Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Miroljub Petrovic
Andjela Miletic - poruka glasi:

Dobar dan. Kako na najbolji nacin mozemo ukloniti neku negativnu ili losu misao?

Tako sto cemo um da zaposlimo pametnim mislima i aktivnostima, i da se pomolimo Bogu.

p.s. izvinjavam se, promaklo mi je pitanje
 
Djuka
Pozdrav, video sam na sajtu Instituta za prirodnu medicinu smer diplomirani lekar pr. med. , i kao mogucnost posle zavrsetka smera je da budem dip. lekar pr. med. sa privatnom praksom, ali mr zanima kakav posao bih prakticno mogao raditi posle toga?
 
Miroljub Petrovic
Djuka - poruka glasi:

Pozdrav, video sam na sajtu Instituta za prirodnu medicinu smer diplomirani lekar pr. med. , i kao mogucnost posle zavrsetka smera je da budem dip. lekar pr. med. sa privatnom praksom, ali mr zanima kakav posao bih prakticno mogao raditi posle toga?

Imas na donjem linku:

https://institutp...u-nosti-17
 
Djuka
Imam pitanja u vezi Biblije.

1. Zasto je Gospod cinio da faraonovo srce otvrdne, moglo je i bez toga?

2. Ima primera gde se Bog obraca ljudima kroz vatreni oganj , ali kako se Bog obracao ljudima gde nema opis kroz koji se obracao, da nije bio jednostavno glas sa neba?

Pozdrav
 
Miroljub Petrovic
Djuka - poruka glasi:

Imam pitanja u vezi Biblije.

1. Zasto je Gospod cinio da faraonovo srce otvrdne, moglo je i bez toga?

Govorio sam o tome, ali ti nisi citao forum od pocetka. Faraon je odbio sve Bozije pozive da se pokaje i presao je crtu kada nema nazad, dakle otupela mu savest ili sto kaze Isus, dosao je u stanje "hule na Duha Svetog". Dakle, Bog vise ne moze sa njim da komunicira preko Svetog Duha jer je ovome otupela savest. I sad, Bog moze da ga ubije, a moze da ga upotrebi na nacin da manifestuje Svoju Silu nad njim. Bog je izabrao ovo drugo.

2. Ima primera gde se Bog obraca ljudima kroz vatreni oganj , ali kako se Bog obracao ljudima gde nema opis kroz koji se obracao, da nije bio jednostavno glas sa neba?

Sve ti pise u Bibliji. Negde se obracao preko sna, negde preko vizije, negde preko proroka (nekog Bozjeg coveka)...
 
hemiska
Evo i EU malo da pomogne, poskupece meso, alkohol, cokolade gazirana pica i parfemi. http://dnevnizurn...rana-pica/
 
nikolas911
Поштовани господине Петровићу,
по вашем мишљењу, зашто су Срби у последње време највише страдали баш на Косову и у Хрватској?
 
stole1389
Мирољубе,
које је ваше мишљење по питању атака шиптара на наш народ доле на Косову. Напади на децу су све чешћи, отимају људима животиње од којих живе, механизацију, пале им штале итд. Да ли сматрате да требамо да гледамо немо шта се дешава и да чекамо да се Бог умеша? Или би требало као држава да реагујемо? Да ли је лош избор да станемо у одбрану нашег народа доле?
 
MiroslavBG89
Postovani gospodine Petroivcu, iskreno me zanima da li postoji neka inicijativa ili nesto tome slicno da se napravi nesto kao turisticki centar prirodne medicine. Gde bi ljudi dolazili na jedno mesec dana i tamo im se prezentovao zdrav seoski zivot( rad u basti, zdrava hrana i spremanje iste, jahanje konja, dresura i druzenje sa psima, uputsva za pravljenje garderobe od prirodnih materijala, duhovna predavanja, duhovna etno muzika itd...) Mislim da bi to zainteresovalo i nase ljude, a i zatupele strance. Takodje ne bi iziskivalo puno troskova, svako prosecno seosko imanje bi moglo da obezbedi ovakve uslove.
 
Mladen00
Pomaga Bog Miroljube,citam knjigu o Skenderbegu
I dosao sam do dijela gdje ratuje protiv Despota Srbije,to bas i nije junacki,ubijati svoj narod?Ili grijesim..
 
Miroljub Petrovic
nikolas911 - poruka glasi:

Поштовани господине Петровићу,
по вашем мишљењу, зашто су Срби у последње време највише страдали баш на Косову и у Хрватској?

Zato sto su to regioni gde Vatikan zeli da se siri. Pogledaj sta kaze Haradinaj u intervjuu Maricu, kaze "moji preci su bili katolici". Zvanicna istorija na Kosovu je ista kao i zvanicna istorija u Hrvatskoj. Siptari se uce da su bili katolici, ali su "nasilno prevedeni u islam za vreme Turaka". Na Kosovi postoji jako puno katolickih gimnazija, u centru Prostine je najveca katolicka katedrala na Balkanu... Papa i jezuiti rade svoj posao, kad m ine radimo svoj.
 
Miroljub Petrovic
stole1389 - poruka glasi:

Мирољубе,
које је ваше мишљење по питању атака шиптара на наш народ доле на Косову. Напади на децу су све чешћи, отимају људима животиње од којих живе, механизацију, пале им штале итд. Да ли сматрате да требамо да гледамо немо шта се дешава и да чекамо да се Бог умеша? Или би требало као држава да реагујемо? Да ли је лош избор да станемо у одбрану нашег народа доле?

To sto se desava je samo nastavak onoga sto se desava vekovima prema Srbima i Jevrejima od strane rimske crkve, i to ce trajati sve do Hristovog dolaska, osim ako se mi ne okrenemo Bogu pa da se Bog sa njima obracuna. To je kao kad neces da se kupas, pa te napadnu bakterije. Kad narod nece da zivi po Bozjem zakonu, Bog dopusti da narod napadne rimska crkva preko svojih koljaca.
 
Miroljub Petrovic
MiroslavBG89 - poruka glasi:

Postovani gospodine Petroivcu, iskreno me zanima da li postoji neka inicijativa ili nesto tome slicno da se napravi nesto kao turisticki centar prirodne medicine. Gde bi ljudi dolazili na jedno mesec dana i tamo im se prezentovao zdrav seoski zivot( rad u basti, zdrava hrana i spremanje iste, jahanje konja, dresura i druzenje sa psima, uputsva za pravljenje garderobe od prirodnih materijala, duhovna predavanja, duhovna etno muzika itd...) Mislim da bi to zainteresovalo i nase ljude, a i zatupele strance. Takodje ne bi iziskivalo puno troskova, svako prosecno seosko imanje bi moglo da obezbedi ovakve uslove.

Postoji inicijativa u glavama ljudi, ali u praksi ne postoji, dakle niko na tome ne radi. Postoje neki pojedinci koji su na svojim imanjima napravili centar za zdrav zivot pa ljudi dolaze na desetak dana da se uce da zdravo zive.
 
Miroljub Petrovic
Mladen00 - poruka glasi:

Pomaga Bog Miroljube,citam knjigu o Skenderbegu
I dosao sam do dijela gdje ratuje protiv Despota Srbije,to bas i nije junacki,ubijati svoj narod?Ili grijesim..

Nisi procitao tekst do kraja sa objasnjenjem prevodioca. To Barleti laze da je Skenderbeg ratovao protiv srpskog despota. On je sa njim saradjivao i svog sina ozenio za njegovu unuku. Nastavi da citas i videces objasnjenje.
 
djuradj_brankovic
Gospodine Miroljube, da li je istina da ljuska kuvanog jajeta sadrzi kalcijum?
 
Miroljub Petrovic
djuradj_brankovic - poruka glasi:

Gospodine Miroljube, da li je istina da ljuska kuvanog jajeta sadrzi kalcijum?

I kamen sadrzi kalcijum. Hoces li da ga jedes?
 
Vojin11
https://m.youtube...dslb14s5xM
Gospodine Petrovicu ja sam iz Lazarevca i grupa srpskih patriota iz Lazarevca je napravila Udruženje Sveti Sava koje se bori protiv dilera droge, uspeli su da uhvate veliki broj njih. Takodje u snimku su rekli da planiraju da ovo udruženje prosire i na druge gradoce
 
sajgon
Poštovani Miroljub Petrović,

Zadnje vreme, često gledam vaše snimke sa youtuba i na televiziji takođe. Pošto nisam zapazio odgovor na sledeće pitanje, interesuje me: Kako tumačite činjenicu, da judaizam (verovatno ne svi oblici) i rabini poštuju Talmud, da svi koji ne potiću od Avrama, smatraju se za goyim (neljude ili svinje), koje treba iskorištavati i varati?

Zahavljujem puno na odgovoru.
 
Miroljub Petrovic
Vojin11 - poruka glasi:

https://m.youtube...dslb14s5xM
Gospodine Petrovicu ja sam iz Lazarevca i grupa srpskih patriota iz Lazarevca je napravila Udruženje Sveti Sava koje se bori protiv dilera droge, uspeli su da uhvate veliki broj njih. Takodje u snimku su rekli da planiraju da ovo udruženje prosire i na druge gradoce

Sveti Sava se nije bavio hvatanjem dilera droge nego otvaranjem srpskih skola. Dakle, bolje bi bilo tim patriotama da se uce nesto da rade, da imaju svoj biznis, da se zene sa devojkama iz dobrih familija, a od hvatanja dilera droge nema mnogo vajde - ima ih toliko da ne mogu nikad da se nahvataju u demokratiji.
 
Miroljub Petrovic
sajgon - poruka glasi:

Poštovani Miroljub Petrović,

Zadnje vreme, često gledam vaše snimke sa youtuba i na televiziji takođe. Pošto nisam zapazio odgovor na sledeće pitanje, interesuje me: Kako tumačite činjenicu, da judaizam (verovatno ne svi oblici) i rabini poštuju Talmud, da svi koji ne potiću od Avrama, smatraju se za goyim (neljude ili svinje), koje treba iskorištavati i varati?

Zahavljujem puno na odgovoru.

To rabini nigde ne uce, oni imaju svoje zablude i smatraju da su jedino oni u pravu, kao sto i hriscani i muslimani smatraju da su oni u pravu.
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.59 sekundi!