго питање је можда глупо али нисам успео комплетан одговор да нађем у вашим књигама :) Бог вам помогао :)

Svaki srednjoskolac moze da radi milion poslova. Najlaksi posao je trgovina, bilo cega sto se trazi na trzistu. Mogu da se prodaje semenke ispred stadiona, a mogu da se prodaju kompjuteri i mobilni telefoni za proviziju od distributera. Internet nudi bezbroj opcija za trgovinu. Moze da se nesto nauci da se radi (neki zanat) pa da se to radi, treba samo ukljuciti mozak. Odlazak u inostranstvo je strasan rizik da se poludi, jer na Zapadu su sve ludaci, tesk oje tamo ostati normalan.
 
Begovic
Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Begovic - poruka glasi:

желео бих да вас питам шта ви мислите каква је могућност средњошколца да напусти школу и преузме одговнорност за свој живот у своје руке у граду,а да након школе не оде иностранство на краће време па се врати и покрене свој бизнис?
Ово друго питање је можда глупо али нисам успео комплетан одговор да нађем у вашим књигама Smile Бог вам помогао Smile

Svaki srednjoskolac moze da radi milion poslova. Najlaksi posao je trgovina, bilo cega sto se trazi na trzistu. Mogu da se prodaje semenke ispred stadiona, a mogu da se prodaju kompjuteri i mobilni telefoni za proviziju od distributera. Internet nudi bezbroj opcija za trgovinu. Moze da se nesto nauci da se radi (neki zanat) pa da se to radi, treba samo ukljuciti mozak. Odlazak u inostranstvo je strasan rizik da se poludi, jer na Zapadu su sve ludaci, tesk oje tamo ostati normalan.
Сваки занат који би почео да се ради бар који сам био у могућности би ме везао за град и не бих имао могућности одласка из њега а што се тиче лудости као неко ко још иде у средњу школу могу рећи да 90 посто вршњака како из основне дебилане и ето средње могу назвати школе због појединих наставника су били луди или су полудели уз дрогу и алкохол.Тако да нема бољих пријатеља од родитеља ни овде.У сваком случају хвала вам на савету и утрошеном времену за мене.Бог вам помогао!
 
pavle1609
Miroljube da li negdje kod nas ili u inostranstvu postoji dobar univerzitet vezan za kreacinozam?
 
Miroljub Petrovic
Begovic - poruka glasi:

Сваки занат који би почео да се ради бар који сам био у могућности би ме везао за град и не бих имао могућности одласка из њега а што се тиче лудости као неко ко још иде у средњу школу могу рећи да 90 посто вршњака како из основне дебилане и ето средње могу назвати школе због појединих наставника су били луди или су полудели уз дрогу и алкохол.Тако да нема бољих пријатеља од родитеља ни овде.У сваком случају хвала вам на савету и утрошеном времену за мене.Бог вам помогао!

To su izgovori. Imas po selima i manjim mestima (gradicima) mnogo majstora od kojih moze da se nauci, ali ti nastavi da kukas i da propadas, i neka ti je sa srecom.
 
Miroljub Petrovic
pavle1609 - poruka glasi:

Miroljube da li negdje kod nas ili u inostranstvu postoji dobar univerzitet vezan za kreacinozam?

Imas univerzitet za krecionizam na ovom sajtu, procitaj literaturu sa ovog sajta i bices doktor kreacionizma. Ali treba da se naucis da nesto radis od cega ces da se izdrzavas, a fakultet za kreacionizam ti ne treba. Kad se obnovi Dusanovo carstvo onda ce mozda da se uvede.
 
Miroljub Petrovic
Operacija "Vazelin" - Dr Seselj, Miroljub Petrovic, Azdejkovic - Dobro jutro Srbijo - (05.06.2018)

https://www.youtu...e=youtu.be
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.59 sekundi!