Preporuka










Pratite nas

Pristupi

Korisničko ime

Šifra



Niste još registrovani? Registruj se!

Izgubili ste Šifru? Zatražite novu OVDE.

Reklame























Pogledaj temu

 Stampaj Temu
pocetak foruma
Isus Navin
Ako dozvoli Miroljub.Odlican film koji govori o prezivljavanju jevreja u Rusiji u Drugom svjeckom ratu.
https://youtu.be/...
Izmenio/la Miroljub Petrovic na 17.04.2019 22:01
 
croat21
Kako vi obiljezavate pashu? Cita sam vasu knjigu bozji praznici i rekli ste da se umisto pashe obiljezava vecera gospodnja? Da li je pasha ili vecera gospodnja?
Smile
 
Zivko
Поздрав Мирољубе и помаже Бог. Имам нека питања.

1. Ако сам добро разумео читајући чланак о инцесту и разна питања вези тога зашто је Бог некада дозвољавао инцест, а сада не, то је зато што је пре потопа у периоду када је то до тада Бог дозвољавао није могло да дође до дегенерације потомака из инцеста, а после потопа више не дозвољава зато што је после потопа дошло до промена људског састава тела, организма и генетике, или како већ правилно да се изразим, па инцестни потомци буду дегенерисани због тих промена, па зато више не дозвољава, јесам ли у праву?

2. Да ли је после потопа сексуални однос између сродника постао велики грех?
 
Miroljub Petrovic
croat21 - poruka glasi:

Kako vi obiljezavate pashu? Cita sam vasu knjigu bozji praznici i rekli ste da se umisto pashe obiljezava vecera gospodnja? Da li je pasha ili vecera gospodnja?

Biblijski se zove "Pasha", a hriscani su promenili ime u "Vecera Gospodnja" da bi se distancirali od Jevreja (iako su i Isus i apostoli bili Jevreji), sto je u stvari distanciranje od jevrejskog Boga Isusa Hrista.

Pasha se obelezava tako sto se 14. dana prvog meseca uvece kad zadje sunce (po biblijskom kalendaru), sto pada ove godine u subotu 20.4. po zvanicnom (paganskom) kalendaru, okupi porodica ili ljudi koji obelezavaju Pashu, i neko se kratko pomoli za sve prisutne, zahvali se Bogu na Njegovoj zrtvi za nas, i onda se konzumira komad beskvasnog hleba (koji ukazuje na Hristovo telo koje je bilo bez greha) i gutljaj soka od grozdja (nepokvareni nealkoholni sok koji je simbol Hristove krvi). I to je to.

Biblijska zapovest je da u Izraelu (Svetoj zemlji) Pashu ne mogu da praznuju neobrezani. Nije problem da danas i neobrezani obeleze Pashu i da razmisljaju o Hristovoj zrtvi, ali opet se sve svodi na Bozji zakon i na to ko je koliko ukinuo od Bozjeg zakona.

Pashu i druge praznike mogu da obelezavaju oni koji su slobodni. Oni koji nisu slobodni, treba da se posvete tome da postanu slobodni, a ne da insistiraju na praznicima i drugim stvarima koje nisu od primarne vaznosti.
 
Miroljub Petrovic
Zivko - poruka glasi:

Поздрав Мирољубе и помаже Бог. Имам нека питања.

1. Ако сам добро разумео читајући чланак о инцесту и разна питања вези тога зашто је Бог некада дозвољавао инцест, а сада не, то је зато што је пре потопа у периоду када је то до тада Бог дозвољавао није могло да дође до дегенерације потомака из инцеста, а после потопа више не дозвољава зато што је после потопа дошло до промена људског састава тела, организма и генетике, или како већ правилно да се изразим, па инцестни потомци буду дегенерисани због тих промена, па зато више не дозвољава, јесам ли у праву?

Sve si dobro razumeo. Polni odnos se nekada smatrao sredstvom za ostvarivanje viseg cilja (stvaranjea novih ljudi), a ne kao sredstvo telesnog zadovoljstva i ponizavanja onog drugog (iskoristis ga pa ga sutnes). Zato nije bio problem da bliski rodjaci udju u brak ili da udovica bez dece podigne decu svom poginulom muzu sa deverom.

2. Да ли је после потопа сексуални однос између сродника постао велики грех?

Greh je zato sto se tako stvaraju bolesna deca, a veliki je greh zato sto se to radi zbog seksualnog izviljavanja (ne znaju sta ce novo perverzno da smisle pa onda "hajde da i to probamo - seks sa bliskim rodjakom").
 
Alex88
Vesti iz Izraela:
https://www.youtu...e=youtu.be
 
sergej123
НОТР ДАМ

https://m.faceboo...=755984724
 
DM87
https://www.youtu...YnqcJy1jB0

A ŠTA VI MISLITE - MILOSLAV SAMARDŽIĆ (II deo) - Dražu uhapsili Englezi, uz pomoć Duška Popova
 
Miroljub Petrovic

Strasno je da jedan mocni Izrael ne sme da kaze ko stoji iza palestinskih terorista - Vatikan, iako to ljudi koji vode Izrael odlicno znaju.
 
Zivko
1. Какво је ваше мишљење о пирамидама у Египту, да ли приликом посете није препоручљиво улазити у њих унутра, јел чуо сам да човек може да излуди кад уђе унутра, јер су ту раније током историје се бавили са свим и свачим, врачарењем, вештичарењем, црном магијом и тако тим стварима, па ме занима ваше мишљење, и да ли је то истина што сам чуо?

2. Да ли је истина како неки тврде да на врху пирамиде има неки кристал који служи за сигнал ванземаља или нелих других створења са нашом земљом?

3. Такође неки тврде да су те пирамиде направљене од неког посебног материјала који није са ове планете, да ли је то тачно?
Izmenio/la Zivko na 18.04.2019 14:24
 
Miroljub Petrovic
Zivko - poruka glasi:

1. Какво је ваше мишљење о пирамидама у Египту, да ли приликом посете није препоручљиво улазити у њих унутра, јел чуо сам да човек може да излуди кад уђе унутра, јер су ту раније током историје се бавили са свим и свачим, врачарењем, вештичарењем, црном магијом и тако тим стварима, па ме занима ваше мишљење, и да ли је то истина што сам чуо?

2. Да ли је истина како неки тврде да на врху пирамиде има неки кристал који служи за сигнал ванземаља или нелих других створења са нашом земљом?

3. Такође неки тврде да су те пирамиде направљене од неког посебног материјала који није са ове планете, да ли је то тачно?

Piramide su satanski objekti pravljeni kao grobnice faraona u okultne svrhe. Ne preporicujem odlazak u Egipat jer je sve to povezano sa egipatskom istorijom teski okultizam i satanizam, tamo vrvi od demona, svasta moze coveku da se desi.

A ovo drugo sto si naveo su teske nebuloze.
 
AKrstevski
http://6yka.com/n...bBQYublR3U
Pozar izbio u isto vreme kada je isto izbio i u katedrali Notr Dam u Parizu.
 
croat21
Kao covik koji zivi u katolickoj hrvatskoj vidim koliko je vatikan jak i virujem da su najjaca organizacija na svitu, al ima li pouzdanih izvora da iza palestine stoji vatikan? Kada sa ljudima pricam da im priblizim pravo lice vatikana
Smile
 
S verom u Boga
Dobar dan, dobri ljudi!
Imam par pitanja vezana za zivotinje.
Licno mnogo volim zivotinje, i gledam da pomognem kucama, macama i ostalim zivotinjama na ulici kad god mogu i studiram veterinu (visu skolu, ne fakultet) sa ciljem da uvedem Sulcove metode lecenja zivotinja.
Zanima me sta mislite o ljudima koji pomazu zivotinjama i da li mislite da ce Tvorac vaskrsnuti zivotinje kad obnovi zemlju, jer sam licno imao dosta zivotinjskih prijatelja koji su uginuli!
Inace ne jedem meso vec skoro godinu dana prvenstveno iz ljubavi prema njima o onda zbog zdravlja.
Takodje se jedan pas po mojoj preporuci izlecio od "neizlecive bolesti" metodama Dr. Ricarda Sulca!
 
Rade Tomov Petrovic
Prvo Pitanje vezano za sekte. Pre svega ne mislim na ove opasne satanisticke i druge okultne, za njih mi je uglavnom jasno. Zanima me vezano za tzv hriscanske sekte, tipa Jehovini svedoci i slicno, koje su manje opasne, a zanima me detaljnije malo ako mozete da mi navedete osnovne razlike kojima odstupaju od Svetog pisma,posto ono sto sam citao je da se u vise od 90 posto poklapa da Bovlojom i jos sta mi je bitnije koliko je opasno ulaziti u takve sekte, odnosno da li se i u njima obavljaju razni Rituali, i druge okultne tehnike? Drugo vezano za one koji ne prihvataju bozanstvo Isusa npr. Muslimane i slicne, da li je za njih i za one koji ne ispostuju sve biblijske obrede tipa slavljenje praznika i slicno postoji mogucnost spasenja ili je to moguce samo kroz Hrista bez obzira da li u velikoj meri zive moralno?
 
Miroljub Petrovic
croat21 - poruka glasi:

Kao covik koji zivi u katolickoj hrvatskoj vidim koliko je vatikan jak i virujem da su najjaca organizacija na svitu, al ima li pouzdanih izvora da iza palestine stoji vatikan? Kada sa ljudima pricam da im priblizim pravo lice vatikana

Nemoj to ljudima da pricas jer ces nepotrebn oda nastradas. To mozes da pricas u Srbiji, Rusiji, Americi i Izraelu. Gledaj svoja posla i svojim zivotom svedoci ljudima o Bogu, a batali pricu.

Svako ko zna ko je tokom istorije najvise ubijao Jevreje, zna da rimska crkva iza progona svih koji nece da im se pokore, a to su pre svega Jevreji, pa onda Srbi (i Rusi).

Pogledaj kako su namestili svoju zenu (mladu katolkinju) da se uda za Jasera Arafata, vodju Palestinaca, iako je 34 godina mladja od njega (upoznali se na studijama). Detaljnije o tome imas u knjizi sa donjeg linka:

http://www.cps.or..._ubice.zip
 
Miroljub Petrovic
S verom u Boga - poruka glasi:

Dobar dan, dobri ljudi!
Imam par pitanja vezana za zivotinje.
Licno mnogo volim zivotinje, i gledam da pomognem kucama, macama i ostalim zivotinjama na ulici kad god mogu i studiram veterinu (visu skolu, ne fakultet) sa ciljem da uvedem Sulcove metode lecenja zivotinja.
Zanima me sta mislite o ljudima koji pomazu zivotinjama i da li mislite da ce Tvorac vaskrsnuti zivotinje kad obnovi zemlju, jer sam licno imao dosta zivotinjskih prijatelja koji su uginuli!
Inace ne jedem meso vec skoro godinu dana prvenstveno iz ljubavi prema njima o onda zbog zdravlja.
Takodje se jedan pas po mojoj preporuci izlecio od "neizlecive bolesti" metodama Dr. Ricarda Sulca!

Naravno da ce Bog da vaskrsne sve zivotinje, a pogotovo kucne ljubimce. Lepo je brinuti o zivotinjama, ali je mnogo vaznije brinuti o ljudima koji su mnogi kao psi lutalice.
 
Miroljub Petrovic
Rade Tomov Petrovic - poruka glasi:

Prvo Pitanje vezano za sekte. Pre svega ne mislim na ove opasne satanisticke i druge okultne, za njih mi je uglavnom jasno. Zanima me vezano za tzv hriscanske sekte, tipa Jehovini svedoci i slicno, koje su manje opasne, a zanima me detaljnije malo ako mozete da mi navedete osnovne razlike kojima odstupaju od Svetog pisma,posto ono sto sam citao je da se u vise od 90 posto poklapa da Bovlojom i jos sta mi je bitnije koliko je opasno ulaziti u takve sekte, odnosno da li se i u njima obavljaju razni Rituali, i druge okultne tehnike?

Kod pentakostalaca ima opasnih rituala, a ovi ostali su yglavnom blejaci, drze neke sladunjave propovedi "Bog je ljubav", a u praksi nista korisno ne rade. Nema svrhe da se njima bavim i njihovom miki maus teologijom. Uglavnom, ne zanima ih porodica, zivot u prirodi, nemaju svoje osnovne skole i sl.

Drugo vezano za one koji ne prihvataju bozanstvo Isusa npr. Muslimane i slicne, da li je za njih i za one koji ne ispostuju sve biblijske obrede tipa slavljenje praznika i slicno postoji mogucnost spasenja ili je to moguce samo kroz Hrista bez obzira da li u velikoj meri zive moralno?

Naravno da ce biti spaseni ako zive po svojoj savesti.
 
Laki
Dokazi za Potop

https://www.b92.n...id=1532088

https://www.b92.n...id=1532164
 
Draza Dalmatinac
Ako ubijaš decu i ljude po Izraelu i baviš se terorizmom ne samo da ćeš završiti u zatvoru već ćeš ostati i bez doma

https://www.haare...-1.7134376
 
Predji na forum:
Vreme učitavanja: 0.83 sekundi!